Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק עכשיו ראיתי מה צ׳יבוטה אמר אתמול. דודו לא יכול לסדר את זה?

מיליון יורו + אחוזים מהמכירה הבאה + בונוסים על הישגים עתידיים על ביטון וצ׳יבוטה ושחררו אותנו.

אמר גם שהוא רוצה ליגת אלופות. אם ידיחו את מאלמו אז ימשיך שם, אם לא אז סביר שיחזור אלינו או חיפה.

1 hour ago, השני למאי תשעים ושמונה said:

זה בסדר אפשר לנשום. עובדים

מה שנשאר לעשות:

1. להביא כבר את ביטון (מרגיש שזה רק עניין של זמן),

2. להחתים שחקן כנף - כרגע האופציות הכי טובות זה אלטמן/צ'יבוטה (מצחיק, שני אקסים שאני שונא כי עזבו בטונים צורמים). חלום שלי שישאילו את ניקוליץ' לבית"ר תל אביב, ואז מתפנה מקום לזר שישי ואפשר להביא ווינגר זר (הפתרון הכי טוב לסאגה המתישה).

9 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

מה שנשאר לעשות:

1. להביא כבר את ביטון (מרגיש שזה רק עניין של זמן),

2. להחתים שחקן כנף - כרגע האופציות הכי טובות זה אלטמן/צ'יבוטה (מצחיק, שני אקסים שאני שונא כי עזבו בטונים צורמים). חלום שלי שישאילו את ניקוליץ' לבית"ר תל אביב, ואז מתפנה מקום לזר שישי ואפשר להביא ווינגר זר (הפתרון הכי טוב לסאגה המתישה).

למה אתה שונא את בית"ר ת"א? חבל, יש לנו דווקא שיתוף פעולה פורה איתם :lol:

לפני5 שעות , Naor23 said:

אני תוהה, בהנחה שמכבי תצרף עוד זר ובהנחה שהוא יהיה מיועד להרכב, איך זה מסתדר עם גררו כקיצוני פותח גם הוא? יהיו בהרכב שישה זרים.

וזה עוד בהנחה סופר אופטימית שמפנים את המקום של כל הזרים הצעירים, היווניים והפצועים.

פרץ, הרננדס*, בלטקסה, גראלדש*, סבוריט*, גלזר, גולסה, ביטון?, גררו*, זר*, פריצה*.

נ.ב:

אפשר בבקשה גם ביטון וגם קניקובסקי? תודה.

צרות של עשירים וממש חזון אחרית הימים.

קודם שנגיע למצב שיש לנו שישה זרים כשירים ורק אחר כך נתלונן מי משחק ומי לא.

בכלל, יש כל כך הרבה אפשרויות לשחק איתן, רק שיבואו.

2 דקות לפני, turgi said:

צרות של עשירים וממש חזון אחרית הימים.

קודם שנגיע למצב שיש לנו שישה זרים כשירים ורק אחר כך נתלונן מי משחק ומי לא.

בכלל, יש כל כך הרבה אפשרויות לשחק איתן, רק שיבואו.

חזון אחרית הימים.

שאלה- אם אני פותח עצומה להחתמת קניקובסקי זה יקפיץ את המחיר שלו ויגרום לפיצוץ עסקה שלא קיימת או באמת ידגיש את הצורך בו?

לפני8 שעות , Eli basa said:

אבל יש עמדות קדמיות שאנחנו נואשים בהם לחיזוק להרכב ואין לנו ארנק פתוח, בסופו של דבר השמיכה קצרה.
סדר העדיפויות הוא קודם כל לסגור שחקני הרכב ואז ממה שנשאר אם נשאר לדאוג למחליפים ראויים.
כמה דקות בשנתיים האחרונות לצורך העניין שוער שני במכבי בכלל קיבל? זה נתון זניח מאוד.
לא שאין סיכון בזה שאתה מסתמך על שוער אחד כאשר השני הוא מהנוער ואם הוא יפצע אתה בבעיה, ברור שזה לא אידיאלי (אם כי כמו שאמרת בעצמך, שני השוערים המעולים שלנו הגיעו מהנוער, אז אני מאמין במערכת שגם אם ישתמשו בשוער נוער נוסף הוא לא איזה דחליל אלא שחקן ראוי ולכן אני פחות מודאג מהאופציה הזאת).
אבל מה זה עוזר לי שיהיו כמה שוערים טובים אם אין לי חלוץ אחד להרכב אפילו? אם חוץ מגררו (וגם עליו אפשר להתווכח) אין לי ווינגרים שבאמת שווים הרכב במכבי? 
(אני יודע שלדעתך טב"ח, אלמוג וחוזז שווים הרכב, קראתי שהגבתי למישהו לפני כמה דפים, אני מכבד את דעתך גם אם לא מסכים לה וכנראה שהדיון לא ישנה את הדעה של שנינו בזה אז לא נפתח כרגע דיון מקצועי עליהם).

