Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

15 דקות לפני, nirnir20 said:

מציע לכולם פה לשים טיטול כי בורח לכם קקי. 

כל קיץ אותו חרא פה בפורום, בכי ונהי ואז כמו כל עונה בעשור האחרון, מכבי כנראה תהיה קבוצה מקום 1-2. 

לא אומר שמכבי מושלמים (רחוק מזה מאוד) אבל אנשים פה מגזימים וכבר אי אפשר לקרוא תנושא הזה, תשאירו אותו לעדכונים ופחות לבכי. 

אני תמיד הייתי מלחוצי הרכש הגדולים ביותר בהיסטוריה של הפורום (ויעידו הוותיקים). בעיקר מדאגה למכבי וגם כי זה מרגש שיש שחקן טרי וחדש לפנטז עליו.

הממה, הפנמתי בשנים האחרונות שמיץ' מפנה את המשאבים לטיפוח שחקנים מקומיים והשקיע בזה הון, מן הסתם שזה יבוא על חשבון השקעה כספית ברכש. ככל שאנשים יפנימו את זה כאן מהר, זה יקל עליהם לעבור את הקיץ בשלום.

אבל. בפורום נושא כזה הוא דיון על רכש ובלבולי מוח. ככה היה תמיד. אם אתה רוצה נושא עדכונים בלבד, אתה מוזמן לפתוח נושא ייעודי לזה. כאן זה נושא בלבולי מוח

6 דקות לפני, snufkin said:

הממה, הפנמתי בשנים האחרונות שמיץ' מפנה את המשאבים לטיפוח שחקנים מקומיים והשקיע בזה הון, מן הסתם שזה יבוא על חשבון השקעה כספית ברכש. ככל שאנשים יפנימו את זה כאן מהר, זה יקל עליהם לעבור את הקיץ בשלום.

העניין עם הנוער באמת מבורך אבל עדיין יהיו שנים כמו זאת שתצטרך להחתים שחקנים ולהשקיע. בינתיים אנחנו עם אפס חלוצים בסגל, הגנה לא ברורה ודור פרץ מהעוגנים החשובים בקבוצה שעוזב אותנו כנראה שגם יוני. זה קיץ אחר ובניגוד לימים של ג'ורדי ומנספורד קשה להגיד שיש צד מקצועי שאפשר לסמוך עליו.

17 דקות לפני, Keano said:

הקיץ הנוכחי רק התחיל, איך אפשר לקבוע שהוא מוגזם?

הקיץ רק התחיל אבל היו מיליון דברים לעשות עוד לפני, נחלשנו ממש בקיץ הקודם ועכשיו זה ממשיך. ראינו איך זה השפיע בקיץ הקודם כש4-5 שחקנים כ"כ משמעותיים עזבו יחד והנה אנחנו הולכים לאבד גם הפעם 4-5 שחקני הרכב (והקשר הטוב בליגה) + 2 שחקנים מחליפים עם מלא ניסיון וחשיבות גדולה בחדר ההלבשה.

אני יודע שאתה מאוד מאוד רגוע ואולי סבבה לך שמכבי לא הודיעו כלום אבל שום הודעה על פטריק, דניאל וטיבי עוד לא חתומים, אמנם פחות קשור לרכש עצמו אלא להתנהלות אבל אנחנו צריכים לגלות דרך האינסטגרם של ריקן ופשיץ' שהם עזבו

45 דקות לפני, snufkin said:

מה קרה למועדון הזה? שהוא בעשור האחרון הפך למזללת תארים הכי גדולה בקנה מידה ישראלי.

ובשנים האחרונות השקיע הון בתוצרת מקומית וזולל תארים ולהצליח באירופה עם שחקנים שהוא עצמו גידל.

אז קח אוויר. לא יהיו במכבי יותר חלונות של רכש מפוצץ ונוצץ, למעט זר פה ושם וגם זה לא עם דמי העברה גבוהים.לעומת זאת, נמשיך להיות בטופ. נמשיך לזלול תארים ולהצליח באירופה.

בשנתיים האחרונות ההתנהלות הזויה בחלון העברות. אין לך איך לברוח מזה.

אפילו לא דיברתי על רכש. התלונה שלי היא שמחכים לרגע האחרון בשביל לחדש חוזים במקום לעשות את זה הרבה יותר מקודם.

34 דקות לפני, Keano said:

חושב שקארצב מוכן לקחת את המקום של פרץ בהרכב ועידו שחר יחליף את קארצב בסגל, זה תהליך טבעי שאמור לקרות עם השקעה כל כך גדולה בנוער.

