Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

24 דקות לפני, שי123 said:

זה כבר סמנטיקה. נתניה היא לא מהגדולות, ואפילו לא קרובה.

היא לא משלמת משכורות כמו שמכבי וחיפה משלמות, והיא לא מתמודדת על תארים.

זה לא משנה, היא לא קבוצה גדולה אבל בטח לא קבוצה קטנה כמו שציירת אותה, קבוצה לגטימית בליגה..

מסקנת הדיון היא שקניקובסקי הוא אחד השחקנים היחידים ששווים לשם את היד שלהם בליגה, זה לא שחקן גנרי סטייל דוידה שתשלם עליו מליון יורו ואתה לא יודע מה תקבל, הוא הוכיח את עצמו וממשיך בינתיים השנה להראות שהוא לא נתן עונה מקרית, לגבי הצבר אני מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר, רק דבר אחד אני חולק עליך שאמרת שאתה מפחד שצ'יבוטה זה מהשחקנים האלה שיש לנו כבר בכמיות, אז הוא לא כזה דווקא הוא מאלה שיודעים גם לחדור לאמצע ולשחרר בעיטה כמו אצילי שהיה, שחקן שחסר לך היום והמשחק האחרון שלו בבולגריה מראה שהוא גם בכושר ולמרות שרוב הסיכוים שלא תצליח להחתים אותו, אם הוא חוזר לארץ הוא גם חייב להיות במכבי, אמרו פה להחתים את ווקאמה וזהבי זה אמירה, צודקים, אבל אין סיכוי שיחזרו אז בואו נהיה טיפה ריאלים, גם צ'יבוטה וקניקובסקי יכולים להיות אמירה

לפני1 שעה , snufkin said:

https://www.transfermarkt.com/tigran-barseghyan/profil/spieler/270605

בכלל השיממון..

וונגר קלאסי, שחקן מצויין מאסטנה. דריבל והרמות פרסט קלאס. החוזה שלו נגמר עוד חצי שנה ולהבנתי אסטנה הודחה מאירופה. אולי אפשר לעשות איזה מהלך..

https://www.transfermarkt.com/brandley-kuwas/profil/spieler/232219

קח עוד אחד תותח שעל המדף.

אולי שייצא משהו טוב מההולנדי שלנו סוף סוף.

לפני9 שעות , אורלנדו בלוף said:

תעשה חצי פנים קניקובסקי, חצי צ'יבוטה.

מצחיק, כבר יומיים אני מחפש אתר שיערוך לי את שניהם לפרצוף אחד ולא מוצא.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

זה לא משנה, היא לא קבוצה גדולה אבל בטח לא קבוצה קטנה כמו שציירת אותה, קבוצה לגטימית בליגה..

מסקנת הדיון היא שקניקובסקי הוא אחד השחקנים היחידים ששווים לשם את היד שלהם בליגה, זה לא שחקן גנרי סטייל דוידה שתשלם עליו מליון יורו ואתה לא יודע מה תקבל, הוא הוכיח את עצמו וממשיך בינתיים השנה להראות שהוא לא נתן עונה מקרית, לגבי הצבר אני מסכים עם רוב הדברים שאתה אומר, רק דבר אחד אני חולק עליך שאמרת שאתה מפחד שצ'יבוטה זה מהשחקנים האלה שיש לנו כבר בכמיות, אז הוא לא כזה דווקא הוא מאלה שיודעים גם לחדור לאמצע ולשחרר בעיטה כמו אצילי שהיה, שחקן שחסר לך היום והמשחק האחרון שלו בבולגריה מראה שהוא גם בכושר ולמרות שרוב הסיכוים שלא תצליח להחתים אותו, אם הוא חוזר לארץ הוא גם חייב להיות במכבי, אמרו פה להחתים את ווקאמה וזהבי זה אמירה, צודקים, אבל אין סיכוי שיחזרו אז בואו נהיה טיפה ריאלים, גם צ'יבוטה וקניקובסקי יכולים להיות אמירה

איזה אמירה ולמה שיתחשק לי להגיד משהו 
במשך כמעט עשור הובלנו את הליגה כמעט בכל פרמטר מקצועי וביצועי אפשרי זאת הייתה האמירה היחידה שלנו.  לצערנו מיץ עשה 180 מעלות מכל המודל המקצועי שהוא דרש ושום צ'יובטה לא ישנה את האמירה המהדהדת הזאת. 

