Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, thunderbolt said:

בנתיים בחיפה אין התקדמות עם אבו פאני. לא עדיף את הכסף של זרגרי לשים עליו במקום?

חיפה לא ימכרו זוג נעליים, במיוחד שכרגע ידם על העליונה מולנו. שחר לא ייתן לזה לקרות בחיים, ומעדיף לאבד אותו דרך הועדה למעמד השחקן מאשר לנהל מו"מ ישיר לגביו.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

דברים כאלה קורים רק באירופה.

לא זוכר מתי פעם אחרונה החתימו פה שחקן מאחורי הגב של הקבוצה שלו לקובצה אחרת בליגה. זה קורה רק אחרי שמשחררים שחקן. כאילו אסור בליגת העל להפעיל סעיפי שחרור/לגנוב שחקנים לקבוצות אחרות וכו' 

2 דקות לפני, thunderbolt said:

חד משמעי כן אבל זה לא יקרה כי חיפה לא תתן לזה יד ואני חושב שבארץ, אבו פאני עדיין מעדיף את חיפה.

1 דקה לפני, המכבייה said:

מה חושב עליו מקצועית? 

אני אישית לא מחבב קשרים\שחקני הגנה שמבצעים חילוצי כדור דרך גלישה על הדשא. זה מותיר אותם בסיכון עצום לכרטיסים צהובים, ובעיקר מונע מהם לממש את היתרון שנוצר מחילוץ הכדור. גם גלזר מתאפיין בזה, ואני חושב שזה מאוד מגביל את היכולת שלו לקרוא את התנועה של הכדור והיריבים שלו.

מעבר לזה, הוא מראה איכויות די סבירות בניהול המשחק, פרט לכך-קשה לי לראות הרבה יתרונות יחסיים שלו ביחס למה שנמצא אצלנו בסגל. אין לו תנועה טובה לעומק, יכולת מסירה מעל הממוצע בשליש האחרון או יכולת טכנית יוצאת דופן שמובילה לשבירת התבנית ההגנתית של היריבה. שחקן די מוגבל.

5 דקות לפני, קמחי said:

חיפה לא ימכרו זוג נעליים, במיוחד שכרגע ידם על העליונה מולנו. שחר לא ייתן לזה לקרות בחיים, ומעדיף לאבד אותו דרך הועדה למעמד השחקן מאשר לנהל מו"מ ישיר לגביו.

יותר מזה, אם בינואר הוא ישמע שיש לו הצעה ממכבי הוא ישלם לו מה שהוא רוצה וישאיר אותו

הוא כשרוני ובעמדה שאנחנו צריכים חיזוק במחשבה קדימה (עזיבה של גלזר). מה גם שכבר מתחילת החלון מדובר על זה שהוא אחת המטרות העיקריות שלנו.

שיבוא בשמחה

12 דקות לפני, erantheking21 said:

משה חוגג ואורן חזן חייבים להכיר אחד את השני, הם אפילו צריכים להיות זוגגג

שים אותם במרוץ למיליון,ים צחוקים.

1 דקה לפני, קמחי said:

אני אישית לא מחבב קשרים\שחקני הגנה שמבצעים חילוצי כדור דרך גלישה על הדשא. זה מותיר אותם בסיכון עצום לכרטיסים צהובים, ובעיקר מונע מהם לממש את היתרון שנוצר מחילוץ הכדור. גם גלזר מתאפיין בזה, ואני חושב שזה מאוד מגביל את היכולת שלו לקרוא את התנועה של הכדור והיריבים שלו.

מעבר לזה, הוא מראה איכויות די סבירות בניהול המשחק, פרט לכך-קשה לי לראות הרבה יתרונות יחסיים שלו ביחס למה שנמצא אצלנו בסגל. אין לו תנועה טובה לעומק, יכולת מסירה מעל הממוצע בשליש האחרון או יכולת טכנית יוצאת דופן שמובילה לשבירת התבנית ההגנתית של היריבה. שחקן די מוגבל.

