Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, itan17 said:

אגב, יחס 1.5 למכבי חיפה אלופה בווינר

אנחנו וב׳ש עם 2.7

האמת שאם מכבי עושים את הדבר ההגיוני ומביאים עכשיו רכש זה יחס מתנה, די ברור שהוא ירד לאיזור ה2.

18 דקות לפני, snufkin said:

שמיר ודן ביטון זה די צפוי ומתבקש. אני חושב שההמשך הולך לאכזב אתכם מאוד.. נקום וניפול העונה על ווינגר איכותי שכמובן לא יגיע

יגיע ווינגר זר, השאלה אם באמת נפגע ונביא אחד איכותי.

18 דקות לפני, Keano said:

הוא לא הטיפוס הכי קל אבל גם איביץ' לא היה מביא אותו

לאיביץ׳ היה מאמן כושר משלו בנוסף לזיגדון. אין סיבה שהוא היה מביא אותו. לפטריק אין מאמן כושר משלו.

10 דקות לפני, karambola said:

אם יגיע ווינגר זר לא יהיה מנוס מרוקאביצה בחוד לדעתי, נראה

17 דקות לפני, karambola said:

לא רואה איך מכבי מצליחה למצוא פיתרון לניקוליץ (ליווני עוד הגיוני שימצאו משהו כי הוא בעונה האחרונה וגם בזה אני חא בטוח). לכן לדעתי יגיע זר אחד ונראה לי שהוא יהיה חלוץ. ואן לייבן ידאג לתקוע את ביטון באגף

12 דקות לפני, snufkin said:

לא רואה איך מכבי מצליחה למצוא פיתרון לניקוליץ (ליווני עוד הגיוני שימצאו משהו כי הוא בעונה האחרונה וגם בזה אני חא בטוח). לכן לדעתי יגיע זר אחד ונראה לי שהוא יהיה חלוץ. ואן לייבן ידאג לתקוע את ביטון באגף

יש לי תחושה שבמידה ונשארים עם ניקוליץ, יגיעו 1-2 חלוצים ישראלים.
הזר יהיה כנף אני די בטוח בזה.

19 דקות לפני, ebibo said:

אם יגיע ווינגר זר לא יהיה מנוס מרוקאביצה בחוד לדעתי, נראה

מסכים.

לפני6 שעות , turgi said:

לדעתי לא הייתה

דור פרץ היה שחקן התקפה לכל דבר.

אם לא יבוא זר לקישור מכבי תהיה קשה מאוד לצפייה.

דור פרץ הוא ההגדרה ל50-50 כי אפשר להתווכח במה הוא תרם יותר הגנה או התקפה, בשניהם הוא היה אל בעונה הקודמת, זה שהוא היה מעל הליגה פשוט נבע גם במספרים, אבל הוא לא שחקן התקפה.

גם בעונות קודמות שלא נתן מספיק מספרים הוא היה שחקן התקפה?

מבחינה מעשית היו כמה משחקים שבנו עליו להוציא לפועל התקפות כקשר הקדמי ביותר, אבל ממה שאני זוכר דווקא במשחקים האלה הוא הרבה פחות הורגש ולא בא לידי ביטוי גם התקפית בצורה אירונית, הכל עניין של מיקום נכון, תזמון (להצטרפות להתקפה) ונינוחות בעמדה שאתה מכיר, לנסות בכוח לאו דווקא עוזר.

13 דקות לפני, karambola said:

יש לי תחושה שבמידה ונשארים עם ניקוליץ, יגיעו 1-2 חלוצים ישראלים.
הזר יהיה כנף אני די בטוח בזה.

הלוואי. בהנחה שמכבי לא יודעת להביא 2 זרים או יותר נכון לא יודעת/יכולה/רוצה לפנות מקום ל 2 זרים חדשים, אני לגמרי בעד שיגיע כנף זר וחלוץ ישראלי (מלמד/ראקוביצה). אבל מתאים לואן לייבן לתקוע את ביטון באגף ולהביא חלוץ זר (ושמיר או גולסה כ 10)

1 hour ago, ג'ורדי said:

ניק בלקמן נחת

עד שאני לא רואה הודעה רשמית שבלקמן חתם בקבוצה חדשה מבחינתי עדיין קיים סיכוי שהוא יחתום לעוד עונה אז בבקשה בלי בדיחות ״בלקמן נחת״ וכו. 

