Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, boys77 said:

מי עושה סיכום חלון? כמה שחקנים יש על כל עמדה? יש טעם לעבות עם שחקני נוער/רמלה? 

אשב על זה מאוחר יותר היום מול מחשב כי ממש לא נוח לעשות את זה עם הנייד אבל יהיה סיכום היום.

צטט

גררו שנמנה על סגל נבחרת פנמה יפגוש ביום שישי לפנות בוקר את נבחרת מקסיקו במסגרת מוקדמות המונדיאל. המשחק יתקיים ב-3:05 לפנות בוקר שעון ישראל ורק לאחריו יוכל השחקן להתחיל לעשות את דרכו בחזרה לישראל. זה יעלה לו כמובן בהיעדרות מול מכבי פ”ת, אך גם המשחק מול הארמנים נמצא בסכנה.

הוא יצטרך עם הגעתו ארצה להמתין לתשובה שלילית של בדיקת קורונה לפני שיוכל להצטרף בחזרה לקבוצה. עד שזה יקרה, סביר להניח שבמקרה הטוב ביותר, הוא יוכל לקחת חלק באימון המסכם למפגש מול אלשקרט ולא לפני כן כך שהסבירות שיהיה חלק מהתכניות של המאמן פטריק ואן לוון אינה גבוהה.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

לא הפסד גדול. 

כמה שנאה

בתכלס בכיף הייתי עולה עם פריצה 2.0 גררו שמאחוריהם קניקובסקי/ביטון במקום 2 קיצוניים וחלוץ

Just now, פנחס שוף said:

מה עם ניקוליץ'? למה אין הודעת שחרור סטייל יאניוטיס?

למה בלקמן עדין בלי קבוצה ובלי הודעת תודה ממכבי?

1.אין לי מושג לגבי עזרן הסרבי

2.עיין ערך סעיף 1

3.כי הוא גרוע

4.עם כמה שהוא לא תרם עדיין הוא צריך לקבל הודעה צנועה.

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

כמה שנאה

בתכלס בכיף הייתי עולה עם פריצה 2.0 גררו שמאחוריהם קניקובסקי/ביטון במקום 2 קיצוניים וחלוץ

אני בעד להפסיק עם הפריצה 2.0

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

כמה שנאה

מה הקשר שנאה מה? 

הרי אם היה מדובר בחוזז או בן חיים היית רושם את אותה הודעה בדיוק, אבל בגלל שזה זר עם מראה מרגש שעלה מהנוער אתה מגן עליו. צריך להגיד את האמת והיכולת שלו מתחילת העונה לא פחות גרועה משל חוזז או בן חיים.

Don't matter who did what to who at this point. Fact is, we went to war and now there ain't no goin' back. I mean, shit, it's what war is, you know? Once you in it, you in it. If it's a lie, then we fight on that lie. But we gotta fight.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה הקשר שנאה מה? 

הרי אם היה מדובר בחוזז או בן חיים היית רושם את אותה הודעה בדיוק, אבל בגלל שזה זר עם מראה מרגש שעלה מהנוער אתה מגן עליו. צריך להגיד את האמת והיכולת שלו מתחילת העונה לא פחות גרועה משל חוזז או בן חיים.

ההבדל שמטבח אין לי ציפיות ומחוזז אין לי ציפיות אלא אם הוא עולה דקה 70 וגם זה בקושי כי סימנו אותו והוא לא יסחוט פנדלים אם לא יורידו לו רגל

סיכום החלון שלי

כמעט טוב מאוד

מרוצה מהצירוף של קניקובסקי, קוואס, פריצה והחזרה של ביטון

אבל עדין מודאג מההגנה ומהקישור טיפה, חסר לי פיזיות ומהירות שקארצב וטיבי השאירו ומה שאמאדור לקח איתו בעונה שעברה.

מאמין שאם קניקובסקי יתן פה עונה נוכל לשכוח מאצילי בע"ה..

לשחרר את קארצב לא הותיר ברירה, נראה שהשחקן לא מצליח להתרומם אצלנו תחת ואן לויבן והוא מסיים חוזה ולא כזה ממהר להאריך, מצד שני חשבתי שגם אולי מכבי תנסה להנחית מחליף או איזה צעיר מהרוטציה יחד עם שחר.

סה"כ החלון התחיל צולע עד למצב לחיץ, סוף חלון טוב מאוד

למה רק כמעט טוב ? 3 סיבות עיקריות 

1.ההגנה שלנו פחות או יותר נשארה זהה, שחררנו את טיבי והבאנו במקומו את נחמיאס ונשארנו עם הרננדס כבלם ראשי יחד עם בלם מתחלף לידו שזה יהיה בלטקסה, נחמיאס, ייני או פיבן

אני עדין אישית חושב שיכולנו להביא בלם קצת יותר טוב מהרננדס, הרכות שלו, בצעד הראשון במהירות ובכח עשויה לגרום לנו להיות בעוד עונה שנחטוף בה הרבה גולים, כבר חטפנו 3 גולים במשחק אחד, אם הייתם אומרים לי את זה אשתקד שנספוג 3 גולים ב8 מחזורים היתי חושב שאתם משוגעים, משחק ההגנה שלנו הרבה פחות טוב ולא רק בגלל הרננדס אבל גם בכלל כל המשחק ההגנה שלנו, העמידה והחזרה הרבה פחות טובים.

