Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

סך הכל הגיוני שנתנו את צ'יבוטה (פלוס 3 שחקנים) תמורת מאור קנדיל רק כדי לקנות אותו בתוך 3 שנים במיליון יורו +

רק תוריד מהסכום את ה400 אלף יורו שקיבלנו עליו כשבני יהודה מכרו אותו.

4 דקות לפני, Almogl said:

כל שנה 40 % מהסגל של מכבי בשנת חוזה,זו הגישה. לעולם לא היינו לחוצים משנת חוזה, להפך, במכבי משכו את זה עד השניה האחרונה עם הרבה שחקנים, חלקם שחקני מפתח.

לקארצב ולמכבי יש שנה שלמה לנהל משא ומתן, במקום זה אנחנו זורקים אותו בעסקה על שחקן שעזב אותנו כי לא רצה להיות חריג גיל ולעומתו על קארצב מדברים שנים ככישרון הכי גדול פה.

אם וכאשר העסקה הזו תצא לפועל היא הכל חוץ מנכונה בהתאם לידע המצומצם שלי על מכבי.

לא מכיר אחד שאומר שקארצב הכישרון הכי גדול שצמח כאן.

8 דקות לפני, Almogl said:

כל שנה 40 % מהסגל של מכבי בשנת חוזה,זו הגישה. לעולם לא היינו לחוצים משנת חוזה, להפך, במכבי משכו את זה עד השניה האחרונה עם הרבה שחקנים, חלקם שחקני מפתח.

לקארצב ולמכבי יש שנה שלמה לנהל משא ומתן, במקום זה אנחנו זורקים אותו בעסקה על שחקן שעזב אותנו כי לא רצה להיות חריג גיל ולעומתו על קארצב מדברים שנים ככישרון הכי גדול פה.

גם על אלמוג, חוזז ומרגוליס דיברו ככשרונות גדולים. אז?

11 דקות לפני, Almogl said:

אני לא טוען שזו עסקה טובה, אלא רק שאם אתה מדבר על קניקובסקי בשנת חוזה, גם קארצב בשנת חוזה.

אתה לא יודע אם הוא יסכים להאריך חוזה.

הוא גם יכול לעבור לחו״ל בחינם לקבוצת שקר כלשהי בסוף השנה.

בכל מקרה קצת קשה לראות איך קארצב מקבל דקות ברגע שגולסה חוזר לשחק, אחרי שהחתמנו את ביטון ושמיר, ועכשיו נראה שגם קניקובסקי בדרך + ייני שמשחק אצל פטריק בקישור.

ויש גם את ריקן, פיבן ושחר.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

גם על אלמוג, חוזז ומרגוליס דיברו ככשרונות גדולים. אז?

אז על אלמוג סירבו ל1 וחצי מליון בזמנו, לא נתנו אותו ועוד 600 אלף על קלאודימיר

Just now, Almogl said:

אז על אלמוג סירבו ל1 וחצי מליון בזמנו, לא נתנו אותו ועוד 600 אלף על קלאודימיר

טעות קשה. אם אלמוג מקבל היום הצעה של מיליון וחצי כולם פה מתנדבים להסיע אותו.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא מכיר אחד שאומר שקארצב הכישרון הכי גדול שצמח כאן.

בוא נהפוך את זה לאחד הכשרונות הגדולים שנמצאים במכבי כרגע, נראה לי שאפשר להסכים על זה. 

זה כמעט ולא משנה את התוכן

Just now, מכביסט לעד said:

טעות קשה. אם אלמוג מקבל היום הצעה של מיליון וחצי כולם פה מתנדבים להסיע אותו.

אני מסכים, אבל יש הרבה אמצע בין מליון וחצי לבין -600.

אתה חושב שזו עסקה טובה?

אם קניקובסקי יגיע, גם הוא וגם ביטון יחלטרו באגפים במשחקים צמודים וקשים. אף אחד מהם לא יהיה באמת 10 קבוע אלא אם אחד מהם יעשה התקדמות משוגעת. וזה גם בסדר כי אנחנו משוועים לכישרון בצדדים. אם מנערים את כל הארבעה הפוטינציאלים לשחק שם כרגע, מקבלים 6 גולים ו3 בישולים לעונה. אין לנו שם הרבה. אשמח שיגיע ולא משנה לי איפה יוצב. 

