Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, Yellow_Hell said:

להשאיל את גררו זה אחת ההזיות הגדולות שקראתי כאן בפורום. כמה חוסר סבלנות וזיכרון קצר, וואו

גררו ביחס לליגה שלנו הוא פרוספקט ברמת האמבפה. אני לא יודע מה אנשים רואים, באמת.

עונת בכורה טובה יותר מפרץ, חוזז, יוני, אילון, אצילי,  ועוד ועוד. בוא נשאיל אחי ונביא מישהו אחי...

35 דקות לפני, המכבייה said:

עונת בכורה טובה יותר מפרץ, חוזז, יוני, אילון, אצילי,  ועוד ועוד. בוא נשאיל אחי ונביא מישהו אחי...

אגדיל ואומר שאם פרוספקט ברמה של גררו לא מקבל פה צ'אנס אמיתי אין בכלל טעם לכל האקדמיה.

צ'אנס אמיתי זה האופציה גם לטעות, זה חלק מהמשחק.

וזה מגיע ממישהו שהעונה באמת הצטרף למחנה הפסימים, אבל גררו זה בערך הדבר הטוב היחיד שיש לנו בהתקפה כרגע.

צ'אנס אמרתי זה לתת לו לשחק איפה שהוא באמת צריך לשחק.

הוא הרבה יותר 10 משחקן אגף, ואנחנו עושים לו עוול, ומעכבים לו את ההתפתחות באגף.

חייב להביא שני שחקנים לאגף, ולתת לגררו את ה10.

1 hour ago, dvirtop said:

צ'אנס אמרתי זה לתת לו לשחק איפה שהוא באמת צריך לשחק.

הוא הרבה יותר 10 משחקן אגף, ואנחנו עושים לו עוול, ומעכבים לו את ההתפתחות באגף.

חייב להביא שני שחקנים לאגף, ולתת לגררו את ה10.

מדוייק. גררו ממש לא שחקן אגף בשום הרכב.

גררו לא ברמה 

צריך עוד שנת התחשלות בקבוצה אחרת

אנחנו צריכים מישהו שכבר בשל ומוכן להרכב ראשון והוא לא , מה לעשות

במיוחד כשכמות הזרים היא מוגבלת מאוד

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

גררו לא ברמה 

צריך עוד שנת התחשלות בקבוצה אחרת

אנחנו צריכים מישהו שכבר בשל ומוכן להרכב ראשון והוא לא , מה לעשות

במיוחד כשכמות הזרים היא מוגבלת מאוד

יש לך 5 זרים שהם באנקר?

מלבד 2 המגנים שום זר לא באנקר, פריצה 2 עד שלא יוכח אחרת סימן שאלה

והרננדז בלם סביר לכל היותר

תוסיף את היווני והסרבי שצריך להעיף

אז כל עוד אין לך 5 זרים שהם באנקר בהרכב אין על מה לדבר על השאלת גררו

ומתי אנשים יבינו שאנחנו תחנת מעבר בשביל גררו/שחקנים עם פוטנציאל. נשאיל אותו לחדרה נבזבז שנה אחת מהשלוש שיש בחוזה, ואז נצטרך למכור אותו עונה אחרי כי הוא רוצה להתקדם לקבוצה טובה

כאילו השאלה זאת מילת קסם והרייטינג של השחקן עולה אחרי שנה בקריית שמונה...

לפני8 שעות , המכבייה said:

אני פחות בעניין של להלעיג דעות של אחרים, אבל אמרתי שאולי ננסה לפתח פה איזה דיון - 

אני סבור שבנקודה הנוכחית, גררו הוא שחקן עם אינטיליגציית משחק ורמת קבלת החלטות שלא תואמת שחקן זר במכבי ת"א. 

אני מניח שבעוד שנה - שנה וחצי, עם השתפשפות בליגה הבכירה הוא יגיע לנקודה שבה הנתונים הפיזיים שלו יביאו אותו לכך שהוא יהיה שחקן זר טוב. אבל אתה לא חושב שזה ריסקי ללכת איתו כשחקן התקפה זר, בהינתן זה שאין סחורה בשוק הישראלי, וזה כשאין לך אישיות מנהיגותית של ממש בחלק הקדמי שתכוון, שתיקח ממנו את האש? יש לך שם את חוזז וטל בן חיים שהם עצמם נראים איום ונורא ובטח לא במצב להנהיג מישהו או משהו. לדעתי דווקא עונה מחוץ לסיר הלחץ הזה של מכבי ת"א העונה, יכולה להואיל לו. אני כבר כתבתי עוד קודם שבמידה ויבנו עליו להיות שחקן הרכב, בין אם זה כי בחרו או בין כי אם הוא האופציה הכי טובה שנותרה, לדעתי זה מדרון חלקלק שבסופו הצדדים יימאסו האחד על השני. 

1 hour ago, Brandon Roy said:

אני פחות בעניין של להלעיג דעות של אחרים, אבל אמרתי שאולי ננסה לפתח פה איזה דיון - 

אני סבור שבנקודה הנוכחית, גררו הוא שחקן עם אינטיליגציית משחק ורמת קבלת החלטות שלא תואמת שחקן זר במכבי ת"א. 

