Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, הצבר said:

מנכ"ל

מנהל מקצועי

מאמן

אח"כ להתחיל בכלל לדבר על שחקנים 

זה לא יקרה צברי.

לא מהר כל כך, בטח בעמדת המנהל המקצועי ותמם. מיטש נתן להם את המפתחות, אם במהלך דומה למה שעשה מול גורדי, ואם באמונה שלמה שהם מתאימים ויכולים לעשות את העבודה.

עתידות למחר:

09:56 קארצב עומד על שלו ומנסים בתיווך נמני וגורם שישי לסדר את העניין

11:49 דיווחים על פיצוץ העסקה

13:48 בנתניה מנסים לתפוס את יצחקי בטלפון לניסיון גישור נוסף אך אין מענה עקב שנץ אחרי הג'חנונים בשבת.

17:35 דיווחים על הבנות בין נתניה לקניקובסקי בחוזה ל3 שנים נוספות.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא בטוח בכלל שיסגרו עם קניקובסקי. אם הם לא יקבלו את מה שהם רוצים הוא יאריך שם חוזה.

קצת עצוב התגובות האלה גם ממשתמשים טובים. 

קניקובסקי לא יאריך חוזה בנתניה בשום מקרה כולם כולל כולם יודעים את אחרת סגל לא היה מוכר אותו בנזיד עדשים. 

מאחר וקניקובסקי מחזיק את כולם בביצים העסקה הזאת תיסגר ובתנאים שלו ( גם השחרור מנתניה וגם התנאים במכבי ) 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

דוניס הרבה יותר חביב עליי מאשר פטריק

זו הצהרה מאוד גדולה.

מעניין אותי לדעת למה בדיוק דוניס יותר חביב עלייך מאשר פטריק.

4 דקות לפני, קמחי said:

זה לא יקרה צברי.

לא מהר כל כך, בטח בעמדת המנהל המקצועי ותמם. מיטש נתן להם את המפתחות, אם במהלך דומה למה שעשה מול גורדי, ואם באמונה שלמה שהם מתאימים ויכולים לעשות את העבודה.

גבולי

אני יודע ששנה שעברה זה היה הפתעה לכולם וזה היה בגלל הקורונה ( בוודאות ). 

השנה לא ברור, זה כנ' סוג של לקח משנה שעברה אני מאוד מקווה שבשלב הבא מיץ יפעל לתקן את זה 

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

זו הצהרה מאוד גדולה.

קל

דוניס מאמן כדורגל ואדם עם יושרה מקצועית ואישית פטריק לא

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

זו הצהרה מאוד גדולה.

אולי הוא לא התאים ונכשל פה אבל לפחות הוא ניסה והיה אמיתי איתו ואיתנו והוא גם יודע שהוא נכשל

מצד שני פטריק, עד היום אין לי מושג איך כותבים את השם משפחה שלו, לא מתחבר אליו, העקשנות וחוסר המעוף הורגים לי את הנפש

וזה בלי להזכיר החיבה שלו לצ׳אחלות מראשון

1 דקה לפני, הצבר said:

גבולי

השנה לא ברור, זה כנ' סוג של לקח משנה שעברה אני מאוד מקווה שבשלב הבא מיץ יפעל לתקן את זה 

גם אם בתרחיש האימים, אצל גדולי אוהדי הפייסבוק, שאנחנו כרגע לא מעניינים את מיטש לאור העומס שנפל עליו בחיים העסקיים, אני לא חושב שלמיטש יש את היכולת להציב אחראים שהוא לא סומך עליהם שיעשו את העבודה.

3 דקות לפני, הצבר said:

גבולי

שיפעל עכשיו

עכשיו ברצינות.. סגל, נמני, יצחקי, שרון וגם דודו דהן אנשים רציניים שיסגרו את העניינים טיק טק כבר מחר. כל אחד מנסה לקחת כמה שיותר מהעסקה, ככה זה. זאת עסקת ווין ווין לכולם וכולם יודעים את זה.