Just now, Almogl said:

אתה חושב שזו עסקה טובה?

אם המחיר הוא 600k + קארצב + השאלה של גאויגון אז כן, זאת עסקה מעולה לדעתי.

18 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

סך הכל הגיוני שנתנו את צ'יבוטה (פלוס 3 שחקנים) תמורת מאור קנדיל רק כדי לקנות אותו בתוך 3 שנים במיליון יורו +

וגם את קניקובסקי שחרננו בעד 85 אלף 

20 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ככה זה כדורגל. חור שחור של ניחושים. לצלסי על לוקאקו, זה מביך יותר בכפולות של מיליונים. אותה צלסי שוויתרה על סלאח ודה ברויינה. כן, זה הגיוני כי כדורגל הוא לא הגיוני. 

9 דקות לפני, Almogl said:

אתה חושב שזו עסקה טובה?

אני חושב שזה עסקה סבירה לאור הנסיבות. אנחנו משוועים לחיזוק בחלק הקדמי וקניקובסקי הוא מהישראלים הבודדים שאשכרה יכולים לשדרג אותנו. 

באופן כללי רוב העסקאות שאנחנו עושים עם קבוצות הליגה הן לא מושלמות, אבל צריך לדעת להתפשר.

1 דקה לפני, המכבייה said:

ככה זה כדורגל. חור שחור של ניחושים. לצלסי על לוקאקו, זה מביך יותר בכפולות של מיליונים. אותה צלסי שוויתרה על סלאח ודה ברויינה. כן, זה הגיוני כי כדורגל הוא לא הגיוני. 

ואסור לשכוח שהיינו בעונש פייר פליי, ולא היתה דרך אחרת לרכוש שחקנים.

זה לא שהיו לנו הרבה ברירות.

Just now, המכבייה said:

לגמרי, גם גדולי הסקאוטים בעולם יכולים לפספס כישרונות.

אגדיל ואומר, אנחנו גם מאוד מתקשים לתת את הבמה לשחקנים צעירים לעשות את הקפיצה בגילאי 20-22, אז גם לשמור את השחקן אצלנו זה פשוט סיטואציות lose-lose, השחקן מתעכב מאוד בהתפתחות או אפילו לא מצליח לפתח את הקריירה שיכול היה ואנחנו לא מרווחים שחקן איכותי.

לפעמים עדיף להרוויח מה שניתן מהפרוספקטים הצעירים כשניתן ומקסימום לקנות אותם בחזרה.

אי אפשר לתת לfomo לנהל לנו את המועדון, אנחנו עם כמעט אפס כישרון התקפי, קניקובסקי זה אולי הישראלי היחיד כרגע בליגה שיכול לשדרג אותנו בהתקפה ואנחנו מתעסקים אם המחיר הוגן או לא.

למכבי יש מספיק כסף בכיסים, אם רוצים אפשר לקנות, זה שבחרו להשתמש בקארצב בתור קלף בעסקה אני מכבד את זה.

נכון קארצב יכול להפוך למפלצת ובנתניה יש סיכוי יותר גדול שזה יקרה מאשר במכבי

נכון לעכשיו... ראיתי מקארצב שהוא חמור, שחקן מאד לא חכם, יותר מ30 דק' על המגרש ופוחד שהוא מקבל אדום.

אז לדעתי עדיף לקבל את קניקובסקי שהוא שחקן מוכח שיכול לתרום מיידית ולטווח ארוך...בוא לא נשכח שקארצב גם מסיים חוזה

אני לא יודע אם קארצב לא מעוניין להאריך חוזה, דווקא הוא קיבל ונראה שגם מקבל הרבה צ'אנסים. בטח אם מחשיבים את התפוקה שלו.