אין לי משהו נגד צ'יבוטה אבל אנחנו מדברים על שחקן שתקרת הזכוכית שלו זה גררו של עכשיו ואת זה להביא במיליון דולר ? 
אני כבר לא מדבר על ההתאמה שלו לקבוצה ולסגנון המשחק שלנו ( לדעתי הוא ממש לא מתאים ) 
אתה טוען שהוא חותך לאמצע כמו אצילי אבל לצערי פה ההשוואה בינהם מתסיימת 

אצילי עושה משחק לחץ מעולה, בועט מעולה מבחוץ, יודע לעבור שחקנים "על מטר" יודע להכניס כדורים והכי חשוב מרים מצויין ויודע להרים תוך כדי תנועה 

לצ'יבוטה אין את כל זה, יש לו דריבל נחמד והוא מהיר. מאחר ואנחנו הקבוצה הכי איטית במזרח התיכון וגם הכי שקופה המהירות שלו תתבזבז אצל המאמן הזה. 

די נו, מה תקרת זכוכית של גררו עכשיו?

מאוויס שחקן טוב מחזיזה למשל.

מי שזוכר בעונה האחרונה שלו פה שיגע את דסה במשחקים בינינו לבני יהודה, והוא השתפר מאז.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

מסקנת הדיון היא שקניקובסקי הוא אחד השחקנים היחידים ששווים לשם את היד שלהם בליגה, זה לא שחקן גנרי סטייל דוידה שתשלם עליו מליון יורו ואתה לא יודע מה תקבל, הוא הוכיח את עצמו וממשיך בינתיים השנה להראות שהוא לא נתן עונה מקרית

שוב אין קשר בין הטענה שלי למה שאתה שרשמת.

אם קניקובסקי מוכן לבוא ופטריק חושב שהוא יכול לעזור לנו, אני אשמח אם יביאו אותו.

רק לא משחרר להם שחקנים מהסגל שלנו תמורתו.

יש לנו מספיק כסף לרכוש אותו, וסגל רחוק מלהיות בעמדת הכוח פה כשקניקובסקי בשנת חוזה.

24 דקות לפני, שי123 said:

שוב אין קשר בין הטענה שלי למה שאתה שרשמת.

אם קניקובסקי מוכן לבוא ופטריק חושב שהוא יכול לעזור לנו, אני אשמח אם יביאו אותו.

רק לא משחרר להם שחקנים מהסגל שלנו תמורתו.

יש לנו מספיק כסף לרכוש אותו, וסגל רחוק מלהיות בעמדת הכוח פה כשקניקובסקי בשנת חוזה.

קניקובסקי לדעתי בכלל רוצה לשחק בלי לחתום בשום מקום ולקבל הצעות בינואר באירופה. שיהיה לו בהצלחה אין הרבה מה לעשות.

צ'יבוטה לדעתי סיכוי אפסי שיגיע, אלא אם כן הוא ילחץ את הבולגרים שהוא מיצה את המקום סטייל ז'איר. לא יקרה בקיצור.

אין ישראלים נורמלים בשוק לכן האופציה היחידה שהייתה ונשארה על המדף היא כנף זר וצריך די להתאבד עליו.

לפני5 שעות , itanar said:

די נו, מה תקרת זכוכית של גררו עכשיו?

מאוויס שחקן טוב מחזיזה למשל.

מי שזוכר בעונה האחרונה שלו פה שיגע את דסה במשחקים בינינו לבני יהודה, והוא השתפר מאז.

לא מסכים שציבוטה טוב מחזיזה.

לפני10 שעות , Keano said:

נחכה לראות מה יקרה אחרי שנסיים עם המוקדמות, ראית איזה טעות שחר עשה עם הפנדל, זה בדיוק מה שפטריק רוצה למנוע בשלב הזה.

זה שטויות... גם שחקן בן 30 יכול לעשות טעויות שיובילו לפנדלים

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה שטויות... גם שחקן בן 30 יכול לעשות טעויות שיובילו לפנדלים

זה נכון, אבל הסיכוי שצעיר יעשה את זה גבוה יותר. לא רק פנדל אגב, גם איזה אדום מטופש או לא לעצור מתפרצת בזמן. 