למה אתה חושב שהוא מוכן? חוץ משער ענק נגד פ"ת ושער ענק נגד זלצבורג הוא לא נראה טוב בכלל העונה. גם כשהוא נראה טוב זה כ6 ולא על התפקיד של דור. 

אין דבר כזה התהליך הטבעי. יש שחקנים שמוכנים ויש כאלה שפחות. כל שחקן זה לגופו.

הקיץ שעבר באמת היה חריג לרעה. 

פתחנו עונה בלי מאמן והרכש המשמעותי הגיע חודשיים לאחר מכן.

כמו שאמרתי, השבוע הקבל כיוון להתנהלות של מכבי. החתמות של שחקנים שסיימו חוזה, הודעה על פטריק, הודעות פרידה, ורכש ראשון זה המינימום שצריך לקרות השבוע כדי שאשתכנע שהמערכת הפשילה שרוולים 

מדברים פה הרבה על ההשקעה בנוער, אבל אני לא רואה שאייאקס למשל לא קונה שחקנים ובונה רק על שחקני בית. 

צריך איזון בין הדברים. ששחקן כמו דור עוזב אתה לא יכול להשאיר את העמדה שלו ריקה ולקוות שפתאום איזה שחקן בית יפרוץ. זה לא עובד ככה. כנ"ל לגבי הקיץ הקודם ששחררנו את אצילי ולא הבאנו לו מחליף בתקווה שאלמוג או חוזז יפרצו.

2 דקות לפני, דקסטר said:

הקיץ רק התחיל אבל היו מיליון דברים לעשות עוד לפני, נחלשנו ממש בקיץ הקודם ועכשיו זה ממשיך. ראינו איך זה השפיע בקיץ הקודם כש4-5 שחקנים כ"כ משמעותיים עזבו יחד והנה אנחנו הולכים לאבד גם הפעם 4-5 שחקני הרכב (והקשר הטוב בליגה) + 2 שחקנים מחליפים עם מלא ניסיון וחשיבות גדולה בחדר ההלבשה.

אני יודע שאתה מאוד מאוד רגוע ואולי סבבה לך שמכבי לא הודיעו כלום אבל שום הודעה על פטריק, דניאל וטיבי עוד לא חתומים, אמנם פחות קשור לרכש עצמו אלא להתנהלות אבל אנחנו צריכים לגלות דרך האינסטגרם של ריקן ופשיץ' שהם עזבו

איך זה השפיע בקיץ הקודם? קיבלנו את אחת העונות הגדולות בעשור האחרון

אם היום היה מועד סגירת החלון הייתי אומר שאתה צודק, אבל עד ספטמבר גם אם שחקנים יעזבו אני בטוח שיביאו מחליפים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

למה אתה חושב שהוא מוכן? חוץ משער ענק נגד פ"ת ושער ענק נגד זלצבורג הוא לא נראה טוב בכלל העונה. גם כשהוא נראה טוב זה כ6 ולא על התפקיד של דור. 

אין דבר כזה התהליך הטבעי. יש שחקנים שמוכנים ויש כאלה שפחות. כל שחקן זה לגופו.

יש גם שחקנים שצריכים לשחק קבוע כדי למצות את הפוטנציאל והוא הראה ניצוצות, מה שכן בגלל שגם ריקן עוזב צריך עוד שחקן בתפקיד הזה.

Just now, Keano said:

יש גם שחקנים שצריכים לשחק קבוע כדי למצות את הפוטנציאל והוא הראה ניצוצות, מה שכן בגלל שגם ריקן עוזב צריך עוד שחקן בתפקיד הזה.

אבל אתה מכבי תל אביב לא מכבי פ"ת. שחקן צריך להרוויח את המקום שלו. פוטנציאל לא מספיק (תראה את אלמוג).

על התפקיד של ריקן יכול להיכנס עידו שחר. שקארצב ישאר על התפקיד שלו ובמקום דור צריך להביא מחליף (עדיף 10 יצירתי).

2 דקות לפני, Keano said:

אין לך את הפריווילגיה של מכבי פ"ת לשים שחקני נוער ולתת להם דקות עד שיהיו טובים.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אבל אתה מכבי תל אביב לא מכבי פ"ת. שחקן צריך להרוויח את המקום שלו. פוטנציאל לא מספיק (תראה את אלמוג).

על התפקיד של ריקן יכול להיכנס עידו שחר. שקארצב ישאר על התפקיד שלו ובמקום דור צריך להביא מחליף (עדיף 10 יצירתי).

