Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני לא יודע אם שילמנו לניקוליץ' משהו עד עכשיו 

יש ביטוח שמכסה דברים מהסוג הזה לא?

וגם לכמה שנים חתמו איתו מרגיש שהוא איזה 5 שנים פה

4 עונות אם לא טועה

אם באוגוסט 2019 הייתי אומר לכם שתוך שנתיים מהיום:

ברק יצחקי יהיה המנג'ר המקצועי

וואן לובן יהיה המאמן

אצילי יהיה בחיפה כי תקף קטינה

מיכה בבאר שבע מאותה סיבה

פרץ ברח בחינם לאיטליה

יוני ברח בתשלום לאיטליה ליגה 2 

מכבי שחררו בקיץ אחד את טיבי שכטר ריקן ואז החזרו את ריקן ישירות להרכב

אם הייתי אומר לכם שבמשחקי אירופה קנדיל עולה כווינגר ימין, פיבן שחקן הרכב עושה משחק ועל ריקן יושב כל משחק ההתקפה שלנו

וגררו מהנוער הפך לשחקן ההתקפה הכי טוב שלנו 

איפה הייתם מאשפזים אותי???????????????????????????????????????????

3 דקות לפני, שון230 said:

וואן לובן יהיה המאמן

מיכה בבאר שבע מאותה סיבה

פרץ ברח בחינם לאיטליה

אם הייתי אומר לכם שבמשחקי אירופה קנדיל עולה כווינגר ימין, פיבן שחקן הרכב עושה משחק ועל ריקן יושב כל משחק ההתקפה שלנו

וניקוליץ' עדיין בקבוצה ולא שיחק

12 דקות לפני, thunderbolt said:

לא הבנתי למה יש משא ומתן על ביטון, אבל לא מדברים על צ'יבוטה. לא רוצים להביא אותו?

כי את צ׳יבוטה לודוגורץ רוצים…

13 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני לא יודע אם שילמנו לניקוליץ' משהו עד עכשיו 

יש ביטוח שמכסה דברים מהסוג הזה לא?

וגם לכמה שנים חתמו איתו מרגיש שהוא איזה 5 שנים פה

עם הביטוח רפואי חינם שניצן הורביץ מממן למהגרים זרים, יכול להיות שהסתדרנו.

15 דקות לפני, שון230 said:

וואן לובן יהיה המאמן

מיכה בבאר שבע מאותה סיבה

פרץ ברח בחינם לאיטליה

הזייה מתי מיץ' יבין את הטעות של יצחקי ותמם רק הם אשמים בקרקס שנהיה פה. שנתיים שאין שום מעוף ודרך במועדון והנזק רק הולך ונהיה יותר גדול.

2 דקות לפני, הנדון said:

הזייה מתי מיץ' יבין את הטעות של יצחקי ותמם רק הם אשמים בקרקס שנהיה פה. שנתיים שאין שום מעוף ודרך במועדון והנזק רק הולך ונהיה יותר גדול.

נראה לי שהוא יודע את זה 

לגביי כמה אכפת לו מזה יש כרגע סימן שאלה 

השבועיים הקרובים כנראה יענו לנו על זה

4 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

נראה לי שהוא יודע את זה 

אני מעריך שהמצב כרגע הוא שכלפי חוץ הוא יגבה אותם(הגיוני) אבל בשיחות פנים הם חוטפים ממנו בראש יפה מאוד בקטע המקצועי(בקטע השיווקי אני מאמין שהוא די מרוצה).

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

נראה לי שהוא יודע את זה 

שיא השאיפות שלך שחקן שהיה אצלך בספסל שלוקח קיץ שלם להחתים. 

נוף הגליל

העולה החדשה קרובה לצירוף שחקן בחוליית הקישור, כאשר מי שסיכם עקרונית את כל תנאיו ואמור לחבור לקבוצה אחרי שיקבל אור ירוק ממכבי ת"א הוא הקשר בר כהן.

5 דקות לפני, Chipopo said:

גיא מלמד ועדן שמיר אחלה מחליפים לפשיץ ופרץ. מי שהיה בינוני בבאר שבע יככב במכבי.. הגיוני סה"כ

דיכאון קליני

מה עם לואי טאהא במקום הרננדס?

אין קסמים. המפתח בארץ זה להיות עם השלד הישראלי הכי טוב. כרגע זה לא המצב אצלנו, ולצערי לא מנסים לתקן את זה אלא הולכים על ישראלים משלימים ולא ישראלים מובילים (כגון קניקובסקי, קינדה, סבע ודומיהם). 

נותר רק סיכוי של אחד ל- שהזרים שיגיעו יהיו 100/100 ואז אולי נוכל לעשות משהו עם הסגל הזה.

רק מקווה מאד מאד שאם כל זה לא הולך הוא לפחות נותן הזדמנות לצעירים לפרוץ, כי מריקן או מטבח לא נראה את הישועה.

חלאס לשלוח לי פרטיות, חלאס לשלוח הודעות בוואטסאפ. כן. היום זה יום התהפכות הגנריים עם האותיות והמספרים. 

אני מתרכז כרגע בסתירת התחזיות ממוצש שאמרו שלא יהיה רכש השבוע. 

