Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, maccabi-king said:

איפה הימים שג'ורדי במקום לוותר על שחקן ענק כמו יצחקי עשה לו פשוט סדרת חינוך וגם לעטר הביא פסיכולוגים שיאפסו אותו? 

היום את אצילי ומיכה מעיפים על מעידה חד פעמית ואת צ'יבוטה כבר לא מחתימים כי הוא לא התנהג יפה בעבר

אוי איך נפלו גיבורים

באמת שההנהלה הקיימת הרסה בקלות את כל מה שג'ורדי בנה פה בשתי ידיים

ג'ורדי עשה את מה שמיטש נתו לו גב  והיום עושים את מה שמיטש רוצה. זה בהכללה ובגדול. אם איביץ היה מאמן מכבי היום, השם של צ'יבוטה לא היה עולה ברדיוס של 7 קילומטר מקרית שלום.  

8 דקות לפני, erantheking21 said:

3 משפטים

*-מקווה שזה חרטא כי רז אמיר ויניב טוכמן הביאו אותו מקור ובול אותו כתבה זהה אחת לאחת, בינתיים שניהם טעו על קניקובסקי ווינט היחידים שבינתים אמינים לגבינו השנה.

*-אם זה לא חרטא זה כתבו פה הכל, עם כל האהבה לבן חיים וחוזז אם צריך לפנות שחקנים, שניהם הראשונים שצריכים לפנות מקום לחיזוק, אין זמן להחזיק במכבי שחקנים משלימים כמוהם שאין לנו שחקני הרכב אפילו כאגפים.

*-שאומרים מישמע מי זה צ'יבוטה, אני מזכיר שהוא לא זהבי או ווקאמה וכנראה גם לא אצילי, אבל הוא שחקן עם מספרים ויש לו יכולת של מהירות, דריבל וטכניקה והוא בהחלט מה שחסר לנו, בעיקר לנוכח העובדה שיש לו מספרים.

אגב, למה אין שום פרסום או רמז בתקשורת שכנראה יסגור בחיפה? הבנתי פה שזה הולך לשם...

1 hour ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ואז התחליף שלך אליו כשהוא פצוע זה טל בן חיים חוזז או אלמוג

צ'יבוטה זה שחקן ישראלי מאסט בכל קבוצה ישראלית שרוצה להיות בטופ

בטופ הישראלי 

יש פה אנשים מביכים. 

כשרשום בתקשורת שמכבי לא רוצה את קניקובסקי הקטינו אותו ואמרו שביטון זה מספיק, שהוא גם ככה לא טוב באגף, שהוא בסך הכל נייס טו אהב (משפט חרוש חדש פה בפורום) ושהוא נתן מספרים יפים רק בזכות שטחים שהיו לו בנתניה ודקות משחק שקיבל. 

פתאום כשקניקובסקי חותם הוא שחקן ענק, החתמה מצוינת ועדיף על שאר האפשרויות.

כנ״ל לגבי צ׳יבוטה. כשפורסם אחרי המשחק שמכבי רוצה אותו דיברו עליו כשחקן רציני שיכול לספק מספרים טובים ולתת פתרון לכנפיים. אמרו גם שהוא יבוא אם רצון להוכיח אחרי הקדנציה הקודמת. 

אבל עכשיו כשמכבי ירדה ממנו והוא בדרך לחיפה פתאום הוא שחקן בלי שכל (כי גררו ובן חיים גאונים), שחקן שמצליח בקבוצות קטנות, ״נייס טו אהב״, אופי חרא, עוד ממה שיש וכו׳. 

ברור שלא כולם ככה ואין לי בעיה עם כאלה שמנסים להגן על מכבי, אבל תהיו החלטיים ולא סטייקים. זה בדיוק כמו אותם יוזרים מהצד השני שעד לפני שבוע טענו שקארצב לא יצליח, צריך לצאת בהשאלה וילד עם אופי חלש ופתאום כשגילו שמכבי מביאה אותו על קניקובסקי התחילו לבכות שאסור לוותר על יהלום כזה.

אישית לא חושב שצ׳יבוטה שחקן ענק, אבל הוא יותר טוב ממה שיש וזה מספיק. הוא שחקן שהיה יכול לעזור לנו לבנות שלד ישראלי טוב וסגל רחב ואיכותי. 

