Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

14 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

צ'יקו לא היה מספיק טוב ויש היגיון בלשחרר אותו

אבל אין היגיון בלשחרר אותו ולא להביא משהו יותר טוב שזה משהו שלא קרה

פשיץ׳ היה המחליף שלו…

12 דקות לפני, snufkin said:

אלטמן היה המוציא לפועל היחיד בקבוצה שכולם כמעט נגרים. לקח את כל הפנדלים ושיחק 30+ משחקים בעונה בהם קיבל שטח מהיריבות שלרוב תקפו אותם. צ'יקו הציג את אותה תפוקת שערים וטרם הרבה יותר למשחק השוטף. באלטמן אין שום דבר שישדרג אותנו, הוא בינוני בהכל, אוי ואבוי אם אלטמן יהיה הפתרון לכנף

אני לא אומר שאלטמן צריך להיות הפתרון לכנף, אני אומר שלהביא זר ברמת הצ׳יקו (או את צ׳יקו עצמו שאני בטוח שזה אפשרי כי הוא לא עשה כלום ביפן) לא יתרום לנו וכבר עדיף להביא ישראלי כמו אלטמן ולתת את הזר השישי לפארפה מאשר להסתפק בזר ברמה סבירה שלא ישדרג אותנו.

28 דקות לפני, snufkin said:

אלטמן היה המוציא לפועל היחיד בקבוצה שכולם כמעט נגרים. לקח את כל הפנדלים ושיחק 30+ משחקים בעונה בהם קיבל שטח מהיריבות שלרוב תקפו אותם. צ'יקו הציג את אותה תפוקת שערים וטרם הרבה יותר למשחק השוטף. באלטמן אין שום דבר שישדרג אותנו, הוא בינוני בהכל, אוי ואבוי אם אלטמן יהיה הפתרון לכנף

אלטמן הוא הישראלי הכי טוב שפנוי בשוק ברמה ההתקפית. שחקן מעולה. זה שהוא בן זונה מעצבן זה משהו אחר אבל הוא אחלה של שחקן ובטח שיביא יותר מספרים מהשחקנים כנף שיש לך כרגע מלבד אחד במקסימום.

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה דריבל היה לצ׳יקו? לאלטמן יש בעיטה הרבה יותר טובה. 

אלטמן גרוע בהכל ובגלל זה הבקיע בקבוצה חלשה כמו הפועל 19 שערים? צ׳יקו לעומתו בשנתיים שלו פה הבקיע 16 שערים וזה היה בשנתיים שמכבי הייתה מפחידה ועוד ברוב ההופעות הוא היה חלוץ. 

צ׳יקו היה זר נחמד שרץ יפה בזכות קבוצה אדירה שהייתה מסביבו. אפילו ביפן הוא לא מצליח, לא פלא שהוא כמעט חתם באשדוד. אם מכבי רוצה להגיע לאנשהו העונה היא חייבת לכוון לזר הרבה יותר טוב. 

אלטמן חצי מהשערים בפנדלים.

שחקן נחמד לקבוצות שמנסות להשתחל לפליאוף, זהו.

לגבי צ'יקו, היה מסורבל עם הכדור, אבל ידע ללחוץ את שחקני ההגנה ולגרום להם לאי נוחות. הוא היה בסדר. חסר לנו מישהו כזה.

23 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אלטמן הוא הישראלי הכי טוב שפנוי בשוק ברמה ההתקפית. שחקן מעולה. זה שהוא בן זונה מעצבן זה משהו אחר אבל הוא אחלה של שחקן ובטח שיביא יותר מספרים מהשחקנים כנף שיש לך כרגע מלבד אחד במקסימום.

סליחה, אבל זו לא גישה נכונה לרכש (ובכלל). אתה מביא שחקן לא כי הוא טוב ולא כי הוא פנוי. אתה מביא שחקן שיהפוך את הקבוצה לטובה יותר. אלטמן לא שחקן מהיר וגם לא שחקן עם אחד על אחד מרשים. הוא מוסר לא רע ובועט לא רע, פיזי,  מבין עניין ועובד קשה על המגרש. הוא שחקן אמצע שדה סבבה, וזה אחלה, אבל זה לא מה שמכבי צריכה ובמיוחד זה לא מה שהאגפים שלנו צריכים.

