Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כל הציוות של בלטקסה כבלם נולד רק בגלל מקרי הקורונה הרבים מול זלצבורג - ומה ראינו ממנו שם ??פנדלים.

הוא מגן שמאלי מחליף בינוני וזהו- לא מתאים ולא ברמה

הבלמים הפותחים צריכים להיות נחמיאס וזר איכותי במקום הגרוטאה הרננדס אבל בשביל מה להתאמץ? אין בעיה להשאר עם אותו השחקן הלא מועיל הזה משנה שעברה שכבר אז ראו שהוא לא מתאים

11 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

הבלמים הפותחים צריכים להיות נחמיאס וזר איכותי במקום הגרוטאה הרננדס אבל בשביל מה להתאמץ? אין בעיה להשאר עם אותו השחקן הלא מועיל הזה משנה שעברה שכבר אז ראו שהוא לא מתאים

הוא בכלל סימפטום גרורתי לבעיה שלנו בהגנה, אין בטחון, כל ההגנה עומדת ורצה ולא מסוגלת לעצור שחקן עם מהירות סבירה , חוסר תאום משווע, חוסר מנהיגות וכל שחקן שמשחק לידו נראה כמו עוז יפרח וזה לא מחמאה.

לא ראיתי בלם שמטייל ומלווה חלוץ ולא מסוגל לעצור חלוצים עם מהירות סבירה כמוהו, הוא לא ראשון לכדורים ברוב המקרים(אתמול הוא היה מזעזע השאיר לפרץ אפילו כדור וכמעט אכלנו על זה גול) ..אין לו מה למכור מול משחק עומק שמשחקים מולנו וכל חלוץ שנכנס לעומק שובר אותו ואת הבלם שלידו בקלות, בקיצר עם כל הכבוד לחוצים שלו ולטכניקה, הוא לא צריך להיות בלם במכבי, אולי חלק משלישיה בלמים הוא יראה טוב כמו אז מול ויאריאל.

2 דקות לפני, קמחי said:

נכון ללפני שעה, קניקובסקי הגיע לפגישה עם איל סגל וניב גולדשטיין. לי זה לא אומר הרבה דברים טובים.

לא אופתע בכלל אם הוא יאריך שם חוזה בסוף ואז רמת התסכול של הקהל תהיה הכי גדולה מאז שמיטש הגיע.

עם הסגל שיש לפטריק הוא חייב להתחיל לשחק עם 3 בלמים, זה פשוט הדבר הכי הגיוני כרגע שאפשר לעשות

בכלל לוותר על החלום להביא זר לכנף, ולהביא זר 50:50 במקום

פרץ

הרננדז נחמיאס ייני

סבוריט ג'רלדש

גלזר

ביטון שמיר/זר

פריצה גררו/חלאילה

4 דקות לפני, פושטק said:

מנהל מקצועי פסיכופט ממדינת כדורגל באירופה + צוות קומנדו שלו + מאמן עם יותר שיטה ופחות חיוך

רק ככה

תקבל את בראגה פלסטר אחרי שפטריק יסיים כאן.

16 דקות לפני, קמחי said:

נכון ללפני שעה, קניקובסקי הגיע לפגישה עם איל סגל וניב גולדשטיין. לי זה לא אומר הרבה דברים טובים.

אם זה נכון , ראשים יערפו פה

יש לי יותר מהרגשה שזה הסתיים בהארכת חוזה

העסקה הזאת התמהמה יותר מדי והיתה צריכה להסגר כבר

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אם זה נכון , ראשים יערפו פה

יש לי יותר מהרגשה שזה הסתיים בהארכת חוזה

העסקה הזאת התמהמה יותר מדי והיתה צריכה להסגר כבר

או שקניקובסקי ראה את הקבוצה אתמול וקיבל רגליים קרות.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

או שקניקובסקי ראה את הקבוצה אתמול וקיבל רגליים קרות.

הוא לא היה סגור לחתום פה בכלל , בדוק

יום חמישי היה אמור להאריך חוזה בנתניה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא לא היה סגור לחתום פה בכלל , בדוק

יום חמישי היה אמור להאריך חוזה בנתניה

אז כנראה תם הטקס גם בסיפור קניקובסקי. מעולם לא האמנתי שאי פעם נגיע לשפל כזה.

אם העסקה של קינקובסקי נופלת כבר יגמרו המילים ואף אחד לא יוכל לטעון יותר שהשכונה לא השתלטת עלינו וזה יהיה כבר משפיל. אין תירוצים לא לסגור את העסקה הזאת במצב שלנו היום דחוף גם לחזק את ההגנה אבל זה יהיה כבר יותר מידי קשה בשביל העוסקים בדבר. זה כבר מביא לי עצבים בגוף המריחות האלה אחרי שחשבתי שאני כבר לא אתעצבן יותר העונה.

מכבי תל אביב מצאה שחקן כנף: ברנדלי קוואס, הולנדי שיחגוג בחודש הבא את יום הולדתו ה-29, יצטרף למחזיקת הגביע הישראלית. קוואס שייך לאל נאסר מאיחוד האמירויות, קבוצתם של דיא סבע ועבדאללה חליחל, בה הוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אחרי שאשתקד הושאל לאל ג'זירה.

קוואס גדל בוולנדאם, ובליגה ההולנדית הראשונה הוא שיחק באקסלסיור עונה אחת ולאחר מכן שנתיים במדי הראקלס, לפני שב-2018 עבר לאיחור האמירויות וחתם באל נאסר, וכאמור בעונה החולפת הושאל לאל ג'זירה, במדיה כבש שלושה שערים ב-13 הופעות.