סליחה רק עכשיו ראיתי.

השתנו כמה דברים מאז ההודעה אה?

נרגעת? ;)

ואגב לא רשמתי בשום מקום שבן חיים, חוזז ואלמוג שווים הרכב, רשמתי שאנחנו צריכים ווינגר ומישהו שימסור להם ובכך אפשר לסגור את הסגל (תמיד אפשר יותר, רשמתי שאם יחתימו חלוץ זר אז אני מקווה שיביאו לכנף ישראלי או שישחררו את ניקוליץ' ויביאו זר), ואגב שלושתם בהחלט מעולים לספסל ויש להם מה לתרום העונה בקבוצה מאוזנת, לא כשכל אחד מהם חושב שהוא צריך להציל את מכבי. עכשיו כשהביאו חלוץ מטרה נוסף , אני מצפה מהם להבין שהמטרה שלהם בראש ובראשונה זה לחפש אותו בעומק או בהרמה, ושהם צריכים לייצר לחץ ותנועה בלי כדור ולחכות שביטון יחתום בשביל שימסור להם, בנתיים שירוצו על פאדי שיתאמנו עד שיגיע ביטון עם יכולת לתת עומק :lol:)

צ'יבוטה וביטון בעסקה מלודוגורץ וכנף זר לרוטציה. 

גלזר/קארצב

שמיר/שרן/שחר

גולסה/ביטון

צ'יבוטה/זר/טבח

גררו/חוזז

פריצה/חלאילה/אלמוג

7 דקות לפני, קובי השועל said:

חזון אחרית הימים.

שאלה- אם אני פותח עצומה להחתמת קניקובסקי זה יקפיץ את המחיר שלו ויגרום לפיצוץ עסקה שלא קיימת או באמת ידגיש את הצורך בו?

ידגיש שאין צורך בו (בדרך כלל הקהל טועה :D),

שמע חבר, אם באמת מחזירים את ביטון, ועוד שחקן לכנף, אני מרגיש שזה קצת התפזרות להביא את קניקובסקי (שהוא אגב לא רוצה להגיע על פי הפרסומים על אף גישוש מצד מכבי שגם ככה לא מתלהבת). יש לנו כרגע פאקינג 8/9 קשרים: גלזר, ייני, קארצב, גולסה, שמיר, ריקן, שחר, ניקוליץ' וביטון.

הוא שחקן מעולה שלא תבין שאני חושב שאין לו מה לתרום, אבל החליטו להמשיך עם ביטון, ויש מקום מוגבל בסגל ואתה רוצה לכלול בו גם שחקני בית (אלמוג, חוזז, שחר, קארצב ואולי עוד), אי אפשר פשוט לקנות את כל מי שטוב , צריך לבחור עם פינצטה. זו דעתי.

2 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שמע חבר, אם באמת מחזירים את ביטון, ועוד שחקן לכנף, אני מרגיש שזה קצת התפזרות להביא את קניקובסקי (שהוא אגב לא רוצה להגיע על פי הפרסומים על אף גישוש מצד מכבי שגם ככה לא מתלהבת).

הוא שחקן מעולה שלא תבין שאני חושב שאין לו מה לתרום, אבל החליטו להמשיך עם ביטון, ויש מקום מוגבל בסגל ואתה רוצה לכלול בו גם שחקני בית (אלמוג, חוזז, שחר, קארצב ואולי עוד), אי אפשר פשוט לקנות את כל מי שטוב , צריך לבחור עם פינצטה. זו דעתי.

אז האיכות במספרים תצטרך להגיע מהכנף. לא רואה את חוזז וטבח נותנים יותר מ5 שערים ביחד כל העונה.

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שמע חבר, אם באמת מחזירים את ביטון, ועוד שחקן לכנף, אני מרגיש שזה קצת התפזרות להביא את קניקובסקי (שהוא אגב לא רוצה להגיע על פי הפרסומים על אף גישוש מצד מכבי שגם ככה לא מתלהבת).

הייתי שמח לראות גם את ביטון וגם את קניקובסקי אבל זה לא יקרה ואני לא מבין למה השם של קניקובסקי ממשיך לעלות פה.

צריך להתעסק במציאות ולא בחלומות.

אשמח באם ההודעה הבאה של מכבי תהיה שחרור של יאניוטיס.

עוד יותר אשמח אם תהיה הודעה על שחרור של ניקוליץ' (למרות שלפני שנייה אמרתי שצריך להתעסק במציאות ולא בחלומות).

