Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

עם הצוות הרפואי שלנו לקחת שחקן עם פציעה כרונית בגב שלא יודעים בכלל מתי יחזור לשחק נראה לי כמו לזרוק את הכסף ישר לפח. 

אגב, איך המלצר המטומטם הזה מהכרמל, קרוב לחתום שם על הארכה בתנאים שלהם אחרי כל הטררם שהוא עשה , בשביל מה כל זה אם לא השגת כלום?

חיפה התעקשו שהוא יביא סוכן שינהל את המו״מ מולם וכמובן שהתעקשו על דודו. דודו כבר סידר לבכר את העניינים.

4 דקות לפני, בראון said:

‏מעניין מה היה הלך הרוח בקרב האוהדים אם לזרגרי לא הייתה תעודת זהות כחולה.

זה טיעון די רע

מה הופך אותו לשחקן כל כך ייחודי בנוף שדורש השקעה כספית כזו רחבה? הרי נמנעו מלהשקיע את אותם כספים בעמדת החלוץ(עסקת קאסיירס) או עמדת הקיצוני(עסקת צ׳יבוטה) והלכו לפתרונות ללא דמי העברה.

זרגרי בעל סט כלים מאוד דומים ל גלזר, שככל הנראה יבלה את רב הקריירה כאן בצהוב.

4 דקות לפני, קמחי said:

זה טיעון די רע

מה הופך אותו לשחקן כל כך ייחודי בנוף שדורש השקעה כספית כזו רחבה? הרי נמנעו מלהשקיע את אותם כספים בעמדת החלוץ(עסקת קאסיירס) או עמדת הקיצוני(עסקת צ׳יבוטה) והלכו לפתרונות ללא דמי העברה.

זרגרי בעל סט כלים מאוד דומים ל גלזר, שככל הנראה יבלה את רב הקריירה כאן בצהוב.

זה מה שמוזר. אם זה היה קיץ רגיל של ג׳ורדי ששופכים כסף על כל ישראלי שזז אף אחד לא היה מרים גבה על העסקה הזאת (למרות שגם ג׳ורדי לא הוציא סכומים כאלה על ישראלים, בטח לא בגיל 18). הקטע שאחרי קיץ כזה שמרני מבחינה כלכלית פתאום מוכנים לשפוך כזה סכום על ישראלי בן 18 עם פציעה הופך את הכל למוזר מאוד. 

אולי יש בו משהו שאנחנו מפספסים? לא בטוח שהוא היה מקבל זימון לנבחרת אם היה מדובר בסתם ילד עם התלהבות שאוהדי בית״ר וחוגג הפכו אותו לקאנטה הישראלי.

משהו מוזר לי בעסקה הזאת.

אלו לא מסוג העסקאות שנסגרות בשעות האחרונות של החלון. 

ביותר ממיליון יורו חוגג היה מוכר אותו גם לפני כל סיפור הפירוק המדומה.

לכן אני מעריך שאו שהסכומים פה לא נכונים ומכבי מנסה לנצל איזושהי הזדמנות או שאין באמת הצעה על השולחן...

טוכמן כבר מדווח על סכום קצת יותר נמוך 5.5 מיליון שקל = 1.45 מיליון יורו

עדיין גבוה מאוד, יש לי הרגשה שאין מספיק זמן כדי לבצע את העסקה הזאת כשבנוסף צריך לערוך בדיקות רפואיות קפדניות ולסגור עם השחקן.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה מה שמוזר. אם זה היה קיץ רגיל של ג׳ורדי ששופכים כסף על כל ישראלי שזז אף אחד לא היה מרים גבה על העסקה הזאת (למרות שגם ג׳ורדי לא הוציא סכומים כאלה על ישראלים, בטח לא בגיל 18). הקטע שאחרי קיץ כזה שמרני מבחינה כלכלית פתאום מוכנים לשפוך כזה סכום על ישראלי בן 18 עם פציעה הופך את הכל למוזר מאוד. 

אולי יש בו משהו שאנחנו מפספסים? לא בטוח שהוא היה מקבל זימון לנבחרת אם היה מדובר בסתם ילד עם התלהבות שאוהדי בית״ר וחוגג הפכו אותו לקאנטה הישראלי.

בשורה התחתונה, הוא שחקן טוב.

יש לו נתונים פיזיים יוצאי דופן לגילו, הוא קורא טוב את המשחק ומאוד אגרסיבי.

מעבר לזב אבל קשה למצוא בו דברים יוצאי דופן שדורשים השקעה כזו נרחבת. גם אם מניחים את עניין הכסף בצד, אני לא חושב שעמדת הקשר האחורי היא עקב אכילס בסגל, אם כבר-די להפך.

זרגרי כשיר יחד עם גולסה וגלזר יתן פה אמצע בטון , הוא צריך קצת הכוונה בדומה לקארצב והוא יכול להיות שחקן, לא מכיר את הסט האיכות ההתקפי שלו, אבל זוכר משחקים שלנו שהוא חטף המון כדורים משחקנים שלנו

3 דקות לפני, קמחי said:

בשורה התחתונה, הוא שחקן טוב.

יש לו נתונים פיזיים יוצאי דופן לגילו, הוא קורא טוב את המשחק ומאוד אגרסיבי.

מעבר לזב אבל קשה למצוא בו דברים יוצאי דופן שדורשים השקעה כזו נרחבת. גם אם מניחים את עניין הכסף בצד, אני לא חושב שעמדת הקשר האחורי היא עקב אכילס בסגל, אם כבר-די להפך.

אני חושב שכן צריך עוד קשר אחורי אחרי השחרור של קארצב. אם צריך להשקיע כזה סכום על מחליף? כנראה שלא. 

