Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אופתע אם כן. 

לפי התקשורת (שמסתבר שיודעת כל דבר שקורה בקריית שלום) לא רצינו אותו ולא דיברו עם נתניה במשך כל הקיץ. ההתעניינות הגיע רק בימים האחרונים אחרי שראו את היכולת ואת הלחץ של הקהל.

חבל מאוד

המאמן

קניקובסקי לא הגיב לשום הצעה עד הרגע, כשהבין שאין לו משהו רציני מבחוץ.

תוסיף את שלב הבתים והעומס שצפוי להיות, והופעות טובות מצידו והוא יכול להימכר בקיץ הבא.

לא יודע אם לא רצו אותו, או שחיפשו מישהו אחר בעמדה הזאת ובסוף כנראה הבינו שהוא האופציה הכי טובה בשוק כרגע.

37 דקות לפני, מכביסט לעד said:

האמת לא נעים לומר, אבל הם די לחיצים (לא יודע אם פטריק, יצחקי כן).

קניקובסקי לא היה על הפרק ופתאום החליטו להביא אותו אחרי לחץ של הקהל. אחרי שיונתן עזב הביאו את פריצה, שמיר וביטון כדי להראות שהסגל לא מפורק אחרי קיץ שלם שיכלו להביא אותם וחיכו. אחרי הביזיון של אתמול הם ממהרים להדליף על ההולנדי (לא חושב שיגיעו עוד שחקנים בנוסף, אבל הם בהחלט לחיצים).

אם הם לחיצים אז יאללה להפעיל מכבש להחתמת צ׳יבוטה

20 דקות לפני, Sawyer said:

אני יודע שגבי לא היה אמור להגיע למכבי ושניהם לא רצו אותו ואמרו שיש שחקנים אחרים ורק אחרי שראו איך זה נראה + בעיקר לחץ על יצחקי הוא הבין שהוא חייב להביא. אז לשאלתך, כן.

לפי יצחקי וואן לויבן יש ריבוי

שהריבוי הזה כולל את גררו, חוזז ובן חיים על הכנפיים

איפה האמיץ שישנה בזמן אמת וייפטר משני האחרונים ויזיז את הראשון לאמצע כחלוץ 3 ואז כבר לא יהיה ריבוי?

3 דקות לפני, erantheking21 said:

איפה האמיץ שישנה בזמן אמת וייפטר משני האחרונים ויזיז את הראשון לאמצע כחלוץ 3 ואז כבר לא יהיה ריבוי?

יצחקי בדק אם מישהו מהם מסוגל להרים כדור בתנועה ? הרי הסיבה היחידה שטב"ח בסגל היא שהוא היחיד שמסוגל להרים כדור בכלל בסגל הזה

מי שמע על ההמצאה הזאת של 4:3:3 עם שחקני אגף שלא מסוגלים להרים כדור אפילו כשהם פנויים. 

5 דקות לפני, Elirandani said:

וכל העניין של הלחיצים או לא, לא רלוונטי. כי בסוף יש בנאדם אחד מעל כולם שמאשר וחותם על העסקאות.

מיטש מאשר עסקאות שיצחקי מבקש. הוא לא מבצע בעצמו.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

למה צריך חלוץ שלישי זר? להשאיל ולהביא בלם זר במקום.

6 דקות לפני, הצבר said:

יצחקי בדק אם מישהו מהם מסוגל להרים כדור בתנועה ? הרי הסיבה היחידה שטב"ח בסגל היא שהוא היחיד שמסוגל להרים כדור בכלל בסגל הזה

מי שמע על ההמצאה הזאת של 4:3:3 עם שחקני אגף שלא מסוגלים להרים כדור אפילו כשהם פנויים. 

הסיבה היחידה היא שהוא ויצחקי חברים משכבר הימים ולא נעים לברק לחתוך

חוזזיניו אחרי אתמול עדין לא הבינו שהוא לא מסוגל להתפתח מעבר להיותו שחקן גנרי להפועל קטמון

31 דקות לפני, קמחי said:

אני יודע שגבי והמשפחה הפעילו כל סוכן אפשרי, ישראלי וזר, ע"מ למצוא לו קבוצה זרה מתחילת חודש מאי, והוא סירב להתעניינות מב"ש וחיפה בתחילת חלון ההעברות.

