Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

56 דקות לפני, duss21 said:

סגל עשה את עסקת חייו. קיבל חצי מיליון במזומן על שחקן שעוד שנה לא היה מקבל אגורה, פלוס שחקן שלדעתי תוך שנה יהיה שווה בליגה מיליון וחצי בשקט.

לדעתי היה עדיף להוציא עוד כסף במקום קארצב.

1. סגל רצה שחקנים לא רק כסף. זה לא לוזון.

2. לא הייתה לנו ברירה כי קארצב רצה לעזוב בסוף העונה.

3. אני מהמר שגם אם קארצב יהיה השחקן שחשבו שהוא יהיה זה לא יקרה בשנה הקרובה. מרגיש לי שהראש שלו עדיין לא שם. אני אגב לא בטוח שגם אי פעם הוא יהיה, אבל את זה נגלה בעוד כמה שנים.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

בין הבעלים הבודדים בליגה שאני מעריך אותו תמיד דואג לאיכות הקבוצה שלו.

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

3. אני מהמר שגם אם קארצב יהיה השחקן שחשבו שהוא יהיה זה לא יקרה בשנה הקרובה. מרגיש לי שהראש שלו עדיין לא שם. אני אגב לא בטוח שגם אי פעם הוא יהיה, אבל את זה נגלה בעוד כמה שנים.

בדיוק.

צריך לזכור שהויתור על קארצב מבחינתנו הוא לשנה בלבד בה אני לא ממש יודע כמה אימפקט היה לו (כנראה שולי מאוד).

גויאגון לא היה משחק פה השנה בכל מקרה.

אז נתנו בין חצי מליון ל600 אלף.

עסקה מצוינת לשני הצדדים, לגויאגון, ואם קארצב סגר סעיף שחרור סביר, אז גם עבורו.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

במקרה הזה הבעיה היא בקארצב שלאורך כל התקופה שלו במכבי סירב להאריך חוזה. 

נקווה שלא יצליח ברמה שחיפה/ב״ש ירצו אותו וילך לאיזה קבוצה גנרית מאוסטריה סטייל אליאל פרץ.

יכול להיות שהבעיה היא בקארצב, אבל קשה לי להתעלם מזה שלאחרונה זה קורה הרבה. לא זכור לי שדברים כאלה קרו בתקופת ג'ורדי למשל.

3 דקות לפני, duss21 said:

יכול להיות שהבעיה היא בקארצב, אבל קשה לי להתעלם מזה שלאחרונה זה קורה הרבה. לא זכור לי שדברים כאלה קרו בתקופת ג'ורדי למשל.

לגבי שאר המקרים מסכים איתך.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

1. נכון. בגלל זה זו עסקה מצוינת בשבילו. קיבל גם כסף, גם שחקנים וגם כסף פוטנציאלי על קארצב. וזה כשבעוד שנה הוא לא היה מקבל כלום.

2. קשה לי אם חוסר הברירה. זו אחריות שלנו, לא גזירת גורל, וזה קורה הרבה לאחרונה. 

3. יכול להיות שקארצב לא היה עושה את קפיצת המדרגה אצלנו, אבל לדעתי הוא יעשה את זה בנתניה. תנאי הפתיחה שלו מושלמים - ישחק קבוע, בלי לחץ, עם מאמן שמכיר אותו. בהנחה שהפוטנציאל קיים, לדעתי תוך גג שנתיים הוא יהיה בין הישראלים הטובים בליגה בנסיבות האלה. אגב, שוכחים שלפני הפציעה הוא נתן משחקים יפים גם אצלנו.

אגב, אני רק אבהיר, לדעתי לא עשינו עסקה רעה, למרות שבהעדפה האישית שלי קארצב היה צריך להישאר. בסה"כ שילמנו על שחקן שרצינו, זה טבעי. שילמנו הרבה בגלל מגבלת הזרים וסגל עשה עסקה מדהימה.

אני חושב שפטריק וברק בהיסטריה. על פניו- ביטון, ההולנדי וגבי, הם בדיוק השחקנים שפטריק לא מאמין בהם. אירוני- הוא היה מעדיף 11 קארצב. מאז האדום לקארצב, הוא מחק אותו כאדם אחוז פאניקה ועוד הביא לו את שמיר על הראש.  אולי זה הזעזוע שפטריק היה צריך כדי שיפול לו האסימון? אפשר רק לקוות. אולי פאניקה תגרום לציוותים יותר נכונים? לא יודע. אבל האוטוריטה המקצועית שלו תעמוד כאן למבחן. ובמיידי. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שפטריק וברק בהיסטריה. על פניו- ביטון, ההולנדי וגבי, הם בדיוק השחקנים שפטריק לא מאמין בהם. אירוני- הוא היה מעדיף 11 קארצב. מאז האדום לקארצב, הוא מחק אותו כאדם אחוז פאניקה ועוד הביא לו את שמיר על הראש.  אולי זה הזעזוע שפטריק היה צריך כדי שיפול לו האסימון? אפשר רק לקוות. אולי פאניקה תגרום לציוותים יותר נכונים? לא יודע. אבל האוטוריטה המקצועית שלו תעמוד כאן למבחן. ובמיידי. 

אולי זה מראה כמה מאמינים שפטריק יחזיק פה, הרי הוא לא רצה את קינקובסקי ושם את ביטון בספסל עונה שעברה לא ממש האמין בו.

כמובן מלבד החתימה של גבי שהיא חשובה אני מרוצה מאוד מה השאלה של גאויגון, הוא לטעמי הפרוספקט הכי משמעותי שיש לנו, והשאלה שלו לנתניה היא מעולה עבור כל הצדדים, מבין קבוצות ליגת העל זה המקום הכי טוב עבורו להתפתח.

קוואס רשמי. 

אגב. יש לנו עוד פחות משעתיים למצוא ליאניוטיס וניקוליץ קבוצה נכון? אחרת הפתרון יהיה רק הקפאה או הגעה לסיכום על התרת חוזה?