Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה רק אני או שנחמיאס, שמיר, ביטון וקיניקובסקי של דודו דהאן?

אצל מי חאליילה?

איפה הימים שדודו דהאן היה מאמן של הכח עמידר

דודו דהאן היה די מוקצה במכבי במשך שנים בגלל הכתבה שהוא נתן לצלם אותו עושה מו"מ שכונה בטלפון עם ג'ורדי על איזה מגן מק"ש (שבסוף השחיל ליענקלה תמורת 1.4 מילארד) 

Just now, קאוביין said:

דודו דהאן היה די מוקצה במכבי במשך שנים בגלל הכתבה שהוא נתן לצלם אותו עושה מו"מ שכונה בטלפון עם ג'ורדי על איזה מגן מק"ש (שבסוף השחיל ליענקלה תמורת 1.4 מילארד) 

יש את הסרטון הזה איפשהו? מעניין מאוד לראות את זה

לפני6 שעות , Dr. Caligari said:

אתה חושב שדן ביטון יתן כעשר (האמת אצל דוניס אני בכלל לא זוכר מה הוא שיחק ואצל ואן לוון הוא בקושי שיחק) יותר שערים ממה שעשה שנה שעברה (וצריך לבדוק גם מה היו המספרים תחת דוניס לעומת דקות ומספרים אצל פטריק) 

חוץ מזה על הנייר חלוץ כמו פסיץ שהפציץ למעלה מ20 ויונתן כהן אם היה נשאר כשיר זה יותר בהרבה ממה שאפילו נתנו ביחס לדקות

אבל מסכים שעל הנייר 

גררו >= מגררו של אשתקד 

דן ביטון = דן ביטון 

חלאיילה, שמיר וגבי על הנייר צריכים לתת יותר משכטר, בלקמן ודור

ונקווה שפריצה וקוואס יתנו יותר ממה שנתנו כהן ופשיץ

האמת זה לא תלוי רק במאמן 

התקפה שנבנית כמעט מאפס+ צריך להיות בול פגיעה בהכל, נראה לי ריסקי מדי 

ביטון כמעט ולא שיחק 10 בעונה שעברה. לא עם דוניס ובטח שלא עם פטריק. 

אם הוא יקבל את הדקות של פרץ הוא יתן יותר מספרים מהעונה שעברה, בטח אם זה יהיה כ10.

20 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה רק אני או שנחמיאס, שמיר, ביטון וקיניקובסקי של דודו דהאן?

אצל מי חאליילה?

איפה הימים שדודו דהאן היה מאמן של הכח עמידר

כל הישראלים שהגיעו הקיץ שלו.

טוכמן מפרסם שקארצב וקניקובסקי חתמו על חוזים ללא סעיף שחרור. חשבתי ששניהם ובמיוחד קארצב חרמני חו"ל בטירוף והמעבר

שלו לנתניה זה רק תחנת ביניים לעונה אחת.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

טוכמן מפרסם שקארצב וקניקובסקי חתמו על חוזים ללא סעיף שחרור. חשבתי ששניהם ובמיוחד קארצב חרמני חו"ל בטירוף והמעבר

שלו לנתניה זה רק תחנת ביניים לעונה אחת.

יותר מעניין ה-20% ממכירה עתידית שנשאר לכל קבוצה

מקווה שמכבי הכניסו סעיף שאוסר על טרייד

איך היה מתאים אם כל ה3 החתמות האחרונות היו משחקים במשחקים שהיו לפני הליגה.
מבאס שהמשחקי התאקלמות שלהם יהיו נגד הקבוצות החזקות בליגה כש2 מהן מועמדות לתואר.

ראיתי את הקליפ של קניקובסקי וראיתי שהוא בעיקר משחק בימין, והבנתי שגם הזר החדש משחק בימין, צד שמאל מאוד חסר לי בכל המערך כאן. איך זה אמור לעבוד? ולא טל בן חיים זה לא נקרא אמור לעבוד.

6 דקות לפני, JustMac said:

אין מצב לאיזה איזה זר תותח קשר אמצע עם איזה שורשים שלא נחשב זר לקראת סוף חלון?

הלוואי לעוד רכש אבל כנראה שלא, בינגה לסגור סיימנו לקיץ הזה.

הלוואי שהיו יכולים למזער קצת נזקים בכל מה שקשור לבלמים שלנו ולהחתים

את ניר ביטון,עלינו שלב באירופה יש כסף למה לא לקנות אותו?

יכול לתפקד כבלם ובמקרה הצורך יכול לשחק גם כקשר שחקן עם ניסיון ויש לו עוד שנים לתת הוא כולה בן 30 

2 דקות לפני, BRoi said:

הלוואי שהיו יכולים למזער קצת נזקים בכל מה שקשור לבלמים שלנו ולהחתים

את ניר ביטון,עלינו שלב באירופה יש כסף למה לא לקנות אותו?

יכול לתפקד כבלם ובמקרה הצורך יכול לשחק גם כקשר שחקן עם ניסיון ויש לו עוד שנים לתת הוא כולה בן 30 

בעיקר כי זה שחקן שכבר בערך 4 שנים משחק פחות מגולסה

59 דקות לפני, liron1006 said:

ראיתי את הקליפ של קניקובסקי וראיתי שהוא בעיקר משחק בימין, והבנתי שגם הזר החדש משחק בימין, צד שמאל מאוד חסר לי בכל המערך כאן. איך זה אמור לעבוד? ולא טל בן חיים זה לא נקרא אמור לעבוד.

