Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

25 דקות לפני, הנדון said:

אבל עם קצת חשיבה מהירה היו לך שחקנים שיכולים לשדרג אותך דין דוד וקניקובסקי (סתם לשם הדוגמה) זה כבר קבוצה אחרת. בנוסף על המדף היו גם בן שהר, רוקאביצה ודור מיכה שבכלל לא רצו לשמוע ממנו.

חוץ ממיכה, שלא רלוונטי, אין ברשימה הזו שחקן אחד שהיה משדרג אותך.

39 דקות לפני, gilgil28 said:

לא יודע כמה דין דוד עדיף על חלאיילה, בטח מבחינת הפוטנציאל.
קניקובסקי עדיין על המדף ויכול להיות עוד שיגיע.
בן שהר ורוקאביצה אלה שחקנים שאם אתה מביא אותם, אתה יכול לשאול למה לא עדיף היה להשאיר את שכטר. מדובר על שכר גבוה מאוד והם ידרשו חוזה ליותר מעונה אחת. לכמה זמן שהר חתם בחיפה?
דור מיכה - די, שחררו. אתם יודעים שזה לא מקצועי.

חלאילה חלוץ 9 טהור, ופריצה אמור להשתלט על העמדה הזאת.

דין דוד היה הרבה יותר מתאים לנו, כי מעבר ללגבות את פריצה, הוא גם משחק נהדר בעמדות הכי חלשות שלנו... באגפים.

3 דקות לפני, dvirtop said:

חלאילה חלוץ 9 טהור, ופריצה אמור להשתלט על העמדה הזאת.

דין דוד היה הרבה יותר מתאים לנו, כי מעבר ללגבות את פריצה, הוא גם משחק נהדר בעמדות הכי חלשות שלנו... באגפים.

מכבי העדיפו את חלאילה. העדפה מקצועית לגיטימית לגמרי. 

1 hour ago, turgi said:

אין לנו כנפיים.

יש לנו את חוזז שהוא לא מספיק טוב, וזהו.

גררו אלמוג וטבח שחקני אגף מטובים בליגה.

נכון הם לא *הכי* טובים אבל לא תמצא הרבה שחקני כנף בליגה טובים מהם (רוב הטובים מהם בחיפה וב"ש)

להתעלם לגמרי מקיומם זה כבר מגעיל.

מותר להגיד שזה לא מספיק ושצריך להתחזק אבל להגיד שיש רק אחד זה לא במקום.

6 דקות לפני, המכבייה said:

לפי מה אתה אומר את זה? שואל ברצינות כי אני דווקא הבנתי שרצינו את דוד (ואת מוחמד) אבל זה לא קרה 

9 דקות לפני, דקסטר said:

לפי מה אתה אומר את זה? שואל ברצינות כי אני דווקא הבנתי שרצינו את דוד (ואת מוחמד) אבל זה לא קרה 

לפי הבנתי, חלאילה וגם נחמיאס סומנו עוד מהקיץ הקודם וזה מומש ברגע שהפייר פליי הוסר. אני חושב שגם דוד היה אופציה וגם לכסף היה משקל מין הסתם. אני בכל מקרה לא נכנס לרזולוציות החלטה כאלה של איזה חלוץ עדיף מחוסר הכרה מספיקה של שניהם. הביאו את חלאילה? אחלה. אם היו מביאים את דוד היינו בטח שומעים רטינות הפוכות. 

23 דקות לפני, המכבייה said:

אולי כלכלית לא מקצועית 

גלזר 

1 דקה לפני, snufkin said:

מתי השלב ההפנמה כאן שלא יגיע עוד זר ודן ביטון סוגר ת'סגל?

פארפה/ניקוליץ' ירשמו כזר שישי. יגיעו אולי בסוף החלון 1 מקניקובסקי/צ'יבוטה/מלמד.

3 דקות לפני, המכבייה said:

הביטחון שמופגן כאן אם זר יגיע או לא יגיע מאד מרשים(: 

גם אתה היית הרבה יותר מאושר לפתוח את העונה עם כנף זר שיתן את המספרים של יוני

12 דקות לפני, קובי השועל said:

גם אתה היית הרבה יותר מאושר לפתוח את העונה עם כנף זר שיתן את המספרים של יוני

אני לא טוען שלא יגיע. אף אחד לא ידע על פריצה והיום רוב האתרים אפילו לא יודעים שהוא כבר נחת בארץ ובבידוד. לא מרשים אותי כל "הידע" הזה.

להגיד שאין ישראלים שיכולים לשדרג אותנו זה שטויות, אחד מבין קניקובסקי/צ'יבוטה יכול לשנות את איך שהקבוצה תראה, בטח אם לא יגיע זר לכנף.

בתסריט מושלם שניהם היו מגיעים לפה והיה נשאר עוד סלוט פנוי לזר, צריכים להיות פה הישראלים הכי חזקים שאנחנו יכולים להביא ורק אחרי זה לחזק עם זרים בעמדות הנותרות כמו בעבר.

