Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

אגב מסתמן שנפלנו שוב כלכלית ברכש גרוע שעלה הרבה כסף (חלאיילה וביטון) 

עד שכבר עשו מאמץ לצאת מהצרה של הפייר פליי שוב לבזבז הרבה כסף על רכש חלש 

Just now, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אגב מסתמן שנפלנו שוב כלכלית ברכש גרוע שעלה הרבה כסף (חלאיילה וביטון) 

עד שכבר עשו מאמץ לצאת מהצרה של הפייר פליי 

מה הבעיה עם חלאילה? הוא לא עלה הרבה כסף וחייבים חלוץ מחליף בכל מקרה.

2 דקות לפני, thunderbolt said:

מה הבעיה עם חלאילה? הוא לא עלה הרבה כסף וחייבים חלוץ מחליף בכל מקרה.

חלאיילה עלה 2 מיליון שקל

650 אלף דולר

ביטון 750 אלף דולר

סך הכל 1.4  מיליון דולר על רכש לא מרשים בלשון המעטה 

אם רוצים לתת מנוחה לגראלדש וקנדיל פצוע אז לא יקרה כלום אם יעלו מהנוער את המגן הימני למשחק אחד,שניים או שלושה

בשביל זה יש לנו מחלקת נוער ואם אני לא טועה גם דיברו עליו כשחקן עם פוטנציאל

לפני3 שעות , מנג'ר יונייטד said:

די נו בחייכם. שועה לא מתאים למכבי ושני החלוצים הבכירים שלנו עדיפים עליו. 

בלם, בלם ושוב פעם בלם. זאת העמדה הכי בעייתית אצלנו. בכל עמדה אחרת בערך יש שחקן או שניים (כולל צעירים או מושאלים) שאפשר לרוץ איתם לאליפות. 

מכבי צריכה לחזק את השלד הישראלי.

ייני

ריקן

בן חיים

חוזז

ביטון

המון בינוניים בלי הרבה אופק.

ממצב שהיו לך ישראלים בכירים כמו מיכה, אצילי, טיבי או כאלה שחיכו על המדף בקיץ כמו רוקאביצה - צריך לפזול לישראלים פוטנציאליים.

גם אלירן עטר בזמנו היה בעייתי ובמכבי סידר את הראש ונתן פה כמה עונות יפות.

לגבי בלם? רק שחקן זר למשבצת הזאת.

38 דקות לפני, erantheking21 said:

מה עם כיאל? בגילו יכול להיות שיחוק אצלנו?

ברור שכן אבל לדעתי לא ירצה לעזוב את סכנין, רק אם יקבל תחושה שונים עליו.. האמת, מגיע לו הרכב קבוע אצלנו.

10 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

כיאל/רפאלוב/סייף

אחד מהשלושה חייב להגיע בינואר. עוד אחד בקיץ.

רפאלוב כוכב בבלגיה למה שהוא יחזור לליגה הזאת ועוד לקבוצה כזאת.

מקווה מאוד שאף אחד מכל השמות שמביאים לפה בין היתר כיאל סייף זרגרי וגם רפאלוב לא יגיעו למכבי ושאפילו לא ישתינו לכיוון שלהם.

בואו נמלא את הסגל עם עוד שחקנים פנסיונרים ועם עוד סתם בינוניים כי זה עובד מעולה עד עכשיו כןןןן איזה כיף רכששששש.

יש לי בחילה ואם מכבי בכלל שוקלת אחד מהם אפשר לסגור את מחלקת הנוער תודה ושלום.

בלם זר במקום הרננדז בינואר, בקיץ רענון מאסיבי על הראש של טבח, ריקן, חוזז, אלמוג, שמיר וכדומה. לא מוציא שקל בלהחליף אותם גם, לרענן עם אוסף הכשרונות שלנו מהליגה שאם לא היו שלנו אלונה ויענקלה היו כבר שמים מליונים בצד בשביל להביא אותם ופה בפורום היו זועקים לרכישתם.

אליאל פרץ עם עוד גול אתמול.

אגב נדמה לי שהוא משחק באוסטריה כרגע קשר אמצע בצד שמאל, ולא קשר התקפי, ככה שאם נביא אותו הוא לא יבוא על עמדה עמוסה.

