Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, אקיטה said:

כל הרעיון של "ותיקים מנוסים" קרס עוד בעונות של שוטא וג'ורדי, שרן ייני קשר אחורי זה משהו שג'ורדי בעצמו ניסה ולא הצליח וזה עוד בתקופה ששרן היה באמת בשיאו אחרי חזרה מהולנד. אבי ריקן בטח שלא השתבח עם השנים וגם לא טב"ח, בלשון המעטה. היום אתה מקבל את מה שכבר קרס לפני כמה שנים רק זקן יותר, שבע יותר, חלש יותר. ואז מופתעים שזה לא עובד. אז הפתרון הוא בטח לא להביא עוד זקנים שבעים וחלשים על חשבון המוכשרים והרעבים יותר שכבר יש לך בארסנל.

יפה מאוד

48 דקות לפני, duss21 said:

ההתהפכות על ג'ראלדש מוזרה לי ומפתיע אותי שהוא הפך לשעיר לעזאזל.

ברור שהוא יהיה פחות טוב מהתקופה אצל איביץ', כי הוא משחק בקבוצה הרבה פחות טובה משל איביץ' ועם פרטנרים לקו הרבה פחות טובים מאצילי (אם קוואס ימשיך ביכולת הזאת זה יהיה נהדר). וזה בלי להתייחס לזה שהוא גמור, כי מתחילת העונה הוא לא נח לרגע.

חוץ מזה, בסך הכל הוא משחק טוב וכרגיל כמעט לא טועה בהגנה. בהתקפה הוא אף פעם לא היה מאוד מעורב. 

מי לא טועה בהגנה?גארלדש??

על מה אתה מדבר אחי

הוא חור מהלך בהגנה!

רוטמן ושועה הבינוניים עשו לו סחרחורות..

לפעמים שדי אז די,חבל מאוד שלא יודעים פה לשנות ולשחרר כשצריך.

מכבי צריכה ספורט דירקטור לפני הכל!! 

לפני3 שעות , wddani said:

תהרגו אותי אבל לפני כל הרכש לא מבין איך לא מריצים איזה צעיר. אני לא מדבר עכשיו על מהפכה סטייל איוניר שהעלה איזה 6 שחקני נוער להרכב אבל לפחות אחד, מה יש כבר להפסיד? הרי גם ככה נראים כמו הצרות שלי

מה יש להפסיד? המון!

נתחיל מזה שאתה רק בדצמבר 8 נקודות מהמוליכה.  זאת לא סיטואציה לזרוק את העונה לפח.

נמשיך בזה שאתה ממש אבל ממש חייב לסיים במקום שמוליך לאירופה

ונסיים בזה שיש גביע.

בהחלט צריך לתת מקום לעידו שחר ונידם

לפני9 שעות , השני למאי תשעים ושמונה said:

רגע, אתה בעצם מתנגד לרכש?

אני חייב לפרק את זה;

1. מה שהביא את ההשתלטות שלנו על הליגה היה ליגיונרים (אלברמן, ריקן, זהבי, בן חיים הבלם מחו"ל

אני יודע שכתבת הרבה אבל איבדתי אותך פה.

מה?!

1 hour ago, מכביסט לעד said:

נידם לא רלוונטי כי הוא מושאל עד סוף העונה. לא נראה לי שאיזי ישמח להחזיר לנו אותו בינואר.

עונה הבאה כמובן.

אז יביאו את נידם ופארפה אבל מה יצא להם מזה? אנחנו קבוצה מתה בלי בעל בית, אף אחד לא נותן הזדמנות לצעירים פה.  העיקר מתגאים בכספים שמיץ' שופך על הנוער. 

אמצע של פראפה, נידם ושחר היה מוציא הרבה יותר מאמצע של שרן, גלזר וגולסה/שמיר העייפים האלה. 

Just now, Barksdale said:

אז יביאו את נידם ופארפה אבל מה יצא להם מזה? אנחנו קבוצה מתה בלי בעל בית, אף אחד לא נותן הזדמנות לצעירים פה.  העיקר מתגאים בכספים שמיץ' שופך על הנוער. 

אמצע של פראפה, נידם ושחר היה מוציא הרבה יותר מאמצע של שרן, גלזר וגולסה/שמיר העייפים האלה. 

לא חושב. אם היית זורק את כל הצעירים בבת אחת זה היה עושה להם נזק.

