Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני1 שעה , antonio_margheriti2 said:

תכלס, עדיף לתת את הדקות האלה לשחקן צעיר ומבטיח כמו רונן חנציס.

מה הקשר?? אתה יודע בכלל מה התפקיד שלו שאתה מזיין ככה את המוח?

לפני2 שעות , אורוש ניקוליץ said:

אם השאלה היא ניק בלקמן או גיא מלמד אז התשובה ברורה לכולם אני חושב

וכן, חייב חלוץ בכיר על חלאיילה ומלמד

במידה ומלמד חותם כאן אז הוא לא יהיה על תקן חלוץ שלישי (הניחוש שלי הוא חלוץ מחליף או שיתפוס את המקום של חלאיילה כחלוץ ראשון) 

אבל אם כבר השוואת ביניהם אז גם עכשיו בלקמן טוב ממנו והיה מצליח יותר ממנו בב"ש ובפ"ת וברור שמלמד לא היה מצליח לעשות את מה שבלקמן עשה בעונה של ג'ורדי או בצ'מפיונשיפ 

44 דקות לפני, Dr. Caligari said:

במידה ומלמד חותם כאן אז הוא לא יהיה על תקן חלוץ שלישי (הניחוש שלי הוא חלוץ מחליף או שיתפוס את המקום של חלאיילה כחלוץ ראשון) 

אבל אם כבר השוואת ביניהם אז גם עכשיו בלקמן טוב ממנו והיה מצליח יותר ממנו בב"ש ובפ"ת וברור שמלמד לא היה מצליח לעשות את מה שבלקמן עשה בעונה של ג'ורדי או בצ'מפיונשיפ 

חחח למה אתה חושב שמלמד יגיע כחלוץ ראשון?

לפני2 שעות , Dr. Caligari said:

אין סיכוי בעולם שמכבי יישארו בלי חלוץ בכיר!

ואני ממש לא מסכים איתך שבלקמן יותר טוב ממלמד

מלמד הוא מחמיצן גדול אבל על כל 7-8 החמצות הוא כובש 1 לפחות לעומת בלקמן שאין לו אפילו צורה של שחקן ודיי מעסנו ממנו כבר בקדנציה הקודמת שלו

On 9.8.2021 at 15:43, turgi said:

אין סיכוי.

השאלה עם אופציה שלא תמומש. חייבים כזה כל קיץ.

הכל כבר מוזר - אאוט.

הכל צפוי - אין.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

קישור של גלזר שמיר וגולסה הוא איכותי מאוד לליגה שלנו.

גלזר כבר שנה סוחב פציעה וממש לא ברור מתי יחזור לכשירות מלאה.

לבנות על גולסה שהוא כבר סוגר שנה חמישית כאן זה חובבני, שחקן שאתה רושם את השם שלו בגוגל זה משלים ל"פצוע" (תבדוק אותי).

שמיר אולי בסדר, לא יודע, רזומה לא מרשים אותי לא ראיתי מספיק דקות משחק בשביל לשפוט.

גם אם אצא מנקודת מבט שכולם כשירים זה קישור מאוד לא יצרתי, שזה משהו שאפשר לחיות איתו כשיש שחקנים מאוד יצירתיים בהתקפה שידעו "להביא את הגול", כשכל מה שיש לנו זה גררו, לעלות ככה זה להתאבד על האפס אפס.

אנקדוטה קטנה לסיום, אני פשוט חייב כי רציתי להגיב לעיקרי הדברים ולא לזוטות, אבל אנחנו לא צריכים "איכותי מאוד לליגה שלנו", אנחנו צרכים את ההכי טוב וזה כרגע ממש לא הכי טוב.

Goldhar we need a striker (two wingers and an attacking midfielder)

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

חחח למה אתה חושב שמלמד יגיע כחלוץ ראשון?

אתה חושב שמכבי תספיק להביא גם מלמד וגם חלוץ בכיר, הלוואי 

לפני2 שעות , אורוש ניקוליץ said:

אין סיכוי בעולם שמכבי יישארו בלי חלוץ בכיר!

ואני ממש לא מסכים איתך שבלקמן יותר טוב ממלמד

מלמד הוא מחמיצן גדול אבל על כל 7-8 החמצות הוא כובש 1 לפחות לעומת בלקמן שאין לו אפילו צורה של שחקן ודיי מעסנו ממנו כבר בקדנציה הקודמת שלו

גם לא היה סיכוי בעולם בינואר האחרון שלא נביא שחקן יצירתי וששנה שעברה בנינו על שחקן שלא שיחק שנתיים בגלל פציעה על להחליף את הסקורר שלנו 

ולנושא שניהם לא משהו אבל מלמד לא מסוגל לדגדג את הקריירה של בלקמן.

מעבר לזה שבלקמן משחק במכבי ששם לשחקני התקפה קשה מאוד (תראה את התגובות על שויינפלד בהפועל ואצלנו, שגיב יחזקאל ואפילו חוזז) בלקמן מפ"ת היה נמכר בכמה מיליונים לחו"ל 

לפני4 שעות , kutomer said:

לבנות על גולסה שהוא כבר סוגר שנה חמישית כאן זה חובבני, שחקן שאתה רושם את השם שלו בגוגל זה משלים ל"פצוע" (תבדוק אותי).

שמיר אולי בסדר, לא יודע, רזומה לא מרשים אותי לא ראיתי מספיק דקות משחק בשביל לשפוט.

