Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

56 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה רק אני או שהגורם השלישי שדוחף את קניקובסקי וצ׳יבוטה למכבי זה דודו?

מבחינת עובדות בשטח כרגע רוב הישראלים הטובים וריאלי להביא אותם נמצאים אצל דודו דהאן(שלא נמצאים אצל הגמלים או הבועלים),זו המציאות ואיתה נתמודד.

17 דקות לפני, itanar said:

בדיוק. מאוויס זו אמירה מולם וגם תוספת מקצועית חשובה כמה שנים קדימה.

לנו יש גם אפשרות להציע חוזה ארוך יותר ושכר גבוה יותר.

דווקא בגלל שלחיפה אין אופציה לחיזוק זר אלא רק את ציבוטה, אני לא חושב שהם יוותרו עליו אם הוא אכן על המדף למכירה, בייחוד אחרי הכסף שנכנס לשם עכשין ומהכרותנו את ברק רכש בכר. לדעתי יתנו הצעה סביב ה 1.5 כבר בקרוב 

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

אולי יתפתח מקארצב שחקן בסופו של דבר, אבל קיבל לא מעט הזדמנויות ולא הוכיח ששווה לתת לו לשחק.

גם עונת ההשאלה שלו בקרית שמונה היתה לא מרשימה, אז לא יודע, אולי הציפיות ממנו היו מוגזמות.

שמע הוא בן 21. מהצעירים שראינו בשנים האחרונות בגיל הזה לדעתי הוא בין הכי מוכנים שהיו. לצד משחקים שהוא איבד את הראש הוא נתן משחקים גדולים(גם נגד קבוצות חזקות) ואומנם בק"ש היה חלש אבל בחדרה נתן אחלה עונה. גם בנבחרת הצעירה נתן משחקים יפים. מרגיש לי שיש לו יכולות. אני מאוד אוהב בגישה שלו שהוא תמיד מנסה לעשות תנועה כדי לקבל כדור מהבלמים ולהתחיל התקפה. זה משהו שדווקא כן חסר לנו.

אבל מצד שני על שחקן כמו קניקובסקי צריך לשלם- אז זו עסקה הגיונית בסך הכל.

2 דקות לפני, snufkin said:

דווקא בגלל שלחיפה אין אופציה לחיזוק זר אלא רק את ציבוטה, אני לא חושב שהם יוותרו עליו אם הוא אכן על המדף למכירה, בייחוד אחרי הכסף שנכנס לשם עכשין ומהכרותנו את ברק רכש בכר. לדעתי יתנו הצעה סביב ה 1.5 כבר בקרוב 

הם די סגורים בכנפיים בעוד אלינו הוא מגיע ישר להרכב ולכן לא חושב שישתגעו איתו, בעיקר שהם במומ גם עם אבו פאני.

עם אותן הצעות מאוויס יעדיף לעבור אלינו.

אבל צריך להיות חדים ומהירים, לא כמו בסיפור עלי מוחמד (שתפור לנו על ההרכב).

גם צ'יבוטה חייב להיות פה, ישראלי מצוין לשנים הבאות. אם מכבי לא מצליחה להביא אותו וחיפה כן כשיש לה 3 שחקנים לא פחות טובים  ממנו באותה עמדה, זה ביזיון.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הראשון להתלונן על התנהלות האיטית, מקרה דן ביטון שהעסקה איתו נמרחה חודשיים כשהיה ברור מתחילת הקיץ שהקבוצה שלו לא רוצה אותו, זה לא המקרה של צ'יבוטה שלודוגורץ חיכתה לראות מה קורה איתה בשביל להחליט לגביו והמקרה של קניקובסקי שעשה הכל לצאת לחו"ל, אפשר להבין למה זה קורה בסוף החלון. חוץ מזה, בסוף שחרננו המון שחקנים, כשלפחות לגבי אחד מהם היה סימן שאלה עד אמצע החלון, והבאנו 4-6 שחקנים להרכב. זה פאזל מורכב מאוד. זה לא חלון מושלם, אבל חלון מעולה על הנייר ובמידה וזה באמת יקרה.