תארו לכם שבזמנו אלמוג היה נרכש ב1.5 מיליון יורו ע"י ביתר. סביר ששועה לא היה מגיע לשם חלון אחרי, עדיין היה תקוע בגרון של חיפה וכנראה מוחמד היה מגיע אלינו. 

החלטות...

6 דקות לפני, itanar said:

תארו לכם שבזמנו אלמוג היה נרכש ב1.5 מיליון יורו ע"י ביתר. סביר ששועה לא היה מגיע לשם חלון אחרי, עדיין היה תקוע בגרון של חיפה וכנראה מוחמד היה מגיע אלינו. 

החלטות...

אפשר לשחק הרבה עם "אם-ים" כאלו. הוא היה יכול להיות אצלנו כבר בעונת 16/17 אחרי העונה שלו בבית"ר תל אביב כשכל שבוע ראו אותו ממכבי יחד עם המושאלים שלנו.

ואגב לפי מה שאני יודע בקיץ האחרון רצו אבל לקח זמן ובנתיים שחר פעל ולקח.

12 דקות לפני, itanar said:

החלטות...

ואם היה מצליח בבית"ר אז היו בוכים על המכירה שלו עד היום. גם עכשיו החלטה טובה בזמנו לא למכור אותו לקבוצה בתוך הליגה.

2 דקות לפני, The yellow Toms said:

אני מתכוון לפתוח נושא מלפפונים ע״ש אביאל זרגרי(מטרת רכש הכי ריאלית לדעתי)

לא ריאלי לדעתי

הייתי הולך על שם מאמן

2 דקות לפני, הנדון said:

ואם היה מצליח בבית"ר אז היו בוכים על המכירה שלו עד היום. גם עכשיו החלטה טובה בזמנו לא למכור אותו לקבוצה בתוך הליגה.

למה ששחקן כלשהו יצליח בבית"ר?

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא ריאלי לדעתי

הייתי הולך על שם מאמן

למה לא ריאלי?, בית״ר בקריסה כלכלית בגלל המצב של חוגג ואין מישהו באופק כרגע שיקח אותם לדעתי כבר בינואר הם ינסו למכור אותו

5 דקות לפני, הנדון said:

היה מצליח בבית"ר ועובר אחרי זה לחיפה. 

באתי לומר אבל לבאר שבע שבאותה שנה כביכול הייתה האלופה היוצאת כלומר ליטרלי היריבה הישירה שלנו.

אני גם זוכר דיווחים על איך בכר חשב לרגע שיוכל לגנוב את דור פרץ למכבי איזה עונה לפני.

בחזרה לאלמוג, הלוזונים חרמנים עליו, אם יצליח שם הם לא משחררים לארץ.

5 דקות לפני, The yellow Toms said:

למה לא ריאלי?, בית״ר בקריסה כלכלית בגלל המצב של חוגג ואין מישהו באופק כרגע שיקח אותם לדעתי כבר בינואר הם ינסו למכור אותו

יאללה כשנגיע לעמוד 700 תפתח חדש

כל הפורום מאחוריך

18 דקות לפני, דקסטר said:

אפשר לשחק הרבה עם "אם-ים" כאלו. הוא היה יכול להיות אצלנו כבר בעונת 16/17 אחרי העונה שלו בבית"ר תל אביב כשכל שבוע ראו אותו ממכבי יחד עם המושאלים שלנו.

אם הקטינות לא היו אוהבות סושי וכו׳

9 דקות לפני, אקיטה said:

באתי לומר אבל לבאר שבע שבאותה שנה כביכול הייתה האלופה היוצאת כלומר ליטרלי היריבה הישירה שלנו.

אני גם זוכר דיווחים על איך בכר חשב לרגע שיוכל לגנוב את דור פרץ למכבי איזה עונה לפני.

בחזרה לאלמוג, הלוזונים חרמנים עליו, אם יצליח שם הם לא משחררים לארץ.

לא חשוב, הנקודה היא שלא מוכרים בגיל הזה מישהו שנחשב פרוספקט לקבוצה מתוך הליגה עוד לפני שעשה עונה בבוגרים. עכשיו זה סיפור אחר ועדיין משאיל אותו עונה וחצי לפני שנפרדים סופית כי הוא כן עוד יכול להתפוצץ.

34 דקות לפני, דקסטר said:

לקח זמן? אצלנו? לא מתאים לנו...

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם הקטינות לא היו אוהבות סושי וכו׳

אבל הייתה גם פיצה, היו אפשרויות.