1 hour ago, אקיטה said:

מקווה מאוד שאף אחד מכל השמות שמביאים לפה בין היתר כיאל סייף זרגרי וגם רפאלוב לא יגיעו למכבי ושאפילו לא ישתינו לכיוון שלהם.

בואו נמלא את הסגל עם עוד שחקנים פנסיונרים ועם עוד סתם בינוניים כי זה עובד מעולה עד עכשיו כןןןן איזה כיף רכששששש.

יש לי בחילה ואם מכבי בכלל שוקלת אחד מהם אפשר לסגור את מחלקת הנוער תודה ושלום.

בלם זר במקום הרננדז בינואר, בקיץ רענון מאסיבי על הראש של טבח, ריקן, חוזז, אלמוג, שמיר וכדומה. לא מוציא שקל בלהחליף אותם גם, לרענן עם אוסף הכשרונות שלנו מהליגה שאם לא היו שלנו אלונה ויענקלה היו כבר שמים מליונים בצד בשביל להביא אותם ופה בפורום היו זועקים לרכישתם.

רגע, אתה בעצם מתנגד לרכש?

אני חייב לפרק את זה;

1. מה שהביא את ההשתלטות שלנו על הליגה היה ליגיונרים (אלברמן, ריקן, זהבי, בן חיים הבלם מחו"ל וראדי מסכנין).

2. השחקנים שרשמת ממש לא פנסיונרים, פנסיונרים זה שחקנים עם רגליים שבורות שלא מחזיקים 90 דקות.. אולי רפאלוב (35) אבל קצת קשה להגיד את זה על שחקן ברמתו בהקשר של מכבי - הוא עם מספרים מטורפים וכשירות מעולה, על כיאל (33) שמחזיק לסכנין את האמצע 90 דקות כל משחק העונה כולל מספרים, על קני סייף (29) בכלל אין מה לדבר... לא אמרתי להביא את דקל קינן..בוא.

3. אתה חייב את הטאלנטים שצומחים בליגה אצלך, אם לא הולך אפשר לעשות עליהם טריידים אבל לא לנסות להשיג את זרגרי זה מחדל, זה כמו לא לרצות את עלי מוחמד רק כי הוא מהליגה. סתם שחקנים שלקחנו ועזרו לנו (בנוסף לכך שלא חיזקו את היריבות שלנו): בן חיים החלוץ, עטר, שכטר, טיבי, דסה, דוידזאדה וכו'

4. רשמת לשחרר את אלמוג - תוצר מחלקת הנוער שבקושי בן 20, את חוזז שעד לפני שנתיים היה מושאל.. תן להם צ'אנס עם כל העצבים שהם מעלים מגיע להם להיות בסגל הרחב. מצחיק גם שאתה חושב שאתה יכול לרענן אותם באוסף הכשרונות שלנו מהליגה - חוזז ואלמוג כיכבו כשהיו מושאלים. הרבה יותר קשה להצליח במכבי תזכור את זה.

5. מסכים לגבי שחרור של טב"ח וריקן, חוזז ואלמוג כפי שרשמתי ממש לא. לגבי שמיר אחלה אחלה של שחקן, אתה צריך כאלה בסגל שעולים מהספסל בלי אגו ועם ראש שקול ועוזרים לקבוצה לנצח/לא לספוג.

6. מכל השחקנים שמושאלים יש רק אחד שלדעתי היה רלוונטי אם היה נשאר - שלעטה. לג'ראלדש אין מחליף והוא חסר חשק. אתה רואה שחנצ'ס ועידו שחר לא מקבלים דקה אז מה היה עוזר להביא את גויאגון שישכח איך לגעת בכדור? עדיף שהוא ישחק כל המשחקים העונה ויצבור קילומטרז' כמו שהיה עם גלזר.

לפני5 שעות , Mentel said:

מכבי חייבת להביא מגן ימני מחליף,

שחקו את גראלדש לגמרי, אין לו תחרות על ההרכב והוא פשוט נראה רע מתחילת העונה

אני לא מאריך לו את החוזה נכון לעכשיו. סורי. 

Just now, המכבייה said:

חבריי יודעים מה אני חושב עליו ועל סאבוריט. עדיף שלא ארשום פה..

