Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, shai_20 said:

מה אתם ראיתם מדן ביטון הזה בכלל?

זה רק אני שלא מתלהב ממנו בכלל לאור התרומה שלו בעונה שעברה?

שחקן בינוני מאוד.

מה היתה התרומה שלו בעונה שעברה?

7 שערים ו-9 בישולים כשחצי עונה שיחק באגף בכלל ובפלייאוף לא שיחק הרבה.

23 דקות לפני, שון230 said:

קח תיקנתי לך - שיהיה לנו בהצלחה 

שמע אתה אמנם מצחיק אבל עייפתי מהראייה הזו, באמת.. אין טעם להגיב תישאר בשלך :) 

16 דקות לפני, Keano said:

לא חושב שחאליילה יכול להיות החלוץ הבכיר בעונה הראשונה שלו פה, וחלוץ שיכול לשחק בכנף זה לא זה, צריך פה סקורר. 

כתבת פה 7 זרים בסגל, פארפה יושאל. 

אני גם מתקשה להאמין, למרות שממשחק למשחק אני מחזיק ממנו יותר. מה אתה חושב שנכון לעשות? להביא את רוקאביצה ולהוריד את חלאיילה לספסל לרוב העונה? או להביא חלוץ זר? באמת לא יודע מה עדיף.

14 דקות לפני, snufkin said:

גם אם היווני ישוחרר (הוא לא יושאל כי הוא בעונה אחרונה לחוזה גם ככה..) ופארפה יושאל, עדין יש לך מקום לזר אחד בלבד (אותו חלוץ זר שדיברת עליו). אם אתה רוצה זר נוסף לכנף, מכבי חייבת למצוא פיתרון לניקוליץ ואת זה אני לא רואה קורה. מה שלא הצליחו במשך שנים, לא יצליחו בשבועו  האחרונים לחלון

מכבי לא רצו לדעתי להיפרד מניקוליץ' כי מבחינה כלכלית העדיפו להשאיר אותו ולקבל כסף חזרה מהביטוח.

נ.ב

קרדיט לך בגישה שפיתחתי לכך שלא חייבים להביא חלוץ לשפיץ על חשבון חלאיילה, אלא מישהו על ידו :) .

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פארפה לא יהיה בבוגרים. הוא לא נספר עד עכשיו ואין סיבה שזה ישתנה, לא יודע איך עדיין לא הפנמתם את זה. כנ״ל חנצ׳יס שישב בכל ארבעת המשחקים על הספסל/יציע וראה את קנדיל ושחר נכנסים לאגף. 

כל השנים מיכה לא תופקד בקישור? אתה בטוח שראית את מכבי בשנים האחרונות? מיכה זכה בשחקן העונה כקשר והוא היה יותר רך מביטון. שרי בחיפה גם לא השחקן הכי אגרסיבי שיש והוא משחק בקישור. 

בכדורגל של היום חייב להיות קשר יצירתי, בטח שכל הליגה עושה נגדך בונקר.

חוץ מזה שבסוף העונה היה נראה שביטון משפר את משחק הלחץ שלו.

מכבי צריכה גם זר לכנף וגם לאמצע. אי אפשר לסמוך על חלאיילה שיתן את הדו ספרתי. הוא יקבל את הדקות שלו כמו ששכטר ובלקמן קיבלו הרבה דקות בעונה שעברה.

וואלה, לא זוכר שראה הרכב בקישור אלא אם זה בא על חשבון פציעות. יותר זכור לי שפתח באגף ורק במקרה ונכנס מחליף שיחק באמצע. וגם זה רק בתקופה של איביץ'. לגבי ההתקפה אני מסכים איתך.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם דן ביטון הוא הפתרון שלנו לבעיה בכנפיים אז לא רק שאין לנו סיכוי לדגדג את חיפה, אנחנו גם הולכים לסבול מכדורגל נוראי ברוב המשחקים בעונה.

חוץ מזה, לא מבין למה צריך את מלמד, חלאיילה וחלוץ זר. חלאיילה, חלוץ זר וגררו מספיק לגמרי. מאוד מקווה שלא נביא את מלמד הבינוני הזה, אבל אם כן נביא לפחות שזה יפנה מקום לווינגר זר.

