Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, galacticos said:

חחחח סלח לי, אבל מדובר בשטויות. 

ממה שראיתי אף אחד לא טען שכדי להיות קשר התקפי טוב צריך להיות ״מנהיג״. 

נקודתית, הדוגמאות שהבאת הן של שני שחקנים שנחשבים (או נחשבו במקרה של מיכה) לדמויות מאוד בולטות בקבוצותיהן, הן בחדר ההלבשה והן על הדשא. 

מעצם היותם כאלה, השחקנים שאיתם על המגרש כל הזמן האמיני שהכדור שהם יוציאו מהרגל יוכל להוות נקודת מפנה בהתקפה (מיכה נגד באזל בחוץ כדוגמא, שרי על הראש שלנו בבלומפילד אשתקד). 

אבל אני אקח אותך לדוגמא אחרת, ז׳וסוואה, אין ספק שלא מדובר במנהיג, אבל אין ספק שמדובר בשחקן עם צורת משחק ״כריזמטית״ שיכולה להעיר את הקבוצה כשהמשחק תקוע. 

דן ביטון הוכיח בעונה וקצת, שכשהקבוצה רדומה, אז הוא לא מביא למפנה. המחצית השנייה זעקה את זה אתמול. 

כולם רוצים בהצלחה מסחררת של דן ביטון, אבל ספק אם יש לו באופי לקחת את זה עליו..

כי בכל זאת, אל תשכח, חולצה מס׳ 10 מגיעה עם גלימה לפי סלבה ז״ל

זה בדיוק מה שאחד היוזרים כאן טען. 

המסירה של ביטון בגול היא לא נקודת מפנה? 

שוב, אם נשפוט שחקנים מתחילת העונה לא תמצא אחד טוב (קניקובסקי נתן בכורה טובה וגם לא היה מדהים). פאקינג סאבוריט וגלזר קיבלו פה ביקורת. זה אומר הכל. 

הבעיה היא באימון ולא בשחקן כזה או אחר. 

27 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

דיווחים רציניים מאוד על פניה של חיפה לביתר לגבי זרגרי על רקע הפערים במו״מ מול אבו פאני. 

מאכזב מאוד אם הוא ילך לשם בסוף

משחקי מו״מ עם אבו פאני. רוצים שיפתח כבר בשבת.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בדיוק מה שאחד היוזרים כאן טען. 

המסירה של ביטון בגול היא לא נקודת מפנה? 

שוב, אם נשפוט שחקנים מתחילת העונה לא תמצא אחד טוב (קניקובסקי נתן בכורה טובה וגם לא היה מדהים). פאקינג סאבוריט וגלזר קיבלו פה ביקורת. זה אומר הכל. 

הבעיה היא באימון ולא בשחקן כזה או אחר. 

המסירה של ביטון אתמול בגול הייתה רעה מאוד ובאיחור!!

המהלך התחיל מכדור שפריצה שלח לאגף ורץ עם ביטון לשניים על אחד, וביטון השתהה ובחר באופציה הפחות טובה שהיא הרמה לקניקבוסקי לרחוק. 

ואני מסכים איתך על שפיטת השחקנים מתחילת העונה, פשוט הטענה שלי היא שדן ביטון הוא לא ההחתמה הנכונה ולא השחקן להסתמך עליו. בטח לא ב800 אלף יורו בחוזה ל3 שנים עם מאמן שסיפסל אותו בעונה שעברה

לא יודע כמה השקעה בזרגרי היא נכונה כרגע.

יש לו כאבים בגב שלא יודעים מה המקור לזה, הוא לא מצליח להשלים אימונים ממה שהבנתי וגם מנסים למכור אותו, אפילו במחיר נמוך ממה שחשבו.

לא חושב שזה רציני לדבר עליו כרגע, כל הסיפור סביבו לא נראה לי בכלל.

Just now, erantheking21 said:

לא מאממין שמכבי בכלל תציע

כנ"ל. לצערי.

במצבנו, אנחנו חייבים להסתער על כל קמצוץ כשרון ישראלי בליגה.

10 דקות לפני, קמחי said:

ההצעה כרגע של ב"ש עומדת על 1.1 מיליון יורו יחד עם מעבר של קלטינס(פלוס השלמת שכר לעונה הקרובה).

יונגר כבר שוחח עם בני הזוג ברקת.

יש לנו זוכה.. אף אחד לא יתן יותר. 

21 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

או שמישהו פשוט יתעורר וישים לאבו פאני הכלב חבילה ומענק חתימה שמן.

מסכים שצריך להתחיל איתם מגעים כדי לגרום להם להילחץ ולשרוף כסף

אבל לא מאמין שיש סיכוי שהוא יבוא אולי ג'ורדי היה מצליח כמו עם עטר ואיך שהפך את הפועל לקבוצת הבת

11 דקות לפני, קמחי said:

ההצעה כרגע של ב"ש עומדת על 1.1 מיליון יורו יחד עם מעבר של קלטינס(פלוס השלמת שכר לעונה הקרובה).

אם זה נכון וב"ש תצליח להחתים אותו זה מדהים 

בינואר וקיץ אחד הם הפכו מקבוצה של סגל שחקנים שאולי שווה פלייאוף עליון לסגל שיכול לא רק לקחת אליפות אלא לעשות דברים יפים בקונפרנס ליג שנה הבאה 

1 hour ago, galacticos said:

המסירה של ביטון אתמול בגול הייתה רעה מאוד ובאיחור!!