ככה שספציפית לגבי העסקה שלו, אני חושב שהזמן היה מימד שסייע לקבוצה לרכוש אותו בסופו של דבר. הוא לא היה מגיע לפני.

אני גם שמעתי בתחילת החלון שקניקובסקי רוצה חו"ל ולא מעוניין לשמוע הצעות מהארץ. לגבי הרצון של מכבי, הדיבור הוא שמכבי בכלל לא פנתה אליו, עד לפני שבוע. כנ"ל צ'יבוטה. אז או שחיכו לראות אם נעפיל לשלב הבתים ולפי זה קיבלו החלטה או שסוייר צודק והצוות המקצועי היה בטוח שמה שיש מספיק טוב.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני גם שמעתי בתחילת החלון שקניקובסקי רוצה חו"ל ולא מעוניין לשמוע הצעות מהארץ. לגבי הרצון של מכבי, הדיבור הוא שמכבי בכלל לא פנתה אליו, עד לפני שבוע. כנ"ל צ'יבוטה. אז או שחיכו לראות אם נעפיל לשלב הבתים ולפי זה קיבלו החלטה או שסוייר צודק והצוות המקצועי היה בטוח שמה שיש מספיק טוב.

מצד אחד זה נראה פשוט לא הגיוני שאנשי מקצוע חשבו שמה שיש באגפים מספיק טוב וזה עוד אחרי שאיבדנו את יונתן

מצד שני בינואר לא הביאו לשם שום חיזוק (למרות שאפשר להגיד שזה בגלל הפייר פליי) ועם הראיונות שניתנו (שלמרות שזה סתם משחק ולא באמת מה שואן לייבן חושב עדיין..) כל ההתנהלות מראה שזה לגמרי מה שסוייר אומר

4 דקות לפני, snufkin said:

קניקובסקי מכל לשחק באגף שמאל?

אני זוכר קראתי פה שדיברו על זה שהוא משחק בימין, למרות שבסרטוני ביצועים שלו שראיתי לאחרונה דווקא היה נראה שהוא מבלה לא מעט בצד שמאל. בכל מקרה, קודם שיחתום פה ל-3 שנים, אחרי נדאג באיזה אגף הוא יהיה. אני בכלל חושב שהכי תפור עליו זה ה-10 בשיטה של פטריק, אבל האגפים שלנו לא מאפשרים את הלוקסוס הזה.

Just now, LL6 said:

דרך אגב ברנדלי שיחק עם דלמאו באותה עונה מפורסמת ובישל לו המון גולים. סיבה לאופטימיות 

הוא גם יודע לבעוט בעיטות חופשיות.

1 hour ago, קמחי said:

אני יודע שגבי והמשפחה הפעילו כל סוכן אפשרי, ישראלי וזר, ע"מ למצוא לו קבוצה זרה מתחילת חודש מאי, והוא סירב להתעניינות מב"ש וחיפה בתחילת חלון ההעברות.

ככה שספציפית לגבי העסקה שלו, אני חושב שהזמן היה מימד שסייע לקבוצה לרכוש אותו בסופו של דבר. הוא לא היה מגיע לפני.

כן כן. הכל נכון. 

אבל אלא אם אתה רומז שיצחקי את פטריק לא רצו את גבי כי ידעו שהוא מעדיף אירופה ופחדו שינסו להביא ולא יצליחו או שיט כזה, זה לא רלוונטי.

כי מהצד של מכבי הוא לא היה מספיק מרגש ולא השחקן שחסר ובטח לא שחקן להציע לו כרגע. רק אחרי מחנה אימון הוא בכלל עלה כאופציה רעיונית ורק אחרי הלחץ המאסיבי של הקהל התחילו השיחות בפועל.

