Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

דניאל/דניאל

סבוריט נחמיאס הרננדס גראלדש

גלזר גולסה/שמיר

ביטון/גבי

גבי/גררו פריצה זר

מתחילים לקבל צורה של קבוצה בסטנדרט שת מכבי..

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

יוצא שגם הרווחנו את פארפה בקבוצה שתשדרג אותו (המאמן זה יד ימינו של פטריק לשעבר ונתניה משחקת כדורגל התקפי). אחלה עסקה וגם השכר של קניקובסקי לא גבוה.

57 דקות לפני, tkui said:

פלקוצ'נקו יכול לחלום על לתת את החצי עונה שקארצב נתן בפלייאוף עליון בחדרה

קארצב שחקן אש אבל אצלנו זה טיפה התפקשש אז העסקה מובנת

אז גם איביץ' לא גדול?

איך הגעת למסקנה שקארצב שחקן אש? לפי היכולת במועדון האדיר חדרה ,או השער שהבקיע במכבי?

בכר לא יכול לצחצח את הנעליים לאיביץ'. אתה לא יכול להשוות בניהם.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

איך הגעת למסקנה שקארצב שחקן אש? לפי היכולת במועדון האדיר חדרה ,או השער שהבקיע במכבי?

בכר לא יכול לצחצח את הנעליים לאיביץ'. אתה לא יכול להשוות בניהם.

אחי, השוואת בין קארצב לפלקוצ'נקו.. 

פלקוצ'נקו שחקן לקבוצת תחתית קארצב שחקן נבחרת

וכן מה שקארצב עשה בחדרה בפלייאוף עליון זה הרבה יותר ממה שכל הכשרונות בליגה עשו ויעשו כאן

ואיך כתבת שטענתי את זה בגלל שער במכבי אם כתבתי שבמכבי לדעתי הוא היה חלש..? בזמן שאני זוכר גם אותך מהלל אותו כאן באותה תקופה. 

בשוק הישראלי קארצב שחקן אש אחושרמוטה ונתניה/ בית"ר יעשה לו שדרוג מטורף לקריירה ודי ברור איך כולם כאן יקשקשו על הטעות של מכבי שוויתרה עליו

בכר לא יכול לצחצח את הנעליים לאיביץ'

אבל מה הקשר בין זה לבין הטענה שלך שמאמן שלא מצליח להעפיל לצ'מפיונס הוא מאמן לא גדול..?

הקשר הוא: שגם איביץ' לא העפיל פעמיים לשלבי בתים ולכן השוואתי ביניהם, עמ"נ להראות לך כמה הטענה שלך לא נכונה

קניקובסקי זו אחלה החתמה. יצירתי, מגוון, גדל במכבי, יכול עוד להתפתח. 

בציבוטה לא הייתי נוגע עם מקל, גם בגלל השכל שאין לו אבל בעיקר בגלל אישיות מגעילה ( צריך להיות מחיר לטינוף על המועדון והאוהדים), והוא לא כזה גדול כדי שנחליק לו את זה. 

הויתור על קארצב קצת עצוב לי. נראה לי שיש שם פוטנציאל ענק. אבל אין ברירה— לא הצליח להתרומם, לא מאריך חוזה, רוצים אותו בנתניה, במכבי אין זמן למשחקים. 

בכלל הייתי מוותר על האופציה של השאלות ומנסה להכניס לשחקנים שעוזבים אופציה לקנייה בחזרה, במחיר סביר. 

42 דקות לפני, shoval-8 said:

כל שחקני האגפים שלנו בלי יוצא מן הכלל לא מתאימים לרמה וחלקם גם לא לחילופים שם .

מקווה מאוד לראות עוד 3 שחקני רכש , 2 אגף ועוד חלוץ .

קשה מאוד לראות אותנו העונה אין כלום זו האמת לצערי

וכל המשחק של פטריק על האגפים

5 דקות לפני, דעת יחיד said:

בכלל הייתי מוותר על האופציה של השאלות ומנסה להכניס לשחקנים שעוזבים אופציה לקנייה בחזרה, במחיר סביר. 

