Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

11 דקות לפני, המכבייה said:

גם כי פתרנו הכל ברכש אז, וזה היה בסדר ומתבקש אז.

היום המתודה היא קצת אחרת. ג'ורדי היה נפלא בעיני כי הוא נתן למכבי ארומה אחרת. נכנסנו מהדלת האחורית לאצולת הכדורגל. זה היה חזק והדיבור הוא אחר ששם משפחה קרויף מנהל אותך.

שחקנים וסוכנים מתייחסים אליך אחרת. 

בקשר לקניקובסקי, כמו דעתי על ביטון, הוא טוב מספיק לחזק אותנו, גם באגף, גם 10, לא משנה. הוא תוספת טובה וראויה לסגל. אם מגיע זר ואם לא מגיע זר. 

למסנפורד לא היה שם משפחה קרויף והביא לפה דברים יפים כמנכ"ל וגם כסוג של מנהל מקצועי.

Just now, הנדון said:

למסנפורד לא היה שם משפחה קרויף וגם הביא לפה דברים יפים כמנכ"ל וגם כסוג של מנהל מקצועי.

ג'ורדי סלל את הדרך. ואנחנו לא צריכים לשכוח גם את ביין שהגיע מתרבות כדורגל כמו אנגליה וניהל את הריינג'רס. 

הבחירה של מיטש בג'ורדי היתה מעלפת ועצומה. בדיוק התנופה שמכבי העייפה והמתסכלת היתה צריכה. אם ג'ורדי עבר פה, למאנספורד קל יותר לקבל החלטה ולבוא. זה דומינו. 

1 דקה לפני, קובי השועל said:

הוא נותן את חוזז אלמוג וקארצב עליו חח

חוזז ואחד מבין השנים אלמוג/קארצאב עם ביי באק של חצי מיליון

9 דקות לפני, המכבייה said:

גם כי פתרנו הכל ברכש אז, וזה היה בסדר ומתבקש אז.

היום המתודה היא קצת אחרת. ג'ורדי היה נפלא בעיני כי הוא נתן למכבי ארומה אחרת. נכנסנו מהדלת האחורית לאצולת הכדורגל. זה היה חזק והדיבור הוא אחר ששם משפחה קרויף מנהל אותך.

שחקנים וסוכנים מתייחסים אליך אחרת. 

בקשר לקניקובסקי, כמו דעתי על ביטון, הוא טוב מספיק לחזק אותנו, גם באגף, גם 10, לא משנה. הוא תוספת טובה וראויה לסגל. אם מגיע זר ואם לא מגיע זר. 

לא יודע אם היום המתודה שונה, כי גם היום אני לא רואה שחקני בית שמשתלבים. המאמן מעדיף לשים מגנים באגף ולא לתת הזדמנות והיחיד שכן מקבל הזדמנות עולה בדקה 89 קבוע. 

מסכים לגבי קניקובסקי.

16 דקות לפני, yello said:

מה זה בכל מחיר מבחינתך ?

בכל מחיר 

זאת אומרת שאם הוא נשאר בארץ, מכבי צריכה לעשות הכל שהוא יהיה פה העדיפות היא כמובן לשלם כסף ולא להעביר שחקנים אבל במידה וצריך טרידיים וזה מה שיספק את נתניה(למעט גיואגון וחנצ'יס כמובן ) אז אנחנו נצטרך לשלם את המחיר

כרגע הוא בגיל הנכון והוא בשל להצליח במכבי

תואם אצילי 

איזה דיכאון לרדת ברמה בצורה כל כך דרסטית.

מאמן שהוא בכלל מנהל מחלקת נוער, מנכ"לית שהיא בכלל אשת שיווק, ומנהל מקצועי חסר ניסיון שאני בספק אם הוא יודע לנהל משא ומתן, וסביר להניח עם אפס קשרים.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא יודע אם היום המתודה שונה, כי גם היום אני לא רואה שחקני בית שמשתלבים. המאמן מעדיף לשים מגנים באגף ולא לתת הזדמנות והיחיד שכן מקבל הזדמנות עולה בדקה 89 קבוע. 

מסכים לגבי קניקובסקי.

היא שונה לגמרי. אתה לא הולך לשוק לפתור כל בעיה. שונה לגמרי. ולכל פאזה שהמועדון עובר, יש כבוד. 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים לגבי קניקובסקי.

נחכה לראות מה יקרה אחרי שנסיים עם המוקדמות, ראית איזה טעות שחר עשה עם הפנדל, זה בדיוק מה שפטריק רוצה למנוע בשלב הזה.

אחרי השחרור של אצילי ומיכה היום למכבי יש רק פליימיקר אחד איכותי בסגל שיודע לכבוש ולבשל ואנחנו משוועים לעוד אחד כזה, לחיפה יש גם את שרי, אצילי וחזיזה ולנו יש רק את ביטון, בלי ביטון יש לנו איכות מאוד ירודה בסגל וכבר ראינו את זה ..אני לא אגיד שמגיע לאוהדים קצת שקט אבל אני מאמין שגם מכבי יודעים שאם הם רוצים לחזור לביזנס אז קניקובסקי חייב להיות פה, אולי הוא ישכיח לנו את אצילי ונוכל סוף סוף להתקדם הלאה..כל מה שכתבתי? כנ"ל לגבי צ'יבוטה.