אם יגיע זר רציני (ספק אם זה יקרה לאור הפרסומים) בנוסף לקניקובסקי וצ׳יבוטה ישאר בלודוגורץ זה יהיה אחלה לדעתי, אבל אם הוא מגיע לחיפה זאת הבעיה. הם גם ככה ביתרון עלינו וצירוף צ׳יבוטה זה גיים אובר. וכן זה צריך לעניין אותנו מה היריבה המרכזית שלנו לאליפות לשנים הקרובות עושה, כי זה תלוי בהם כמו שזה תלוי בנו. 

אם ציבוטה לא מגיע אלינו, אני מתפלל שיגיע לחיפה תמורת מיליון וחצי יורו. יש להם. התקפה מפחידה כרגע, עוד שחקן עם תג מחיר כזה יכול ליצור שם בלאגן. יותר טוב מאצילי שרי וחזיזה לדעתי הוא לא.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש פה אנשים מביכים. 

כשרשום בתקשורת שמכבי לא רוצה את קניקובסקי הקטינו אותו ואמרו שביטון זה מספיק, שהוא גם ככה לא טוב באגף, שהוא בסך הכל נייס טו אהב (משפט חרוש חדש פה בפורום) ושהוא נתן מספרים יפים רק בזכות שטחים שהיו לו בנתניה ודקות משחק שקיבל. 

כנ״ל לגבי צ׳יבוטה. כשפורסם אחרי המשחק שמכבי רוצה אותו דיברו עליו כשחקן רציני שיכול לספק מספרים טובים ולתת פתרון לכנפיים. אמרו גם שהוא יבוא אם רצון להוכיח אחרי הקדנציה הקודמת. 

אבל עכשיו כשמכבי ירדה ממנו והוא בדרך לחיפה פתאום הוא שחקן בלי שכל (כי גררו ובן חיים גאונים), שחקן שמצליח בקבוצות קטנות, ״נייס טו אהב״, אופי חרא, עוד ממה שיש וכו׳. 

ברור שלא כולם ככה ואין לי בעיה עם כאלה שמנסים להגן על מכבי, אבל תהיו החלטיים ולא סטייקים. זה בדיוק כמו אותם יוזרים מהצד השני שעד לפני שבוע טענו שקארצב לא יצליח, צריך לצאת בהשאלה וילד עם אופי חלש ופתאום כשגילו שמכבי מביאה אותו על קניקובסקי התחילו לבכות שאסור לוותר על יהלום כזה.

אישית לא חושב שצ׳יבוטה שחקן ענק, אבל הוא יותר טוב ממה שיש וזה מספיק. הוא שחקן שהיה יכול לעזור לנו לבנות שלד ישראלי טוב וסגל רחב ואיכותי. 

אם יגיע זר רציני (ספק אם זה יקרה לאור הפרסומים) בנוסף לקניקובסקי וצ׳יבוטה ישאר בלודוגורץ זה יהיה אחלה לדעתי, אבל אם הוא מגיע לחיפה זאת הבעיה. הם גם ככה ביתרון עלינו וצירוף צ׳יבוטה זה גיים אובר. וכן זה צריך לעניין אותנו מה היריבה המרכזית שלנו לאליפות לשנים הקרובות עושה, כי זה תלוי בהם כמו שזה תלוי בנו. 

בול בול בול

7 דקות לפני, oshri1992 said:

אם ציבוטה לא מגיע אלינו, אני מתפלל שיגיע לחיפה תמורת מיליון וחצי יורו. יש להם. התקפה מפחידה כרגע, עוד שחקן עם תג מחיר כזה יכול ליצור שם בלאגן. יותר טוב מאצילי שרי וחזיזה לדעתי הוא לא.

טבח, זהבי, יצחקי, מיכה, פריצה, דאבור, ראדי, אלטמן יצר בלאגן? 

אצילי, עטר, יונתן, צ׳יקו, שכטר, שוינפלד, מיכה (וחוזז לחצי עונה) יצר? 

זה יצר בעיקר הצלחות ענק.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יש פה אנשים מביכים. 