מעניין מתי יפסיקו להזכיר את הבייבאק הזה, לא חושב שהיה חוזה ב20 שנה האחרונות עם סעיף כזה

2 דקות לפני, הנדון said:

וכל המשחק של פטריק על האגפים

בלי קשר לזה הסגל בינוני מאוד , גם מהאמצע אנחנו לא משהו בוא נגיד את האמת .

מקווה שיבואו עוד שחקנים וכל הבינוניים גררו חוזז אלמוג ישפרו את עצמם ערב התחרות על ההרכב

לפני3 שעות , המכבייה said:

מסכים לגמרי עם השורה הראשונה. אין לי מושג מה הרלוונטיות של השאר כאשר אנחנו:

1- מצליחים

2- לאלופת אירופה זה עלה 115 מיליון פאונד!

אנחנו מצליחים ובאופן כללי ברור שאין לי תלונות על ההתנהלות הכללית של המועדון (אומרת בערך 5 פעמים ביום תודה על גולדהאר), אבל אין מה לעשות המדיניות הזאת ספציפית על הפנים. עובדה שאת צ'יבוטה שמסרו לבני יהודה בעסקת קנדיל (+ ז'אן + יחזקאל + כסף) רוצים עכשיו בחזרה. עוד עובדה היא שאת קניקובסקי שמכרו בנזיד עדשים עכשיו רוצים להביא, וכמובן שוב תמורת שחקנים צעירים (+כסף כמובן). לעשות את המשחק הכיסאות הזה עם שחקני נוער שלנו לא נראה לי הגיוני. בזבוז כסף, זמן (אם קניקובסקי היה פשוט מושאל כבר בשנה שעברה הוא היה אצלנו - וכרגע במקרה הטוב הוא יגיע בסוף החלון הנוכחי) ומעבר מיותר של שחקנים צעירים אחרים שיכנסו למעגל הזה בעסקאות הבאות. לא חבל? 

6 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אנחנו מצליחים ובאופן כללי ברור שאין לי תלונות על ההתנהלות הכללית של המועדון (אומרת בערך 5 פעמים ביום תודה על גולדהאר), אבל אין מה לעשות המדיניות הזאת ספציפית על הפנים. עובדה שאת צ'יבוטה שמסרו לבני יהודה בעסקת קנדיל (+ ז'אן + יחזקאל + כסף) רוצים עכשיו בחזרה. עוד עובדה היא שאת קניקובסקי שמכרו בנזיד עדשים עכשיו רוצים להביא, וכמובן שוב תמורת שחקנים צעירים (+כסף כמובן). לעשות את המשחק הכיסאות הזה עם שחקני נוער שלנו לא נראה לי הגיוני. בזבוז כסף, זמן (אם קניקובסקי היה פשוט מושאל כבר בשנה שעברה הוא היה אצלנו - וכרגע במקרה הטוב הוא יגיע בסוף החלון הנוכחי) ומעבר מיותר של שחקנים צעירים אחרים שיכנסו למעגל הזה בעסקאות הבאות. לא חבל? 

בזמן ששיחררנו אותם היינו תחת הפייר פליי, וכל הכנסה היה חשובה, גם אם זה כמה מאות אלפי שקלים. 

צריך להוסיף לזה את השוק הישראלי הבעייתי שהוא גם מצומצם באיכות וגם המחירים מופרזים כדי להביא רכש אז לפעמים זה עוזר להשתמש בטריידים. 

8 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אי אפשר להשאיר אצלך את כל הכישרונות מהנוער. חלק מצליח (יונתן, גלזר, גררו) וחלק אתה תשחרר בשלב מסויים.  אי אפשר לחזות ב 100% מי יהפוך לכוכב שתרצה לקנות בחזרה ומי יפשל. קחי לדוגמא את אלמוג שכולם היו בטוחים שיהיה השחקן המוביל שלנו.. זה סקנדל או פסטיבל. הימור

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חצי מיליון, קארצב בהעברה ופארפה בהשאלה. התימני יודע לחסוך יפה. 

עסקה טובה.

מקווה שהשארנו איזה אחוזים על קארצב או משהו עתידי 

לדעתי עסקה טובה 

אם קארצב יהיה טוב בנתניה אז נחזיר אותה כמו שהחזרנו את גבי, דסה ואצילי וכנראה גם ציבוטה.

כנראה שאין מה לעשות זה הגלגל