Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

שחקני אגף טובים תמיד היה קשה להביא לישראל, בטח שמכבי ממשיכים בקו של לא להוציא שקל על זרים. כנראה שזה מה שנקבל אם נביא זר. אולי עדיף כבר להוציא כסף על צ׳יבוטה. 

טוכמן בכתבה על קניקובסקי. טוען שהוא עדין מעדיף לסיים שנת חוזה ולצאת לאירופה כשחקן חופשי ואם ישאר בארץ הוא מעדיף את חיפה אבל כבר "התרכך" גם לגבי מכבי...

לא הייתי אומר שהוא כזה חלש, הוא היה שחקן אש בבוסניה ובאותו הזמן רציתי שיביאו אותו לפה, אבל כשיצא לחו''ל הוא לא ממש התקדם מבחינת מספרים ודקות משחק, מצד שני כן התקדם ברמה של קבוצות ששיחק בהם. הוא מגיע בגיל טוב יחסית, הוא בוודאי לא יהיה שובר שוויון או מעל הליגה, אבל לדעתי יותר טוב ממה שיש לנו באגפים כרגע.

Just now, snufkin said:

טוכמן בכתבה על קניקובסקי. טוען שהוא עדין מעדיף לסיים שנת חוזה ולצאת לאירופה כשחקן חופשי ואם ישאר בארץ הוא מעדיף את חיפה אבל כבר "התרכך" גם לגבי מכבי...

כתבת תחת בלי שום בסיס ומידע. לא רוצה לשחק בארץ אבל מעדיף את חיפה. הגיוני.

בשורה התחתונה סגל לא פראייר ולא יתן לו לברוח בלי לקבל תמורה, הוא יקבל כסף ושחקנים ממכבי ואם לא הוא יזרוק אותו ליציע כל העונה.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

כתבת תחת בלי שום בסיס ומידע. לא רוצה לשחק בארץ אבל מעדיף את חיפה.

זה לא מה שהוא כתב. וטוכמן לא מחרטט בדרך כלל. כתב שדיבר עם מקורב לגבי ששמע אותו כמה פעמים אומר שמעדיף חו"ל אבל אם לא יצא, בארץ הוא מעדיף חיפה

44 דקות לפני, snufkin said:

זה לא מה שהוא כתב. וטוכמן לא מחרטט בדרך כלל. כתב שדיבר עם מקורב לגבי ששמע אותו כמה פעמים אומר שמעדיף חו"ל אבל אם לא יצא, בארץ הוא מעדיף חיפה

קח כל כתבה ומידע שמתפרסם בעירבון מוגבל.

זה הכל מוכתב לרוב ע"י סוכנים.

צריך להיות מטומטם כדי להעדיף את חיפה כשיש להם בקישור את שרי, לביא, אבו פאני, מוחמד, אשכנזי ורודריגז ובאגפים את חזיזה, שרי במקרה הצורך, אצילי ודוד. יש מצב שחיפה בכלל לא ירצו אותו.

On 25.8.2021 at 16:18, antonio_margheriti2 said:

חחחח פראפה ובר כהן, פלוס כסף, תמורת שחקן שמסיים חוזה, הזייה - יצחקי, אתה מאכזב.

אתה מבין למה כמעט כולם פה חושבים שאתה טרול?

כנראה שקניקובסקי יתן עונה אחת גג בארץ לפני שיוצא לאירופה. 

משהו מרגיש לי מאוד פישי ב"רצון" שלו לצאת כבר העונה לאירופה. דודו דהן יכול להוציא שחקן מהליגה למקומות עבודה לליגה ראשונה בבלגיה. לא ברור איך לא הוציא אותו... 

גם הדיבור על זה שקניקובסקי חזק בדת קצת לא מסתדר עם חו"ל.

השערה שלי שפשוט ממקסמים את הרווח עליו. 3 ישראליות בשלב בתים גם אם זה קורנפלקס...יכולות וצריכות חיזוק. 

אם יבוא אלינו אני מקווה שלא בתשלום גבוה מידי

לגבי קניקובסקי אני חושב ומאמין שאם באמת מכבי סגרה עם נתניה עסקה עליו אז אני מאמין שמכבי לא הייתה נכנסת למומ עם נתניה מבלי לדעת לפני שגבי מסכים להצטרף אם הוא לא מוצא קבוצה באירופה 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

שחקני אגף טובים תמיד היה קשה להביא לישראל, בטח שמכבי ממשיכים בקו של לא להוציא שקל על זרים. כנראה שזה מה שנקבל אם נביא זר. אולי עדיף כבר להוציא כסף על צ׳יבוטה. 

