Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

33 דקות לפני, snufkin said:

זרגרי לפי הדיווחים עם בעיית גב כרונית

״פציעת גב כרונית״? אין צורך לנפח את זה. פצוע בגב, בבית״ר החליטו שמנוחה תספיק. זה לא הספיק ויוצא שהוא לא מתאמן חודש וחצי. 

קרה המון במכבי. זה ילד בן 18 לא שחקן גמור בן 31. פציעות גב זה תמיד דבר מסובך, אבל בסוף מתאוששים מזה. לא מדובר במקום בעייתי כמו הברך של אוחנה. 

לפי האגודל מכבי המועמדת המובילה לצרף אותו. חבל שזה לא כתב קצת יותר אמין, אבל מצד שני הוא מסקר גם את בית״ר ושם הדלפות זה דבר שבשגרה. 

הלוואי ומכבי תפתיע.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

מה עם אבו צחוקי ? חיפה לא רוצה למכור ? 

חלום אם מביאים את אבו מצחיק וגם את זרגרי בחלון הזה,זה גם יאפשר לנו למכור את גלזר ולא לדאוג באופן קיצוני מירידה ברמת הקישור אם הוא יתן עונה כמו לפני שנתיים.

35 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מישהו יודע לשפוף אור על הפציעה של זרגרי?

האם זו פציעה שמלווה אותו שנים?

מסוף העונה הקודמת.

ראה מספר מומחים שקבעו שאין פציעה יוצאת דופן או דרישה להליך כירורגי.

יש כאלו שרואים בכך אופטימיות, אני חושב די הפוך.

1 דקה לפני, קמחי said:

מסוף העונה הקודמת.

ראה מספר מומחים שקבעו שאין פציעה יוצאת דופן או דרישה להליך כירורגי.

יש כאלו שרואים בכך אופטימיות, אני חושב די הפוך.

דומה לפציעה של גלזר בבטן

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דומה לפציעה של גלזר בבטן

סוג של, למרות שמהפרסומים בנוגע לגלזר ההימשכות הארוכה בטיפולים נובעת מהתלבטות לגבי סוג הטיפול וההתערבות במקור הבעיה, לעומת זרגרי שעבר אצל כמה מומחים עם שם עולמי שלא יודעים להניח את האצבע על הבעיה והמקור לכאב.

6 דקות לפני, קמחי said:

סוג של, למרות שמהפרסומים בנוגע לגלזר ההימשכות הארוכה בטיפולים נובעת מהתלבטות לגבי סוג הטיפול וההתערבות במקור הבעיה, לעומת זרגרי שעבר אצל כמה מומחים עם שם עולמי שלא יודעים להניח את האצבע על הבעיה והמקור לכאב.

אמרו שגם גלזר טס לגרמניה בזמנו לא? 

Just now, מכביסט לעד said:

אמרו שגם גלזר טס לגרמניה בזמנו לא? 

נראה לי שכן. אצלו הייתה התלבטות אם לבצע הליך כירורגי או שלא, בסוף הוחלט במועדון שיעבור שיקום ללא התערבות.

12 דקות לפני, yosi_1985 said:

אם כבר הייתי מביא את הזר שלהם שהיה משנה שעברה עם רגל שמאל(שכחתי תשם). אחלה שחקן

יש לך 6 זרים לא כולל ניקוליץ׳…

5 דקות לפני, spurs said:

אלטמן, זרגרי ואבו פאני וזה חלון מוצלח

החלון שלנו סגור

זרגרי זה סתם הנפצה לא מאמין שבכלל מתכננים לשחרר אותו, אבל החרמנות של יצחקי לגביו לא תפתיע אותי אם הוא יהיה למכירה.

אלטמן ואבו פאני לא יהיו פה ברור שחיפה לא תמכור לאף קבוצה בארץ, בטח לא למכבי, היא תייבש אותו עד סוף החוזה ביציע רק לא למכור למכבי ולא נראה לי שהוא ירצה לשחק פה גם ככה

1 דקה לפני, erantheking21 said:

החלון שלנו סגור

זרגרי זה סתם הנפצה לא מאמין שבכלל מתכננים לשחרר אותו, אבל החרמנות של יצחקי לגביו לא תפתיע אותי אם הוא יהיה למכירה.

אלטמן ואבו פאני לא יהיו פה ברור שחיפה לא תמכור לאף קבוצה בארץ, בטח לא למכבי, היא תייבש אותו עד סוף החוזה ביציע רק לא למכור למכבי ולא נראה לי שהוא ירצה לשחק פה גם ככה

דווקא כשמתמנה נאמן, הוא מחפש את האיזון הכלכלי על ידי מכירת נכסים. והוא אחד מהנכסים שלה. 

15 דקות לפני, המכבייה said:

דווקא כשמתמנה נאמן, הוא מחפש את האיזון הכלכלי על ידי מכירת נכסים. והוא אחד מהנכסים שלה. 

צודק

השאלה מה המחיר?

לגבי זרגרי, דווקא יצחקי מאוד רוצה אותו תקופה

השאלה מה המחיר וכמה הוא באמת למכירה

זרגרי יכול למלא בכיף את החור שקארצב השאיר, לא פוגע בדקות של שחר(לא משחקים על אותה עמדה) ...הוא בכלל קשר אחורי פרופר(6) ..יש לו קווים לדמיון לגל אלברמן

9 דקות לפני, erantheking21 said:

זרגרי יכול למלא בכיף את החור שקארצב השאיר, לא פוגע בדקות של שחר(לא משחקים על אותה עמדה) ...הוא בכלל קשר אחורי פרופר(6) ..יש לו קווים לדמיון לגל אלברמן

זרגרי בתאוריה, נותן לנו את השקט התאורטי כאשר גלזר ימכר(כראוי לו). הוא לא קניה לעכשיו אלא לעתיד. עניין הפציעה שלו מטריד בגלל העמימות סביבה והסיכון המסויים שקיים.