Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

33 דקות לפני, R24 said:

וגם את קניקובסקי שחרננו בעד 85 אלף 

ועכשיו נשחרר גם את קארצב. מעניין יהיה לראות מה יקרה עוד שלוש שנים.

בלי קשר, אני חושב שקניקובסקי למכבי זה לא דבר טוב. מקצועית קשה לי לראות איך הוא יתרום.

אבל טוב. מדע מדוייק זה לא, ונביא אני גם לא.

9 דקות לפני, קובי השועל said:

כי איבדת אמון במערכת או כי המצב הכלכלי לא מאפשר?

אין לי מושג מה המצב הכללי מאפשר אבל זה פשוט לא נשמע לי הגיוני בשום צורה.

גם בעונה שעברה הייתה חסרה לנו איכות באגף ולא הביאו כלום בינואר לשם. יוני עזב אז אני רוצה להאמין שיביאו לשם מישהו (זר או ניסיון על ציבוטה). 

4 דקות לפני, דקסטר said:

אין לי מושג מה המצב הכללי מאפשר אבל זה פשוט לא נשמע לי הגיוני בשום צורה.

גם בעונה שעברה הייתה חסרה לנו איכות באגף ולא הביאו כלום בינואר לשם. יוני עזב אז אני רוצה להאמין שיביאו לשם מישהו (זר או ניסיון על ציבוטה). 

גולסה/שמיר   גלזר/שרן/שחר

ביטון/ריקן

צ'יבוטה/זר     קניקובסקי/גררו

פריצה/חלאילה/אלמוג

סגל רחב: לשמור את טבח וחוזז למקרה הצורך.

להשאיל את כל השאר.

2 דקות לפני, matis said:

קארצב מסיים חוזה סוף העונה נדמה לי, למה שיסכים ללכת לנתניה אם הוא יכול סוף עונה ללכת לאן שבא לו 

תשובה בגוף השאלה.

במכבי הוא לא ישחק דקה.

1 hour ago, חומץ בלסמי said:

ועכשיו נשחרר גם את קארצב. מעניין יהיה לראות מה יקרה עוד שלוש שנים.

בלי קשר, אני חושב שקניקובסקי למכבי זה לא דבר טוב. מקצועית קשה לי לראות איך הוא יתרום.

אבל טוב. מדע מדוייק זה לא, ונביא אני גם לא.

אנחנו נראה, לפחות במקרה הזה אנחנו מרוויחים שחקן די מוכח שסביר להניח שיתרום לנו יותר מקארצב, בשונה ממכירת קניקובסקי לעכו שאני לא חושב ש85 אלף זה סכום שמשפיע, אפילו לא קצת. מה גם שאם הזכרון לא מטעה אותי קניקובסקי כן הראה ניצוצות כבר אז בעכו וקארצב בינתיים רק מראה שהוא לא ברמה, וגם בק"ש לא בלט במיוחד.

ואני כן חושב שמקצועית יש לו  מה לתרום, בתקווה שהוא מגיע על תקן 10 ולא במקום 2 שחקני כנף שחייבים להגיע, כי סטטיסתית הוא יותר טוב כ10, וחוץ מזה דן ביטון זה לא באמת מספיק לעונה שלמה בתור שחקן הרכב עם ריקן כמחליף שלו, אם הוא יתמודד עם ביטון על ההרכב נוכל לתת לגולסה/שמיר לשחק בקישור האחורי איפה שהם עדיפים, לצד גלזר (או שתיהם ביחד אם גלזר פצוע) ככה יהיה לנו עומק בקישור שמספיק גם לאליפות וגם להתחרות באירופה. 

לפני4 שעות , Sawyer said:

קניקובסקי אכן אמור להיסגר בקרוב מאוד אם לא תיהיה הפתעה, רכש סופר משמעותי. 

אבל לבד זה לא מספיק. מאוויס מבחינתי חובה, זר יגיע כמעט בוודאות אבל מאוויס עדיין זה חובה קודם כל כי ישראלי. צריך להתאבד עליו בכל הכוח. לא משנה מה. 

אם זה יהיה גבי + מאוויס + זר בכנף (וזר טוב) זה שלנו. בלי מאוויס זה פשוט לא אפשרי. (גררו חייב להיות זר שישי)

אמן אמן אמן

צריך לחשוב שאם צ'יבוטה מגיע למכבי צריך קיצוני ימני ולא שמאלי כפי שחיפשו עד עכשיו.