19 דקות לפני, erantheking21 said:

אחרי השחרור של אצילי ומיכה היום למכבי יש רק פליימיקר אחד איכותי בסגל שיודע לכבוש ולבשל ואנחנו משוועים לעוד אחד כזה, לחיפה יש גם את שרי, אצילי וחזיזה ולנו יש רק את ביטון, בלי ביטון יש לנו איכות מאוד ירודה בסגל וכבר ראינו את זה ..אני לא אגיד שמגיע לאוהדים קצת שקט אבל אני מאמין שגם מכבי יודעים שאם הם רוצים לחזור לביזנס אז קניקובסקי חייב להיות פה, אולי הוא ישכיח לנו את אצילי ונוכל סוף סוף להתקדם הלאה..כל מה שכתבתי? כנ"ל לגבי צ'יבוטה.

מסכים בהחלט.

איזה הצעות הזויות לוותר על שחקנים שלנו תמורת קניקובסקי בשנת חוזה.

הבעיה היא בכלל הרצון של קניקובסקי.

סגל עוטף אותו באריזת מתנה תמורת תשלום, ולא חסר לנו כסף.

בינואר הוא יכול לחתום בקבוצה בחו״ל בחינם.

לפני4 שעות , thunderbolt said:

מוכן להתערב על כסף שהוא ייצא מפה בחינם לאיזה קבוצה בשוייץ בלי לראות דקה בליגה אצלנו.

ותוך שנתיים יהיה עם שווי של 15 מיליון יורו.

זה מה שקרה לי במנג'ר

2 דקות לפני, שי123 said:

איזה הצעות הזויות לוותר על שחקנים שלנו תמורת קניקובסקי בשנת חוזה.

הבעיה היא בכלל הרצון של קניקובסקי.

סגל עוטף אותו באריזת מתנה תמורת תשלום, ולא חסר לנו כסף.

בינואר הוא יכול לחתום בקבוצה בחו״ל בחינם.

גם לך יש לא מעט שחקנים בשנת חוזה שלא ממהרים לחדש חוזה 

2 דקות לפני, שי123 said:

ההבדל הוא שאין להם לאן להתקדם ממכבי. זה רק עניין כספי.

ההבדל הוא שקניקובסקי יכול להתקדם ולהכניס למכבי כסף בעוד שיש פה כמה שחקנים שכמו שאמרת אין להם מה להתקדם במכבי וימשיכו להשאר גנרים כל החיים במכבי אז בשביל מה להחזיק אותם? אם הם יכולים לשמש כטרייד אז מה טוב

https://www.transfermarkt.com/tigran-barseghyan/profil/spieler/270605

בכלל השיממון..

וונגר קלאסי, שחקן מצויין מאסטנה. דריבל והרמות פרסט קלאס. החוזה שלו נגמר עוד חצי שנה ולהבנתי אסטנה הודחה מאירופה. אולי אפשר לעשות איזה מהלך..

6 דקות לפני, erantheking21 said:

ההבדל הוא שקניקובסקי יכול להתקדם ולהכניס למכבי כסף בעוד שיש פה כמה שחקנים שכמו שאמרת אין להם מה להתקדם במכבי וימשיכו להשאר גנרים כל החיים במכבי אז בשביל מה להחזיק אותם? אם הם יכולים לשמש כטרייד אז מה טוב

לא הבנת את הכוונה שלי.

קניקובסקי משחק בקבוצה קטנה ומצליח שם, ולכן הגיוני שהוא רוצה להתקדם לקבוצה גדולה יותר / חו״ל.

בנוסף נתניה לא משלמים חוזים כמו בקבוצות הגדולות בארץ או בחו״ל.

השחקנים המוזכרים פה של מכבי משחקים בקבוצה הכי גדולה בארץ, ולכן השאיפה היחידה הרלוונטית להם היא לקבל חוזה יותר טוב.

כלומר, הסיטואציה שלהם שונה מזו של קניקובסקי.

32 דקות לפני, שי123 said:

לא הבנת את הכוונה שלי.

קניקובסקי משחק בקבוצה קטנה ומצליח שם, ולכן הגיוני שהוא רוצה להתקדם לקבוצה גדולה יותר / חו״ל.

בנוסף נתניה לא משלמים חוזים כמו בקבוצות הגדולות בארץ או בחו״ל.

השחקנים המוזכרים פה של מכבי משחקים בקבוצה הכי גדולה בארץ, ולכן השאיפה היחידה הרלוונטית להם היא לקבל חוזה יותר טוב.

כלומר, הסיטואציה שלהם שונה מזו של קניקובסקי.

מכבי נתניה היא ממש לא קבוצה קטנה, קבוצה לגיטימית כבר שנים בליגת העל, היא לא משלושת המובילות אבל לא נופלת באיכות מהרבה קבוצות אחרות , הוא רוצה להתקדם לחו"ל אבל אני מאמין שאם מכבי תהיה בתמונה הוא לא יסרב לה...השחקנים שמצוינים פה לא עשו יותר מדי שיהיה להם שאיפה, בתקופות אחרות הם היו משחקים בנתניה בתור מחליפים.

16 דקות לפני, forza said:

בר כהן היה צריך לעבור לנוף הגליל, אבל מכבי שמו ברקס בדקה ה-90. עכשיו נכתב שנתניה רוצה אותו (ואת פארפה). הכנה לעסקה? 

הגיוני. גם תומר אלטמן עדיין מתאמן עם מכבי. אולי אלטמן ובר כהן יעברו קבוע ופארפה בהשאלה לעונה?

32 דקות לפני, erantheking21 said:

מכבי נתניה היא ממש לא קבוצה קטנה,

זה כבר סמנטיקה. נתניה היא לא מהגדולות, ואפילו לא קרובה.

היא לא משלמת משכורות כמו שמכבי וחיפה משלמות, והיא לא מתמודדת על תארים.