26 דקות לפני, המכבייה said:

פעם קודמת לא הסכמתי איתך בנושא שלו שעזב, הפעם אני איתך.

לצערי הוא רחוק שנות אור מהשחקן שהיה פה בתקופת איביץ' 

אפשר להגיד אימון, אפשר להגיד שחיקה, אפשר להגיד הכל אבל זה לא איזה שחקן שהתחיל את העונה בצורה נהדרת ואז ירד 

הוא לא טוב השנה בכלל

תהרגו אותי אבל לפני כל הרכש לא מבין איך לא מריצים איזה צעיר. אני לא מדבר עכשיו על מהפכה סטייל איוניר שהעלה איזה 6 שחקני נוער להרכב אבל לפחות אחד, מה יש כבר להפסיד? הרי גם ככה נראים כמו הצרות שלי

ההתהפכות על ג'ראלדש מוזרה לי ומפתיע אותי שהוא הפך לשעיר לעזאזל.

ברור שהוא יהיה פחות טוב מהתקופה אצל איביץ', כי הוא משחק בקבוצה הרבה פחות טובה משל איביץ' ועם פרטנרים לקו הרבה פחות טובים מאצילי (אם קוואס ימשיך ביכולת הזאת זה יהיה נהדר). וזה בלי להתייחס לזה שהוא גמור, כי מתחילת העונה הוא לא נח לרגע.

חוץ מזה, בסך הכל הוא משחק טוב וכרגיל כמעט לא טועה בהגנה. בהתקפה הוא אף פעם לא היה מאוד מעורב. 

אי אפשר להגיד שהוא לא טועה, הוא והרננדס לא הסתדרו בכלל עם השחקנים המהירים של בית"ר וזאת לא הפעם הראשונה.

מצד אחד זה שהוא שחוק זה יאמר לזכותו, אבל הוא לא טוב השנה בפרקים גדולים של העונה, מגן שלא תוקף הרבה אתה מצפה אתה מצפה לפחות בהגנה לעזור והרבה פעמים הוא מתקשה עם מהירות בצורה קיצונית..כנראה שאמאדור וטיבי לא כאן זה כבר טו מאץ'.

1 hour ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

רגע, אתה בעצם מתנגד לרכש?

אני חייב לפרק את זה;

1. מה שהביא את ההשתלטות שלנו על הליגה היה ליגיונרים (אלברמן, ריקן, זהבי, בן חיים הבלם מחו"ל וראדי מסכנין).

2. השחקנים שרשמת ממש לא פנסיונרים, פנסיונרים זה שחקנים עם רגליים שבורות שלא מחזיקים 90 דקות.. אולי רפאלוב (35) אבל קצת קשה להגיד את זה על שחקן ברמתו בהקשר של מכבי - הוא עם מספרים מטורפים וכשירות מעולה, על כיאל (33) שמחזיק לסכנין את האמצע 90 דקות כל משחק העונה כולל מספרים, על קני סייף (29) בכלל אין מה לדבר... לא אמרתי להביא את דקל קינן..בוא.

3. אתה חייב את הטאלנטים שצומחים בליגה אצלך, אם לא הולך אפשר לעשות עליהם טריידים אבל לא לנסות להשיג את זרגרי זה מחדל, זה כמו לא לרצות את עלי מוחמד רק כי הוא מהליגה. סתם שחקנים שלקחנו ועזרו לנו (בנוסף לכך שלא חיזקו את היריבות שלנו): בן חיים החלוץ, עטר, שכטר, טיבי, דסה, דוידזאדה וכו'

4. רשמת לשחרר את אלמוג - תוצר מחלקת הנוער שבקושי בן 20, את חוזז שעד לפני שנתיים היה מושאל.. תן להם צ'אנס עם כל העצבים שהם מעלים מגיע להם להיות בסגל הרחב. מצחיק גם שאתה חושב שאתה יכול לרענן אותם באוסף הכשרונות שלנו מהליגה - חוזז ואלמוג כיכבו כשהיו מושאלים. הרבה יותר קשה להצליח במכבי תזכור את זה.

5. מסכים לגבי שחרור של טב"ח וריקן, חוזז ואלמוג כפי שרשמתי ממש לא. לגבי שמיר אחלה אחלה של שחקן, אתה צריך כאלה בסגל שעולים מהספסל בלי אגו ועם ראש שקול ועוזרים לקבוצה לנצח/לא לספוג.

