Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני5 שעות , Brandon Roy said:

אני פחות בעניין של להלעיג דעות של אחרים, אבל אמרתי שאולי ננסה לפתח פה איזה דיון - 

אני סבור שבנקודה הנוכחית, גררו הוא שחקן עם אינטיליגציית משחק ורמת קבלת החלטות שלא תואמת שחקן זר במכבי ת"א. 

אני מניח שבעוד שנה - שנה וחצי, עם השתפשפות בליגה הבכירה הוא יגיע לנקודה שבה הנתונים הפיזיים שלו יביאו אותו לכך שהוא יהיה שחקן זר טוב. אבל אתה לא חושב שזה ריסקי ללכת איתו כשחקן התקפה זר, בהינתן זה שאין סחורה בשוק הישראלי, וזה כשאין לך אישיות מנהיגותית של ממש בחלק הקדמי שתכוון, שתיקח ממנו את האש? יש לך שם את חוזז וטל בן חיים שהם עצמם נראים איום ונורא ובטח לא במצב להנהיג מישהו או משהו. לדעתי דווקא עונה מחוץ לסיר הלחץ הזה של מכבי ת"א העונה, יכולה להואיל לו. אני כבר כתבתי עוד קודם שבמידה ויבנו עליו להיות שחקן הרכב, בין אם זה כי בחרו או בין כי אם הוא האופציה הכי טובה שנותרה, לדעתי זה מדרון חלקלק שבסופו הצדדים יימאסו האחד על השני. 

לא חושש מסיכונים, זאת קבוצת כדורגל ולא בריאות המשפחה שלי. אני לא יודע מה זה לא תואמת את מכבי תא. יואב זיו תאם? בן הרוש תאם? אם קוראים לו צבי כהן, ההתייחסות אליו היתה שונה. לי, זה לא משנה שהוא זר. אני רוצה שגררו ימכר עוד שנתיים ולא יחזור אלינו עוד שנתיים. זה המסלול הנכון וגררו מצדיק לגמרי את הכניסה למסלול הזה. אף אחד לא ניסה להגחיך אותך אישית אגב, התייחסתי לזה כאל דעה קיימת פה, שאני קטגורית נגד מה שהיא מייצגת. 

שוב- עונת בכורה טובה יותר מכל השמות שציינתי, אומץ ויכולת במאני טיים. הולך עם זה קדימה בכל הכח. 

ספורט 5

בדרך החוצה: מכבי ת"א תנסה לשחרר את אנדראס יאניוטיס ואורוש ניקוליץ'. כמו כן, מאוויס צ'יבוטה שוב בתכניות של פטריק ואן לוון. הצהובים ממשיכים לשוחח עם לודוגורץ לגבי צירופו של החלוץ

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

ספורט 5

בדרך החוצה: מכבי ת"א תנסה לשחרר את אנדראס יאניוטיס ואורוש ניקוליץ'. כמו כן, מאוויס צ'יבוטה שוב בתכניות של פטריק ואן לוון. הצהובים ממשיכים לשוחח עם לודוגורץ לגבי צירופו של החלוץ

חחחחחח

5 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ספורט 5

חחחחחח "ינסו" כאילו שברגע האחרון הם קיבלו את ההחלטה הזאת.

לא היו צריכים להיות פה כבר בתחילת אוגוסט, הנהלה חלשה בלי אומץ לחתוך כשצריך.

1 hour ago, המכבייה said:

לא חושש מסיכונים, זאת קבוצת כדורגל ולא בריאות המשפחה שלי. אני לא יודע מה זה לא תואמת את מכבי תא. יואב זיו תאם? בן הרוש תאם? אם קוראים לו צבי כהן, ההתייחסות אליו היתה שונה. לי, זה לא משנה שהוא זר. אני רוצה שגררו ימכר עוד שנתיים ולא יחזור אלינו עוד שנתיים. זה המסלול הנכון וגררו מצדיק לגמרי את הכניסה למסלול הזה. אף אחד לא ניסה להגחיך אותך אישית אגב, התייחסתי לזה כאל דעה קיימת פה, שאני קטגורית נגד מה שהיא מייצגת. 

שוב- עונת בכורה טובה יותר מכל השמות שציינתי, אומץ ויכולת במאני טיים. הולך עם זה קדימה בכל הכח. 

