Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני7 שעות , המכבייה said:

מנש יקר, לא מכוון את התגובה ספציפית אליך אבל הוא שם הון והוא יקבע מה הוא מסוגל להכיל. טרמפ כחבר- מיטש הוא לא כספומט לשימוש פנטזיות שלנו. הוא לא ישים 600 אלף מיליון בעשור כדי שסוגרי הריץ' ר'צ נפתחים עם תיכון בט' כשאתה שחקן מכבי ומייצג אותה.הוא שם על  ואצילי ומיכה, 450 אלף יורו, והם לא יקבעו לו את סדר היום לאחר זיון מיד ליד של בנות בט'. הוא לא בובה, הוא אדם שיטביע כל אחד מאיתנו רק מהריבית שלו. אז רק עם זה צריך להיזהר- קלאס זה לתמיד, פורם זה רגעי  

ידידי, לא ביקרתי את מיטש על המהלך. רק ציינתי את המחיר וביקרתי על ההכנה לעונה. מיטש קיבל החלטה אמיצה ובלי קשר להחלטה הזו, גם אם לא ניקח אליפות כמה שנים אני מעדיף אותו על כל בעלים אחר. 

בלי קשר לנושא של שחרור אצילי ומיכה ההתנהלות של מכבי בקיץ נראית לכם הגיונית כאילו?

החתמה של שחקנים משמעותיים דקה 90?שחרור מטורף של הרבה שחקני מפתח בשנתיים האחרונות בלי תחליפים

ראויים?

כל ההתנהלות בקיץ הייתה שכונה וככה גם הקבוצה נראית תמשיכו לעצום עיניים 

צטט

גיא מזרחי (20) שנמנה על סגל הקבוצה וערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים במשחק גביע הטוטו נגד הפועל ירושלים הושאל לעירוני קריית שמונה עד תום העונה.

השוער, בן מוסאיוף (18) הושאל לבית"ר תל אביב – בת ים מהליגה הלאומית עד תום העונה.

בהצלחה שיהיה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

תומר לוי ממשיך לבחבחש כאילו הוא וזרגרי זוג

הוא וחוגג זוג.

חוגג מנהל את המו"מ על זרגרי ושולח את אוחנה, יונגר ונציגים אחרים לנהל מו"מ בכאילו.

לפי וואן חוגג רוצה 2 מיליון יורו על 50%. אני מניח שזה לא ייסגר על זה, אבל לפי מה שקמחי סיפר זה לא יהיה ממש רחוק מזה. איזה טירוף. 

די נו צאו מהסרט אין סיכוי

אני יודע שיצחקי חם עליו אש

אבל יש גבול

בודדים השחקנים שמכבי תוציא עליהם מעל מליון יורו, בטח שישראלים וזרגרי לא אחד מהם.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

לפי וואן חוגג רוצה 2 מיליון יורו על 50%. אני מניח שזה לא ייסגר על זה, אבל לפי מה שקמחי סיפר זה לא יהיה ממש רחוק מזה. איזה טירוף. 

הדיבור שרץ כרגע בין המקורבים בבירת הבדואים היא שאלונה כועסת על יונגר שלא פועל למענה מול חוגג, ומחזיקה כביכול בתור כופר מעין בונוס שהובטח עבור המשרד שלו בגין הפעילות בשנה שעברה.

מעבר לזה, חוגג בת'כלס עדיין לגמרי בעניינים והוא כרגע מסתייע באבי לוזון כדי לתמחר ולעבוד על המכירה.

8 דקות לפני, קמחי said:

הדיבור שרץ כרגע בין המקורבים בבירת הבדואים היא שאלונה כועסת על יונגר שלא פועל למענה מול חוגג, ומחזיקה כביכול בתור כופר מעין בונוס שהובטח עבור המשרד שלו בגין הפעילות בשנה שעברה.

מעבר לזה, חוגג בת'כלס עדיין לגמרי בעניינים והוא כרגע מסתייע באבי לוזון כדי לתמחר ולעבוד על המכירה.

ממש בדואים גם בהתנהלות.

איזה אפס חוגג. 

שאמא שלו תשלם 2 מיליון יורו על 50% כרטיס.

28 דקות לפני, קמחי said:

נשמע ממה שאתה אומר שהוא הולך לעשות אלונה ולחזור בקאמבק מפואר.

כמו הקטע המוזר שהוא רצה להציע על אלמוג סכום דומה ולא הסכמנו, הוא בנאדם מוזר שסתם זורק סכומים הזויים גם במכירה וגם בקנייה. 

באיזה עולם נער הפוסטר של חוגג שלא קרע זוג נעליים שווה 8 מיליון שקל לחצי כרטיס? 100 אחוז כרטיס זה 16 מיליון שקל!! 

מוכן לפתוח התערבות לשנים קדימה שמדובר כאן בבלוף ועוד כמה שנים נדבר עליו כמו שמדברים על שלומי לחם שום אזולאי. 

אין לי כבר ציפיות ממכבי בכל מה שנוגע לרכש אבל אני מאוד אתאכזב אם יחליטו לגעת בחתול בשק הזה. 

27 דקות לפני, Barksdale said:

באיזה עולם נער הפוסטר של חוגג שלא קרע זוג נעליים שווה 8 מיליון שקל לחצי כרטיס? 100 אחוז כרטיס זה 16 מיליון שקל!! 

