Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, אליהו_הנביא said:

וואלה קארצב לא אשם בעיני, כאילו מה? לא שאלו אותו אם הוא מוכן לפני שהציעו את זה? מי המטומטם שעושה דבר כזה? פשוט מדהים מה שקורה אצלנו. 

מצד שני גם הגיע הזמן להפסיק להיות נחמדים עם שחקנים בשנת חוזה אחרונה שאפשר להוציא עליהם משהו.

Just now, yuval11 said:

קארצב זה שחקן בית ובן אדם, הוא צודק לחלוטין בגישה שלו, האשמים היחידים זה מנהלי המועדון שמתנהלים כאילו אנחנו ביתר או הפועל.

מצד שני אנחנו גם לא חייבים כלום, הוא לא זהבי ולא דור פרץ. שישב ביציע עונה שלמה וזהו.

3 דקות לפני, שי123 said:

יש לך בדיוק 0 הוכחות, אבל תמשיך לטעון שהשמועות הוכחו כנכונות.

אין כמו לגנוב דעת.

עלי מוחמד זה לא שמועות.

1 דקה לפני, yuval11 said:

קארצב זה שחקן בית ובן אדם, הוא צודק לחלוטין בגישה שלו, האשמים היחידים זה מנהלי המועדון שמתנהלים כאילו אנחנו ביתר או הפועל.

אני מקבל את מה שאתה אומר, אבל גם בוא לא נהיה תמימים,

קארצב קיבל עד עכשיו מה שרצה ממכבי. בין אם זה השאלות לקבוצות אחרות ובין אם מבין השחקנים צעירים קיבל הכי הרבה הזדמנויות.

אחרי כל אלו ובנוסף לזה שהוא פחות או יותר הסריח את הדשא עד כה, הוא גם לא רוצה להאריך חוזה. אז הוא גם לא כל כך תמים ומסכן. 

2 דקות לפני, yuval11 said:

אין לי ספק ששאלו אותו קודם, לא צריך להאשים תמיד את המועדון.

קארצב לא חייב לעבור אם הוא לא רוצה. יש גם מספיק אופציות אחרות שאפשר לשלב בעסקה, גם אם זה אומר להוסיף עוד 100-200 אלף יורו. תפסיקו להיכנס להיסטריה מכל כתבה... מהירות ונגישות המידע בדור הזה דופק לכולם את המוח

איזה ניהול שכונתי...

קארצב זה שחקן בסגנון שאין לנו ולא יהיה לנו אם ילך...הייתי שמח אם מכבי תתן יותר כסף על קניקובסקי ושהוא יישאר ויאריך חוזה.

עכשיו אחרי ההחלטה לוותר על צ'יבוטה זה יהיה מהלך חכם יותר מצד מכבי.

Just now, משה פרימו said:

איזה ניהול שכונתי...

קארצב זה שחקן בסגנון שאין לנו ולא יהיה לנו אם ילך...הייתי שמח אם מכבי תתן יותר כסף על קניקובסקי ושהוא יישאר ויאריך חוזה.

עכשיו אחרת ההחלטה לוותר על צ'יבוטה זה יהיה מהלך חכם יותר מצד מכבי.

בדיוק מה שעבר לי בראש גם כן. אולי בגלל זה באמת ירדו מצ'יבוטה.

2 דקות לפני, משה פרימו said:

איזה ניהול שכונתי...

אם קארצב היה מוכן להאריך חוזה, הוא לא היה משתלב בטרייד מלכתחילה גם אם נתניה היו עומדים על הראש.

2 דקות לפני, משה פרימו said:

איזה ניהול שכונתי...

אם מכבי היו מצליחים להחתים את קארצב על חוזה ארוך טווח, העברה שלו לנתניה בכלל לא הייתה על הפרק.

55 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אם דקה לסיום החלון הם עדיין מתלבטים ולא סגורים על עצמכם איזה שחקנים צריך ולאיזה עמדות, מסביר המון על הקיץ הזה.

ינחיתו את הזר שהם רוצים וישלימו רכישה של 6 שחקנים.  

אבל למה שיאריך חוזה אצלנו? לא מקבל הרבה קרדיט כאן.

אני לא חושב שהוא שיחק יותר מ-2 משחקים ברצף, וגם אם כן, זה רק כי היה שחקן פצוע או מורחק.

4 דקות לפני, משה פרימו said:

איזה ניהול שכונתי...

לא יאריך, יש לו תחושה שהוא אמבפה

4 דקות לפני, thunderbolt said:

בדיוק מה שעבר לי בראש גם כן. אולי בגלל זה באמת ירדו מצ'יבוטה.

לא הבנתי מה הקשר בין צ'יבוטה שהוא קיצוני שמאלי לקארצב שהוא קשר

3 דקות לפני, Brandon Roy said:

אם קארצב היה מוכן להאריך חוזה, הוא לא היה משתלב בטרייד מלכתחילה גם אם נתניה היו עומדים על הראש.

3 דקות לפני, וזה ברשת said:

אם מכבי היו מצליחים להחתים את קארצב על חוזה ארוך טווח, העברה שלו לנתניה בכלל לא הייתה על הפרק.

1 דקה לפני, maccabi-king said:

לא יאריך, יש לו תחושה שהוא אמבפה

האמת שאני לא חושב שהבעיה בקארצב, הוא פשוט ראה את דסה ופרץ עוזבים בחינם אז למה שימהר לחתום על חוזה? לג'נטלמניות של מכבי יש מחיר יקר מסתבר, שישאר פה ויישב ביציע בסוף יחתום בליגה האיטלקית השנייה באיזה קבוצה עקומה או שיחתום וישחק, נראה מה יעדיף