2.לא היתי מתנגד לראות עוד קשר פיזי במרכז כמחליף לקארצב, שהוא בטוח לא פיבן...עם כל הכבוד לריקן וייני הם צריכים להיות 24-25 ברוטציה, לא מתאימים לרמות האלה יותר, שניהם נכסים שצריכים לעודד מבחוץ ולהתחיל להתאמן לקראת מקצוע ניהולי בקבוצה ופחות להתעסק בהרכב , רק להיות כוננים למשחקים חשובים, בפועל הרוטציה בלעדיהם מאוד קצרה, בדיעבד אולי לא היתי משחרר את ברסקי היום, היה מתאים בול למשבצת הזה של המחליף קשה למצוא מחליפים זולים .

3. לא היתי מתנגד לראות עוד קיצוני במקום חוזז ובן חיים שידוע מה דעתי לגביהם, הלוואי ושזה היה שונה אבל עם כל האהבתי לבן חיים שנינו יודעים שהוא מעבר לשיא וחוזז כבר בן 25 וזה סט היכולות שלו.

החלון שלנו סגור כמובן ולא השתנה, אבל זה הדברים שהיתי מוסיף\משנה 

שנה טובה, מקווה שואן לויבן יצליח להעלים את המגרעות האלה ויעשה לנו פה עונה טובה.

Just now, פנחס שוף said:

ההבדל שמטבח אין לי ציפיות ומחוזז אין לי ציפיות אלא אם הוא עולה דקה 70 וגם זה בקושי כי סימנו אותו והוא לא יסחוט פנדלים אם לא יורידו לו רגל

הוא ככל הנראה עדיף על שניהם כי הם גרועים מאוד, אבל ההפסד הוא לא גדול לאור היכולת שלו מפתיחת העונה.

מצד שני מכבי פתח תקווה זאת יריבה שהוא אוהב…

סיכוי לא רע שהוא מבצע אלונה לבינתיים.

עו"ד יצחק יונגר מונה גם למפרק בזמנו של ב"ש, הוביל לקיצוצים נרחבים די בהצלחה לצד מכירות ושחרורי שחקנים בסיטונות.

לאחר שהגיע למאזן כלכלי טוב מספיק, פתאום אלונה חזרה לעניינים. למעשה, הוא עדיין מייעץ לבני הזוג ברקת בנוגע לניהול המועדון.

לא מפתיע שהוא מגיע לבית"ר לאור הערבוב שקיים בין חוגג למשפחת ברקת.

אני לא חושב שהוא אמר את המילה האחרונה. נצטרך לחכות טיפה, או יותר נכון עוד "חוגג פותח הכל" איזה 10-15 פעם לפני שנוכל להגיד קדיש על הבעלות שלו.

23 דקות לפני, קמחי said:

עו"ד יצחק יונגר מונע גם למפרק בזמנו של ב"ש, הוביל לקיצוצים נרחבים די בהצלחה לצד מכירות ושחרורי שחקנים בסיטונות.

לאחר שהגיע למאזן כלכלי טוב מספיק, פתאום אלונה חזרה לעניינים. למעשה, הוא עדיין מייעץ לבני הזוג ברקת בנוגע לניהול המועדון.

אני לא חושב שהוא אמר את המילה האחרונה. נצטרך לחכות טיפה, או יותר נכון עוד "חוגג פותח הכל" איזה 10-15 פעם לפני שנוכל להגיד קדיש על הבעלות שלו.

נשמע הגיוני, אבל מה נשאר לפרק שם? פחות ממה שיש שם עכשיו זה ירידת ליגה

24 דקות לפני, oshri1992 said:

נשמע הגיוני, אבל מה נשאר לפרק שם? פחות ממה שיש שם עכשיו זה ירידת ליגה

בית וגן נמצא בבעלות חלקית של הקבוצה, לצד לא מעט כשרונות ישראלים וכנראה כמה שחקנים שהמועדון יוכל לפדות בכסף לא רע.

אני מאמין שחוגג, בדומה לאלונה, הבין שההשקעה הכספית שלו לצד התזרים הקבוע שעליו להביא מהבית כבד לו על העובר ושב, אז הוא הביא מומחה לקיצוצים עם הקשר חזק לכדורגל. 

המרחק מכאן ועד עזיבה גדול מאוד(בטח שמועדון כזה הוא קשה מאוד למכירה, בטח לאוכלוסיה שלא סובלת מסינדרום ירושלים בצורה כזו או אחרת)

56 דקות לפני, קמחי said:

עו"ד יצחק יונגר מונע גם למפרק בזמנו של ב"ש, הוביל לקיצוצים נרחבים די בהצלחה לצד מכירות ושחרורי שחקנים בסיטונות.

אני חושב שהגביע והעליה הלא צפויה לשלב הבתים, היו מוטיבים חזקים מאד בחזרתה של אלונה. זאת היתה הכנסה שסידרה יפה את המאזן השנתי והחזירה את בש לדף לבן וחלק. 

בית״ר לא תעמוד בדרכו של זרגרי. יצחקי באמא שלך תביא אותו יש פה הזדמנות שלא תחזור. לא יקרה כלום אם הוא ירשם רק לליגה.

הימור שלי אלונה תקח אותו.