מבין מה אתה אומר וכנראה שאתה צודק לגבי קניקובסקי וצ׳יבוטה, אבל מבאס שזה קורה בשלב כל כל מאוחר (בכל זאת הלוואי ויקרה). לדעתי ידעו שצריך זר לאגף כבר בתחילת החלון ופה כן יכלו להתנהל בצורה שונה.

4 דקות לפני, snufkin said:

חחחח 1.5 על צ׳יבוטה? בכר ישבור רשמית את השיא. 

לדעתי יסתפקו במיליון ולודוגורץ תסכים. השאלה אם מכבי גם תתן את אותה הצעה בלי סעיפים וויכוחים. אם זה יקרה לדעתי הוא יעדיף את מכבי כי הוא מגיע להרכב. 

קניקובסקי לא בסגל למשחק של נתניה ולא הגיע לאימון. בא לי פוש היום.

3 דקות לפני, zion8 said:

שמע הוא בן 21. מהצעירים שראינו בשנים האחרונות בגיל הזה לדעתי הוא בין הכי מוכנים שהיו. לצד משחקים שהוא איבד את הראש הוא נתן משחקים גדולים(גם נגד קבוצות חזקות) ואומנם בק"ש היה חלש אבל בחדרה נתן אחלה עונה. גם בנבחרת הצעירה נתן משחקים יפים. מרגיש לי שיש לו יכולות. אני מאוד אוהב בגישה שלו שהוא תמיד מנסה לעשות תנועה כדי לקבל כדור מהבלמים ולהתחיל התקפה. זה משהו שדווקא כן חסר לנו.

אבל מצד שני על שחקן כמו קניקובסקי צריך לשלם- אז זו עסקה הגיונית בסך הכל.

הוא סוג של פלקוצ'נקו.

2 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

גם צ'יבוטה חייב להיות פה, ישראלי מצוין לשנים הבאות. אם מכבי לא מצליחה להביא אותו וחיפה כן כשיש לה 3 שחקנים לא פחות טובים  ממנו באותה עמדה, זה ביזיון.

מסכים מאוד, כישראלי יהיו השלכות גם על העונות הבאות. יותר חשוב מזר כרגע, כי זרים יש הרבה וישראלים מוכחים נאדה.

אני היחיד שהגיונית חושב שיהיה מוזר לציבוטה לבחור בחיפה במקום בנו?

יש 2-3 שחקנים מובילים על העמדה שלו בעוד שפה מובטח לו דקות.

איזה סיבה יש לו לבחור בחיפה? לכאורה יותר סיכוי לתארים? 

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הוא סוג של פלקוצ'נקו.

יש בזה משהו. פלקוצ'נקו מבוגר ממנו ב5 שנים שזה המון, אז יש לו עוד זמן להתכוונן ולשנות הרגלים רעים. 

1 דקה לפני, Originals said:

מאוויס יעדיף אותנו בלי קשר.

אבל צריך באמת לרצות אותו ולסגור מהר.

5 דקות לפני, Originals said:

כנראה שהוא יבחר בנו (אלא אם כן הוא חלם לשחק בשביל הנשיא בסמי עופר בתור ילד). השאלה אם לודוגורץ מוכנה למכור ואם מכבי מספיק רצינית.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח 1.5 על צ׳יבוטה? בכר ישבור רשמית את השיא. 

כשיש תחרות על שחקן, המחיר עולה. 1.2-1.5 זה ההימור שלי והוא יהיה בחיפה (הכל בהנחה ולודוגורץ בכלל רוצים למכור). הוא החיזוק היחיד שחיפה יכולים להביא כרגע

17 דקות לפני, itanar said:

הם די סגורים בכנפיים בעוד אלינו הוא מגיע ישר להרכב ולכן לא חושב שישתגעו איתו, בעיקר שהם במומ גם עם אבו פאני.

עם אותן הצעות מאוויס יעדיף לעבור אלינו.

אבל צריך להיות חדים ומהירים, לא כמו בסיפור עלי מוחמד (שתפור לנו על ההרכב).