6 דקות לפני, thunderbolt said:

עוד פעם עשו ספין עם משפתי על הגב שלנו, פתאום הוא מועמד לחיפה

נראה לי שהפעם זה הפוך. הרגע חיפה הביאו שוער.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הלוואי שיגיע ווינגר שיתרום כמו צ'יקו.

אם ציקו פה עונה שעברה אנחנו זוכים באליפות. 

צ׳יקו תרם 6 שערים כווינגר (בחלקם הוא היה חלוץ, אבל נחליק את זה) בעונה שהסתיימה ב31 הפרש, זה באמת מספק אותך? זה המחליף של יונתן?

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הלוואי שיגיע ווינגר שיתרום כמו צ'יקו.

אם ציקו פה עונה שעברה אנחנו זוכים באליפות. 

יכול להיות אבל איבדנו מאז גם את דור פרץ וגם את יונתן (ואין לנו מושג מה המצב עם גולסה/ דן ביטון ואפילו גלזר) ועל הדרך התפנה המון כסף

אז למה להתפשר על זר סבבה שאפשר וצריך שחקן שישפר אותנו בכמה רמות

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

בקיצור רק עידו שחר תפס העונה מקום בסגל, וגם זה בקושי. העיקר "פטריק ימשיך את התהליך שהתחיל בנוער"

די נו. אתה ברצינות מדבר על העונה בלשון עבר אחרי 5 משחקים?

כל הדיון על צעירים שישחקו בהרכב השנה התנהל פה בפורום והגיע מפה לעיתוני הספורט.

פטריק דיבר על הצעירים כמה פעמים ואפילו לא רמז פעם אחת שיש כוונה לשלב השנה יותר צעירים בסגל.
הוא רק דיבר על זה שהוא יכול היה להתרשם מהצעירים במחנה האימונים בגלל שהסגל של הקבוצה עדיין חסר.

רכש לנוער:

קרלוס אלברטו ריברה לוצ'רו, חלוץ פנמני בן 18 הצטרף לקבוצת הנוער של מכבי תל אביב מקבוצת סן פרנסיסקו מפנמה לאחר שסיכום הושג בין שני המועדונים על השאלה לשנה עם אופציה לרכישה.

ריברה, המשתייך לסגל הנבחרת הצעירה של פנמה, הרשים את הצוות המקצועי של אקדמיית הנוער במהלך תקופת התרשמות במועדון והוא מצטרף אל סגל קבוצת הנוער של מכבי ת"א 'שחר'.

גיא צוקרמן, מנהל מחלקת הנוער של מכבי ת"א, אמר לאתר הרשמי: ”קרלוס הוא שחקן התקפה מוכשר שהותיר רושם מאוד חיובי. הוא הומלץ על ידי מחלקת הסקואטינג שלנו והזמנו אותו למבחנים בתחילת העונה. כולנו מאמינים כי קרלוס יכול להתפתח במסגרת האקדמיה ולתרום רבות למועדון״.

MTA_202108150116449d3180c05c92fa940b0c41

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צ׳יקו תרם 6 שערים כווינגר (בחלקם הוא היה חלוץ, אבל נחליק את זה) בעונה שהסתיימה ב31 הפרש, זה באמת מספק אותך? זה המחליף של יונתן?

הכל עניין של חלופות.

שנה שעברה נאלצת לשחק עם חוזז וטל לא מעט. 

הוא שאמרתי- תן לציקו את הדקות של טל בעונה שעברה ואתה זוכה באליפות. 

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הכל עניין של חלופות.

ומותר 5 זרים בהרכב, זר ברמה של צ'יקו זה לגמרי סביר במצב הזה.

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הכל עניין של חלופות.

אולי. בעונה שעברה היה לך את יונתן, פשיץ׳ ופרץ. העונה לא. 

אם יונתן היה נשאר הייתי מסתפק בזר כזה, אבל הוא עזב בסכום גבוה מאוד, מהקמפיין האירופי הרווחנו עד עכשיו מיליון יורו ובמידה ונעלה לבתים זה עוד 3 מיליון, מכרנו 18 אלף מנויים הכי יקרים בליגה, קיבלנו ספונסר חדש והוצאנו על העברות רק 750 אלף יורו עד עכשיו. 

מכבי צריכה להשקיע בשחקן אגף שהיא תביא כי עליו העונה שלנו תוכרע. כרגע המצב שם זוועתי. 