1 דקה לפני, הנדון said:

אין לך את הפריווילגיה של מכבי פ"ת לשים שחקני נוער ולתת להם דקות עד שיהיו טובים.

בסוף זה מקום בסגל, לאף אחד לא מובטח מקום קבוע בהרכב. אם הוא לא יוכיח את עצמו מישהו אחר ישחק.

כל העניין זה אם לפטריק יש את הביטחון לקחת את הסיכון הזה.

30 דקות לפני, snufkin said:

אני תמיד הייתי מלחוצי הרכש הגדולים ביותר בהיסטוריה של הפורום (ויעידו הוותיקים). בעיקר מדאגה למכבי וגם כי זה מרגש שיש שחקן טרי וחדש לפנטז עליו.

אבל. בפורום נושא כזה הוא דיון על רכש ובלבולי מוח. ככה היה תמיד. אם אתה רוצה נושא עדכונים בלבד, אתה מוזמן לפתוח נושא ייעודי לזה. כאן זה נושא בלבולי מוח

יש בלבולי מוח על שחקן מתאים לא מתאים ויש 10 עמודים רצוף של שלשול מפחד.

שחררו את הנושא הזה ופתחו נושא בכי ומרמור.

12 דקות לפני, Keano said:

איך זה השפיע בקיץ הקודם? קיבלנו את אחת העונות הגדולות בעשור האחרון

אם היום היה מועד סגירת החלון הייתי אומר שאתה צודק, אבל עד ספטמבר גם אם שחקנים יעזבו אני בטוח שיביאו מחליפים.

לא לקחנו אליפות, הפסדנו את המטרה העיקרית. עד לפני הפרשה היינו ביתרון עצום על חיפה

אמנם זה יפה מרגש והכל ו"אם כבר" לא לקחת אז ככה. אבל מבחינתי, אליפות ואני "מוותר" על ההעפלה ל32 (בעיקר כשלא ממנפים את זה) ו-3 הגביעים בלי שאלה.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם נחמיאס חותם הוא חייב לקבל את השיר שחקן של יצחקי. יושב עליו בול.

יאללה הפועל תפתחי את הרגליים עידן נחמיאס בא לדחוף לך את הזין?

8 דקות לפני, דקסטר said:

לא לקחנו אליפות, הפסדנו את המטרה העיקרית. עד לפני הפרשה היינו ביתרון עצום על חיפה

אמנם זה יפה מרגש והכל ו"אם כבר" לא לקחת אז ככה. אבל מבחינתי, אליפות ואני "מוותר" על ההעפלה ל32 (בעיקר כשלא ממנפים את זה) ו-3 הגביעים בלי שאלה.

האליפות זה בעיקר בגלל איבוד הנק' של דוניס, זה עניין של מאמן ולא של סגל.

Just now, Keano said:

האליפות זה בעיקר בגלל איבוד הנק' של דוניס, זה עניין של מאמן ולא של סגל.

והתיקו נגד הכימיקלים, לא יכול לשכוח לוון לאוון את זה.

3 דקות לפני, kikoman said:

והתיקו נגד הכימיקלים, לא יכול לשכוח לוון לאוון את זה.

זה כבר נגרר, ברגע שהסתיים הרצף המטורף נגמר לנו האוויר לתת עוד פוש.

בליגה של 2 סיבובים ופלייאוף שהוא כמו סיבוב שלישי השיטה (שבכר אוהב להשתמש בה) הוא לפתוח חזק, בסיבוב השני לאגור כוחות לקראת הפלייאוף ולסיים חזק.

אצלנו זה היה הפוך העונה.

16 דקות לפני, המכבייה said:

יהיו את העשר אלף המכורים, אבל איך מכבי תשכנע את המתנדנדים, המעגלים הרחוקים יותר? זה חלק מהותי מבניית התקציב שלנו. 

קורא את ההודעות האחרונות שלך בנושא ולא מאמין, אם אתה בפאניקה מה יגידו האחרים? 

לפני פחות מחודש דיברת אחרת לגמרי, קרה משהו ספציפי ששינה את דעתך?

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

קורא את ההודעות האחרונות שלך בנושא ולא מאמין, אם אתה בפאניקה מה יגידו האחרים? 

לפני פחות מחודש דיברת אחרת לגמרי, קרה משהו ספציפי ששינה את דעתך?

חריג אה? 

מניח שזו כמות המשימות שיש בתקופת הזמן שאנחנו נמצאים בה. בעשור האחרון עוד לא עמדנו בפני כל כך הרבה סימני שאלה מכל הכיוונים