נכון, אבל בנתיים מי שגמר אותנו עונה שעברה זה טעויות של בלקמן וטיבי, אפשר להוסיף את חוזז "הצעיר" עם בישולים לשאחטר ועוד קבוצה מליגת העל

אם ננסה לצמצם טעויות של שחקנים זה לא יגמר לעולם

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

נכון, אבל בנתיים מי שגמר אותנו עונה שעברה זה טעויות של בלקמן וטיבי, אפשר להוסיף את חוזז "הצעיר" עם בישולים לשאחטר ועוד קבוצה מליגת העל

אם ננסה לצמצם טעויות של שחקנים זה לא יגמר לעולם

במוקדמות כל טעות כזאת יכולה להעיף אותך, בליגה אני מסכים

לפני9 שעות , itanar said:

https://www.transfermarkt.com/brandley-kuwas/profil/spieler/232219

קח עוד אחד תותח שעל המדף.

אולי שייצא משהו טוב מההולנדי שלנו סוף סוף.

שחקן אש. נתן עונות גדולות בהולנד ולא כלכך הצליח באיחוד האמירויות בשנים האחרונות ונכנס עכשיו לשנת חוזה. הבעיה להביא שחקן כזה זה השכר המטורף שהוא בטח מרוויח שם שמכבי לא יכולה להרשות לעצמה לשלם

לפני14 שעות , הצבר said:

איזה אמירה ולמה שיתחשק לי להגיד משהו 
במשך כמעט עשור הובלנו את הליגה כמעט בכל פרמטר מקצועי וביצועי אפשרי זאת הייתה האמירה היחידה שלנו.  לצערנו מיץ עשה 180 מעלות מכל המודל המקצועי שהוא דרש ושום צ'יובטה לא ישנה את האמירה המהדהדת הזאת. 

אין לי משהו נגד צ'יבוטה אבל אנחנו מדברים על שחקן שתקרת הזכוכית שלו זה גררו של עכשיו ואת זה להביא במיליון דולר ? 
אני כבר לא מדבר על ההתאמה שלו לקבוצה ולסגנון המשחק שלנו ( לדעתי הוא ממש לא מתאים ) 
אתה טוען שהוא חותך לאמצע כמו אצילי אבל לצערי פה ההשוואה בינהם מתסיימת 

אצילי עושה משחק לחץ מעולה, בועט מעולה מבחוץ, יודע לעבור שחקנים "על מטר" יודע להכניס כדורים והכי חשוב מרים מצויין ויודע להרים תוך כדי תנועה 

לצ'יבוטה אין את כל זה, יש לו דריבל נחמד והוא מהיר. מאחר ואנחנו הקבוצה הכי איטית במזרח התיכון וגם הכי שקופה המהירות שלו תתבזבז אצל המאמן הזה. 

https://www.mako.co.il/Sports-football-world/leagues-q3_2021/Article-c61efe0bd8c6b71027.htm?Partner=rss

לא יודע.... לי הוא נראה אש.

עלק התקרת זכוכית שלו זה גררו :clap:

לפני15 שעות , erantheking21 said:

100%

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

קניקובסקי חתם?

בדיוק עלתה כתבה בוואן שב״ש הכי רצינית לגביו ושאלונה מוכנה לשלם מעל מיליון יורו עבורו

צטט

ל-ONE נודע, שמי שנראית הרצינית ביותר כרגע היא הקבוצה מבירת הנגב, כאשר גורמים מספרים כי אלונה ברקת נחושה לצרף את הקשר ונראית הכי קרובה מבחינה כספית לכך, כשההערכות הן שמדובר בעסקה שתוערך במעל מיליון אירו עבור רכישתו בנוסף למענקים עתידיים כך שסך עלותו יכולה להגיע לאזור ה-1.7 מיליון יורו. טיוטות ראשונות כבר הוחלפו עם השחקן שהביע את רצונו לשחק תחת רוני לוי.

אנחנו נאבד אותו לחיפה או ב"ש כי הם רציניים ונותנים הצעות גבוהות, אנחנו תמיד מחפשים הצעות עם טריידים ואולי הגיע הזמן להבין שאנחנו לא לבד במערכה הזאת