לגבי מה חסר? אני לא חושב שדן ביטון וכנף זר זה מספיק אבל זה כנראה מה יש. נקווה שנרוץ בצורה סבירה עד ינואר ואז אולי אפשר לתקן.

Just now, קובי השועל said:

אז האיכות במספרים תצטרך להגיע מהכנף. לא רואה את חוזז וטבח נותנים יותר מ5 שערים ביחד כל העונה.

מוכן להתערב איתך שיחד הם כובשים ומבשלים מעל 10.

תראה את ההודעה שציטטת לאחר שערכתי, כמות קשרים פסיכית. לא רוצה צאנס שהוא יגיע לקישור. צריך להתמקד על שחקן כנף מעולה על חשבון ניקוליץ', ואם אי אפשר להיפרד מהסרבי, אז מביא את אלטמן.

14 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

תראה את ההודעה שציטטת לאחר שערכתי, כמות קשרים פסיכית. לא רוצה צאנס שהוא יגיע לקישור. צריך להתמקד על שחקן כנף מעולה על חשבון ניקוליץ', ואם אי אפשר להיפרד מהסרבי, אז מביא את אלטמן.

אתה צריך תואם אצילי שיתן את ה15 שערים ובישולים בעונה. מי יתן לך את זה?

23 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

איזה התקפה נוראית יש לנו שהיוזר הכי אופטימי בפורום חושב ש2 מ3 שחקני האגף "הבכירים" שלנו מסוגלים לכבוש ולבשל 10 שערים יחד.

17 דקות לפני, turgi said:

שאני אבין.

מתכוונים לטבח 3 שערים ו-2 בישולים וחוזז אותו הדבר?

כי אם כן צריך להביא עוד שני שחקנים.

תורג'י, תנער טוב את חוזז, טבח ואיילון, ונקבל משלושתם 6 גולים וארבעה בישולים. אנחנו יודעים שזה ככה. כשחקני רוטציה הם אחלה באמת לאיילון יש תקרה גבוהה יותר מהאחרים(כנראה). 

35 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה צריך תואם אצילי שיתן את ה15 שערים ובישולים בעונה. מי יתן לך את זה?

לגמרי, רק חבל שלא בנמצא. אצילי הישראלי הכי טוב בליגה. אנחנו צריכים להסתדר עם מה שיש.

26 דקות לפני, kutomer said:

איזה התקפה נוראית יש לנו שהיוזר הכי אופטימי בפורום חושב ש2 מ3 שחקני האגף "הבכירים" שלנו מסוגלים לכבוש ולבשל 10 שערים יחד.

תודה על המחמאה,

כמובן שהכוונה היא ששניהם שחקני ספסל וממש לא הבכירים שלנו, זה אתה אמרת ואין לי מושג למה.

27 דקות לפני, turgi said:

שאני אבין.

מתכוונים לטבח 3 שערים ו-2 בישולים וחוזז אותו הדבר?

כי אם כן צריך להביא עוד שני שחקנים.

מבחינתי הכנפיים השנה צריכים להיות גררו + אלטמן/זר,  מחליפים לפי הסדר הזה: אלמוג, חוזז, בן חיים.

לפני2 שעות , turgi said:

חזון אחרית הימים.

לגמרי.

יכול להיות גם תסריט פסימי שמיעדים אחד מבין חוזז/טבח/אלמוג או ביטון אם יצטרף לפתוח בהרכב באגף, או שבכלל לא יגיע עוד זר.

מניח שסיפור צ׳יבוטה הוא זה שמעקב את הגעת ביטון. בטח רצו לשלב את שניהם בעסקה אחת.

לגבי ווינגר זר נוסף שיגיע, צריך להיות פחות ווינגרים של מהירות והרמות (זה על הנייר יש לנו כבר), אלא יותר של פוזשן וטכניקה. 

אני מבין שפריצה מגיע בסוג של העברה חופשית + השלמת שכר של ווטפורד

אז על מי הולכים להשכיב את הבלטה ?!??

או שעדיין זה הפרופיל שמחפשים זרים - העברות חופשיות 

מענין

יש מצב שישכיבו בלטה  על ביטון + ציבוטה?

6 דקות לפני, שון230 said:

אני מבין שפריצה מגיע בסוג של העברה חופשית + השלמת שכר של ווטפורד

אז על מי הולכים להשכיב את הבלטה ?!??

או שעדיין זה הפרופיל שמחפשים זרים - העברות חופשיות 

מענין

יש מצב שישכיבו בלטה  על ביטון + ציבוטה?

הלוואי שזה הסיפור