אם נסתפק בזר ברמת הצ׳יקו לאגף לא נהיה חלק במאבק האליפות. 

אל תשכחו שצ׳יקו עזב ובמקום ג׳ראלדש לא הגיע זר ככה שהוא היה יכול להישאר והיינו עומדים במכסה לפחות עד ינואר (או שהיינו מעיפים את ניקוליץ ואז בכלל לא היה בעיה)

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי. בעונה שעברה היה לך את יונתן, פשיץ׳ ופרץ. העונה לא. 

אם יונתן היה נשאר הייתי מסתפק בזר כזה, אבל הוא עזב בסכום גבוה מאוד, מהקמפיין האירופי הרווחנו עד עכשיו מיליון יורו ובמידה ונעלה לבתים זה עוד 3 מיליון, מכרנו 18 אלף מנויים הכי יקרים בליגה, קיבלנו ספונסר חדש והוצאנו על העברות רק 750 אלף יורו עד עכשיו. 

מכבי צריכה להשקיע בשחקן אגף שהיא תביא כי עליו העונה שלנו תוכרע. כרגע המצב שם זוועתי. 

אם נסתפק בזר ברמת הצ׳יקו לאגף לא נהיה חלק במאבק האליפות. 

לא חושב שיגיע עוד מישהו, לפחות לא זר.

במצב כזה אני מוותר על שחקני אגף ומשאיר את הקווים למגנים.

10 דקות לפני, Elirandani said:

להשאיר את הקו עם שחקן אחד? לא מפחיד קצת עם הבלמים שלנו..?

נ.ב. איך קוראים לשחקן של פס"ז שהיה מדבר על 2-7-2 (במקום לדבר על אורך היה מדבר על המערך לרוחב המגרש)?

Just now, tkui said:

להשאיר את הקו עם שחקן אחד? לא מפחיד קצת עם הבלמים שלנו..?

נ.ב. איך קוראים לשחקן של פס"ז שהיה מדבר על 2-7-2 (במקום לדבר על אורך היה מדבר על המערך לרוחב המגרש)?

בהגנה מין הסתם שיהיו התאמות.

לא רואה דרך אחרת, האגפים שלנו זוועה.

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

קניקובסקי הזה כוכב כדורגל, אחלה בישול נתן עכשיו.

אחד הטובים בליגה.

מוזר שהצוות שלנו לא בכיוון שלו.

חבל שלא מנסים, במיוחד כשאין לו הצעות מאירופה ובעוד פחות משבועיים השוק שם נסגר

להביא את קניקובסקי עכשיו

לא ברור איך הוא לא עוד פה? ביטון גם אם יבוא לא ישחק ב2 המשחקים יצטרך בידוד

השחקן הזה כבר מוכן לעונה הזאת

הצעה שלנו תביא אותו אני בטוח רק ש2 הצדדים יצטרכו לרצות, גם אנחנו, ברק צריך להביא אותו ולהקשיב להגיון.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

להביא את קניקובסקי עכשיו

לא ברור איך הוא לא עוד פה? ביטון גם אם יבוא לא ישחק ב2 המשחקים יצטרך בידוד

השחקן הזה כבר מוכן לעונה הזאת

הצעה שלנו תביא אותו אני בטוח רק ש2 הצדדים יצטרכו לרצות, גם אנחנו, ברק צריך להביא אותו ולהקשיב להגיון.

לצערי , אין עם מי לדבר. 

כנראה מנהלים אותנו מקצועית חבורה של דבילים.

פשוט לא מובן אך קניקובסקי לא פה כבר לפני שבועיים

בחייאת ראבק

אם אני סגל אני לא משחרר אותו  בחיים בסכום שפחות ממיליון יורו.

קניקובסקי זה ההבדל בשבילו מפליאוף עליון או תחתון.

הפחד הכי גדול שלי שנראה אותו בסוף בחיפה..

55 דקות לפני, Elirandani said:

כל השיטה של ואן לייבן מבוססת על וונגרים. הם הלב של ההתקפה בשיטה, לדעתי זו הסיבה המרכזית שהגיע חלוץ 9 קלאסי-קלאסי עם משחק ראש פצצה ומשחק עם הגב לשער מעולה שאמור לתרופ לוונגרים. אז לוותר על האגפים? לא יקרה