Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

ציבוטה עוד בכפ"ס היה שחקן כנף בולט ומבני יהודה יצא אחד הטובים בארץ. שחקן של מספרים כפולים שסוגר פינה לשנים קדימה ועוד ישראלי, טעות לא להביא אותו ועוד יותר טעות שההוא יגיע לחיפה.

ציבוטה עוד בכפ"ס היה שחקן כנף בולט ומבני יהודה יצא אחד הטובים בארץ. שחקן של מספרים כפולים שסוגר פינה לשנים קדימה ועוד ישראלי, טעות לא להביא אותו ועוד יותר טעות שההוא יגיע לחיפה.

Just now, Dr Hopmann said:

הוא טוב בקבוצות מסתגרות שיוצאות למעברים מהירים, כמה הוא באמת יהיה טוב בקבוצה ששולטת בכדור?

8 דקות לפני, Sawyer said:

זר יגיע לכנף. זה יקרה בוודאות. אני אומר את זה כבר תקופה, קבלו את זה כעובדה.

הבעיה היא לא זאת, אלא העובדה שיורדים ממאוויס (תכלס שמכבי לא רצתה אותו מעולם) - ויתור על האליפות לחיפה. אין מילים, איבוד התואר הזה על ברק ופטריק. 

זה כבר יותר מהעונה הזאת,במידה והוא יגיע לחיפה נפתח פער רציני שיהיה קשה עם החלטות כאלו לסגור אותו בעונה אחת

24 דקות לפני, קמחי said:

בוא נשחק בכאילו:

מכבי מחתימה שחקן ספסל מלודוגורץ במיליון-מיליון ומאתיים אלף יורו עם מספרים סבירים. כמה מאיתנו היו חיים בשלום עם הסכום ופרופיל השחקן שהגיע?

כאשר למועדון יש סלוט פנוי בעמדת הזר, זו באמת שלא העברה טובה במיוחד.

בעיקר- זו באמת לא אבדה גדולה. עברו הלאה.

מה זה מספרים סבירים? לדעתי הוא שווה פה בליגה 12-13 שערים קל

כמה שחקנים בסגל יש לך שיכולים לתת מספרים כאלה? ועוד באגף?

אנחנו מדברים על שחקן שלאחר אימון הבכורה של איביץ דרש להיות שחקן הרכב אם לא הוא עוזב, כן? תתרכזו במה שאתם יודעים ומבינים, פחות בפוטבול מנג'ר מדומיין. 

3 דקות לפני, thunderbolt said:

הוא טוב בקבוצות מסתגרות שיוצאות למעברים מהירים, כמה הוא באמת יהיה טוב בקבוצה ששולטת בכדור?

שחקן של דריבל ויודע לעבור שחקנים על שטח קטן יודע לעשות גולים בפעולה אישית...נראה לי חסר לנו אחד כזה לא ? ובטח עדיף שלא יגיע לקופים.

8 דקות לפני, thunderbolt said:

איזה שטויות.

ככה גם אמרו על חזיזה ששיחק איתו בדיוק באותה הקבוצה עם אותה השיטה - תראה את התפוקה שלו בחיפה וכמה הוא הצליח שם

כל מילה של קמחי בהודעות האחרונות. הייתי כמובן שמח שצ'יבוטה יבוא לפה אבל זו לא טרגדיה אם לא. מבחינתי צ'יבוטה הוא נייס טו אב, בעוד שקניקובסקי הוא המאסט ואני שמח שאם אחד מהשניים יגיע זה יהיה הוא. אם נפגע בזר שיגיע לפה יש לנו מה למכור העונה.

6 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו מדברים על שחקן שלאחר אימון הבכורה של איביץ דרש להיות שחקן הרכב אם לא הוא עוזב, כן? תתרכזו במה שאתם יודעים ומבינים, פחות בפוטבול מנג'ר מדומיין. 

תודה רבה.

תמשיכו להביך את עצמכם.

לפני שבועיים אנשים היו נותנים כאן כיליה בשביל שקניקובסקי יחתום עם ביטון, עכשיו מזיינים את המוח איך לא הביאו שחקן שלא באמת רצו כי מעדיפים להביא זר. 

בתור אחד שמתח המון ביקורת על ההתנהלות של מכבי בקיץ, אי החתמה של צ׳יבוטה היא לחלוטין לא אובדן כזה גדול.

מהתחלה העדיפו אצלנו את קניקובסקי, שיכול לשחק 10 ומצד ימין, לא הביאו אותו להיות מחליף,

עם דן ביטון הוא יוכל לשחק רק בימין ולכן בשמאל ישחקו טבח וחוזז לא חושב שיש מה להביא זר לשם, אולי תואם ריקן שיכול לשחק גם מאחור

ציבוטה? שילך לכימיקלים יהנה על הספסל שם

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

תודה רבה.

תמשיכו להביך את עצמכם.

לפני שבועיים אנשים היו נותנים כאן כיליה בשביל שקניקובסקי יחתום עם ביטון, עכשיו מזיינים את המוח איך לא הביאו שחקן שלא באמת רצו כי מעדיפים להביא זר. 