6. מכל השחקנים שמושאלים יש רק אחד שלדעתי היה רלוונטי אם היה נשאר - שלעטה. לג'ראלדש אין מחליף והוא חסר חשק. אתה רואה שחנצ'ס ועידו שחר לא מקבלים דקה אז מה היה עוזר להביא את גויאגון שישכח איך לגעת בכדור? עדיף שהוא ישחק כל המשחקים העונה ויצבור קילומטרז' כמו שהיה עם גלזר.

1. זה תרם, אבל לא רק. מה שהביא את ההשתלטות של מכבי זה גב מקצועי רציני ומכובד ואנשי מקצוע ראויים. מה גם שזה היה לפני עשור ו2 העונות עם איביץ' הוכיחו שזה השתנה. 

2. פנסיונר בהגדרה שלי זה שחקן שאין לו יותר מה להוכיח/שבע/שיחזור לארץ אחרי שמיצה את הבינוניות שלו באירופה כאיזה כוכב עם שכר מפוצץ. אני חושב שמיצינו אותם והגיע הזמן להתקדם הלאה, שוב מכבי של היום לא אותה מכבי של לפני עשור ולא עם אותם נכסים.

3. הטאלנטים שצומחים אצלך בליגה הם שלך, אשמח לשמוע למה זרגרי ולא נדב נידם. המחדל הוא לשים מאות אלפי יורו ולא לתת לטאלנטים שלך שלא רואים אותם ממטר, כבר השנה אנחנו משלמים על זה בעיניי.

4+5. מוכן לקבל טענה על צ'אנס לאלמוג, אבל בוא לא נגנוב דעת ונאמר שהוא וחוזז כיכבו אי פעם. האחרון בכלל בן 25 וכל עוד נמשיך להתייחס אליהם כ"צעירים" עם פוטנציאל אז נמשיך לפספס את הבאים בתור. בגיל של חוזז, אצילי היה מהטובים בליגה. אבל יותר מאי היכולת שלהם, זה אי ההתקדמות. תגיד לי פן אחד אותו חוזז או אלמוג שיפרו בעונות בוגרים וזה לעומת צעירים אחרים שמצליחים במכבי בשנים האחרונות. איפה הם ואיפה גררו.

6. אתה אומר לתקן משהו מקולקל עם אותו קלקול. אז כן, בדיעבד איך שמכבי מתייחסת לצעירים שלה השנה עדיף שהם יהיו מושאלים ולא ייפגעו אבל זה חלק מאוד מהותי מהבעיה. מי שחשב שפארפה לא מספיק טוב למכבי קיבל אותו מזיין לנו (ולשאר הליגה) את הצורה, אחרי שכבר שנה שעברה עשה אותם דברים על קבוצות ליגת על שהשנה אפילו לא הצלחת לנצח או אפילו הפסדת להם. נדב נידם? מהקשרים המובילים בליגה אם אני לא טועה בסטטיסטיקות (חטיפות, חילוצים וכולי) . עידו שחר כל משחק בנבחרת גול, עומד שווה בין שווים מול גרמנים בגילו אבל במכבי הוא לא ראוי לשחק לפני שחר פיבן 50/50? בחייאת.

כל הרעיון של "לגיונרים ותיקים מנוסים" קרס עוד בעונות של שוטא וג'ורדי, שרן ייני קשר אחורי זה משהו שג'ורדי בעצמו ניסה ולא הצליח וזה עוד בתקופה ששרן היה באמת בשיאו אחרי חזרה מהולנד. אבי ריקן בטח שלא השתבח עם השנים וגם לא טב"ח, בלשון המעטה. היום אתה מקבל את מה שכבר קרס לפני כמה שנים רק זקן יותר, שבע יותר, חלש יותר. ואז מופתעים שזה לא עובד. אז הפתרון הוא בטח לא להביא עוד זקנים שבעים וחלשים על חשבון המוכשרים והרעבים יותר שכבר יש לך בארסנל.

ככה או ככה, מעט מאוד מכל זה רלוונטי לכרגע לעומת זה שמכבי כבר תכף סוגרת שנה בלי מאמן או צוות מקצועי אמיתי.