Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מרסלו זוכר?

זה לא קיצר ברוך השם את המוטבציה שלו.

הימים לא אותם ימים והסטייט אוף מיינד לא דומה בכלום. זאת עסקה עם כל כך הרבה סיכון. אני לא מוכן להקריב את יצחקי עבור פגיעה כוללת במערכת, סורי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

הימים לא אותם ימים והסטייט אוף מיינד לא דומה בכלום. זאת עסקה עם כל כך הרבה סיכון. אני לא מוכן להקריב את יצחקי עבור פגיעה כוללת במערכת, סורי. 

הוא מקריב את עצמו כי הוא רואה לנכון שהעסקה הזאת(אם תהיה בכלל) כדאית למערכת, אין לנו הרבה לעשות מעבר

כשלא מוציאים כסף, לא מבינים איך נגמר הפייר פליי ולא הוציאו שקל על רכש.

כשמיץ׳ מחליט לפתוח את הארנק אנשים מנתחים את העסקה כלכלית כאילו זה מקוזז להם מהירושה.

1 דקה לפני, bister said:

זה הילד עם הפציעת גב הלא ברורה שרוצים לזרוק עליו מיליוני יורו? יצחקי רוצה להחתים גם את קוזוקין באותה הזדמנות? 

חחחחח הזייה, איזה התנהלות שכונה, לא האמנתי שאני אתגעגע לג'ורדי כל כך הרבה, איזה זכות ענקית היתה לנו.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

כשמיץ׳ מחליט לפתוח את הארנק אנשים מנתחים את העסקה כלכלית כאילו זה מקוזז להם מהירושה.

כשמוציאים כסף על שטויות, אז אין כסף ומוטיבציה להוציא כסף על דברים הכרחיים. 

7 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה הקשר מקוזז מהירושה? 

בסוף עסקה כזאת יכולה להשפיע קדימה על רכש בחלונות הבאים אז מנסים להבין איפה המועדון עומד מבחינת הוצאות/הכנסות. 

23 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא מקריב את עצמו כי הוא רואה לנכון שהעסקה הזאת(אם תהיה בכלל) כדאית למערכת, אין לנו הרבה לעשות מעבר

יצחקי ופטריק הם בערך האחרונים שמעניינים אותי בסיפור הזה. זאת כל הנקודה שלי מלכתחילה. 

3 דקות לפני, Keano said:

מה הקשר מקוזז מהירושה? 

בסוף עסקה כזאת יכולה להשפיע קדימה על רכש בחלונות הבאים אז מנסים להבין איפה המועדון עומד מבחינת הוצאות/הכנסות. 

אם מוכנים להוציא כזה סכום סימן שמיטש אישר את זה וזה אפשרי. הוא לא צריך את הרואי חשבון פה בפורום. 

קיבלנו על יונתן מעל 2 מיליון לפני בונוסים, מכרנו מעל 18 אלף מנויים, עלינו לאירופה וגם שם מכרנו כרטיסים. וזה עוד לפני הכנסות מרצ'נדייז וספונסרים. 

כל זה מגיע אחרי 4 שנים שלא הוצאנו שקל על רכש וגם השחקנים שרכשנו הקיץ לא עלו הרבה.

אז מבחינה כלכלית ככל הנראה אפשר לבצע את העסקה הזאת. עכשיו השאלה אם שווה לבצע אותה בכלל.

2 דקות לפני, המכבייה said:

יצחקי ופטריק הם בערך האחרונים שמעניינים אותי בסיפור הזה. זאת כל הנקודה שלי מלכתחילה. 

לדעתי זה לא ייצא לפועל

17 דקות לפני, קמחי said:

יום מעניין יבוא עלינו היום.

אני מקווה שהעסקה תתפוצץ

אם באמת יש על השולחן הצעה רשמית של 1.5 מליון יורו + אחוזים עתידיים (לא משנה כמה אחוזים בדיוק) וחוזז מצליח לחרבן את זה, הוא אדיוט. זו הצעה חלומית מבחינתו, בטח בהתחשב בסיטואציה ובזה שכולם יודעים שהוא לחוץ למזומח

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם מוכנים להוציא כזה סכום סימן שמיטש אישר את זה וזה אפשרי. הוא לא צריך את הרואי חשבון פה בפורום. 

קיבלנו על יונתן מעל 2 מיליון לפני בונוסים, מכרנו מעל 18 אלף מנויים, עלינו לאירופה וגם שם מכרנו כרטיסים. וזה עוד לפני הכנסות מרצ'נדייז וספונסרים. 