אני מניח שבעוד שנה - שנה וחצי, עם השתפשפות בליגה הבכירה הוא יגיע לנקודה שבה הנתונים הפיזיים שלו יביאו אותו לכך שהוא יהיה שחקן זר טוב. אבל אתה לא חושב שזה ריסקי ללכת איתו כשחקן התקפה זר, בהינתן זה שאין סחורה בשוק הישראלי, וזה כשאין לך אישיות מנהיגותית של ממש בחלק הקדמי שתכוון, שתיקח ממנו את האש? יש לך שם את חוזז וטל בן חיים שהם עצמם נראים איום ונורא ובטח לא במצב להנהיג מישהו או משהו. לדעתי דווקא עונה מחוץ לסיר הלחץ הזה של מכבי ת"א העונה, יכולה להואיל לו. אני כבר כתבתי עוד קודם שבמידה ויבנו עליו להיות שחקן הרכב, בין אם זה כי בחרו או בין כי אם הוא האופציה הכי טובה שנותרה, לדעתי זה מדרון חלקלק שבסופו הצדדים יימאסו האחד על השני. 

אתה צודק בהכל, גררו לא שווה 11 במכבי, אבל הוא ההגדרה המושלמת לזר 6, כזה שלא אמורים לבנות עליו הכל ושלא עליו תקום או תיפול העונה, ופה הבעיה העונה, הוא נהיה שחקן בכיר ובאנקר ב11 למרות שהוא עדיין לא שם מבחינה מנטלית ומקצועית(ככה נראה).

עם זאת, להשאיל שחקן כזה זה פשוט לא חכם, הוא לגמרי יכול וצריך להתפוצץ העונה אם יתנו לו את התנאים לכך, וכמו שאמרו פה, נשארה לנו עוד עונה/2 גג להנות ממנו לפני שהוא עובר מפה הלאה.

1 hour ago, Brandon Roy said:

הדבר היחידי שמכבי צריכה לעשות, זה לעבוד חזק על הילד הזה ולתת לו לשחק, זה כרגע המניה הכי רצינית שרצה לך בקבוצה מבחינת פוטנציאל מכירה. הגיע הזמן שתעשו את ההפרדה בין שחקן ישראלי מצוי שצריך 15 עונות השאלה בשביל להפוך ל ״שחקן שלם״ לעומת גררו, בוסר ככל שיהיה, תוך עונה יכול להביא כאן וואחד סכום. 

10 דקות לפני, MTA For Ever said:

הדבר היחידי שמכבי צריכה לעשות, זה לעבוד חזק על הילד הזה ולתת לו לשחק, זה כרגע המניה הכי רצינית שרצה לך בקבוצה מבחינת פוטנציאל מכירה. הגיע הזמן שתעשו את ההפרדה בין שחקן ישראלי מצוי שצריך 15 עונות השאלה בשביל להפוך ל ״שחקן שלם״ לעומת גררו, בוסר ככל שיהיה, תוך עונה יכול להביא כאן וואחד סכום. 

בדיוק, שחקן כזה שייתן עונה של 10-10 כמו יונתן נמכר בסכום פי 2 ממנו, תקרת הזכוכית שלו הרבה יותר גבוהה.

אתם לא חושבים שאתם קצת מגזימים עם האדרת עונת הבכורה של גררו (עונה קודמת)?

בכדורגל יש ואקום מסוים, קבוצה כמו מכבי שיש לה עליונות על 95% קבוצות הליגה והיא אחת משתי הקבוצות שמבקיעה הכי הרבה שערים, לא סביר שאם היה כאן שחקן ישראלי גנרי כמו מלמד או ליאור ג'אן בעונה הקודמת, הם גם היו מסיימים עם שורה סטטיסטית כזו? 

2 דקות לפני, Brandon Roy said:

בכדורגל יש ואקום מסוים, קבוצה כמו מכבי שיש לה עליונות על 95% קבוצות הליגה והיא אחת משתי הקבוצות שמבקיעה הכי הרבה שערים, לא סביר שאם היה כאן שחקן ישראלי גנרי כמו מלמד או ליאור ג'אן בעונה הקודמת, הם גם היו מסיימים עם שורה סטטיסטית כזו? 

אם היית שם את חוזז במקום גררו בפלייאוף הוא לא היה נותן את אותה תפוקה, אולי יש ואקום אבל יש לו טווח. 