אין לי ציפייה מפטריק שהוא ישנה משהו, שהוא יעלה עם הרכב מפתיע, שיגיד את האמת הוא פשוט מייאש אותי 

כל דבר מעבר ל-1-0 ממצב נייח/גול מקרי יהיה איתו ברכה וזה לא מה שאני מייחל לו ממאמן מכבי

Just now, פנחס שוף said:

אין לי ציפייה מפטריק שהוא ישנה משהו, שהוא יעלה עם הרכב מפתיע, שיגיד את האמת הוא פשוט מייאש אותי 

כל דבר מעבר ל-1-0 ממצב נייח/גול מקרי יהיה איתו ברכה וזה לא מה שאני מייחל לו ממאמן מכבי

אמרת את זה גם בשנה שעברה כשעשינו מהפך בפסגה?

1 דקה לפני, קמחי said:

לא, "במצב חירום" לא חשוב כלום חוץ מהנקודות

יותר קל לשפוט אותו על תחילת העונה כי זה המשך ישיר למה שראינו בסוף עונה שעברה

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

האמת אני לא סובל אותו, לא מצליח להתחבר אליו, אפילו את וידיגל הדייג הזה אהבתי יותר.

Just now, פנחס שוף said:

לא

אז אני ארוץ על הקו של המכביה, ואגיד שנראנו רע ברוב העונות בקדם העונה. בת'כלס זה נכון.

אני אישית מאוד לא מאמין בו, אבל מבין שהוא קיבל את ברכת הדרך כי מגיע לו. הוא קיבל קבוצה מרוסקת וצעד איתה פסע מהאליפות.

יש לו חומר שחקנים די בינוני מהקישור ומעלה או מאוד פציע. אם משווים את הסגל לעונה שעברה, גם נחלשנו די משמעותית. 

צריך להבין עם מה הוא משחק ועל המשקולת הענקית שיש עליו, ולקבל את המצב גם אם הוא חרבנה.

11 דקות לפני, הצבר said:

קצת עצוב התגובות האלה גם ממשתמשים טובים. 

קניקובסקי לא יאריך חוזה בנתניה בשום מקרה כולם כולל כולם יודעים את אחרת סגל לא היה מוכר אותו בנזיד עדשים. 

מאחר וקניקובסקי מחזיק את כולם בביצים העסקה הזאת תיסגר ובתנאים שלו ( גם השחרור מנתניה וגם התנאים במכבי ) 

את זה לא אני המצאתי ככה אומרים בתקשורת. עוד לפני פיצוץ העסקה אמרו שקניקובסקי כבר היה בדרך להאריך חוזה ובסוף החליט לחזור למכבי. כנראה הבטיחו לו שחרור במידה ותגיע הצעה מאירופה.

Just now, קמחי said:

אז אני ארוץ על הקו של המכביה, ואגיד שנראנו רע ברוב העונות בקדם העונה. בת'כלס זה נכון.

אני אישית מאוד לא מאמין בו, אבל מבין שהוא קיבל את ברכת הדרך כי מגיע לו. הוא קיבל קבוצה מרוסקת וצעד איתה פסע מהאליפות.

יש לו חומר שחקנים די בינוני מהקישור ומעלה או מאוד פציע. אם משווים את הסגל לעונה שעברה, גם נחלשנו די משמעותית. 

צריך להבין עם מה הוא משחק ועל המשקולת הענקית שיש עליו, ולקבל את המצב גם אם הוא חרבנה.

לגבי קדם העונה בדיוק ערכתי את התגובה שלי שם. יותר קל לשפוט כי אנחנו מכירים אותו מעונה שעברה וזה פשוט המשיך ישיר לסוף העונה הקודמת. אם היה לנו מאמן חדש הייתי הרבה יותר סלחן ולא מצייץ מילה עליו.

