Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

12 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

זה מעבר לתקופה ומאמן. שרי זר מוכח כבר, אצילי הוא כרגע השחקן הישראלי הטוב בארץ (טוב משמעותית משהיה אצלנו, יש לומר)  וחזיזה לא רחוק מאחוריו.

לעומתם, ביטון, אחרי עונה בינונית בשנה שעברה, קניקובסקי הוביל קבוצות קטנות/בינוניות עד היום ויש לנו זר שאין לנו מושג מה הוא בעצם שווה. אז יכול להיות שיצא פה משהו, אבל נקודת הפתיחה של השחקנים שלנו נמוכה יותר, גם מבחינת כשרון על הנייר.

זה ששרי זר מוכח,  נובע מכך שהגיע כמובן לפני יותר משנה, ושהם רצים כבר תקופה. הוא לא חדש כאן וכבר התאקלם. קוואס (לא פחות כישרוני משרי), עדין לא ולכן יש לשרי יתרון. כנל גם לגבי אצילי, הוא שחקן מצויין אבל אני לא חושב שגבי פחות טוב ממנו. מה שגבי עשה בשנה שעברה זה לא פחות מוואו בקנה מידה ישראלי. הממה, גבי צריך להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה, מה שאצילי כבר עשה.

חזיזה נתן כמה חודשים מצויינים בעונה שעברה אבל אני לא מחזיק ממנו שחקן טופ. הוא מאוד לא יציב ושחקן של מומנטום. ביטון הרבה יותר מוכשר ממנו ובעונה שעברה למרות שנתן עונה "פושרת" לדבריך, כשמשווים מוערבות בשער/מסירות מפתח פר דקה, ביטון גבוה מעליו.

מבחינת כישרון התקפי, אני לא רואה איך הם טובים יותר. היתרון שלהם הוא במומנטום, בתקופה שהם רצים כבר יחד ובמאמן 

19 דקות לפני, Keano said:

מה שחסר לסגל זה עוד קצת איכות בכנפיים, לאו דווקא כמות

משהו כמו צ'יבוטה במקום חוזז וזה סגל מצויין

נכון

אבל זה לא יקרה 

הלוואי

פרץ 

סבוריט נחמיאס הרננדס ג׳ראלדש 

גלזר גולסה

ביטון  

קניקובסקי                   קוואס 

פריצה 

על הנייר ההרכב הכי חזק שאפשר להעלות אבל עם יותר מידי סימני שאלה. 

בואו נגיד שאם איביץ על הקווים זה הרכב שלוקח אליפות , עם וואן לוון סביר להניח שלא נראה את ה11 האלה משחקים ביחד אפילו פעם אחת. 

18 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אהה... שמע...בואו נעשה רגע השוואה קצרה: ביטון, קניקובסקי וקובאס מול אצילי, שרי וחזיזה. אז אולי, אולי. יכול להיות, אבל "על הנייר" אנחנו עדיין בנחיתות.

לזיין את הליגה לא אומר לקחת אליפות. עם בוס זיינו אותה ואיבדנו אליפות. הכוונה היא לתת הצגות.

12 דקות לפני, itanar said:

כפי שפורסם לראשונה.

גדול.

14 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מסכים לגמרי 

עדיין חייב להעיר ששכחת את גררו שגם היה אשתקד

כן, התכוונתי בגדול למי שעל הנייר צפויים לרוץ ב 11. גררו בסוף הוא אופציה טובה מהספסל גם להולנדי וגם לפריצה במקרים כאלה ואחרים. 

מהלך סה״כ נכון והגיוני.

10 דקות לפני, המכבייה said:

לחאיילה יש את הסט יכולות הזה, דווקא לא החלטה רעה של פטריק. 

הוא לא ממש מצא את עצמו שם. נוצר מצב שהוא כל הזמן היה באמצע כי הוא לא לגמרי הבין איפה להיות וזה גרם לביטון להיות תקוע כי הייתה צפיפות באמצע. 

Just now, מכביסט לעד said:

הוא לא ממש מצא את עצמו שם. נוצר מצב שהוא כל הזמן היה באמצע כי הוא לא לגמרי הבין איפה להיות וזה גרם לביטון להיות תקוע כי הייתה צפיפות באמצע. 

גם עוד 200 דקות לא היה נכנס שם כלום.

זה היה מעבר לפעולה כזו או אחרת, מכבי לא בעטו לשער מול פאקינג בני סכנין. לא היה מהלך אחד ראוי. הניתוח המקצועי לטעמי מיותר לחלוטין. צריך לבדוק מה עובר להם בראש אחרי משחק כזה.

חסר לסגל חזרה של גלזר לעמדה 6, עם 2 שחקנים 50-50 מלפנים ויש לנו לא מעט כאלו.

מאוויס כמובן היה חיזוק מושלם, אבל לא בטוח שהיה אפשרי להביא אותו. 

אם בכל זאת מתעקשים על חיזוק אז בלם אבל לא יקרה.

צריך לקרות עוד משהו מהאגדות שיגיע עוד שחקן

בקטע של ה6 יש את פיבן שכנראה יהיה המחליף של גלזר, נכון שזה לא אותו סקאלה אבל זה מה שיהיה.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

צריך לקרות עוד משהו מהאגדות שיגיע עוד שחקן

בקטע של ה6 יש את פיבן שכנראה יהיה המחליף של גלזר, נכון שזה לא אותו סקאלה אבל זה מה שיהיה.