אנחנו מדברים על שחקני כנף כאילו כל אחד יכול לשחק בכל צד.

יש הרבה קיצוניים שיכולים לשחק בצד אחד בלבד באופן אפקטיבי.

בקיצור זה קצת משנה את התוכניות.

לפני5 שעות , Sawyer said:

קניקובסקי אכן אמור להיסגר בקרוב מאוד אם לא תיהיה הפתעה, רכש סופר משמעותי. 

אבל לבד זה לא מספיק. מאוויס מבחינתי חובה, זר יגיע כמעט בוודאות אבל מאוויס עדיין זה חובה קודם כל כי ישראלי. צריך להתאבד עליו בכל הכוח. לא משנה מה. 

אם זה יהיה גבי + מאוויס + זר בכנף (וזר טוב) זה שלנו. בלי מאוויס זה פשוט לא אפשרי. (גררו חייב להיות זר שישי)

גם עם שלושתם לא הייתי אומר בוודאות שלנו. הירוקים חזקים מאוד לצערי.

28 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גם עם שלושתם לא הייתי אומר בוודאות שלנו. הירוקים חזקים מאוד לצערי.

הם עדיין לא פריז אחי.

אם תביא 2 שחקנים שכל אחד מהם שווה 10 גולים בעונה ותביא זר נוסף,תהיה לנו התקפה מאוד טובה(כמובן בהתחשב שפריצה והזר השני יהיו טובים).

25 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

הם עדיין לא פריז אחי.

אם תביא 2 שחקנים שכל אחד מהם שווה 10 גולים בעונה ותביא זר נוסף,תהיה לנו התקפה מאוד טובה(כמובן בהתחשב שפריצה והזר השני יהיו טובים).

אמן ואמן, ארגע יותר אם במשוואה הזאת נוסיף את הרצועה של אצילי.

Just now, פנחס שוף said:

מה שלא הבנתי אם קארצב לא רוצה להאריך חוזה אז לכמה זמן הוא חותם בנתניה? הוא מעדיף חוסה ארוך בנתניה ולא במכבי?

כנראה שרוצה זמן חשיפה יוצר רציני בהרכב לצד סעיף שחרור מינימלי

ביכולת שהוא מציג ובתחרות שלו על העמדה הוא כנראה לא יזכה ליותר מדי זמן והמועדון די נמנע מסעיפי שחרור בחוזים

בעיניי לא קיבל מספיק הזדמנויות, אבל זו המציאות לפעמים בכדורגל תחרותי 

מקווה מאוד שיגיעו קניקובסקי צ׳יבוטה ועוד זר לכנף. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו ששחקני הכנף בהרכב שלנו יהיו טבח/גררו/חוזז. 

סיבה נוספת שחובה להביא את מאוויס היא שאם הוא לא חותם אצלנו הוא מגיע לחיפה (בכר החזיר מאוד רוצה אותו) מה שיהפוך את החלק הקדמי שלהם למפחיד ברמות ופשוט אסור לאבד אותו בקרב הישיר מולם

בעיני מאוויס הרבה יותר חשוב, אבל הלוואי ששניהם יגיעו. אין לנו שום כלום באגף שמאל ומאוויס הוא קלף סופר בטוח ושווה 10 שערים בעונה.

אם שניהם יגיעו ההתקפה תתאזן והלוואי שיהיו יצירתיים עם הזר הנוסף, לא בטוח שיהיו חייבים ווינגר נוסף. אולי איזה 50-50 טוב, או בלם מעניין.

אין מכבי זו מתנה שלא מפסיקה לתת

איזה כיף זה להביא חזרה את שחקני הבית(!) צ'יבוטה וקניקובסקי תמורת איזה 1.5 מיליון יורו + שחקנים צעירים. אין דברים כאלה. תמשיכו כך, בסך הכל כיף במעגל האין סופי הזה. 

4 דקות לפני, המכביסטית15 said:

אין מכבי זו מתנה שלא מפסיקה לתת

איזה כיף זה להביא חזרה את שחקני הבית(!) צ'יבוטה וקניקובסקי תמורת איזה 1.5 מיליון יורו + שחקנים צעירים. אין דברים כאלה. תמשיכו כך, בסך הכל כיף במעגל האין סופי הזה. 

קארצב על קניקובסקי ולתת להם 600-700 אלף אני נותן בכיף

לא התרשמתי מקארצב