Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

10 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

-קישור: גלזר/שמיר/שרן, גולסה/שחר/שמיר וביטון/ריקן.

זה אמור להספיק מול כל הקבוצות בליגה למעט חיפה, חייבת להיות היררכיה ברורה ולייצר אורגניות גבוהה בשביל שנדע להתעלות במשחקים נגד חיפה ובאר שבע. אבל מבחינתי העיקר זה לשלוט בכל המשחקים לאורך השנה בליגה ולאסוף כל משחק 3 נקודות ולאו דווקא להוכיח לחיפה שיש לנו קישור טוב משלהם, אם אנחנו מגיעים למשחק נגדם בחסרון בעמדות האלו, צריך להתאים מערך שיבטל את היתרון שלהם (לא יקרה כל עוד פטריק כאן)

בקיצור, אם הייתם שואלים אותי בתחילת החלון, מה אני אומר על רכש של:

נחמיאס, שמיר, ביטון, קניקובסקי, חלאיילה, פריצה, ווינגר זר ועוד 3 שחקנים ממחלקת הנוער שחוזרים לאחר השאלות ולפחות 2/3 יראו דקות (פרץ, שחר וחנצ'ס) הייתי שואל איפה חותמים, ומוותר על מעקב של נושא עם 600 עמודים.

יאללה לנעול.

א. ראינו מול סכנין.

ב. עם עזיבה של טיבי פרץ ויוני? יפה לך.. אני פחות מרוצה. חסרים לנו 2 שחקנים (ומאמן) כדי להיות רלוונטים באמת.

לפני1 שעה , דקסטר said:

א. ראינו מול סכנין.

ב. עם עזיבה של טיבי פרץ ויוני? יפה לך.. אני פחות מרוצה. חסרים לנו 2 שחקנים (ומאמן) כדי להיות רלוונטים באמת.

חסר עומק לסגל ומספיקה פציעה שתיים לחזור למה שראינו. גלזר לא יוכל לתפקד לבד כמו שאמרו פה והרננדס זה לא זה היה אפשר לנסות להחליף אותו. אין זמן שהשחקנים החדשים יתחברו והפסדנו כבר 3 נקודות בגלל הניהול הכושל של החלון הזה. ניהול חלון מחפיר שהראה כמה אין פה תכנון וחשיבה. מקווה שזאת פעם אחרונה שרואים בניית קבוצה רק בסוף החלון זה פשוט לא בריא להגיע ככה כל עונה בלי הכנה נורמלית.

חסר קשר אמצע ועוד ווינגר.

גם שיוני היה כאן, ראינו שהכנפיים צריכות חיזוק דחוף ולא עשינו כלום לתקן את זה.

בוא נראה לאן הסגל הזה יקח אותנו, הרבה תלוי אם פגענו בזרים.

מכבי תל אביב ומכבי נתניה החליטו במסגרת עסקת הטרייד בין גבי קניקובסקי לעדן קארצב להשאיר ברשותן 20 אחוז מהכרטיס של השחקן שעזב כדי להיות שותפות במה שיקרה איתם. מכבי תל אביב השאירה לעצמה 20 אחוז ממכירה עתידית של קארצב ומכבי נתניה תקבל 20 אחוז ממגירה עתידית של קניקובסקי.

1 hour ago, Krishi said:

זה התיישן יפה חחח

סה"כ כל הכבוד לפורום, עמדתם במכסה של שחקן על כל 100 עמודים בנושא הזה

כן, בדיוק ראיתי את זה אתמול. משעשע כמה השתנה בארבעה חודשים.

אני לא יכול להגיד שזה סגל עדיף על של חיפה, אבל ראיתי הבדלים הרבה הרבה יותר גדולים שנסגרים עם אימון נכון ומומנטום טוב. הבעיה היא שאני לא יכול להגיד שתהיה פה רמת אימון מדהימה ושהמומנטום הוא לגמרי לרעתנו. אנחנו יכולים במחזור הרביעי כבר להיות עם חצי רגל מחוץ למרוץ.

בגלל זה, לא מעניין אותי שומדבר כרגע חוץ מלסיים את המחזור הרביעי כשאנחנו במרחק של 3-4 נק' מהמקום הראשון. מצידי שיהיה הכדורגל הכי מגעיל שיש. רק תוצאות. אז ורק אז, יהיה אפשר להתחיל לפנטז על לדגדג את התואר.

23 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא יכול להגיד שזה סגל עדיף על של חיפה, אבל ראיתי הבדלים הרבה הרבה יותר גדולים שנסגרים עם אימון נכון ומומנטום טוב. הבעיה היא שאני לא יכול להגיד שתהיה פה רמת אימון מדהימה ושהמומנטום הוא לגמרי לרעתנו. אנחנו יכולים במחזור הרביעי כבר להיות עם חצי רגל מחוץ למרוץ.

