Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

גם רוב הזרים הטובים שלנו בשלוש השנים האחרונות הגיעו בחינם, זרים שליטרלי הביאו אליפות. לא משנה, נראה לי שמכבי מכוונת לזר עם דמי העברה, נקווה שיפגעו במה שהקבוצה צריכה. בניגוד לדעה הרווחת, אני חושב ששנים שלושה שחקנים טובים שנכנסים לפול השחקנים הנוכחי, אנחנו ניהיה בסדר. 

גלזר קארצב שרן גולסה שחר שמיר ביטון וריקן זה קישור מגוון וטוב. 

חוזז טבח אלמוג קניקובסקי כנף-זר גררו חלאילה ופריצה היא גם התקפה טובה שתתן תפוקה אבל קודם כל צריך להנחית כאן 2 מקניקובסקי/צ'יבוטה/זר.

קארצב, אלמוג, חוזז אלה חומר שלא אפוי כרגע למכבי, הברקות של פעם ב..לא יתנו לנו את החומר שצריך, טל בן חיים זה כבר עבר לצערי, לא מזכיר במהומה את השחקן שהיה פה וחבל מאוד

קניקובסקי יכול להיות 10 או 50 50, זר \צ'יבוטה ואנחנו קבוצה אחרת לגמרי יחד עם שמיר,גולסה, קארצב,שחר וריקן ושרן כגיבוי...

20 דקות לפני, קובי השועל said:

גלזר קארצב שרן גולסה שחר שמיר ביטון וריקן זה קישור מגוון וטוב. 

חוזז טבח אלמוג קניקובסקי כנף-זר גררו חלאילה ופריצה היא גם התקפה טובה שתתן תפוקה אבל קודם כל צריך להנחית כאן 2 מקניקובסקי/צ'יבוטה/זר.

קניקובסקי לא 10? אנחנו צריכים שחקני כנף דחוף

משאיל את גררו לחדרה שישתפשף ומוריד מקום של זר. מחתים מחדרה את מרמנטיני לאגף ימין ואת לוואל מנפטצ׳י לאגף שמאל. הכל ביחד גם ייצא פחות מהמכירה של יוני ויכול כבר להיות שדרוג ביחד לשנה שעברה

2 דקות לפני, erantheking21 said:

קארצב, אלמוג, חוזז אלה חומר שלא אפוי כרגע למכבי, הברקות של פעם ב..לא יתנו לנו את החומר שצריך, טל בן חיים זה כבר עבר לצערי, לא מזכיר במהומה את השחקן שהיה פה וחבל מאוד

קניקובסקי יכול להיות 10 או 50 50, זר \צ'יבוטה ואנחנו קבוצה אחרת לגמרי יחד עם שמיר,גולסה, קארצב,שחר וריקן ושרן כגיבוי...

ברור

הרכב של גלזר גולסה ביטון/שמיר קניקובסקי זר ופריצה זה רמה אחרת לגמרי ממה שיש לנו היום. הדרך לשם היא גם לא יותר מידי קשה.

1 דקה לפני, Netanel TA said:

משאיל את גררו לחדרה שישתפשף ומוריד מקום של זר. מחתים מחדרה את מרמנטיני לאגף ימין ואת לוואל מנפטצ׳י לאגף שמאל. הכל ביחד גם ייצא פחות מהמכירה של יוני ויכול כבר להיות שדרוג ביחד לשנה שעברה

משעשע ממש

3 דקות לפני, Netanel TA said:

משאיל את דן ביטון לעונת התחשלות בנורדיה ומביא את עמית בן שושן לכנף 

2 דקות לפני, קובי השועל said:

יואב אני ישמח לשמוע את דעתך לגבי גררו. איכויות ותפקיד מתאים במגרש.

מאד לא מלוטש. עדיף כרגע באגף כי שם זה נזק שאפשר להכיל יותר וגם כי אין לנו טוב יותר. הוא כישרון גדול אבל המון עבודה. לא אמין כ9 אבל גם שם הוא יחלטר השנה. הוא נפל על שנתיים כאלה, עיתוי זה הכל, הוא זכה בלוטו. הוא ישחק בכל מקום. רק שיהיה רציני ויתקדם. 