לדעתי יגיע זר וסיכויי הצלחתו לא ידועים בדיוק כמו קניבסקי/צ'יבוטה ואפילו זהבי בשעתו שקיבל בוז בבכורה שלו בנתניה. ככה זה עם רכש. אבל הוא יגיע ולדעתי המערכת כבר יודעת מיהו. חשוב מה היריבה עושה עד גבול מסויים. אם העסקה מורכבת מידי למכבי ומהסיבות שלה, היא לא צריכה ללכת לחתונה הזאת בכח, ולא משנה מי החתן.  

Just now, המכבייה said:

לדעתי יגיע זר וסיכויי הצלחתו לא ידועים בדיוק כמו קניבסקי/צ'יבוטה ואפילו זהבי בשעתו שקיבל בוז בבכורה שלו בנתניה. ככה זה עם רכש. אבל הוא יגיע ולדעתי המערכת כבר יודעת מיהו. חשוב מה היריבה עושה עד גבול מסויים. אם העסקה מורכבת מידי למכבי ומהסיבות שלה, היא לא צריכה ללכת לחתונה הזאת בכח, ולא משנה מי החתן.  

אז בוא לא נביא שום שחקן כי יש סיכוי שהוא יכשל.

אגב, ציבוטה כבר היה פה בליגה והצליח, אז למה המחשבה שיכשל? רוב הסיכויים שזה יהיה ההיפך.

מה שבטוח, יצליח יותר מבן חיים, חוזז ואפילו גררו.

מתחילת השנה

6 משחקים

גררו 0 שערים 0 בישולים

בן חיים 0 שערים 2 בישולים

חוזז 0 שערים 1 בישולים

אלמוג 1 שערים 0 בישולים

אצילי:

10 הופעות

6 שערים 5 בישולים

מתחילת השנה בבולגריה והאלופות

מאוויס צ'יבוטה

10 משחקים

2 שערים ו4 בישולים

תספרו לי שוב איזה לוקסוס יש לנו לוותר על שחקן בגלל ריבוי שחקנים בעמדה שלו?

זה בערך לבד כמו אותה כמות שכל הקיצונים שלנו נתנו, אני לא מדבר על אצילי והאיכות שלו שכבר ויתרנו עליו, אז תעשו את החשבון לבד מה יהיה פה.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

טבח, זהבי, יצחקי, מיכה, פריצה, דאבור, ראדי, אלטמן יצר בלאגן? 

אצילי, עטר, יונתן, צ׳יקו, שכטר, שוינפלד, מיכה (וחוזז לחצי עונה) יצר? 

זה יצר בעיקר הצלחות ענק.

כן דאבור עזב כמעא בחינם, אלטמן עזב מפה די מהר.

מה שאני אומר שטוב זה לא יעשה להם לדעתי זה הכל.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

מתחילת השנה

6 משחקים

גררו 0 שערים 0 בישולים

חוזז 0 שערים 1 בישולים

אלמוג 1 שערים 0 בישולים

אצילי:

10 הופעות

6 שערים 5 בישולים

מאוויס צ'יבוטה

10 משחקים

2 שערים ו4 בישולים

זה בערך לבד כמו אותה כמות שכל הקיצונים שלנו נתנו, אני לא מדבר על אצילי והאיכות שלו שכבר ויתרנו עליו, אז תעשו את החשבון לבד מה יהיה פה.

נו בחייך עזוב, הרי ברור שהסיבה שחירטטו לתקשורת זה בלבולי ביצים לראש של האוהדים , כאילו כולנו מטומטמים כאן.

2 דקות לפני, המכבייה said:

זר יגיע כנראה, אבל יש ספק לגבי האיכות שלו. 

אם תביא זר בן 32 שנמצא בירידה גדולה בשנים האחרונות סיכויי הצלחתו יורדים משמעותית. 

נראה שלמכבי כל עסקה מורכבת מדי. לדעתי אחרי שהפסדנו להם את דוד ומוחמד צריך להתעקש על החתונה הזאת.

אם נגיע למצב שמהספסל שלהם יעלו שחקנים כמו מוחמד, רודריגז, אשכנזי, צ׳יבוטה ודוניו ומשלנו ייני, ריקן, בן חיים, חוזז וחלאיילה זה די רע. 