בגלל זה, לא מעניין אותי שומדבר כרגע חוץ מלסיים את המחזור הרביעי כשאנחנו במרחק של 3-4 נק' מהמקום הראשון. מצידי שיהיה הכדורגל הכי מגעיל שיש. רק תוצאות. אז ורק אז, יהיה אפשר להתחיל לפנטז על לדגדג את התואר.

צודק, מוסיף על זה שבחצי גמר עלית עם הרכב בלי זרים כנראה פחות טוב ממה שיש עכשיו וביטלת אותם לגמרי 90 דק.

לפני1 שעה , הנדון said:

חסר עומק לסגל ומספיקה פציעה שתיים לחזור למה שראינו. גלזר לא יוכל לתפקד לבד כמו שאמרו פה והרננדס זה לא זה היה אפשר לנסות להחליף אותו. כבר אין זמן שהשחקנים החדשים יתחברו והפסדנו כבר 3 נקודות בגלל הניהול הכושל של החלון הזה. ניהול חלון מחפיר שהראה כמה אין פה תכנון וחשיבה. מקווה שזאת פעם אחרונה שרואים בניית קבוצה רק בסוף החלון זה פשוט לא בריא להגיע ככה כל עונה בלי הכנה נורמלית.

זה עובד אחלה כשחסר שחקן או שניים לתת את האקסטרה לקבוצה מצליחה, זה עובד גרוע כשאין כלום.

לא מבין איך אפשר להיות מרוצה מחלון שעד שנדע אם הקבוצה הזאת שווה משהו חיפה כבר יסגרו את העונה.

18 דקות לפני, kutomer said:

זה עובד אחלה כשחסר שחקן או שניים לתת את האקסטרה לקבוצה מצליחה, זה עובד גרוע כשאין כלום.

לא מבין איך אפשר להיות מרוצה מחלון שעד שנדע אם הקבוצה הזאת שווה משהו חיפה כבר יסגרו את העונה.

לא צריך להגזים, יש עכשיו 11 יום לעבוד, רוב הסגל כבר התאמן ביחד מלפני 10 ימים.

14 דקות לפני, Keano said:

לא צריך להגזים, יש עכשיו 11 יום לעבוד, רוב הסגל כבר התאמן ביחד מלפני 10 ימים.

מוכן לשים כסף על זה שמחזור שני : 2 מתוך ה 3, קניקובסקי, פריצה, קוואס - יהיו בספסל 

Just now, קאוביין said:

מוכן לשים כסף על זה שמחזור שני : 2 מתוך ה 3, קניקובסקי, פריצה, קוואס - יהיו בספסל 

חושב שפריצה כבר יפתח

קניקובסקי עשה הכנה לעונה, אם הוא לא פותח במקום חוזז/טב"ח/ריקן זה בדיחה

49 דקות לפני, kutomer said:

איזה חיפה ? הקבוצה האימתנית שנתנה 10-0 לחדרה ?(טיפה ריכוז של זלקה זה נגמר 2 לחדרה כן?)

הרמתם פה לחיפה כאילו הם פריז ,יש להם הגנה הכי חלשה שהייתה פה מאז שאני רואה כדורגל.

כן נעשו טעויות(המון אפילו)אנחנו רק אחרי מחזור 1

יש זמן לתקן תוך כדי 

התבוסתנות פה של אנשים זה משהו.

6 דקות לפני, קאוביין said:

רגע, חשבת שהרכש הוא להרכב? הצחקת את פטריק.

ריקן וטב"ח עד המוות ואחריו.

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

כמה שחקנים (אם בכלל) שלחנו לניבחרת

2 - דודזאדה וגלזר.

7 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

איזה חיפה ? הקבוצה האימתנית שנתנה 10-0 לחדרה ?(טיפה ריכוז של זלקה זה נגמר 2 לחדרה כן?)

הרמתם פה לחיפה כאילו הם פריז ,יש להם הגנה הכי חלשה שהייתה פה מאז שאני רואה כדורגל.

כן נעשו טעויות(המון אפילו)אנחנו רק אחרי מחזור 1

יש זמן לתקן תוך כדי 

התבוסתנות פה של אנשים זה משהו.

אותה הגנה שספגה הכי מעט בעונה שעברה רק שהביאו את האוסטרלי במקום מאבוקה.

מלא התבוסתנות שלנו, התבוסתנות של פטריק ויצחקי היא זו שקובעת.

יש עכשיו איכות בקבוצה. לפחות על הנייר.

מבחינתי מרכז ההגנה הוא עדיין סימן שאלה, כמו גם העומק בקישור (גלזר וגולסה עדיין הטובים בליגה אם כשירים, אבל המחליפים שלהם עדיין טעוני הוכחה).

בהתקפה יש לנו בלאגן רציני עם ביטון וקניקובסקי. לא כל כך הבנתי מה ניסו לעשות שם. לא חושב שקניקובסקי שחקן כנף. אם היה אפשרי להביא את צ'יבוטה במקום ביטון זה היה פיתרון מעולה.

16 דקות לפני, קאוביין said:

למה שקוואס ללא הכנה לעונה יפתח?