יש גבול לקבוצה במעמד של מכבי להעניק מורוטוריום מלא לצעירים ואפילו לצעיר כמו גררו. היכולת של הצעירים לטעות כדי לגבש את הזהות המקצועית, האישיות והאופי הבוגר שלהם הוא לא בבוגרים. זה יכול להיות מעולה בבית"ר רמלה, מכבי פתח תקווה או קבוצות אמצע טבלה. קשה מאוד למועדון כמו מכבי לתת לשחקים להשתפשף עליו ולקבל את זה בשלווה וזה חלק מההשלכות של להיות חלק ממועדון שתמיד שואף לטופ ולתארים. כל טעות קטנה יכולה לעלות ביוקר ולכן צריך לחשוב על מי "מהמרים" בנושא המורוטוריום. אני לא אומר שגררו לא מתאים למכבי וכדאי לשלוח אותו להשתפשף בהשאלה אבל אני כן חושב שכדי שהוא יקבל מורוטוריום איכותי מהמועדון הוא צריך להיות מוקף בשחקנים שמאפשרים לו לטעות ויודעים לפצות על הטעויות שלו. כרגע אין לנו הרבה כאלה. בעונות אחרות זה היה הרבה יותר מתאים.

13 דקות לפני, Brandon Roy said:

איתך. ועדיין לא הייתי משאיל אותו.

או שימשיך להציג יכולת טובה העונה ויימכר או שיהיה עוד חוזז.

כרגע לגררו באגף אין כל כך הרבה לעשות עם הכדור חוץ מדריבלים ודאבל פסים פה ושם עם ז'ראלדש.

אין שחקן איכותי שמשלים את המשולש הזה, אם זה שרן שהוא סולידי אבל לא אידאלי להרכב ואם זה ריקן שיאבד עד שהוא משתלט ומשנה קצב.

הוא לא דריביליסט מוכשר, פה ושם ינצל וינצח את המגן על מהירות כשמבודדים אותו, לפעמים יעשה ראש בקיר בגלל טעות שלו/אף אחד אחר לא זמין למסירה (והיו כמה מצבים כאלה שבבירור הוא בחר לא להחזיר לאחור כדי לא להסתכן)

הכוח שלו זה התנועה, והטאץ' הראשון החד וזה מה שמסדר לו כל כך הרבה מצבים ופיניש די נקי. 

הוא טיפה מאכזב מתחילת עונה כי כבר היה חייב להיות עם מספרים (על סמך ההזדמנויות שהגיע) אבל הוא האחרון שאני מודאג לגביו בהתקפה. 

כשיש קשר שיודע לדחוף קדימה גררו להיט בעיניי, אם זה פרץ שנה שעברה שסידר לו כמה בישולים, או לדוגמה המסירה של גלזר במשחק האחרון. 

מעבר לזה שחקן צעיר שלני שהיה חלק אינטגרלי בהשארה שלנו במאבק האליפות שנה שעברה, בוסר או לא, אסור שלא יהיה פה בעיניי.

44 דקות לפני, Brandon Roy said:

יכול להיות. אבל מה רע במלמד או ג'אן בתור מחליף או הרכב מידי פעם? זה בידיוק היופי בגררו. אם היינו רואים שחקן שנותן הופעות כאלה בליגה היינו אומרים שהוא חייב להיות פה.

54 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני באופן אישי לא מאדיר כלום.

אני רק לוקח בחשבון שיכול להיות כאן מקרה דומה כמו מוסא קונאטה, שבשונה מגררו ממש השתינו עליו כאן (ובחדר הלבשה ״ קוף מלוכלך ״) בקושי שיחק כאן, היה טוב באולימפיאדה והופ 2 מיליון יורו.

התקרת זכוכית של גררו פי 4 יותר גבוהה משל כל שחקן ישראלי בגילו בליגה של היום ולכן שווה לדבוק בפיתוח שלו מאשר להמשיך לתת דקות לחוזז שיבעט כדורים ליציע מחצי מטר שער ריק.

מדברים על טעויות של שחקנים כאילו כל שחקן צעיר בתפקיד קריטי שאסור לו לטעות כמו שוער

כדורגל זה משחק של טעויות, מעדיף שחקן צעיר שמנסה וטועה (ועוד בהתקפה, מי ישמע כמה נזק) על שחקן מבוגר שעוצר ונותן פס אחורה כדי לא לטעות

לדעתי הזר הפחות טוב שלנו זה הרננדס, עם כל החיבה אליו.

ומכאן מגיעה לדעתי הטעות העיקרית בחלון הזה(מעבר לעיכובים בהחתמות), שהיא האובדן של איתן טיבי.

לדעתי מה שהיה צריך לקרות(בהנחה וטיבי היה נשאר) זה שחרור של הרננדס לטובת זר איכותי במקום פרץ. 

50 דקות לפני, פנחס שוף said:

מדברים על טעויות של שחקנים כאילו כל שחקן צעיר בתפקיד קריטי שאסור לו לטעות כמו שוער

כדורגל זה משחק של טעויות, מעדיף שחקן צעיר שמנסה וטועה (ועוד בהתקפה, מי ישמע כמה נזק) על שחקן מבוגר שעוצר ונותן פס אחורה כדי לא לטעות

אני חושב שאין פה אחד שהיה מעדיף את חוזז וטבח על פני גררו בהרכב, לא זאת השאלה.

השאלה היא אם היינו רוצים לראות שחקן יותר בשל ושלם מגררו גם אם הוא הימור בדמות מרמנטיני "המטוגן" נניח, או להסתמך על גררו ולתת לו להיבנות לטוב ולרע בהרכב ראשון.