השאלה אם לודוגורץ בקטע של למכור אותו.. אני לא מאמין לכל הכתבים בשקל (חוץ מטוכמן וקצת רז אמיר). מתי הבאנו פעם אחרונה שחקן אגף זר תותח? לא זכור לי מאז אלייב הגדול

17 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

כנראה שקניקובסקי יתן עונה אחת גג בארץ לפני שיוצא לאירופה. 

משהו מרגיש לי מאוד פישי ב"רצון" שלו לצאת כבר העונה לאירופה. דודו דהן יכול להוציא שחקן מהליגה למקומות עבודה לליגה ראשונה בבלגיה. לא ברור איך לא הוציא אותו... 

גם הדיבור על זה שקניקובסקי חזק בדת קצת לא מסתדר עם חו"ל.

השערה שלי שפשוט ממקסמים את הרווח עליו. 3 ישראליות בשלב בתים גם אם זה קורנפלקס...יכולות וצריכות חיזוק. 

אם יבוא אלינו אני מקווה שלא בתשלום גבוה מידי

חיפה לא ממש צריכה חיזוק והוציאה כבר יותר מ3 מיליון יורו על רכש בקיץ. אם כבר היא צריכה לחזק את ההגנה, לא רואה איפה קניקובסקי ישתלב שם אפילו אם אבו פאני יעזוב (לא יקרה לדעתי).

ב״ש צריכה חלוץ ומגן שמאלי. בקישור יש להם את ההוא שגדל ביונייטד ואת מיכה ויוספי. גם באגפים יש להם ים כישרון (יחזקאל, אנסה, אספרייה ואקולטסה). 

אנחנו הכי צריכים אותו ופה הוא כנראה ישחק הכי הרבה.

6 דקות לפני, snufkin said:

השאלה אם לודוגורץ בקטע של למכור אותו.. אני לא מאמין לכל הכתבים בשקל (חוץ מטוכמן וקצת רז אמיר). מתי הבאנו פעם אחרונה שחקן אגף זר תותח? לא זכור לי מאז אלייב הגדול

במיליון יורו הם לא ישחררו? הרווחנו 400 אלף יורו על המכירה שלו, זה יוצא שהפסדנו 600 אלף. סביר בעיני. 

כמעט ולא הבאנו שחקן אגף זר בכללי. גם בליגה אני לא זוכר יותר מדי שחקני אגף זרים שעשו הרבה למעט וואקמה וליוואי גארסיה.

22 דקות לפני, snufkin said:

צ'יקו היה אמור להיות כזה, סקריונה גם יכל לשחק באגף

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

בשנתיים האחרונות בליגה הצרפתית הראשונה הוא לא נתן אפילו גול אחד. 

מקווה שאין אמת בפרסום

זה שחקן של בני סכנין 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

צריך להיות מטומטם כדי להעדיף את חיפה כשיש להם בקישור את שרי, לביא, אבו פאני, מוחמד, אשכנזי ורודריגז ובאגפים את חזיזה, שרי במקרה הצורך, אצילי ודוד. יש מצב שחיפה בכלל לא ירצו אותו.

באמת שאני לא מבין איך לא מביך את טוכמן לרשום שגבי מעדיף את חיפה כי הוא אמר את זה למקורב שלו.

בלי קשר, אין לו מה לחפש שם.

גם אם הוא עוקף את אשכנזי ברוטציה, הוא בקושי יקבל שם דקות משחק.

12 דקות לפני, שי123 said:

בלי קשר, אין לו מה לחפש שם.

גם אם הוא עוקף את אשכנזי ברוטציה, הוא בקושי יקבל שם דקות משחק.

עדיף לו הצלנו בגלל דקות המשחק אבל יש כל מיני שמועות על דם רע בינו לבין ואן לייבן אז לא יודע.. חוץ מזה שגם אצלנו יש את ביטון שיושב בדיוק על התפקיד הטבעי שלו

לפני2 שעות , snufkin said:

טוכמן מטנף עלינו כל הקיץ.

9 דקות לפני, snufkin said:

עדיף לו הצלנו בגלל דקות המשחק אבל יש כל מיני שמועות על דם רע בינו לבין ואן לייבן אז לא יודע.. חוץ מזה שגם אצלנו יש את ביטון שיושב בדיוק על התפקיד הטבעי שלו

אצלנו אם כבר ביטון צריך להיות יותר מודאג לגבי דקות המשחק מקניקובסקי.

כבר ראינו בשנה שעברה שפטריק מעדיף שחקנים שעובדים קשה על המגרש.

12 דקות לפני, snufkin said:

שניהם יכולים לשחק באגף ובתכלס הם יהיו יותר טובים מכל שחקני האגף שלנו היום (לדעתי קניקובסקי יהיה יותר טוב באגף כי יש לו שליטה אדירה בכדור). חוץ מזה שאם נעלה היום יהיו הרבה משחקים והרבה פציעות, אז נצטרך גיבוי.