הניחוח הגזעני שבו אתה מנסה לצבוע את התגובה, הלגיטימית שלי, חוטאת לדעה המאוד חשובה שאתה מעבר כאן ואותה אתה מנמק בצורה מצוינת.

מהקצת שראיתי אותו בנוער ובבית"ר ת"א (כשלא היה פצוע) גויאגון הוא אחד הזרים עם הכי הרבה אינטילגנציית משחק שהגיעו לכאן. אם מכניסים את גילו לתוך המשוואה, מדובר בפרוספקט מאוד ייחודי לליגה שלנו.

20 דקות לפני, Brandon Roy said:

הניחוח הגזעני שבו אתה מנסה לצבוע את התגובה, הלגיטימית שלי, חוטאת לדעה המאוד חשובה שאתה מעבר כאן ואותה אתה מנמק בצורה מצוינת.

מהקצת שראיתי אותו בנוער ובבית"ר ת"א (כשלא היה פצוע) גויאגון הוא אחד הזרים עם הכי הרבה אינטילגנציית משחק שהגיעו לכאן. אם מכניסים את גילו לתוך המשוואה, מדובר בפרוספקט מאוד ייחודי לליגה שלנו.

גזענית? חלילה. אתה מאד רחוק מכוונתי. מכסת הזרים פשוט לא מעניינת אותי בהקשר הזה וזאת כל סיבת הלחץ בהקשר של גררו, תקן אותי אם אני טועה. אני מכיר את הפנטזיה על הזר שיבוא, כן, מישהו שמין הסתם נכשל באיזה 7 תחנות בדרך אבל הוא בשל יותר. אפשר לקרוא לו פשוט- גררו בעוד כמה שנים. אז אני חושב שלגררו יש את מה שצריך ואני חי בשלום עם הבוסריות. אגב, לא הייתי מתנגד לפארפה כזר שישי. אבל זה אני ואני יודע שאני מיעוט. אני חושב שקצת חסרה למכבי הזאת הרפתקנות וגמישות מחשבתית. מותר לתת צ'אנסים לילדים, וכמו תמיד מדובר במינון ובתמהיל.  מבחינתי אין שאלה בלהמשיך לתת קרדיט לשחקן שעשה עונת בכורה טובה בתוך סיטואציה כאוטית. נכון, עיתוי הוא לפעמים הכל בחיים וללא הקורונה יש מצב שהיה מושאל, אבל ככה זה. גם אביל'ה הגדול קיבל הזדמנות כי מוסד כמו צביקה רוזן נפצע. צריך לקחת את ההזדמנות(חוזז ואילון מתקשים בזה כרגע). 

מצד אחד מתלוננים שצעירים לא משחקים מספיק, מצד שני כשכצעיר משחק וטועה אומרים להוציא אותו שוב להשאלה.

טעויות זה חלק מהעניין אין מה לעשות.

גם כשעידו שחר יקבל את ההזדמנות שלו, לא נקבל את פירלו על המגרש

4 דקות לפני, roei p said:

מצד אחד מתלוננים שצעירים לא משחקים מספיק, מצד שני כשכצעיר משחק וטועה אומרים להוציא אותו שוב להשאלה.

טעויות זה חלק מהעניין אין מה לעשות.

גם כשעידו שחר יקבל את ההזדמנות שלו, לא נקבל את פירלו על המגרש

נכון. לכן צריך להתחיל לשלם את מחיר הלימוד עם עידו שחר כמה שיותר מוקדם. אני חושב שזה ישתלם לנו. 

43 דקות לפני, המכבייה said:

גזענית? חלילה. אתה מאד רחוק מכוונתי. מכסת הזרים פשוט לא מעניינת אותי בהקשר הזה וזאת כל סיבת הלחץ בהקשר של גררו, תקן אותי אם אני טועה. אני מכיר את הפנטזיה על הזר שיבוא, כן, מישהו שמין הסתם נכשל באיזה 7 תחנות בדרך אבל הוא בשל יותר. אפשר לקרוא לו פשוט- גררו בעוד כמה שנים. אז אני חושב שלגררו יש את מה שצריך ואני חי בשלום עם הבוסריות. אגב, לא הייתי מתנגד לפארפה כזר שישי. אבל זה אני ואני יודע שאני מיעוט. אני חושב שקצת חסרה למכבי הזאת הרפתקנות וגמישות מחשבתית. מותר לתת צ'אנסים לילדים, וכמו תמיד מדובר במינון ובתמהיל.  מבחינתי אין שאלה בלהמשיך לתת קרדיט לשחקן שעשה עונת בכורה טובה בתוך סיטואציה כאוטית. נכון, עיתוי הוא לפעמים הכל בחיים וללא הקורונה יש מצב שהיה מושאל, אבל ככה זה. גם אביל'ה הגדול קיבל הזדמנות כי מוסד כמו צביקה רוזן נפצע. צריך לקחת את ההזדמנות(חוזז ואילון מתקשים בזה כרגע). 