גם לדעתי קריטי ווינגר זר, בגלל זה רשמתי אפואדו משודרג. הלוואי ויהיה מקום ל-2 זרים להתקפה, לקישור לא מרגיש לי קריטי - יש לנו תשתית טובה.

1 דקה לפני, Naor23 said:

רק שמיכה בשנתיים האחרונות שלו במכבי שיחק באמצע ובעונה הראשונה שלו ששיחק שם נתן עונת שיא של 16-7 בכל המסגרות ותואר שחקן העונה. 

גם אני לא בטוח שביטון מספיק טוב כדי לשחק קשר התקפי אצלנו כי הוא מאוד רך ומאבד הרבה, השאלה אם התרומה ההתקפית שווה את החסרונות ההגנתיים.

מצד שני קניקובסקי הוא סיפור שונה כי הוא שחקן אגרסיבי יותר ויודע לשמור על הכדור יפה מאוד ולכן הוא מושלם לשחק כקשר קדמי.

מלבד מיכה שהגבתי קודם, מסכים עם כל מה שרשמת.

חבל,

כל כך רציתי את קניקובסקי, הוא כל כך מתאים לנו והוא אחד הטובים בליגה.

משער ששילמו מחיר דומה על שמיר וביטון לזה שאפשר היה להביא את קניקובסקי.

12 דקות לפני, shai_20 said:

שחקן בינוני מאוד.

תכלס הוא סוג של יונתן כהן במרכז המגרש. מגרבץ כל המשחק אבל בסוף עונה מסיים עם דו-ספרתי.

לדן ביטון יש כמעט הכל מבחינת סט יכולות אבל הוא מסתמן כמקרה ראש לא קטן.

מעבר לזה, ואן לייבן מתפקד אותו בעמדה ממש לא נוחה ונותן לו הוראות במגרש שהוא מתקשה למלא-אם במשחק הלחץ ואם בהנעת הכדור.

11 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:
32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה, לא זוכר שראה הרכב בקישור אלא אם זה בא על חשבון פציעות. יותר זכור לי שפתח באגף ורק במקרה ונכנס מחליף שיחק באמצע. וגם זה רק בתקופה של איביץ'. לגבי ההתקפה אני מסכים איתך.

אז תבדוק שוב. בשנתיים של איביץ׳ הוא שיחק באמצע כשבאגפים אצילי ועטר/יונתן. 

נגד קבוצה כמו חדרה וכו׳ אין סיבה שהוא לא ישחק. אם הוא לא ישפר את משחק הלחץ שלו הוא פחות יתאים למשחקים כמו ב״ש וחיפה, אבל נגד שאר הליגה הוא יכול לשחק שם בכיף.

6 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שיחק רק באמצע ב18/19, אצילי פתח 29 פעמים בליגה בכנף שמאל, עטר פתח רוב המשחקים בכנף ימין וסיים עם 12 שערים וכהן נתן עונת בכורה של 6-7 משהו כזה, תוסיף לזה את צ'יקו בעונת בכורה כמעט לא ראה דקות בחוד כי שכטר פתח כמעט בכל המשחקים וסיים עם 8-8.

1 דקה לפני, bister said:

אז שמיר זה המחליף לפרץ ודן ביטון זה השדרוג לדן ביטון. רק חסר את בלקמן וגמרנו. 

ומלמד ואיהב גנאים.

6 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אני גם מתקשה להאמין, למרות שממשחק למשחק אני מחזיק ממנו יותר. מה אתה חושב שנכון לעשות? להביא את רוקאביצה ולהוריד את חלאיילה לספסל לרוב העונה? או להביא חלוץ זר? באמת לא יודע מה עדיף.

להביא חלוץ זר בכיר, על עונה שלמה חלאיילה יקבל את הדקות שלו. 

3 דקות לפני, Keano said:

להביא חלוץ זר בכיר, על עונה שלמה חלאיילה יקבל את הדקות שלו. 

ווינגר זה דחוף יותר, אין לנו שם כמעט כלום. בלי זה גם לבנדובסקי לא יעזור

18 דקות לפני, shai_20 said:

שחקן בינוני מאוד.

