Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, קובי השועל said:

פתאום הפסיקו ההדלפות.. אמרתם הכל דולף לא?

5 דקות לפני, קובי השועל said:

ההולנדי עד 7 בערב פוש.

שמע אתה ענק אהבתי

5 דקות לפני, liron1006 said:

מניח שאם הוא בקרית שלום עושה בדיקות רפואיות אז מכביסט לעד יקבל בערב פוש.

שיהיה בהצלחה

ילך לשירותים בלי הטלפון ויהיה פוש.

20 דקות לפני, liron1006 said:

מניח שאם הוא בקרית שלום עושה בדיקות רפואיות אז מכביסט לעד יקבל בערב פוש.

שיהיה בהצלחה

14 דקות לפני, הנדון said:

ילך לשירותים בלי הטלפון ויהיה פוש.

הגעתי למצב שכבר לא כזה מרגש אותי הפוש :(

31 דקות לפני, וזה ברשת said:

מה קורה עם קניקובסקי וקארצב? התאדו?

שבוע שלם מפמפמים לנו שהכל נסגר וכלום. אני כבר הפנמתי שרק בחמישי בשעה שסוגרים את ההרשמה לאירופית נדע מי באמת חלק מהסגל ומי לא.

השאלה אם המחליף של פטריק יצליח לעשות פטריק ולהביא אחוזי הצלחה מטורפים עד הפלייאוף כדי שנחזור לתמונה

מקווה שהפער לא יהיה גדול מידי

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

אני לא בטוח ששני הרעיונות האלה סותרים. קניקובסקי שחקן טוב שיכול לתרום למכבי, אבל כן, אני חושש שזה לא ישנה יותר מידי. השאלה היא לטווח הארוך: היה וקניקובסקי אכן שחקן טוב יותר ממה שקיים בסגל הקבוצה, האם זה השחקן דרכו מכבי יכולה להתקדם? האם הוא יכול להיות ברמה של אצילי/שרי/חזיזה/מיכה/ז'וסואה וכו'? עברה שנה, ומכבי נתנה עונה סבירה פלוס עם קניקובסקי שנתן את שלו מספרית. סבבה. האם על זה אפשר לבנות את ההתקפה הלאה? בעוד שנה שנתיים, האם קניקובסקי יכול להיות הבסיס להתקפת מכבי? זה לא שאני חושב שקניקובסקי שחקן רע, ההפך, אבל שאלת האיכות שלו היא משנית. השאלה הראשית, וזה נכון לגבי כל רכש, היא האם הוא ישרת את המטרות של מכבי, לטווח הקצר וגם הארוך. במקרה שלו אני קצת סקפטי עבור שתי תקופות הזמן. כל זה, אגב, מתוך הנחה שהוא יצליח לשחק טוב בעמדה ובסגנון שונים מאלו שהצליח בהם ומתוך התעלמות מכך שההגעה שלו תמנע משחקנים שאולי כן יכולים להוביל את מכבי בעתיד (חנצ'יס, אלמוג, בר כהן, שחר, גויאגון) לקבל את הדקות שהם צריכים בשביל להוכיח את זה.

אבל בסדר. אם יגיע, אז יגיע. אף אחד הרי לא שואל אותי, ואני אשמח לטעות.

דבר ראשון, כן קניקובסקי יותר טוב מכל מה שיש לנו בקישור עכשיו (התקפית והגנתית) מבין השחקנים בעמדות שלו. אי אפשר לבנות על זה את ההתקפה שלנו ובדיוק מהסיבה הזאת יש לחץ.

מהסיבה הזאת ומהסיבה שלדעתי הוא מהישראלים הטובים בליגה, אני חושב שיש לזה תועלת גם לטווח הקצר וגם לארוך. הוא יהיה מהמובילים בהתקפה שלנו כבר העונה ולטווח הארוך אפשרי שנקבל עליו סכום נאה. כרגע הפוטנציאל בו יותר גדול מחנציס, גויאגון וכד. עובדתית.

זה נכון שזה ייקח דקות מהצעירים שכרגע גם ככה לא ראו דקות ועוד במשחקים שהיה הכי רלוונטי לתת להם דקות. אבל לבנות על הצעירים זה סיכון גדול מאוד שמעבר לכשלון של העונה הקרובה יכול להביא למצב שגם בשנה הבאה נצטרך להביא חצי הרכב. מה תקבל מהצעירים הרבה יותר מעורפל ממה תקבל מקניקובסקי.

לצעירים עדיין יש הרבה הזדמנויות. מבחינתי בתסריט שנביא את ההולנדי ואת קניקובסקי ועל הספסל המחליפים הם בן חיים וריקן הם מינימום חילוף שני שלישי. 

אז אף אחד לא אומר שצריך לבנות הכל עליו אבל להביא אותו ימזער נזקים כבר העונה ויביא לזה שאם לא יימכר, בעונה הבאה לא נצטרך להביא את קניקובסקי התורן.

26 דקות לפני, snufkin said:

ב 14:00 בערך צנציפיר דיווח שהכל סגור..

זה היה אתמול סנופקין יאח. מאז דממת אלחוט.

אמרתי אתמול לערן שמעכשיו לפחות יום וחצי יהיה שקט בגזרה שלו.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

זה היה אתמול סנופקין יאח. מאז דממת אלחוט.

אמרתי אתמול לערן שמעכשיו לפחות יום וחצי יהיה שקט בגזרה שלו.

אני לא אופתע כבר מכלום, זה נמרח יותר מדי

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איבדתי בו אמון מאז שהבטיח שבאטוקיו כוכב