ואוסיף - נוצרה השנה סיטואציה ייחודית, שלא הייתה פה בשנים שעברו. מסיבות שונות, למכבי של קיץ 2021 יש מעט מאוד אפשרויות לחיזוק מבחוץ. המועדון לא יכול לשחק את אותו המשחק ששחק בקייצים הקודמית ומסיבות שלא ממש תלויות בו. זה לא יעבוד, כי פשוט אין איך. במקביל, בדיוק עלה לבוגרת דור חדש ולפחות על הנייר - מוכשר. אז הגמישות שאתה מדבר עליה, הייתה צריכה להיות בעיני גדולה מזר שישי. במקום לנסות לגרד איזה קניקובסקי וחצי שבכל מקרה כנראה לא יספיקו, יש הזדמנות להרים פה קבוצה לשנים קדימה דרך שחקנים צעירים ואם יהיה קצת מזל - אז גם להפתיע.

זה לא אומר עונה פיננסית וזה לא אומר מראש לזרוק את ההשגיות הצידה. כמעט כל הרכש שבוצע עד עכשיו היה מתבקש גם זו תהיה הגישה השנה (וזה יכול להיות, אני עוד לא לגמרי מבין מה מנסים לעשות פה במועדון).

36 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

ואוסיף - נוצרה השנה סיטואציה ייחודית, שלא הייתה פה בשנים שעברו. מסיבות שונות, למכבי של קיץ 2021 יש מעט מאוד אפשרויות לחיזוק מבחוץ. המועדון לא יכול לשחק את אותו המשחק ששחק בקייצים הקודמית ומסיבות שלא ממש תלויות בו. זה לא יעבוד, כי פשוט אין איך. במקביל, בדיוק עלה לבוגרת דור חדש ולפחות על הנייר - מוכשר. אז הגמישות שאתה מדבר עליה, הייתה צריכה להיות בעיני גדולה מזר שישי. במקום לנסות לגרד איזה קניקובסקי וחצי שבכל מקרה כנראה לא יספיקו, יש הזדמנות להרים פה קבוצה לשנים קדימה דרך שחקנים צעירים ואם יהיה קצת מזל - אז גם להפתיע.

זה לא אומר עונה פיננסית וזה לא אומר מראש לזרוק את ההשגיות הצידה. כמעט כל הרכש שבוצע עד עכשיו היה מתבקש גם זו תהיה הגישה השנה (וזה יכול להיות, אני עוד לא לגמרי מבין מה מנסים לעשות פה במועדון).

סבבה, אני מסכים. אני חושב בכללית שניתן להאיץ הליכים כדי שנניח עידו שחר כבר יהיה בעונתו השניה במכבי כאשר אתה מוכר מאבד את פרץ ויוני. גררו קיבל את הצאנס ויחסית לקח אותו. מעולה. עבורי לפחות זה לא אליפות או כלום ואם יודעים לעבוד ומכוונים מטרה, אין דבר כזה עונה מבוזבזת. ובוודאי לא פיננסית. זה בכלל מושג שלא קשור למכבי של מיטש בשום דרך. 

לפני2 שעות , הישראלי היפה said:

ספורט 5

החלטנו שלא מאמינים לאגודל, לא?

לפני1 שעה , המכבייה said:

אני הייתי שמח מאוד לראות שחקן כמו גאויגון כזר שישי, אני בכלל חושב שזה מודל נהדר.

אבל, וזה אבל גדול, מודל כזה יכול לעבוד במכבי רק כשיש ישראלים בכירים לגבות, בעשור האחרון היו לנו את הקבוצות המתאימות לקיים כזה מודל.

כרגע עם המצב העגום שיש לנו בהתקפה אין לנו מרווח מספיק בשביל לקחת סיכון.

אם מביאים לפה את צ'יבוטה וקניקובסקי מבחינתי כזר שישי הייתי נותן את ההזדמנות לגאויגון.