הסטטיסטיקה של ״דן ביטון הזה״ קרובה מאוד לשל אצילי  בעונה שעברה מבחינת דקות, גולים, בישולים ומסירות מפתח. 7 שערים ו9 בישולים זה לא מעט, בטח ביחס לכמות הדקות שקיבל וגם בדקות האלה לרוב הוא שיחק באגף. 

אם הוא ישפר את משחק הלחץ וישחק באמצע ולא באגף הוא יתרום לנו המון. 

Just now, snufkin said:

אם אי אפשר להיפטר מניקוליץ׳ (לפי הפרסומים בכל האתרים זה אפשרי, לא יודע עד כמה זה נכון) הפתרון היחיד הוא להביא את רוקאביצה וווינגר שיודע לשחק גם באמצע.

4 דקות לפני, snufkin said:

ממה שהבנתי ימצאו פתרון גם לניקוליץ' ואז אפשר גם להביא זר לכנף אבל בוא נראה אם יצליחו. 

מקווה שזאת תהיה השאלה לאיזו קבוצה בסרביה, ואם יצליח לחזור לשחק וייתן עונה טובה אפשר יהיה להחזיר אותו לסגל עונה הבאה. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם אי אפשר להיפטר מניקוליץ׳ (לפי הפרסומים בכל האתרים זה אפשרי, לא יודע עד כמה זה נכון) הפתרון היחיד הוא להביא את רוקאביצה וווינגר שיודע לשחק גם באמצע.

מה זה אי אפשר? הכל אפשר. זה ענין של כסף והרבה. יש לו חוזה של 350*2 . אז להכיע איתו להסדר יעלה לך את כל החוזכ או רובו הגדול. לא רואה את זה קורה

Just now, הישראלי היפה said:

כל כך שקוף שביטון בא לאגף.

בקישור כבר יש לנו את גלזר, גולסה, ייני, שחר, קארצב, ריקן, פיבן, שמיר.

תלוי בפטריק. 

גולסה גמור לזמן הקרוב וכנראה גם כשהוא יחזור זה עניין של זמן עד שיפצע, ריקן לא לרמה, פיבן יחזור לתפקיד המאולתר השני שלו (מגן ימני) בזמן שקנדיל פצוע, על קארצב ושחר פטריק לא סומך ויש ספק לגבי הכשירות של גלזר. 

ככה שמכל אמנם רשמת הרבה שמות, אבל בפועל זה לא ככה.

1 דקה לפני, Keano said:

ממה שהבנתי ימצאו פתרון גם לניקוליץ' ואז אפשר גם להביא זר לכנף אבל בוא נראה אם יצליחו. 

מאיפה הבנת? זה המון כסף, מתי בפעם האחרונה מכבי הגיעו להסדר פיצוי של מאות אלפי יורו עם זר לפני שנגמר החוזה כדי לשחרר אותו?

1 דקה לפני, snufkin said:

מה זה אי אפשר? הכל אפשר. זה ענין של כסף והרבה. יש לו חוזה של 350*2 . אז להכיע איתו להסדר יעלה לך את כל החוזכ או רובו הגדול. לא רואה את זה קורה

כל הקבוצות בליגה מצליחות להתיר חוזים, גם בסכומים גבוהים, בלי שום בעיה. רק אצלנו חוזה זה חתונה קתולית ולא נעים לאף אחד לחתוך. 

1 דקה לפני, snufkin said:

קיבלנו לא מעט כסף על יונתן. כדי להיפטר מניקוליץ׳ שווה לשלם את זה. 

בסופו של דבר גם ככה נצטרך לשלם לו הכל. מה זה משנה אם זה יקרה בבת אחת העונה או רק בסיום החוזה?

Just now, snufkin said:

מאיפה הבנת? זה המון כסף, מתי בפעם האחרונה מכבי הגיעו להסדר פיצוי של מאות אלפי יורו עם זר לפני שנגמר החוזה כדי לשחרר אותו?

ערכתי את ההודעה, מקווה שיצליחו להשאיל. 

השאלה אם הוא יוכל לשחק בכלל עד ה14.9 ואז ישמרו את הזר האחרון לסוף החלון. 

אני לא יודע אם שילמנו לניקוליץ' משהו עד עכשיו 

יש ביטוח שמכסה דברים מהסוג הזה לא?

וגם לכמה שנים חתמו איתו מרגיש שהוא איזה 5 שנים פה