כל זה מגיע אחרי 4 שנים שלא הוצאנו שקל על רכש וגם השחקנים שרכשנו הקיץ לא עלו הרבה.

אז מבחינה כלכלית ככל הנראה אפשר לבצע את העסקה הזאת. עכשיו השאלה אם שווה לבצע אותה בכלל.

אף אחד לא אמר שהוא צריך, אבל לא רואה בעיה לנסות להעריך מה הסכום הריאלי שצריך להוציא, כל מה שיוציאו עכשיו יהיה פחות להוציא בהמשך, לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה. 

49 דקות לפני, oshri1992 said:

כמה עסקאות מעל 3 מיליון יורו היו מהליגה הישראלית? אם זה מחיר של מיליון וחצי יורו בחמישים אחוז, איפה הפוטנציאל מכירה בכלל

1. ברוב העסקאות האלה מדברים על %X מהכרטיס, כשבפועל ההתחלקות במכירה היא רק על הדלתא ולא על כל הסכום. 

2. רוב התועלת הכלכלית משחקן ישראלי מגיעה מההצלחות המקצועיות שהוא מביא. גם סולומון, שגדל פה פעם בעשרים שנה, לא שווה כמו העפלה לשלב בתים.

לכן, מבחינתי כל העניין של 50% או 100% הוא חרטא ברטא. מצידי לקבל הנחה על כל שחקן ולקנות רק 20% ממנו כאשר מהתועלת המקצועית אני אהנה 100%.

אני עדיין מתאפק כי אני זוכר את הקטע עם פארפה בעסקת קניקובסקי איך שזיינו לנו במוח שהוא עובר לשם בהעברה קבועה.

אז מקווה שזרגרי והסכומים שנזרקים בתקשורת זה גם חרטוט, על אחת כמה וכמה שזה לא שחקן שאנחנו ממש צריכים.

41 דקות לפני, המכבייה said:

בקיצור, שלא יקרה לנו מרסלו בגרסא הישראלית. נראה לי שמאז ההעסקה ההיא מיץ' החליט שמביאים זרים רק בהעברות חופשיות.

1 דקה לפני, Keano said:

אף אחד לא אמר שהוא צריך, אבל לא רואה בעיה לנסות להעריך מה הסכום הריאלי שצריך להוציא, כל מה שיוציאו עכשיו יהיה פחות להוציא בהמשך, לא צריך להיות גאון כדי להבין את זה. 

בדיוק. אין פה בור ללא תחתית.

32 דקות לפני, קמחי said:

יום מעניין יבוא עלינו היום.

אני מקווה שהעסקה תתפוצץ

מאמין שאין כלום ספין קלאסי על חשבוננו בניסיון אחרון של חוגג למכור. הדלפת סוכן קלאסית.

17 דקות לפני, Keano said:

זה גם לא אומר שאם מיטש מוכן להוציא עכשיו מיליון וחצי על שחקן הוא יסכים להוציא את המיליון וחצי האלה בקיץ הבא על שחקן אחר. 

בכל מקרה נראה שהעסקה בדרך לפיצוץ. מאמין שבינואר הוא בב״ש. רק הזמן יגיד אם ניצלנו מעוקץ או פספסנו אקזיט.

*עתידות*

- העסקה תתפוצץ 

- זרגרי יפציץ אחרי הפציעה

כל אלה פה שבכו על זה שרוצים לקחת שחקן פצוע, יקללו את יצחקי על זה שלא ראה את ההזדמנות וקנה את זרגרי

בנתיים זה נראה כאילו זה בדרך להתפוצץ. היה סיכום עקרוני אתמול, והיום חוגג העלה דרישות.

יש מצב שכל העסק זה בכלל ספין של חוגג והוא לא התכוון למכור אותו.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

בנתיים זה נראה כאילו זה בדרך להתפוצץ. היה סיכום עקרוני אתמול, והיום חוגג העלה דרישות.

יש מצב שכל העסק זה בכלל ספין של חוגג והוא לא התכוון למכור אותו.

זה נראה שחוגג עושה למכבי את תרגיל איילון אלמוג, לא באמת רוצה למכור וגם אם כן, אני לא מבין איך מכבי אמורים להספיק לעשות לו בדיקות רפואיות בזמן. נראה שצריך רק יומיים בדיקות שם.