"די סגורים בכנפיים". הצחקת את בכר. כשיש רכש איכותי ישראלי על המדף, במיוחד כזה שיכל אולי לחזק את היריבה שלו + כשנכנס לשחר עכשיו כמה מליונים, הם ינסו להביא אותו ובהנחה ולודוגורץ רוצה למכורב לדעתי גם יצליחו כי הם לא מתמהמהים ואני בטוח שדמי העברה שיציעו יהיו גבוהים מאלו שמכבי תהיה מוכנה לתת

1 דקה לפני, snufkin said:

כשיש תחרות על שחקן, המחיר עולה. 1.2-1.5 זה ההימור שלי והוא יהיה בחיפה (הכל בהנחה ולודוגורץ בכלל רוצים למכור). הוא החיזוק היחיד שחיפה יכולים להביא כרגע

לדעתי הם בכלל צריכים לחזק את ההגנה, ההתקפה שלהם זורמת אפילו יותר טוב מעונה שעברה.

15 דקות לפני, Originals said:

א. כן, יש שחקנים שהיו מעדיפים לחתום אצל הפייבוריטית לצלחת

ב. איזה 2-3? באגף שמאל בעיקרון זה חזיזה ודין דוד שמשחק גם 9. כנראה אם יגיע זה יהיה הוא וחזיזה על העמדה

קשה לי להאמין שצ'יבוטה יגיע לחיפה, יש 2 התרונות ברורים:

חסר לנו שחקן כזה שלחיפה יש עודף, לחיפה אין מכירה משמעותית של שחקן והם בזבזו ללא הכרה כבר

אם אנחנו רוצים את צ'יבוטה צריך לפעול מהר גם בגלל לוח הזמנים הצפוף לרישום לבתים, וגם כי אי אפשר לשחק עם לודוגורץ

אם נעשה להם מה שעשינו עם דן ביטון אז לא שווה בכלל להתחיל מו"מ

9 דקות לפני, LL6 said:

מה הרגל החזקה של קניקובסקי, ימין או שמאל ?

ימין.

5 דקות לפני, snufkin said:

החיזוק היחיד שחיפה יכולה להביא, אבל היא לא ממש צריכה להביא… 

גם אני חושב שאם חיפה באמת רוצה אותו ולודוגורץ מוכנה למכור הוא יהיה שם כי אצלנו איטיים, אבל במיליון וחצי זה כבר לא משתלם לדעתי. הוא לא שווה יותר ממיליון וגם זה בגלל התחרות והתעודה שלו.

3 דקות לפני, דקסטר said:

א. כן, יש שחקנים שהיו מעדיפים לחתום אצל הפייבוריטית לצלחת

ב. איזה 2-3? באגף שמאל בעיקרון זה חזיזה ודין דוד שמשחק גם 9. כנראה אם יגיע זה יהיה הוא וחזיזה על העמדה

אצלנו זה יהיה הוא והוא.

בקונפרס ליג מניח שהוא לא ירצה לשבת על הספסל. אצלנו מובטח שזה לא יקרה.

ובוא רוסו הבהיר את זה טוב מאוד אצל מי שחקנים מעדיפים לשחק.

הכל שאלה כמה נרצה וגם יצחקי יהיה חד. מקווה שאחרי עוד הופעת אימים של בן חיים, זה יקרה מהר.

2 דקות לפני, itanar said:

אצלנו זה יהיה הוא והוא.

בקונפרס ליג מניח שהוא לא ירצה לשבת על הספסל. אצלנו מובטח שזה לא יקרה.

ובוא רוסו הבהיר את זה טוב מאוד אצל מי שחקנים מעדיפים לשחק.

הכל שאלה כמה נרצה וגם יצחקי יהיה חד. מקווה שאחרי עוד הופעת אימים של בן חיים, זה יקרה מהר.

נכון.

מין הסתם יעדיפו קבוצה בה "מבוטח" להם הרכב אבל יכול להיות שבראש שלו הוא חושב שאם הוא מגיע לשם- הוא יהיה שחקן הרכב.

נראה.. מצפים לנו עוד 5 ימים לחוצים, אני בכלל לא משוכנע שלודוגורץ מתים למכור אותו