אתם מדברים עליו כאילו זה שחקן בן 25 שנתן עונה נחמדה סטייל שלומי אזולאי. תזכרו שרק באמצע עונה שעברה הוא הפך להיות בן 18 והדברים שהוא עושה ביחס לגיל (בהשוואה לשחקנים ישראלים) שלו הם לא כאלה רגילים.

4 דקות לפני, קמחי said:

חשוב לי להגיד שזה לא אומר קדיש על היכולת שלו לפתח כלים נוספים כשחקן קישור, פשוט הוא יזדקק לעבוד מאוד קשה ע"מ להתבלט ביכולת כזו שתתן לו משמעות בכלי החזק ביותר שיש לו כרגע-קריאת המשחק והיכולת לחלץ את הכדור.

Just now, thunderbolt said:

אתם מדברים עליו כאילו זה שחקן בן 25 שנתן עונה נחמדה סטייל שלומי אזולאי. תזכרו שרק באמצע עונה שעברה הוא הפך להיות בן 18 והדברים שהוא עושה ביחס לגיל (בהשוואה לשחקנים ישראלים) שלו הם לא כאלה רגילים.

עניתי בהודעה שמעל.

בכללי, לפתח יכולת משמעותית נוספת היא מקרה די יוצא דופן בכדורגל הישראלי. לצערי, הם לא עובדים לאורך זמן מספיק קשה כדי להרחיב את היכולות שלהם, ואם כבר-די להפך. ככה שזה מקרה די נדיר, ואם תרצה-אוכל לתת כמה דוגמאות כדי להראות כמה הפיתוח של תכונות בולטות נוספות במשחק הוא הנחלה של יחידי סגולה בכדורגל הישראלי.

8 דקות לפני, קמחי said:

עניתי בהודעה שמעל.

בכללי, לפתח יכולת משמעותית נוספת היא מקרה די יוצא דופן בכדורגל הישראלי. לצערי, הם לא עובדים לאורך זמן מספיק קשה כדי להרחיב את היכולות שלהם, ואם כבר-די להפך. ככה שזה מקרה די נדיר, ואם תרצה-אוכל לתת כמה דוגמאות כדי להראות כמה הפיתוח של תכונות בולטות נוספות במשחק הוא הנחלה של יחידי סגולה בכדורגל הישראלי.

שמע הוא עדיין בן 18, גם סט היכולות שיש לו כרגע יכול להשתדרג לרמה הרבה יותר גבוהה, לאו דווקא פיתוח תכונות נוספות. 

17 דקות לפני, Keano said:

יותר מזה, אם בינואר הוא ישמע שיש לו הצעה ממכבי הוא ישלם לו מה שהוא רוצה וישאיר אותו

מאה אחוז שיתחילו להשתמש בשם שלנו אם הוא באמת ירצה לחתום שם על חוזה.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מקצועית בטוח יש לו מקום אבל אני לא יכול להכיל תמונה של הפלנקטון הזה לובש צהוב.

נשארו 25 שעות לסגירת החלון, הוא זמין ובעלות לא גבוהה, להחתים לעונה עם אופציה לנו. טוב מריקן, טב"ח וחוזז.

לא עושה מספיק הגנה? גם ביטון לא ועליו שילמו קרוב ל 800,000 יורו. אין לנו את הפריבילגיה להיות בררנים.

25 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אלטמן פנוי וללא דמי העברה, יכול להוסיף עומק לאגפים, אל תגידו ישר לא, עונה ארוכה לפנינו.

זה שאתה לא סופר את טל בן חיים, חוזז ואילון אלמוג זה לא אומר שהם לא בקבוצה. 

הסגל שלך מפוצץ בשחקני התקפה.

גם ככה יש מרמור גם עכשיו מצד שחקנים  

9 דקות לפני, הצהוב ממודיעין said:

זה שאתה לא סופר את טל בן חיים, חוזז ואילון אלמוג זה לא אומר שהם לא בקבוצה. 

הסגל שלך מפוצץ בשחקני התקפה.

גם ככה יש מרמור גם עכשיו מצד שחקנים  

יש מרמור יותר גדול מצד האוהדים שהם נאלצים לצפות בשחקנים כאלה