מהמר שייני יהיה המחליף של גלזר

עם כל ההחתמות האחרונות שבהחלט מוסיפים עוד קצת מרץ ובעיקר יכולת לחלק הקדמי שלנו, עדיין יש עוד הרבה להחליף. חסר לנו לפחות עוד שחקן התקפי אחד (וכנראה שיותר מאחד), חסר לנו בלם נורמלי ומהיר, ובעיקר חסר לנו שחקן אמצע, דווקא העמדה שהיתה הנקודה החזקה שלנו, הפכה לעקב האכילס שלנו. גלזר לבד לא מספיק שם, בטח ובטח כשגולסה עתיד לבלות את מרבית העונה בחדר הטיפולים. הייתי שמח להפתעה כמו ביטון (ניר) שיש לו את המימד ההגנתי, וגם יכולת טכנית לא רעה, אבל מניח שמי שמנהל את העסק אפילו לא יחשוב על זה ברצינות..

שפכתי בנושא הזה הכי הרבה תסכול שאי פעם שפכתי על רכש במכבי, אני באמת לא מגזים, בעשור האחרון הסטנדרטים היו כל כך גבוהים שלא היה כמעט מקום לטענות, בעשור לפניו הסטנדרטים האישים שלי היו כל כך נמוכים שכל מאור בוזגלו היה גורם לי להאמין שהשנה זאת השנה.

אני חושב שאפשר לסכם, לא יגיע עוד רכש החלון הזה, זה מה יש ועם זה ננצח.

52 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכל יחסי כמובן עם האופציות שהיו לנו מהאגף. אפשר לדמיין שהוא בטח ציפה להצטרפות של חלאיילה לאמצע אם תוקפים מהצד השני. וזה מגביר את הארטילריה. 

1 hour ago, yehonatan6597 said:

פרץ 

סבוריט נחמיאס הרננדס ג׳ראלדש 

גלזר גולסה

ביטון  

קניקובסקי                   קוואס 

פריצה 

על הנייר ההרכב הכי חזק שאפשר להעלות אבל עם יותר מידי סימני שאלה. 

בואו נגיד שאם איביץ על הקווים זה הרכב שלוקח אליפות , עם וואן לוון סביר להניח שלא נראה את ה11 האלה משחקים ביחד אפילו פעם אחת. 

הרכב מצוין.

פוטנציאל יש, השאלה אם ימושש עם המאמן הזה.

15 דקות לפני, כהן said:

עם כל ההחתמות האחרונות שבהחלט מוסיפים עוד קצת מרץ ובעיקר יכולת לחלק הקדמי שלנו, עדיין יש עוד הרבה להחליף. חסר לנו לפחות עוד שחקן התקפי אחד (וכנראה שיותר מאחד), חסר לנו בלם נורמלי ומהיר, ובעיקר חסר לנו שחקן אמצע, דווקא העמדה שהיתה הנקודה החזקה שלנו, הפכה לעקב האכילס שלנו. גלזר לבד לא מספיק שם, בטח ובטח כשגולסה עתיד לבלות את מרבית העונה בחדר הטיפולים. הייתי שמח להפתעה כמו ביטון (ניר) שיש לו את המימד ההגנתי, וגם יכולת טכנית לא רעה, אבל מניח שמי שמנהל את העסק אפילו לא יחשוב על זה ברצינות..

ניר ביטון זאת עסקה יקרה מאד. אם יתנו דקות לעידו שחר, אולי יופתעו. לא הכל צריך לפתור ברכש. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

ניר ביטון זאת עסקה יקרה מאד. אם יתנו דקות לעידו שחר, אולי יופתעו. לא הכל צריך לפתור ברכש. 

לצערנו נראה שואן לייבן לא סופר אותו. 

Just now, המכבייה said:

ברור לי ששחקן כמו ביטון זה לפתוח ודי בגדול את הארנק, לכן אפילו לא מפנטז על כך, אבל אם מחפשים שחקן מוכח בעמדה הזו, אז אין הרבה שעדיפים עליו. לא אזיל דמעות אם עידו אכן יקבל את הדקות, אבל אם פטריק העדיף מפתיחת העונה את ריקן על חשבונו, לא חושב שהמצב יתהפך כל כך מהר, וגם אז יעדיף לדעתי את שמיר..

2 דקות לפני, כהן said:

ברור לי ששחקן כמו ביטון זה לפתוח ודי בגדול את הארנק, לכן אפילו לא מפנטז על כך, אבל אם מחפשים שחקן מוכח בעמדה הזו, אז אין הרבה שעדיפים עליו. לא אזיל דמעות אם עידו אכן יקבל את הדקות, אבל אם פטריק העדיף מפתיחת העונה את ריקן על חשבונו, לא חושב שהמצב יתהפך כל כך מהר, וגם אז יעדיף לדעתי את שמיר..

ואז פתאום, מגיעים שלושה שחקני פלייר. או שהוא בפאניקה או שזז לו משהו. מנסים להיות אופטימים.