ההחלטה להאריך לו חוזה הגיונית ואני מסכים איתה אבל יש בה הרבה פחדנות לדעתי, מאמין שאם היה לנו איזה ג׳ורדי קרויף אולי היינו מקבלים מאמן חדש

אם כבר מזכירים את אובדן האליפות, כמו שהוא לקח אותנו לבאר הוא גם זה שאיבד את האליפות וזה לא רק על דוניס. נכון שהיה לו מאזן מטורף עד הפלייאוף אבל העקשנות שלו כבר בלטה עונה שעברה ואני חושב שעם קבלת החלטות טובה יותר מצידי אולי היינו מסיימים עם אליפות

Just now, פנחס שוף said:

לגבי קדם העונה בדיוק ערכתי את התגובה שלי שם. יותר קל לשפוט כי אנחנו מכירים אותו מעונה שעברה וזה פשוט המשיך ישיר לסוף העונה הקודמת. אם היה לנו מאמן חדש הייתי הרבה יותר סלחן ולא מצייץ מילה עליו.

ההחלטה להאריך לו חוזה הגיונית ואני מסכים איתה אבל יש בה הרבה פחדנות לדעתי, מאמין שאם היה לנו איזה ג׳ורדי קרויף אולי היינו מקבלים מאמן חדש

לא מבין את זה. הוא לקח קבוצה שהייתה במינוס כמעט דו ספרתי ועשה איתה מהפך ועלה למקום הראשון. אם לא הפציעות או אם היו מחזקים אותו בינואר בשחקן התקפה הוא כנראה היה מביא גם אליפות. לקח גביע, עם חצי הרכב על הפרצוף של חיפה בסמי עופר והרים את הקבוצה מהאכזבה של אבדן האליפות למהפך בגמר גביע בדרבי. לא הפסיד פעם אחת במאני טיים לבכר שכולם פה לא מפסיקים להלל אותו. הכדורגל לא מדהים, העקשנות מתסכלת אבל וואלה במבחן התוצאה הבנאדם הצליח (מאוד), למה לא מגיע לו חוזה העונה?

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

לא מבין את זה. הוא לקח קבוצה שהייתה במינוס כמעט דו ספרתי ועשה איתה מהפך ועלה למקום הראשון. אם לא הפציעות או אם היו מחזקים אותו בינואר בשחקן התקפה הוא כנראה היה מביא גם אליפות. לקח גביע, עם חצי הרכב על הפרצוף של חיפה בסמי עופר והרים את הקבוצה מהאכזבה של אבדן האליפות למהפך בגמר גביע בדרבי. לא הפסיד פעם אחת במאני טיים לבכר שכולם פה לא מפסיקים להלל אותו. הכדורגל לא מדהים, העקשנות מתסכלת אבל וואלה במבחן התוצאה הבנאדם הצליח (מאוד), למה לא מגיע לו חוזה העונה?

הגיע לו, לא אמרתי שלא.

2 דקות לפני, turgi said:

יותר ממה שמבאסת ההתנהלות המקצועית, מבאסה ההתנהלות התקשורתית.

זה עושה בחילה.

זה אולי השינוי הכי גדול שנובע מהניהול הישראלי, תוסיף לזה את זה שדודו נהיה סוכן הבית וקיבלת התנהלות שפעם היינו צוחקים עליה. כל יום מעבירים לאוהדים מסרים דרך כתבי חצר. רק חסר שנקבל הודעה מדבר נשיא המועדון.

15 דקות לפני, קמחי said:

כן אמרתי את זה לאורך כל שנה שעברה, אני מסתכל גם על איך משחקים לא רק על הנקודות

אם הפסדנו לקבוצה שבעטנו 20 פעם לשער ממצבים טובים.. זה קורה בכדורגל אבל בסוף נצליח
אם נצחנו מפוקס של הדקה ה 90 כי השופט שרק לנו פנדל מפוקפק, זה גם קורה בכדורגל אבל בד"כ זה לא יביא אותך רחוק