גם אם אצא מנקודת מבט שכולם כשירים זה קישור מאוד לא יצרתי, שזה משהו שאפשר לחיות איתו כשיש שחקנים מאוד יצירתיים בהתקפה שידעו "להביא את הגול", כשכל מה שיש לנו זה גררו, לעלות ככה זה להתאבד על האפס אפס.

אנקדוטה קטנה לסיום, אני פשוט חייב כי רציתי להגיב לעיקרי הדברים ולא לזוטות, אבל אנחנו לא צריכים "איכותי מאוד לליגה שלנו", אנחנו צרכים את ההכי טוב וזה כרגע ממש לא הכי טוב.

אתה תופתע מהקישור העונה לדעתי.

מאוד מקווה שלצד השמות האלה יפרצו גם שחר וקארצב(שחייב כבר להרים את הרמה).

אין ספק שבהתקפה אנחנו זקוקים לשלושה שחקנים לפחות, זה ברור. נראה מה קורה בסוף החלון.

דן ביטון צפוי לנחות היום או מחר 

הוא יהיה הפוש הרביעי, רכישה טובה

נקווה שבכל זאת יביאו את קניקובסקי, קיצוני וחלוץ זר ויסגרו את הרכש

לא צריך חלוץ שלישי לדעתי, יש לנו את גררו שיכול לשחק שם מקסימום, עדיף להביא עוד שחקן על אגף ימין שיתחרה עם גררו, גררו עם כל האהבה אליו צריך איזה קונטרה, הרבה משחקים הוא מסורבל, שם הקונטרה שלו זה חוזז, לא שחקן שמביא מספרים.

אבא של מאור לוי אומר שדן ביטון יחתום לשלוש שנים.

שזה מעודד, אם לא זוכרים שהוא אמר שעדן שמיר יחתום לשלוש שנים ובסוף הגיע בהשאלה לעונה.

1 דקה לפני, turgi said:

אבא של מאור לוי אומר שדן ביטון יחתום לשלוש שנים.

שזה מעודד, אם לא זוכרים שהוא אמר שעדן שמיר יחתום לשלוש שנים ובסוף הגיע בהשאלה לעונה.

חחח

לא יודע מה הצחיק אותי ההחתמה הזאת של שחקן ספסל שלנו שבא על תקן מושיע/ הכתבה/ התגובה עצמה

מה שכן זה כ"כ צפוי 

16 דקות לפני, erantheking21 said:

דן ביטון צפוי לנחות היום או מחר 

הוא יהיה הפוש הרביעי, רכישה טובה

נקווה שבכל זאת יביאו את קניקובסקי, קיצוני וחלוץ זר ויסגרו את הרכש

לא צריך חלוץ שלישי לדעתי, יש לנו את גררו שיכול לשחק שם מקסימום, עדיף להביא עוד שחקן על אגף ימין שיתחרה עם גררו, גררו עם כל האהבה אליו צריך איזה קונטרה, הרבה משחקים הוא מסורבל, שם הקונטרה שלו זה חוזז, לא שחקן שמביא מספרים.

אם אני לא טועה קניקובסקי יכול לחשק גם ככנף,הלוואי ויביאו אותו,לדעתי שובר שוויון.

ראיתי את קניקובסקי ב2 משחקים האחרונים של נתניה. שחקן טוב אבל בשום אופן לא שובר שיוויון.

פלוס מינוס הלבל של דן ביטון.

כאשר אחד רוצה להגיע והשני לא, זה קל.

5 דקות לפני, itanar said:

ראיתי את קניקובסקי ב2 משחקים האחרונים של נתניה. שחקן טוב אבל בשום אופן לא שובר שיוויון.

פלוס מינוס הלבל של דן ביטון.

כאשר אחד רוצה להגיע והשני לא, זה קל.

ואני זוכר משחקים שלמים שנה שעברה שהוא היה כל הקבוצה. עזוב, גביע הטוטו זה לא מדד למשהו

לפני5 שעות , kutomer said:

במשחקים הקשים והצמודים אתה תקבל קישור גרזני: גלזר-גולסה-שמיר/שחר/קארצב

ובמשחקים נגד הקבוצות הקטנות יותר אתה תקבל קישור של: גלזר-גולסה/שמיר/קארצב/שחר- דן ביטון.

גלזר אמנם לא בכשירות מלאה אבל הוא פתח את העונה נהדר. 

ההבאה של עדן שמיר קצת תוריד מעניין ה"לבנות על גולסה"

שמו של קניקובסקי הוזכר שוב בהקשר של מכבי תל אביב, אך במועדון טוענים בכל תוקף שלא הגיע שום פנייה, רשמית או עקיפה, מכיוון המועדון התל אביבי.

לא מבין למה לא לנסות? לא מנסים אפילו

לפני7 שעות , turgi said:

הכל כבר מוזר - אאוט.

הכל צפוי - אין.

צפוי לגמרי. היה צפוי ששמיר וביטון יחתמו ועכשיו תהיה תקופה של שקט עד כמעט סוף החלון, כולם כאן יקללו את כל בעלי התפקידים במכבי ובסוף נקבל איזה חלוץ זר בימים האחרונים של החלון

2 דקות לפני, snufkin said:

צפוי לגמרי. היה צפוי ששמיר וביטון יחתמו ועכשיו תהיה תקופה של שקט עד כמעט סוף החלון, כולם כאן יקללו את כל בעלי התפקידים במכבי ובסוף נקבל איזה חלוץ זר בימים האחרונים של החלון

רק שנשמע על עזיבה של אחד מהבובלים זה יותר מרכש