למרות שלדעתי אם הוא באמת יגיע נראה אותו משחק לא מעט לצד גלזר ולא במקומו. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שכן צריך עוד קשר אחורי אחרי השחרור של קארצב. אם צריך להשקיע כזה סכום על מחליף? כנראה שלא. 

למרות שלדעתי אם הוא באמת יגיע נראה אותו משחק לא מעט לצד גלזר ולא במקומו. 

כדי שיהיה מתופקד לצד גלזר, הוא יצטרך להיות משמעותי מאוד בהנעת הכדור ובבניית תבניות ההתקפה, או בפריצה דרך דריבל/תנועה וקבלת הכדור מעבר לקו ההגנה הראשון. אלו תכונות שאין לו כרגע במשחק(וגם לא ל גלזר)

קשה לי לראות תועלת בציוות כזה

Just now, קמחי said:

כדי שיהיה מתופקד לצד גלזר, הוא יצטרך להיות משמעותי מאוד בהנעת הכדור ובבניית תבניות ההתקפה, או בפריצה דרך דריבל/תנועה וקבלת הכדור מעבר לקו ההגנה הראשון. אלו תכונות שאין לו כרגע במשחק(וגם לא ל גלזר)

מבחינת הנעת כדור הוא די טוב (השחקן עם הכי הרבה מסירות מדויקות בבית״ר בעונה שעברה), לגבי השאר אני מסכים איתך, אבל המאמן שלנו חושב קצת אחרת. עד לא מזמן גם ייני (שאין לו אף אחת מהיכולות האלה) שיחק לצד גלזר. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבחינת הנעת כדור הוא די טוב (השחקן עם הכי הרבה מסירות מדויקות בבית״ר בעונה שעברה), לגבי השאר אני מסכים איתך, אבל המאמן שלנו חושב קצת אחרת. עד לא מזמן גם ייני (שאין לו אף אחת מהיכולות האלה) שיחק לצד גלזר. 

שרן יודע להוביל כדור ובעל יכולת מסירה די טובה. הוא פיתרון סביר לגמרי בבור שיש בעמדת ה-50:50.

זרגרי בעיניי קצת פחות, אבל בוא נראה איך המציאות נפרשת מולנו.

אגב

מה עם סבוריט? מכבי נתנו הצהרה של השערה מבחינתם שהוא יעדר חודש(אצלם זה עד ינואר), מה האבחנה הרפואית של הMRI ? אנחנו ניתקע עם אופיר עד אוקטובר(ינואר)?

Just now, קמחי said:

שרן יודע להוביל כדור ובעל יכולת מסירה די טובה. הוא פיתרון סביר לגמרי בבור שיש בעמדת ה-50:50.

זרגרי בעיניי קצת פחות, אבל בוא נראה איך המציאות נפרשת מולנו.

שרן פתרון רע ל50-50.

יש לן מקום היום רק כבלם.

2 דקות לפני, itanar said:

שרן פתרון רע ל50-50.

יש לן מקום היום רק כבלם.

הוא אמנם כבר לא יכול להתמודד פיזית במרכז השדה ולא מספיק נייד, אבל אם היינו מגנים טוב יותר כקבוצה ועומדים טוב יותר כדי למנוע מעברים של היריבות, הוא יכול לנהל טוב את הנעת הכדור. כרגע, כשכל הקבוצה נראית רע, אני מעדיף לשפוט אותו בהתאם למה שראינו ממנו בשנתיים האחרונות.

9 דקות לפני, קמחי said:

הוא אמנם כבר לא יכול להתמודד פיזית במרכז השדה ולא מספיק נייד, אבל אם היינו מגנים טוב יותר כקבוצה ועומדים טוב יותר כדי למנוע מעברים של היריבות, הוא יכול לנהל טוב את הנעת הכדור. כרגע, כשכל הקבוצה נראית רע, אני מעדיף לשפוט אותו בהתאם למה שראינו ממנו בשנתיים האחרונות.

עוול להחזיר את שרן לקישור אחרי למעלה מעשור. הוא צריך לשחק בלם בלבד ואני יותר מאשמח לראות אותו באופן קבע השנה, אבל רק שם. במיוחד כשאין אחד כזה שאפשר להגיד בצורה מובהקת שהוא הבלם הכי טוב בקבוצה. 

אני בעד העסקה של זרגרי, ברור שהדבר היחיד שמטריד זה הפציעה, אבל זה לא סוד מדינה ואני מניח שמכבי ידעו לבדוק את הנושא בבדיקות הרפואיות.

עסקת זרגרי מגיעה משום מקום רק בגלל חוגג שעושה קולות של מוכר ארטיקים בים, אבל אני לא מבין למה לא הוציאו סכום קטן יותר על צ'יבוטה, זאת עמדה שעד היום זועקת לעזרה.

קניקובסקי לא צריך להתבזבז שם ועל שלושת המוסקיטרים אלמוג , בן חיים וחוזז "הצעיר" בן  ה- 25 הילד אין מה לדבר.

*(אם באמת נסגור את העסקה והסכומים באמת נכונים)*

לשלם סכומים כאלה על שחקן שעוד לא קרע זוג נעליים בכדורגל זאת הזייה, במיוחד שיש לנו שחקנים צעירים מוכשרים כמו עידו שחר ונדם נידם

תביא את זרגרי ומה תעשה איתם? תעיף אותם לקבוצה אחרת ותחזיר אותם עוד שנתיים במחיר של זרגרי?

הרי אם הם היו בקבוצה אחרת אז היינו קונים אותם במיליון יורו

לא כל מה שנוצץ אצל השכן הוא באמת טוב. גם קלטינס היה יהלום לפני שלוש שנים..

41 דקות לפני, קמחי said:

תכונות שלגמרי יש לו