25 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

אין קסמים. המפתח בארץ זה להיות עם השלד הישראלי הכי טוב. כרגע זה לא המצב אצלנו, ולצערי לא מנסים לתקן את זה אלא הולכים על ישראלים משלימים ולא ישראלים מובילים (כגון קניקובסקי, קינדה, סבע ודומיהם). 

נותר רק סיכוי של אחד ל- שהזרים שיגיעו יהיו 100/100 ואז אולי נוכל לעשות משהו עם הסגל הזה.

רק מקווה מאד מאד שאם כל זה לא הולך הוא לפחות נותן הזדמנות לצעירים לפרוץ, כי מריקן או מטבח לא נראה את הישועה.

בשביל סיכוי טוב ת 100/100 בזרים (ברבים), מכבי תצטרך להוציא סכומים די פסיכיים.

קודם כל מאות אלפי יורו כדי להגיע חהסדר עם ניקוליץ והיווני (לניקו יש חוזה של עוד 700 אלף יורו ל 2 עונות, ליווני חוזה של 400+. נניח ושניהן יסתפקו בחצי יצרת חוזה, אתה צריך להוציא יותר מ חצי מליון כדי להשתחרר מהם).

בנוסף, בניגוד למה שחושבים, שוק הזרים החופשיים בעמדות שאנחנו צריכים לא בדיוק מלא אופציות והיום על כל זר כזה יש לך מתחרות מטורקיה או מליגות בכירות יותר. כדי להביא זר איכותי מאוד ברכישה, צריך להשקיע סכום העברה של כ 1.5 מליון יורו לפחות (וגם זה לא בטוח יספיק).

אז כדי להביא שניים זה 3-4 מליון יורו ועוד חצי מליון על השחרורים... וזה לפני השכר, ואחרי שכבר הוצאנו מליון בחלון הזה על חלאיילה+נחמיאס, וכנראה שנוציא מאות אלפי יורו על דן ביטון.

לכן אני חושב שזה לא תסריט ריאלי, אי אפשר לבנות ככה סגל. אני מקווה שיביאו זר אחד איכותי באמת וישקיעו שם את הכסף הגדול (רצוי וינגר) וחתימה לכמה שנים קדימה, בתקווה לבנות קבוצה שבעונה הבאה, בשילוב חלק מהצעירים שיתקדמו, תצטרך רק חיזוקים קטנים כדי לקחת אליפות

2 דקות לפני, snufkin said:

בשביל סיכוי טוב ת 100/100 בזרים (ברבים), מכבי תצטרך להוציא סכומים די פסיכיים.

קודם כל מאות אלפי יורו כדי להגיע חהסדר עם ניקוליץ והיווני (לניקו יש חוזה של עוד 700 אלף יורו ל 2 עונות, ליווני חוזה של 400+. נניח ושניהן יסתפקו בחצי יצרת חוזה, אתה צריך להוציא יותר מ חצי מליון כדי להשתחרר מהם).

בנוסף, בניגוד למה שחושבים, שוק הזרים החופשיים בעמדות שאנחנו צריכים לא בדיוק מלא אופציות והיום על כל זר כזה יש לך מתחרות מטורקיה או מליגות בכירות יותר. כדי להביא זר איכותי מאוד ברכישה, צריך להשקיע סכום העברה של כ 1.5 מליון יורו לפחות (וגם זה לא בטוח יספיק).

אז כדי להביא שניים זה 3-4 מליון יורו ועוד חצי מליון על השחרורים... וזה לפני השכר, ואחרי שכבר הוצאנו מליון בחלון הזה על חלאיילה+נחמיאס, וכנראה שנוציא מאות אלפי יורו על דן ביטון.

לכן אני חושב שזה לא תסריט ריאלי, אי אפשר לבנות ככה סגל. אני מקווה שיביאו זר אחד איכותי באמת וישקיעו שם את הכסף הגדול (רצוי וינגר) וחתימה לכמה שנים קדימה, בתקווה לבנות קבוצה שבעונה הבאה, בשילוב חלק מהצעירים שיתקדמו, תצטרך רק חיזוקים קטנים כדי לקחת אליפות

אתה צודק מאד, אף פעם לא טענתי שזה תסריט ריאלי. לכן התסריט הריאלי הוא שהשנה יהיה סגל בעייתי. 

7 דקות לפני, snufkin said:

כל עוד יצחקי ותמם ממשיכים פה לא רואה איך המצב משתנה לטובה. זה לא שעונה הבאה השוק יהיה מוצף באופציות ישראליות ראליות ויהיו לנו שישה זרים מתפקדים.

Just now, הנדון said:

כל עוד יצחקי ותמם ממשיכים פה לא רואה איך המצב משתנה לטובה. זה לא שעונה הבאה השוק יהיה מוצף באופציות ישראליות ראליות ויהיו לנו שישה זרים מתפקדים.

התקווה שלי היא שבעונה הבאה הבסיס שלנו יהיה טוב יותר כדי שבהשקעה סבירה נוכל להעמיד סגל שיתחרה על האליפות. זה אפשרי.

ברק יצחקיתכם, שרון תיתמם וגולד-הר של ציפיות..  יאללה הגיע הזמן לרכש בבקשה... אפשר לעשות משהו העונה.. 

3 שחקנים טובים, עליה לבתים ו4/4 בליגה ואנחנו כמו בעונת איביץ' 1 פסים בואכה איצ' נתניה.