מוכן לפתוח התערבות לשנים קדימה שמדובר כאן בבלוף ועוד כמה שנים נדבר עליו כמו שמדברים על שלומי לחם שום אזולאי. 

אין לי כבר ציפיות ממכבי בכל מה שנוגע לרכש אבל אני מאוד אתאכזב אם יחליטו לגעת בחתול בשק הזה. 

לא חושב שהוא שווה את המחיר הזה או משהו קרוב לזה, אבל כמה משחקים שלו ראית שאתה בטוח שהוא חתול בשק?

מוכן לבלוע 1.5 מליון יורו על כל הכרטיס בתנאי שהוא לוקח גם את ריקן וטל בן חיים ואנחנו נפטרים מהחוזים שלהם.

לפני21 שעות , מכביסט לעד said:

עצוב ששומעים על הצעות של חיפה וב״ש ורק מאיתנו שומעים שקט.  

שמע אתה גמור לגמרי.. זכור לי תגובות שלך מתלונן על זה שכל הזמן יש הדלפות מצד מכבי בנושא רכש..

בכיאת

יש הדלפות אתה מתלונן

אין הדלפות אתה מתלונן

לפני6 שעות , erantheking21 said:

ספורט 5:

אם זרגרי יסכים ואם מכבי תציע, הוא ימכר תמורת 1.5 ורק בתנאי שיגיעו להסכמות

אהבתי את התחכום של לגרום לי להכנס לכתבה

מכבי לדעתי לא הציעו הצעה אחת, השחקן בכלל לא ממהר לעזוב אפילו.

בוואן זה הכי קורע:

תג המחיר של אביאל זרגרי, קשרה של בית"ר ירושלים הוא כ-8 מיליון ש”ח, כאשר הבעלים משה חוגג רוצה למכור רק 50% מהכרטיס שלו. מבחינת הבעלים, השווי האמיתי של השחקן הוא 16 מיליון ש”ח.

חוגג סבור כי זרגרי יגיע רחוק מאוד ולכן זהו תג המחיר שהוא קבע עליו, כאשר לנגד עיניו עומד מה שקרה עם מנור סלומון. מבחינת בית"ר השחקן אמור לקבל בחודשים הקרובים דרכון זר והם מגדירים אותו כילד מדהים בעל כישרון ייחודי עם טכניקה, רגל שמאל טובה, אופי נהדר ולא שגרתי, ואף בנוי לתלפיות.

6 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מוכן לבלוע 1.5 מליון יורו על כל הכרטיס בתנאי שהוא לוקח גם את ריקן וטל בן חיים ואנחנו נפטרים מהחוזים שלהם.

אולי בגלל זה טב''ח לא התלבש בשבת, מתאים לחוגג לקחת שחקני עבר גמורים.

5 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שמע אתה גמור לגמרי.. זכור לי תגובות שלך מתלונן על זה שכל הזמן יש הדלפות מצד מכבי בנושא רכש..

בכיאת

יש הדלפות אתה מתלונן

אין הדלפות אתה מתלונן

בוואן זה הכי קורע:

תג המחיר של אביאל זרגרי, קשרה של בית"ר ירושלים הוא כ-8 מיליון ש”ח, כאשר הבעלים משה חוגג רוצה למכור רק 50% מהכרטיס שלו. מבחינת הבעלים, השווי האמיתי של השחקן הוא 16 מיליון ש”ח.

חוגג סבור כי זרגרי יגיע רחוק מאוד ולכן זהו תג המחיר שהוא קבע עליו, כאשר לנגד עיניו עומד מה שקרה עם מנור סלומון. מבחינת בית"ר השחקן אמור לקבל בחודשים הקרובים דרכון זר והם מגדירים אותו כילד מדהים בעל כישרון ייחודי עם טכניקה, רגל שמאל טובה, אופי נהדר ולא שגרתי, ואף בנוי לתלפיות.

"ואף בנוי לתלפיות" הוא משלים הכנסה כג'יגולו?

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

בכיאת

יש הדלפות אתה מתלונן

אין הדלפות אתה מתלונן

חחחח אתה זה שאמר ששיחקנו טוב נגד סכנין ואני גמור? 

אם כל הקיץ התקשורת יודעים הכל על מכבי והם לא מדווחים כלום אז מה זה אומר?? שאין כלום…

14 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

בכיאת

יש הדלפות אתה מתלונן

אין הדלפות אתה מתלונן

אל תנסה לחפש היגיון... מתחילת הקית זה ככה וכל הנושא הזה מלא בהודעות כאלו. לאור מצב הקבוצה, אפשר להבין את זריקת התסכול לכל כיוון 

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח אתה זה שאמר ששיחקנו טוב נגד סכנין ואני גמור? 

אם כל הקיץ התקשורת יודעים הכל על מכבי והם לא מדווחים כלום אז מה זה אומר?? שאין כלום…

אלוף העולם באליפות הארץ בהסקת מסקנות בתקשורת הישראלית ובמציאות בכלל, שמע שיהיה לך בהצלחה חבר.

למיטב זכרוני לא רשמתי ששיחקנו טוב נגד סכנין, אלא רשמתי לאחר 15 דקות של משחק שבנתיים עומדים טוב על המגרש, לא?