פשוט אחד מהם ישחק בשמאל

15 דקות לפני, קאוביין said:

דקה 10:30 הוא מדבר עם גורדי 

תותח. תודה! האמת כתבה מעניינת. מצחיק שהוא אומר לארבייטמן שההצעה היא "בשושו" כשמצלמים אותו לכתבה... (אבל השיחה עם ג'ורדי דווקא בסדר, זה מו"מ. רק שלא היה צריך לצלם)

On 28.4.2021 at 15:50, duss21 said:

סה"כ קשה לי להאמין שיגיעו שחקנים מבחוץ. לדעתי נתחזק רק במושאלים, כשאם יעזבו זרים יגיעו מחליפים לאותה עמדה. הכי חשוב שפאטריק איתנו.

זה התיישן יפה חחח

סה"כ כל הכבוד לפורום, עמדתם במכסה של שחקן על כל 100 עמודים בנושא הזה

אני מרוצה מאוד מהרכש בחלון הנוכחי! 

בהתייחסות רחבה לסגל:

-שוערים: דניאל/דניאל.

מאבק איכותי ביותר בין שני שוערים מעולים.

-הגנה: הרננדס/שרן, נחמיאס/פיבן/בלטקסה, סאבוריט/בלטקסה, גראלדש/קנדיל.

הרננדס יצטרך לעשות את הקפיצה שאמאדור עשה בשנה השנייה לחוזה, יחד עם נחמיאס שהוא המחליף הטבעי לטיבי מצופה שיעשו 0-1 טעות למשחק ויתנו שקט למגנים להצטרף להתקפות כשהכדור בשליטה שלנו + במשחק מהיר. ואם דברתי על המגנים אז סאבו וגראלדש חייבים לקבל כאפה שתעיר אותם מתרדמת הקורונה שנכנסו אליה שנה שעברה, משחקים 60% מהיכולת שלהם כבר שנה וזה מתחיל להדאיג. מעבר לכך בהגנה הגיבוי בעמדות האלו של קנדיל, דוידזאדה ובלטקסה מספק ביותר. שלושתם ברמה של המגנים הפותחים של חיפה ובאר שבע.

-קישור: גלזר/שמיר/שרן, גולסה/שחר/שמיר וביטון/ריקן.

זה אמור להספיק מול כל הקבוצות בליגה למעט חיפה, חייבת להיות היררכיה ברורה ולייצר אורגניות גבוהה בשביל שנדע להתעלות במשחקים נגד חיפה ובאר שבע. אבל מבחינתי העיקר זה לשלוט בכל המשחקים לאורך השנה בליגה ולאסוף כל משחק 3 נקודות ולאו דווקא להוכיח לחיפה שיש לנו קישור טוב משלהם, אם אנחנו מגיעים למשחק נגדם בחסרון בעמדות האלו, צריך להתאים מערך שיבטל את היתרון שלהם (לא יקרה כל עוד פטריק כאן)

התקפה: זר חדש/גררו/חוזז, קניקובסקי/חנצ'ס/בן חיים, פריצה/חלאיילה/אלמוג.

מעולה.

בקיצור, אם הייתם שואלים אותי בתחילת החלון, מה אני אומר על רכש של:

נחמיאס, שמיר, ביטון, קניקובסקי, חלאיילה, פריצה, ווינגר זר ועוד 3 שחקנים ממחלקת הנוער שחוזרים לאחר השאלות ולפחות 2/3 יראו דקות (פרץ, שחר וחנצ'ס) הייתי שואל איפה חותמים, ומוותר על מעקב של נושא עם 600 עמודים.

יאללה לנעול.

3 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

בהתייחסות רחבה לסגל:

הרננדס יצטרך לעשות את הקפיצה שאמאדור עשה בשנה השנייה לחוזה, יחד עם נחמיאס שהוא המחליף הטבעי לטיבי מצופה שיעשו 0-1 טעות למשחק ויתנו שקט למגנים להצטרף להתקפות כשהכדור בשליטה שלנו + במשחק מהיר. ואם דברתי על המגנים אז סאבו וגראלדש חייבים לקבל כאפה שתעיר אותם מתרדמת הקורונה שנכנסו אליה שנה שעברה, משחקים 60% מהיכולת שלהם כבר שנה וזה מתחיל להדאיג. מעבר לכך בהגנה הגיבוי בעמדות האלו של קנדיל, דוידזאדה ובלטקסה מספק ביותר. שלושתם ברמה של המגנים הפותחים של חיפה ובאר שבע.

זה אמור להספיק מול כל הקבוצות בליגה למעט חיפה, חייבת להיות היררכיה ברורה ולייצר אורגניות גבוהה בשביל שנדע להתעלות במשחקים נגד חיפה ובאר שבע. אבל מבחינתי העיקר זה לשלוט בכל המשחקים לאורך השנה בליגה ולאסוף כל משחק 3 נקודות ולאו דווקא להוכיח לחיפה שיש לנו קישור טוב משלהם, אם אנחנו מגיעים למשחק נגדם בחסרון בעמדות האלו, צריך להתאים מערך שיבטל את היתרון שלהם (לא יקרה כל עוד פטריק כאן)

מעולה.

נחמיאס, שמיר, ביטון, קניקובסקי, חלאיילה, פריצה, ווינגר זר ועוד 3 שחקנים ממחלקת הנוער שחוזרים לאחר השאלות ולפחות 2/3 יראו דקות (פרץ, שחר וחנצ'ס) הייתי שואל איפה חותמים, ומוותר על מעקב של נושא עם 600 עמודים.

יאללה לנעול.

אתה הבן אדם הכי אופטימי שראיתי בחיים שלי

כדורגל זה לא מנג'ר

5 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

בהתייחסות רחבה לסגל:

מעולה.

יאללה לנעול.

לוקח כל מה שלקחת וממקם את הסיכום הזה בתחילת יולי אולי מינוס שחקן או שניים באוגוסט.

רק לחשוב איך יצאנו למחנה האימון, סגל שונה לגמרי.