Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

19 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לפני חודש אנשים רשמו "שיביאו את קניקובסקי/ביטון, ווינגר וחלוץ זר (+נחמיאס, חלאיילה) וזה חלון טוב בשבילי". קיבלתי בנוסף את שמיר וקניקובסקי. זה מעבר למה שכולם פה רצו/ציפו.. 5 שחקנים להרכב.

אז מוזר להתלונן.

העמדה היחידה שכרגע הייתי רוצה לראות בה דמות יותר איכותית זה בעמדת המאמן. עם כל השאר אני יכול לחיות ומאמין שנתמודד על האליפות וגם נקח.

שכחת גם קשר זר במקום פרץ שכולם רצו ושכחת שאז יונתן עוד היה בקבוצה.

42 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

הפוך. הרעיון הוא להגיע לקיץ הבא במצב טוב משמעותית מהקיץ הזה.

אני הבנתי ממך שאתה חושב שקניקובסקי שחקן טוב שיכול לתרום שפשוט עם מצבת השחקנים הנוכחית הוא לא ישנה יותר מידי. אז אם אתה מאמין בו ותביא אותו כבר עכשיו ,זה שחקן פחות להביא בקיץ הבא.

אלה אם כן אתה חושב שקניקובסקי שחקן שבכלל לא אמור להיות במכבי והוא הפך לאופציה בגלל האופציות הדלות.

27 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

לפני חודש אנשים רשמו "שיביאו את קניקובסקי/ביטון, ווינגר וחלוץ זר (+נחמיאס, חלאיילה) וזה חלון טוב בשבילי". קיבלתי בנוסף את שמיר וקניקובסקי. זה מעבר למה שכולם פה רצו/ציפו.. 5 שחקנים להרכב.

אז מוזר להתלונן.

העמדה היחידה שכרגע הייתי רוצה לראות בה דמות יותר איכותית זה בעמדת המאמן. עם כל השאר אני יכול לחיות ומאמין שנתמודד על האליפות וגם נקח.

א למי אכפת מה אנשים רשמו פה? 

וגם מה זה רלוונטי למה חשבו לפני חודש מאז אנחנו רואים איך אנחנו נראים וזה ממש לא סגיר בשיפור של רק חוליית ההתקפה וזה עוד לפני שאני מדבר על זה שאנחנו חייבים לצלוף בכל ההחתמות (מתי זה קורה?) ועוד להינצל מפציעות

ב לא מאמין שאנשים לא רצו קשר ובכלל לחזק את חוליית ההגנה אולי פשוט איבדו אמון באנשי המקצוע שנמצאים בראש המערכת היום שיצליחו להביא שחקנים אם מתנהלים בעצלתיים כבר חלון שלישי ברציפות

וזה בלי לדבר על זה שמאז גם איבדנו שחקן אבל נוח לך כנראה ש.א. להעלים את זה

מכבי יכולה להוציא הודעות לגביהם, אשכרה עושים חישובים של מתי זה הכי מרגש ויתפוס את האוהדים כדי שנשמח מהרכש ונוריד מהלהבות לאשמים בקיץ הזה.

3 דקות לפני, Sawyer said:

מכבי יכולה להוציא הודעות לגביהם, אשכרה עושים חישובים של מתי זה הכי מרגש ויתפוס את האוהדים כדי שנשמח מהרכש ונוריד מהלהבות לאשמים בקיץ הזה.

מעניינת אותי מאוד כל הגישה שלך בחלון הזה. בדר"כ אתה מטיף ל"המועדון מעל הכל" ושאסור להגיד ולהביע דעה שיכולה לפגוע אפילו באופן עקיף במועדון ושאסור לתת תחמושת לשונאינו. עכשיו כשזה הכי דרוש, איפה אתה?

29 דקות לפני, zion8 said:

אני הבנתי ממך שאתה חושב שקניקובסקי שחקן טוב שיכול לתרום שפשוט עם מצבת השחקנים הנוכחית הוא לא ישנה יותר מידי. אז אם אתה מאמין בו ותביא אותו כבר עכשיו ,זה שחקן פחות להביא בקיץ הבא.

אלה אם כן אתה חושב שקניקובסקי שחקן שבכלל לא אמור להיות במכבי והוא הפך לאופציה בגלל האופציות הדלות.