לפני2 שעות , המכבייה said:

תודה על התגובה.

6 דקות לפני, Brandon Roy said:

תודה על התגובה.

בכיף. רק שתדע שמראש התגובה שלי לא היתה אישית ובטח ללא כוונת יחוס גזענות. אני מבין את דילמת מכסת הזרים שיש לאוהדים. 

אם רוצים לא להתבזות העונה ועל הדרך לעשות עונה יפה בקונפרנס ליג אז במקום ללכת על ישראלים כמו צ'יבוטה וקניקובסקי 

עדיף היה לתת להרננדז להשתחרר ולהשאיל את גררו ואז להביא עוד 3 זרים ברמה פסיכית

אבל בגלל שזה לא יקרה ואין כאן אסטרטגיה של לנסות בעונות הקרובות להשתלב חזק בקונפרנס ליג- שהשנה וכנראה גם שנה הבאה יהיה לנו הרבה סיכוי לעשות שם קמפיינים גדולים ולהיהפך להיות קבוצה מוכרת (גם אם זה מפעל שהקבוצות הטורקיות וכו' זורקות עליו ודווקא בזכות זה יש יותר סיכוי להצליח בו)  

היות וכל זה לא יקרה אז יאללה שכבר ישאירו את גררו (שיתגלח עלינו ונקווה שלא נאבד אותו דווקא בגלל זה שעכשיו העול עליו) 

אנחנו כאוהדים שואפים לבינוניות 

20 דקות לפני, Dr. Caligari said:

אם רוצים לא להתבזות העונה ועל הדרך לעשות עונה יפה בקונפרנס ליג אז במקום ללכת על ישראלים כמו צ'יבוטה וקניקובסקי 

עדיף היה לתת להרננדז להשתחרר ולהשאיל את גררו ואז להביא עוד 3 זרים ברמה פסיכית

אבל בגלל שזה לא יקרה ואין כאן אסטרטגיה של לנסות בעונות הקרובות להשתלב חזק בקונפרנס ליג- שהשנה וכנראה גם שנה הבאה יהיה לנו הרבה סיכוי לעשות שם קמפיינים גדולים ולהיהפך להיות קבוצה מוכרת (גם אם זה מפעל שהקבוצות הטורקיות וכו' זורקות עליו ודווקא בזכות זה יש יותר סיכוי להצליח בו)  

היות וכל זה לא יקרה אז יאללה שכבר ישאירו את גררו (שיתגלח עלינו ונקווה שלא נאבד אותו דווקא בגלל זה שעכשיו העול עליו) 

אנחנו כאוהדים שואפים לבינוניות 

מה צריך לעשות שחקן בעונת בכורה מצויינת כדי לקבל הזדמנות? אז הוא עשה. מה זה כל התעודות ביטוח המזוייפות האלה? זה משחק מחשב? מה זה שלושה זרים ברמה פסיכית? זה הארי פוטר לילדים או למבוגרים? מה זה בכלל? 

4 דקות לפני, המכבייה said:

מה צריך לעשות שחקן בעונת בכורה מצויינת כדי לקבל הזדמנות? אז הוא עשה. מה זה כל התעודות ביטוח המזוייפות האלה? זה משחק מחשב? מה זה שלושה זרים ברמה פסיכית? זה הארי פוטר לילדים או למבוגרים? מה זה בכלל? 

די נו. להשאיל גררו ולהביא 4 זרים תותחים מלבד סבוריט וג'ראלדש שאחד מהם ישב לספסל זה כל כך קל והאופציה המתבקשת

לא מבין למה מכבי לא עשו את זה

7 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה שלושה זרים ברמה פסיכית? זה הארי פוטר לילדים או למבוגרים? מה זה בכלל? 

זה דיון כמעט פילוסופי, לכל האוהדים כמעט המילה "זר" תמיד תהיה איזה שחקן אוטופי מושלם, מעל הליגה, שמתאקלם מהר, כובש בצרורות ורץ לשיר עם האוהדים. אז הכי קל זה להגיד, "זרים". כי כשאין שם, אישיות, ומגרעות מאחורי ה"זר" (מה לעשות את אמבפה לא נביא) ויש רק חלום, אז הכל מושלם

בפועל, יש מעט פריצה והרבה יותר אורלנדו סה ויאנוטיס שלא מתאקלמים