Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, Adir12 said:

אם זה נכון ופארפה עובר בהעברה קבועה זאת הבושה הכי גדולה שיש.

תוך עונה אחת הוא יהיה שווה כפול מקניקובסקי

שיתנו להם את בר כהן ויוסיפו עוד כסף על ה500 אלף ויסגרו את הסיפור

קארצב ליציע עד סוף העונה. גם לא מאריך חוזה וגם מציב לנו תנאים. בוא נראה איזה ביקוש יהיה לו אחרי עונה אחת ביציע.

הזוי! אם זה נכון זה פשוט הזוי!! גויאגון עם תקרת זכוכית שמגיע לכאן אחד למליון. בר כהן עם פוטנציאל להיות   קניקובסקי בעצמו. בהעברה קבועה. ועוד כסף בנוסף ל 500 אלף יורו, כלומר כנראה 600-700 אלף. מה נסגר?!?! אם זה נכון, יצחקי חייב לשים את המפתחות וללכת הביתה. מקווה שמיץ' יתן ברקס למתווה הזה

מציע לכולם לשמור את החרבות למתי שהעסקה תהיה סופית וחתומה. מכבי בקיץ הזה לא מפסיקה להשתמש בכתבים לצרכים שלה, לא מאמין לכלום שנכתב וגם לא רואה סיבה להתייחס לזה יותר מדי, אלא אם עושה לכם טוב להתעצבן.

טוב תרגעו, גויאגון יהיה רק בהשאלה.

ברנובסקי כותב:

צטט

אולם לא מן הנמנע שבסופו של דבר יועבר לנתניה שחקן אחר, במקום קארצב ובנוסף לפארפה גיאגון שיעבור בהשאלה.

Just now, אלק נילאש said:

מציע לכולם לשמור את החרבות למתי שהעסקה תהיה סופית וחתומה. מכבי בקיץ הזה לא מפסיקה להשתמש בכתבים לצרכים שלה, לא מאמין לכלום שנכתב וגם לא רואה סיבה להתייחס לזה יותר מדי, אלא אם עושים לכם טוב להתעצבן.

אין לזה סוף.. כל המידע שלנו הוא מהתקשורת, או לפחות 90% ממנו. זה שיש מו"מ על קניקובסקי, שקרצאב הערים קשיים, שירדו מציבוטה. הכל זה ככה.. אז מה? לא נאמין לכלום? רז וטוכמן כבר הוכיחו שיש להם מקור מאוד אמין מבפנים

2 דקות לפני, Yehudav said:

מדהים. כשנוח לכם זה רק אקיר כשלא הוא אורים ותומים. 

אני מתחילת החודש אומר את זה שהוא וטוכמן עובדים עם אותו כתב 

להרגיע, אנשים. כתב ספורט כותב משהו לא הגיוני וכולם נלחצים? בכל עידן גולדהאר אני לא מצליח לחשוב על עסקה אחת שבזמן חתימתה (לא בדיעבד כמו עם ראמון) אמרנו "איך דפקו אותו". סביר להניח שרז אמיר לא מודע לכל פרטי העיסקה או שכל הידיעה מונפצת. הפאניקה עכשיו לא שונה מהפאניקה בחודשים האחרונים סביב הצורך בקניקובסקי. 

3 דקות לפני, snufkin said:

אין לזה סוף.. כל המידע שלנו הוא מהתקשורת, או לפחות 90% ממנו. זה שיש מו"מ על קניקובסקי, שקרצאב הערים קשיים, שירדו מציבוטה. הכל זה ככה.. אז מה? לא נאמין לכלום? רז וטוכמן כבר הוכיחו שיש להם מקור מאוד אמין מבפנים

תאמין למה שאתה רוצה אחי, זאת זכותך. אני לא משטרת המחשבות. רק אומר שאני לא ממליץ לאנשים להתעצבן על סמך ידיעות בתקשורת (שרובן בסוף לא נכונות), מי שזה עושה לו טוב לבריאות שיהנה אני לא עוצר בעדו.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

אני ? מה אני מנהל מכבי? 

אם זה תלוי בי ברור שלא היתה כזאת עסקה, אבל בוא נחכה ונראה מה מתווה העסקה, זה זריקה של רז אמיר לא אני ולא הוא מנהלים את המו"מ.

מתקשה להאמין כמוך. 

זה די ברור שמישהו ממכבי הדליף את זה לכתבים. 

השאלה אם זה כי זאת באמת ההצעה של מכבי או בשביל להראות לקארצב שהעסקה לא תלויה בו.

1 דקה לפני, ron123 said:

לא הבנתי - בר כהן וגויאגון לא עוברים בהשאלה ?

גויאגון העברה קבועה + יש דיבור גם על חצי כרטיס של גלזר וחצי מיליון יורו תמורת קניקובסקי

3 דקות לפני, BRoi said:

זה יהיה מחדל לאבד את בר כהן\פארפה בהעברה קבועה כדי שבעוד שנתיים שוב נסחט על ידי נתניה כדי לקנות את אחד מהם 

בר כהן זה עוד סביר. יכול להיות שלא מחזיקים ממנו (גם אז הייתי משאיר אצלנו אחוזים), אבל על פארפה מדברים כאילו הוא יהיה וואקמה 2.0 רק צעיר ובלי ספק לגבי הגיל. לתת אותו ביחד עם בר כהן ועוד להוסיף כסף זה עצוב.

צריך לזרוק את קארצב ליציע או שיחתום לארבע שנים פשוט בושה שכל שחקן עושה פה קרקס. לשים סוף לדברים האלו

איבדנו בתחילת הקיץ את ברקוביץ', עלולים לאבד גם את בר כהן וגם את פארפה.

בנוסף עוד כישרון ככה או ככה כנראה די נשרף וזה קארצב.

מה זה?! זה כל הכשרון ההתקפי שהיה בביתר רמלה בשנה שעברה. זה המטרה של גידול הכשרונות? כדי לעשות טריידים על קניקובסקי?

אם פארפה עובר לשם בהעברה קבועה זה מוציא לי את כל הביטחון מהמערכת של מכבי, מצטער.

יש לי עדיין רשרוש של תקווה בלב שמדובר בכתבות בשביל להלחיץ את קארצב בין היתר, יעני זה קורה איתך או בלעדיך.

Just now, הנדון said:

צריך לזרוק את קארצב ליציע או שיחתום לארבע שנים פשוט בושה שכל שחקן עושה פה קרקס. 

צריך להשאיל אותו לביתר תא רמלה ולהושיב אותו שם ביציע כל העונה.