אני לא בטוח ששני הרעיונות האלה סותרים. קניקובסקי שחקן טוב שיכול לתרום למכבי, אבל כן, אני חושש שזה לא ישנה יותר מידי. השאלה היא לטווח הארוך: היה וקניקובסקי אכן שחקן טוב יותר ממה שקיים בסגל הקבוצה, האם זה השחקן דרכו מכבי יכולה להתקדם? האם הוא יכול להיות ברמה של אצילי/שרי/חזיזה/מיכה/ז'וסואה וכו'? עברה שנה, ומכבי נתנה עונה סבירה פלוס עם קניקובסקי שנתן את שלו מספרית. סבבה. האם על זה אפשר לבנות את ההתקפה הלאה? בעוד שנה שנתיים, האם קניקובסקי יכול להיות הבסיס להתקפת מכבי? זה לא שאני חושב שקניקובסקי שחקן רע, ההפך, אבל שאלת האיכות שלו היא משנית. השאלה הראשית, וזה נכון לגבי כל רכש, היא האם הוא ישרת את המטרות של מכבי, לטווח הקצר וגם הארוך. במקרה שלו אני קצת סקפטי עבור שתי תקופות הזמן. כל זה, אגב, מתוך הנחה שהוא יצליח לשחק טוב בעמדה ובסגנון שונים מאלו שהצליח בהם ומתוך התעלמות מכך שההגעה שלו תמנע משחקנים שאולי כן יכולים להוביל את מכבי בעתיד (חנצ'יס, אלמוג, בר כהן, שחר, גויאגון) לקבל את הדקות שהם צריכים בשביל להוכיח את זה.

אבל בסדר. אם יגיע, אז יגיע. אף אחד הרי לא שואל אותי, ואני אשמח לטעות.

1 דקה לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מעניינת אותי מאוד כל הגישה שלך בחלון הזה. בדר"כ אתה מטיף ל"המועדון מעל הכל" ושאסור להגיד ולהביע דעה שיכולה לפגוע אפילו באופן עקיף במועדון ושאסור לתת תחמושת לשונאינו. עכשיו כשזה הכי דרוש, איפה אתה?

היום בשביל להציל את הדרך שהולכים אליה צריכים להגיד את האמת על מצב הניהול והסגל בלי לגנוב דעת ולנסות לערבב אנשים 

2 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

המועדון מעל הכל

ולכן צריך לנסות להציל אותו מקיץ שני של הזיות

אבל ישנו וכבר מאוחר מדי אז מסכים שעדיף כבר לתמוך וזהו

20 דקות לפני, קובי השועל said:

להוריד ציפיות? מה אתה אוהד הפועל יורי?

בהחלט להנמיך ציפיות. השאיפות הם תמיד הכי חזקב הכי מצליח אבל אין טעם בתקוות לא ריאליות. השנה אנחנו לא פאקטור למאבק האליפות אלא אם יקרה נס

Just now, tkui said:

המועדון מעל הכל

ולכן צריך לנסות להציל אותו מקיץ שני של הזיות

אבל ישנו וכבר מאוחר מדי אז מסכים שעדיף כבר לתמוך וזהו

לתמוך זה ללכת לעודד את השחקנים שלא אשמים במצב לא לנסות לערבב על ניהול טוב וקיץ נפלא שזה רחוק מלהיות כזה.

1 דקה לפני, הנדון said:

לתמוך זה ללכת לעודד את השחקנים שלא אשמים במצב לא לנסות לערבב על ניהול טוב וקיץ נפלא שזה רחוק מלהיות כזה.

ברור

מעבר לזה שסתם לשקר לא יוסיף כלום זה רק ימשיך את הביזיון

אחת הסיבות שדוניס פוטר מהר יותר משוטא היה הרעש 

אבל ללכת ולעשות בלאגן עכשיו בק"ש זה כבר לא יתן רכש וגם לא יגרום עדיין לשינוי לגבי הצוות המקצועי חוץ מאשר אווירה גרועה 

1 hour ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

אז מוזר להתלונן.

מי אלו האנשים האלו והאם מישהו חוץ ממך שומע אותם?