המהלך התחיל מכדור שפריצה שלח לאגף ורץ עם ביטון לשניים על אחד, וביטון השתהה ובחר באופציה הפחות טובה שהיא הרמה לקניקבוסקי לרחוק. 

ואני מסכים איתך על שפיטת השחקנים מתחילת העונה, פשוט הטענה שלי היא שדן ביטון הוא לא ההחתמה הנכונה ולא השחקן להסתמך עליו. בטח לא ב800 אלף יורו בחוזה ל3 שנים עם מאמן שסיפסל אותו בעונה שעברה

מרוב שהיא הייתה רעה היא הביאה גול. לא רואה עוד שחקן בסגל שיכול למסור כאלה כדורים למעט קניקובסקי.

הוא עלה 650 לא 800.

17 דקות לפני, duss21 said:

רכישה של זרגרי תהיה מיותרת לחלוטין.

למה?

15 דקות לפני, קמחי said:

קלטינס כבר עבר בטרייד לא? בדיחה כל הקשר הזה של אלונה עם חוגג ויונגר. שוב כל הקומבינות המסריחות של אלונה. 

קלטינס אכן עבר בטרייד.

הוא כרגע לא נספר ע"י רוני לוי ומחזיק חוזה יחסית גבוה. ב"ש מרוויחה חיסכון חלקי של השכר שלו, לצד חיזוק עמדה שהיא יחסית קצרה בה.

קומבינה או לא קומבינה, יחסים טובים וקשרים הדוקים מסייעים לא פעם ברכש של שחקנים בליגה. אפשר לדמיין שזה מתחת לרמה שלנו, אבל ככה אנחנו נמשיך להתבסס על הכישרון המקומי שגדל במחלקת הנוער, או לנצח במאבקים מול הלגיונרים. רוב קבוצות הליגה לא ממש ששות לעבוד איתנו, והכישרון הזה מוצא את דרכו לחיפה\ב"ש.

Just now, קמחי said:

קלטינס אכן עבר בטרייד.

הוא כרגע לא נספר ע"י רוני לוי ומחזיק חוזה יחסית גבוה. ב"ש מרוויחה חיסכון חלקי של השכר שלו, לצד חיזוק עמדה שהיא יחסית קצרה בה.

קומבינה או לא קומבינה, יחסים טובים וקשרים הדוקים מסייעים לא פעם ברכש של שחקנים בליגה. אפשר לדמיין שזה מתחת לרמה שלנו, אבל ככה אנחנו נמשיך להתבסס על הכישרון המקומי שגדל במחלקת הנוער, או לנצח במאבקים מול הלגיונרים. רוב קבוצות הליגה לא ממש ששות לעבוד איתנו, והכישרון הזה מוצא את דרכו לחיפה\ב"ש.

לא חושב שביתר מחפשת שחקנים, מחפשת ורוצה כסף.

לכן לדעתי מי שתציע יותר תזכה (בלי קשר לטרייד)

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

לא חושב שביתר מחפשת שחקנים, מחפשת ורוצה כסף.

לכן לדעתי מי שתציע יותר תזכה (בלי קשר לטרייד)

אני חושב שהמערכת שם מחפשת גם יציבות. חזרה של קלטינס, שחקן בית בית"ריסטי, מאפשרת לבית"ר אורך נשימה יחסי מול הקהל, מה שגם הם משחקים בעמדות דומות.

בניגוד למה שמפורסם, אני בספק אם בית"ר רוצה לאבד גם את המאמן שהגיע בשכר יחסית גבוה לליגה, ורוצה לשמור על הראש מעל המים העונה.

למה מי זה זרגרי הביצה הזה ששווה לשים עליו סכומים כאלו? מי שמע עליו בכלל לפני שביתר החליטו לפמפם אותו לכל חור ולהפוך אותו ל "אחד הצעירים הטובים בליגה". 

לא קרע זוג נעליים הומצא על הסמרטוט הזה. 

7 דקות לפני, Barksdale said:

למה מי זה זרגרי הביצה הזה ששווה לשים עליו סכומים כאלו? מי שמע עליו בכלל לפני שביתר החליטו לפמפם אותו לכל חור ולהפוך אותו ל "אחד הצעירים הטובים בליגה". 

לא קרע זוג נעליים הומצא על הסמרטוט הזה. 

עפ"י סרטון הביצועים שלו נראה שנתקע לו הכפתור של הגליץ' , חוצמיזה הוא פיזי וקורא את המשחק טוב. 

7 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שהמערכת שם מחפשת גם יציבות. חזרה של קלטינס, שחקן בית בית"ריסטי, מאפשרת לבית"ר אורך נשימה יחסי מול הקהל, מה שגם הם משחקים בעמדות דומות.

בניגוד למה שמפורסם, אני בספק אם בית"ר רוצה לאבד גם את המאמן שהגיע בשכר יחסית גבוה לליגה, ורוצה לשמור על הראש מעל המים העונה.

לא יודע, הנאמן הזה לא איש כדורגל כדורגל וכנראה לא מעניין אותו סגל שחקנים (אחרת לא היה מוותר על זרגרי במחיר זול יחסית).

עיקר התפקיד שלו כלכלי, להחזיק את המועדון כלכלית.

בכל מקרה, אנחנו לדעתי לא בתמונה ולא נהיה בתמונה, כי אנחנו לא בנויים למהלכים מהירים בכל מה שקשור לרכש.