אבל אני בהחלט אבין ויתרה מכך, אם הייתי במקום שחר או חנצ'יס, לא היית ייושב עם מכבי על הארכת חוזה. אם היו כאן אצילי או יהונתן כהן מילא, אין סיבה בעולם כאשר השחקנים הבכירים על העמדות שלהם הם בן חיים וריקן, הם לא יקבלו הזדמנות לשחק 25 דקות למשחק. אם עכשיו הם לא מקבלים, מה יקרה כשיגיעו עוד שני שחקנים? 

תצאו מהרומנטיות שלכם בנוגע למכבי ולאהבה שלכם למכבי, עדיף לכל השחקנים האלו ללכת כמו קניקובסקי וצ'יבוטה, אם יהיו מספיק טובים יחזרו מהדלת הראשית ובמעמד אחר לגמרי. 

כל זה נאמר בהנחה ואין פה מישהו עם ביצים כמו איביץ כמובן שרץ איתם בין אם לא הייתה לו ברירה ובין אם רצה. 

קניקובסקי אכן אמור להיסגר בקרוב מאוד אם לא תיהיה הפתעה, רכש סופר משמעותי. 

אבל לבד זה לא מספיק. מאוויס מבחינתי חובה, זר יגיע כמעט בוודאות אבל מאוויס עדיין זה חובה קודם כל כי ישראלי. צריך להתאבד עליו בכל הכוח. לא משנה מה. 

אם זה יהיה גבי + מאוויס + זר בכנף (וזר טוב) זה שלנו. בלי מאוויס זה פשוט לא אפשרי. (גררו חייב להיות זר שישי)

36 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

בזמנו לא יכלנו לשלם על סיכה בגלל הפיירפליי+בזמן אמת זו הייתה נראית עסקה סבירה בסך הכל ולשפוט עסקה כזו בדיעבד זה לא הוגן.

2 דקות לפני, Sawyer said:

אבל לבד זה לא מספיק. מאוויס מבחינתי חובה, זר יגיע כמעט בוודאות אבל מאוויס עדיין זה חובה קודם כל כי ישראלי. צריך להתאבד עליו בכל הכוח. לא משנה מה. 

אם זה יהיה גבי + מאוויס + זר בכנף (וזר טוב) זה שלנו. בלי מאוויס זה פשוט לא אפשרי. (גררו חייב להיות זר שישי)

חייב. בול מה שאמרת.

הלוואי. 

מכבי קלאסי

2 דקות לפני, Sawyer said:

פףף אתה נשמע כמו הגנרים המספרים. לדעתך יש סיכוי ששלושתם יגיעו? 

חשבתי שקניקובסקי יגיע לאגף בנוסף למאוויס/זר.

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

בזמנו לא יכלנו לשלם על סיכה בגלל הפיירפליי+בזמן אמת זו הייתה נראית עסקה סבירה בסך הכל ולשפוט עסקה כזו בדיעבד זה לא הוגן.

בסופו של דבר קיבלנו ממכירת מאוויס בסביבות 400 א' יורו, אפשר להסתכל גם על זה

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מכבי קלאסי

פףף אתה נשמע כמו הגנרים המספרים. לדעתך יש סיכוי ששלושתם יגיעו? 

חשבתי שקניקובסקי יגיע לאגף בנוסף למאוויס/זר.

גבי יגיע, זה כמעט סגור. 

עוד אחד מבין מאוויס/זר יגיע לכנף, באחריות. 

עכשיו, האם יגיעו שניהם? לא יודע. מכבי מנסה עכשיו מו"מ רציני עם לודוגורץ, האם היא רוצה לשחרר אני לא יודע אבל אני יודע שמאוויס ישמח להגיע ומכבי מוכנה לשלם.

לגבי הזר לכנף, יש כסף לזר ויש שחקנים בפנקס, מבחינת מכבי יגיע שחקן. מה איכותו זאת השאלה, מי יהיה הזר שיצליחו לדוג (הסיכוי היחיד שאני רואה שלא יגיע זר זה אם מאוויס יבוא ובאמת כל האופציות הטובות לא יתממשו ומכבי לא ירצו להביא סתם כדי להביא, לא נשמע לי סביר)