גם בתסריט הכי אופטימי שבעונה הבאה עוזבים אותם נטע לביא, אבו פאני וחזיזה הם עדיין פייבורטים לאליפות. 

אז יכול להיות שצ׳יבוטה לא יעשה את ההבדל, אבל הוא בהחלט יהיה צעד נכון בדרך לשם.

Just now, erantheking21 said:

מתחילת השנה

6 משחקים

גררו 0 שערים 0 בישולים

חוזז 0 שערים 1 בישולים

אלמוג 1 שערים 0 בישולים

אצילי:

10 הופעות

6 שערים 5 בישולים

מתחילת השנה בליגה הבולגרית(מזכיר שהיא טובה יותר)

מאוויס צ'יבוטה

10 משחקים

2 שערים ו4 בישולים

ועוד כל ששת המשחקים היו מול קבוצות חלשות מאוד.

2 דקות לפני, oshri1992 said:

כן דאבור עזב כמעא בחינם, אלטמן עזב מפה די מהר.

דאבור עזב בגלל התנהלות לא טובה של מכבי (ואחר כל הבאנו את בדש במקומו) ואת אלטמן הוצאנו להשאלה. 

6 דקות לפני, erantheking21 said:

מתחילת השנה

6 משחקים

גררו 0 שערים 0 בישולים

חוזז 0 שערים 1 בישולים

אלמוג 1 שערים 0 בישולים

אצילי:

10 הופעות

6 שערים 5 בישולים

מאוויס צ'יבוטה

10 משחקים

2 שערים ו4 בישולים

חושבים שלקחנו אליפות ב 30 הפרש , ציבוטה שחקן או לא עדיף על מה שיש תבדקו את המאזן אלמוג בן חיים חוזז, כרגע מעדיף גם שחקן נוער על השלישיה הזאת אז אם בשביל הסיכוי שציבוטה יתן מספרים יותר מהם הייתי מביא בטח כשאין כלום בשוק.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי אחרי שהפסדנו להם את דוד ומוחמד צריך להתעקש על החתונה הזאת.

באותה מידה אפשר להגיד שהם הפסידו לנו את חלאילה, נחמיאס וקניקובסקי.

אתה מבסס את התאוריה הזאת על שמועות חסרות בסיס.

צ'יבוטה גם משחק שם איכשהו למרות שהוא משחק 30 דקות בממוצע זה עדין נחשב לשחקן בכושר משחק(יש לו גם מספרים סבבה יחסית לדקות שהוא משחק בממוצע) בקבוצה טובה יותר מאיתנו, להביא זר זה הימור, אלא אם כן נביא זר שמשחק כבר, רוב הסיכוים שלא..יגיע לפה שחקן בהעברה חופשית שלא בטוח שעשה מחנה אימון בכלל ויצטרך חודש להכנס לכושר משחק, זה שלבים מאוחרים כבר של החלון, אם יש מישהו בשוק כמו צ'יבוטה לא היתי חושב פעמים, אני מקווה שזה חרטא ולא ירדנו ממנו.

2 דקות לפני, שי123 said:

באותה מידה אפשר להגיד שהם הפסידו לנו את חלאילה, נחמיאס וקניקובסקי.

אתה מבסס את התאוריה הזאת על שמועות חסרות בסיס.

הקיץ הזה דווקא הוכיח שיש בסיס רציני לדברים שאמרתי. על כל השחקנים שרשמת דיווחו בתקשורת לפני שהם הגיעו. 

את חלאיילה חיפה רוצה בתחילת העונה שעברה ומאז ירדו ממנו, את נחמיאס חיפה לא רצו (העדיפו את דהאן) ואת קניקובסקי הם גם לא רצו, אלא ב״ש. 

קיבלנו בית שאפשר להחזיר בו את כל ההשקעות על רכש וזה יהיה מטומטם שנפסיד שחקנים שיש בשוק בגלל כמה מאות שקלים. יש אפשרות להחזיר את הכסף הזה בקמפיין טוב.

בכלל, לא ממש ברור לי מה גורם לאנשים פה לחשוב שמכבי יסגרו עסקה של מעל מיליון אירו בפחות משבוע.

זה יותר בתחום המדע בדיוני בהתחשב בזהירות הפיננסית שבה מכבי מתנהלים כבר שנים.