אני באמת מקווה שמכבי עושה מאמצים לצרף לפחות אחד מהם חוץ מביטון.

1 hour ago, snufkin said:

מתי השלב ההפנמה כאן שלא יגיע עוד זר ודן ביטון סוגר ת'סגל?

לפי מה שמפרסמים יש לנו שבוע לגלות, גם לי יש הרגשה שלא יגיע עוד זר לכנף.

1 hour ago, Naor23 said:

להגיד שאין ישראלים שיכולים לשדרג אותנו זה שטויות, אחד מבין קניקובסקי/צ'יבוטה יכול לשנות את איך שהקבוצה תראה, בטח אם לא יגיע זר לכנף.

ההצהרה הזאת רק מראה כמה המצב של שוק השחקנים הישראלים קשה.

לא מזמן היה אותו דיבור על אצילי, והוא עלה 700 אלף אירו.

איזו נפילה.

Just now, שי123 said:

ההצהרה הזאת רק מראה כמה המצב של שוק השחקנים הישראלים קשה.

לא מזמן היה אותו דיבור על אצילי.

איזו נפילה.

לא הבנתי את כוונתך לגבי אצילי, אתה חושב שאם הוא היה מכבי כרגע הוא לא היה משדרג אותנו מקצועית?

10 דקות לפני, Naor23 said:

לא הבנתי את כוונתך לגבי אצילי, אתה חושב שאם הוא היה מכבי כרגע הוא לא היה משדרג אותנו מקצועית?

להיפך. אני אומר שלפני כמה שנים רצינו את אצילי שהיה שחקן מצוין והוא עלה 700 אלף אירו.

היום אתה מדבר על שחקנים הרבה פחות טובים שיעלו יותר ממיליון אירו כל אחד (אולי קניקובסקי יעלה קצת פחות כי הוא בשנת חוזה).

19 דקות לפני, שי123 said:

להיפך. אני אומר שלפני כמה שנים רצינו את אצילי שהיה שחקן מצוין והוא עלה 700 אלף אירו.

היום אתה מדבר על שחקנים הרבה פחות טובים שיעלו יותר ממיליון אירו כל אחד (אולי קניקובסקי יעלה קצת פחות כי הוא בשנת חוזה).

קודם כל הם באים בערך עם אותם קבלות כמו שהיו לאצילי אחרי שעזב את גרנאדה.

דבר שני מבחינת המחירים ידוע שעושקים את הקבוצות הגדולות בליגה ואת מכבי בפרט כבר שנים, אבל זאת לא סיבה לא להתחזק. הרגע מכרת את יונתן ב2 מיליון, שחררת הרבה שחקנים הקיץ ככה שחסכת לפחות 2 משכורות. תשקיע את אותם 2 מיליון על קניקובסקי וצ'יבוטה. כשג'ורדי היה פה הייתה פזרנות שגרמה להגבלות הפיירפליי, אבל מצד שני עכשיו לא מוציאים שקל יותר ממה שנכנס. צריך להיות אמצע.

חוץ מזה אתה החשב הכלכלי של מכבי? הם יקבעו מה הגבול ואם העסקה משתלמת ביחס לאיכות של השחקן, אתה ואני צריכים לשאוף שהקבוצה תהיה כמה שיותר חזקה.

אני חושב שהדעה שלך היא שילוב של זלזול בשחקנים שציינו מקודם והאדרה של שחקנים בינוניים שנמצאים אצלנו כמו חוזז וטבח רק כדי להגן עליהם ועל המערכת או רק כי חוזז שחקן בית.

שאלה למביני עניין

למה בכל העולם קבוצות עם אקדמיות שמצמיחות שחקני בית, מכניסים למכירות של אותם שחקנים סעיפי Buy Back, ובארץ עם כל השחקנים של מכבי שעוברים ומתפתחים בליגה לא הכנסנו סעיף אחד כזה?

חצי ליגה זה שחקנים שגדלו ב3 קבוצות, וכל שחקן ישראלי מקבל פה תג מחיר מפלצתי. איך זה יכול להיות שהסעיף הזה לא קיים אצלינו?

10 דקות לפני, Naor23 said:

אני חושב שהדעה שלך היא שילוב של זלזול בשחקנים שציינו מקודם והאדרה של שחקנים בינוניים שנמצאים אצלנו כמו חוזז וטבח רק כדי להגן עליהם ועל המערכת או רק כי חוזז שחקן בית.

אני חושב בדיוק הפוך.

אתה מאדיר שחקנים בחוץ ומזלזל בשחקנים שאצלך.

לא חושב שקניקובסקי ישדרג אותנו אם מביאים את ביטון, וצ׳יבוטה אולי קצת יותר טוב ממה שיש לנו, אבל ספק רב אם יהיה שדרוג משמעותי.