צריכים עכשיו שטננבאום יחזור לשער, להביא בלם ברמת טיבי כשהיה צעיר ושגולסה וגלזר יהיו במיטבם ואנחנו מסודרים, למה מסודרים אני לא יודע. שניראה קבוצה ברמה גבוהה בתור התחלה.

בהנחה שפריצה וההולנדי יתבררו כבאנקרים, וקניקובסקי ישתלב מהר, נשאר שהמאמן יתעשת.

בנתיים הכל נזיל והפיך.

1 דקה לפני, Sawyer said:

כן כן. הכל נכון. 

אבל אלא אם אתה רומז שיצחקי את פטריק לא רצו את גבי כי ידעו שהוא מעדיף אירופה ופחדו שינסו להביא ולא יצליחו או שיט כזה, זה לא רלוונטי.

כי מהצד של מכבי הוא לא היה מספיק מרגש ולא השחקן שחסר ובטח לא שחקן להציע לו כרגע. רק אחרי מחנה אימון הוא בכלל עלה כאופציה רעיונית ורק אחרי הלחץ המאסיבי של הקהל התחילו השיחות בפועל.

מה שאתה כותב ומפרט מתחילת העונה נשמע מדאיג מאוד.

למרות כל זה, לא יודע אם אני רוצה שנחזור לימים בהם הקהל הכתיב את התנהלות המועדון מבחינת חוזים, שיטת משחק ורכש.

Just now, קמחי said:

מה שאתה כותב ומפרט מתחילת העונה נשמע מדאיג מאוד.

למרות כל זה, לא יודע אם אני רוצה שנחזור לימים בהם הקהל הכתיב את התנהלות המועדון מבחינת חוזים, שיטת משחק ורכש.

השאלה היא לא מה אתה או אני רוצים אלא מה קורה בפועל, ובפועל ברק יצחקי לחיץ ולא ישן כבר חודש כי הוא יודע שהוא פישל והוא זיין אותנו. האם זה משמח אותי או המצב שאני רוצה? לא. אבל אם יש סיכוי שדרך העובדה שהוא לחיץ נצליח להפוך את העונה למביכה פחות - כדאי לנסות. 

מדאיג מאוד המצב שלנו בשדרה הניהולית החל מפטריק כבר תקופה ארוכה. אם שני הליצנים לא רצו את קניקובסקי זה מחדל רציני. מהשחקנים הטובים בליגה וזה מראה כמה חוסר הבנה או סביר יותר חוסר מקצועיות לעשות את העבודה שלהם. זה כל כך בסיסי להבין את זה

2 דקות לפני, רועי- said:

מדאיג מאוד המצב שלנו בשדרה הניהולית החל מפטריק כבר תקופה ארוכה. אם שני הליצנים לא רצו את קניקובסקי זה מחדל רציני. מהשחקנים הטובים בליגה וזה מראה כמה חוסר הבנה או סביר יותר חוסר מקצועיות לעשות את העבודה שלהם. זה כל כך בסיסי להבין את זה

כמו שדן ביטון בקושי קיבל דקות שנה שעברה, ופתאום השנה הוא המלך המושיע.

6 דקות לפני, oshri1992 said:

כמו שדן ביטון בקושי קיבל דקות שנה שעברה, ופתאום השנה הוא המלך המושיע.

לגמרי. העסק נראה מאוד רקוב ומקרי

מרגע לרגע אני מרגיש שאולי כדאי שנחטוף את הזעזוע וכל החרא יצוף ונסיים לנקות כמה שיותר מהר

14 דקות לפני, Sawyer said:

השאלה היא לא מה אתה או אני רוצים אלא מה קורה בפועל, ובפועל ברק יצחקי לחיץ ולא ישן כבר חודש כי הוא יודע שהוא פישל והוא זיין אותנו. האם זה משמח אותי או המצב שאני רוצה? לא. אבל אם יש סיכוי שדרך העובדה שהוא לחיץ נצליח להפוך את העונה למביכה פחות - כדאי לנסות. 

יאללה להפעיל לחץ. זרגרי ובלם