בתור אחד שמתח המון ביקורת על ההתנהלות של מכבי בקיץ, אי החתמה של צ׳יבוטה היא לחלוטין לא אובדן כזה גדול.

וגם היו הרבה כאלה שלא, התאכזבו? לא נורא אי אפשר שכל האוהדים יהיו מרוצים 

11 דקות לפני, המכבייה said:

שרון תמם

צטט

כשאני מביאה שחקנים, אנחנו בודקים את הרקע שלהם, לא רק את היכולות שלהם על המגרש. אנחנו בודקים שהשחקנים יודעים להתנהג ולהתנהל בצורה מכובדת ומכבדת כלפי המועדון".

אולי אני סתם מסיק מסקנות אבל לא הייתי פוסל את זה

אני לא סובל את ציבוטה, מדובר על ילד בכיין, אבי נעלבי שעוד בנוער עשה קולות שהוא רוצה לעבור להפועל, אבל הוא היה צריך להיות אחת ההחתמות של מכבי. אין מה לעשות זו המציאות. מכבי חייבים להביא את הפרוספקטים הישראלים הכי חמים שיש והוא אחד מהם. זו המציאות. 

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

תודה רבה.

תמשיכו להביך את עצמכם.

א. אתה צודק שקנו/קנינו ביטון קניקובסקי וזר אבל זה בעיקר בגלל שלא האמנו שיביאו גם וגם.

ב. הבעיה היא שכמה שהוא דביל, הוא שחקן כדורגל טוב והוא חותם בחיפה שגם ככה פייבוריטת, מפה העצבים.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

שרון תמם

אולי אני סתם מסיק מסקנות אבל לא הייתי פוסל את זה

לא חושב שזה קשור אליה. פטריק וברק ממש מודעים למה שהיה אז. לצ'יבוטה לא היה סיכוי להתלבש אצל איביץ עם גישה כזאת. זה פלוס העלות פלוס ביטון וקניקובסקי פלוס זר וקישור עמוס= החלטה שאני יכול לחיות איתה.

Just now, המכבייה said:

לא חושב שזה קשור אליה. פטריק וברק ממש מודעים למה שהיה אז. לצ'יבוטה לא היה סיכוי להתלבש אצל איביץ עם גישה כזאת.

קשור לאופן שהוא פעל במערכת לא אליה ספציפית

בן חיים חוזז ואלמוג כרגע לא שווים סגל. הלוואי ויהיו שווים בהמשך בספק גדול לגבי שניים הראשונים.

אז יופי יהיה זר. קניקובסקי מדי פעם אגף וביטון ראינו שהוא ממש לא אגף.

ממש לא מספיק שחקן כנף אחד בתור תוספת.

משחרר אחד מהשלושה לפחות ולא מוותר על ציבוטה.

לא מבין איך אנשים מעדיפים את בן חיים וזר לעומת ציבוטה וזר.

גררו יכול להיות רק מחליף לזר החדש שיגיע בגלל חוק 6 הזרים

אם קניקובסקי מסיבה כלשהי לא יכול לשחק - לשחק עם ביטון באגף במקומו זה לא אידאלי ולא נכון לעשות כי הוא לא שחקן קו וככה גם מאבדים אותו בקישור באמצע (מי יחליף אותו שם?)

או שבן חיים או חוזז יפתחו במקומו - רע מאוד

39 דקות לפני, קמחי said:

יש לנו חרא אגפים, לצערי זו לא השאלה הנכונה.

מבחינת תקרת זכוכית, אלמוג או חנציס בטח ברמתו ומעדיף שיקבלו דקות משמעותיות העונה.

השאלה אם אתה מאמין שאלמוג או חנציס ישחקו לפני טב"ח/חוזז.

הלוואי והיית צודק והם היו המחליפים הראשונים שלנו מהספסל, אבל אני חושב שאת מרבית הדקות כמחליפים יקבלו חוזז או טב"ח.

אני לא מבין על מה אתם מדברים, כרגע השחקן הבכיר שמשחק באגף הזה זה טל בן חיים, פעם אחרונה שהוא עבר שחקן הייתה ב2017, אנחנו משחקים 4-4-3 ושני האגפים שלנו לא מתפקדים, צ'יבוטה ישראלי מוכח ואנשים פה מספרים סיפורים כמה זה לא נורא.

ברור שזה לא נורא, זה רק כדורגל, המועדון לא יחרב ואף אחד לא ימות, אבל במסגרת הכדורגל ההתקפה שלנו עדין ממש לא מאוזנת ולא מספיק איכותית, מאויס יכול היה להיות החתמה מעולה עבורנו ותוספת כח משמעותית מאוד.

מקווה שהכתבה האחרונה של רז אמיר היא רק משחק של סוכנים והוא כן יגיע ואם לא אז שלא יגיע לחיפה. 

עריכה:

ועוד משהו קטן, ברור שלפני שבוע אנשים פה חלמו להביא גם את דן וגם את גבי, זה לא כי זה מספיק, אלא בגלל ציפיות נמוכות ממדיניות הרכש של המועדון בשנה האחרונה.