חיפה לא אמרו נואש על חיזוק והם רוצים את צ'יבוטה ובטוח שגם את קניקובסקי, אם לא נעשה מהלך בזק לפניהם אכלנו אותה ובגדול

מהמר שצ'יבוטה יהיה שם, זה יהיה טעות שתיזכר לדיראון עולם שלא רכשנו אותו בזמן שהם ירדו ממנו כבר.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

חיפה לא אמרו נואש על חיזוק והם רוצים את צ'יבוטה ובטוח שגם את קניקובסקי, אם לא נעשה מהלך בזק לפניהם אכלנו אותה ובגדול

מהמר שצ'יבוטה יהיה שם, זה יהיה טעות שתיזכר לדיראון עולם שלא רכשנו אותו בזמן שהם ירדו ממנו כבר.

ישימו מיליון יורו על מאוויס? לדעתי הוא לא שווה את הסכום הזה אבל בגלל המחסור בישראלים פשוט אין ברירה מלשלם ולהתחזק.

6 דקות לפני, קובי השועל said:

ישימו מיליון יורו על מאוויס? לדעתי הוא לא שווה את הסכום הזה אבל בגלל המחסור בישראלים פשוט אין ברירה מלשלם ולהתחזק.

כמה שחקני אגף הם צריכים? ייצור שם התמרמרות.

אני לא מצליח לראות סיטואציה שאנחנו מצליחים העונה במערך של 4-3-3, גם אם מביאים זר תותח ב3 מיליון, עדיין יהיה בצד השני במקרה הטוב גררו שלא כל כך טוב בכנף, או אם הוא יושב בספסל בתור זר שישי אז במקרה הרע חוזז/טב"ח בצד השני 

ובמקרה של פציעה אנחנו מגיעים למצב שאחד מהם גם הופך להיות שחקן הרכב. 

רק אם יביאו זר + צ'יבוטה יהיה מספיק עומק שם וגם זה בקושי, וקשה לי לראות את זה קורה.

לדעתי הסכל של חיפה סגור, כל הדיבורים על צ׳יבוטה הם רק בשביל לעלות את הערך שלו מול מכבי (אחרי התוצאה של לודוגורץ בפלייאוף).

איפה הם יכניסו אותו שיש להם על הספסל את חזיזה?

11 דקות לפני, Mentel said:

לדעתי הסכל של חיפה סגור, כל הדיבורים על צ׳יבוטה הם רק בשביל לעלות את הערך שלו מול מכבי (אחרי התוצאה של לודוגורץ בפלייאוף).

איפה הם יכניסו אותו שיש להם על הספסל את חזיזה?

בכר חולה רכש.

בתיאוריה ישים את ציבוטה בשמאל, אצילי בימין וחזיזה מהספסל.

אני די בטוח ששתי הקבוצות רוצות אותו. מקווה שהפעם נהיה חדים יותר ונצליח להביא אותו.

אני מדמיין את ברק רכש בכר במכבי מנסה להסתדר עם המדיניות של מיץ'...:)

טם בכר באמת רוצה גם את ציבוטה הם יביאו אותו, העפלה לקורנפלקס זה כ 3 מליון וזה יכסה להם את העלות שלו ועוד ישאר עודף

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכר צריך לאמן בפ.ס.ז׳ החולה רכש המזדיין הזה. מאמין שאם הם עולים הם יביאו עוד שחקן שניים.

בטוח מביאו. הכנסה של 3 מליון יורו, יפתח לבכר את התיאבון  חזיזה יתחרה עם ציבוטה על העמדה

לפני10 שעות , turgi said:

עם זה אני כבר יכול לחיות, אבל זה צריך לקרות במאי-יוני.

לא בשבוע האחרון של אוגוסט.

אנחנו מכבי תל אביב. ממתי אנחנו עושים מהלכי רכש בזמן?

13 דקות לפני, snufkin said:

בטוח מביאו. הכנסה של 3 מליון יורו, יפתח לבכר את התיאבון  חזיזה יתחרה עם ציבוטה על העמדה

תחשוב שאם כבר הוציאו 3 מיליון על ישראלי, דהאן, מוחמד ודוד בנוסף למשכורות של שהר והמגן האוסטרלי. 

אבל לבכר זה לא מזיז. הכנסות או לא הוא רוצה רכש והוא גם יקבל.