אחרי הקיץ הזה הלב שלי לא יעמוד בעוד מהלומה כזאת

1 hour ago, Naor23 said:

דור פרץ הוא ההגדרה ל50-50 כי אפשר להתווכח במה הוא תרם יותר הגנה או התקפה, בשניהם הוא היה אל בעונה הקודמת, זה שהוא היה מעל הליגה פשוט נבע גם במספרים, אבל הוא לא שחקן התקפה.

גם בעונות קודמות שלא נתן מספיק מספרים הוא היה שחקן התקפה?

מבחינה מעשית היו כמה משחקים שבנו עליו להוציא לפועל התקפות כקשר הקדמי ביותר, אבל ממה שאני זוכר דווקא במשחקים האלה הוא הרבה פחות הורגש ולא בא לידי ביטוי גם התקפית בצורה אירונית, הכל עניין של מיקום נכון, תזמון (להצטרפות להתקפה) ונינוחות בעמדה שאתה מכיר, לנסות בכוח לאו דווקא עוזר.

בעונות קודמות הוא היה 50-50.

בעונה שעברה הוא לגמרי היה חלק מחוליית ההתקפה ותרם הרבה יותר מגולסה.

30 דקות לפני, turgi said:

בעונות קודמות הוא היה 50-50.

בעונה שעברה הוא לגמרי היה חלק מחוליית ההתקפה ותרם הרבה יותר מגולסה.

אז זהו שלא, זה נראה לך כי הוא עשה קפיצה אדירה השנה ביכולת שלו והיה בפורמה משוגעת, אבל מלבד כמה משחקים ספורים הוא שיחק באותה עמדה בדיוק כמו בשנים קודמות.

זה שהוא תרם יותר מגולסה זה כי לגולסה בעצמו אין סט כישורים מדהים כדי לספק מספרים, אני בדעה שגם הוא בכלל קשר 50-50 ועושים לו עוול כשמתייחסים אליו כקשר התקפי.

גם אם תשים את מיטרוביץ ליד גולסה הוא יתרום יותר התקפית ממנו מבחינת מספרים, זה הופך אותו לקשר התקפי? חצי מהפעמים הוא בכלל תופקד קשר אחורי.

זה שמעמדה אחורית יותר פרץ תרם יותר מגולסה מעיד בעיקר על גולסה.

שוב פעם אני כותב, כשפרץ שיחק כקדמי ביותר הוא היה חלש מבדרך כלל ופחות היה מעורב ומורגש במשחק.

זה שנותנים לשחקנים מסויימים לשחק בעמדה קדמית יותר ממה שהם רגילים לא מבטיח שהם ירגישו יותר בנוח ויתנו יותר תפוקה, כמו למשל דן ביטון באגף, פרץ וקארצב כקשרים קדמיים או פיבן כפליימייקר.

לרוב זה פשוט מעיד על אובר שמרנות של מאמן, שמעדיף לתת בוסט להגנה בעמדות קדמיות יותר על חשבון התקפה, כשזה מול שחטאר זה עובד יפה, מול חדרה פחות.

5 דקות לפני, Keano said:

עמדת המוצא של דור היתה 50-50, אבל יכול להיות שההוראות שקיבל היו להצטרף הרבה להתקפה. 

עמדת המוצא של דור היא 50-50 נקודה.

הוא מאז ומתמיד ניחן בהצטרפות לרחבה והגיע להמון מצבים, השנה זה נכנס כי הוא השתפר והיה חד יותר.

עריכה:

בנוסף הוא גם לקח על עצמו יותר השנה, אז כן זה בא לידי ביטוי ביותר ניסיונות הבקעה.

3 דקות לפני, Naor23 said:

עמדת המוצא של דור היא 50-50 נקודה.

הוא מאז ומתמיד ניחן בהצטרפות לרחבה והגיע להמון מצבים, השנה זה נכנס כי הוא השתפר והיה חד יותר.

חושב שזה יותר מזה, הוא קיבל העונה יותר חופש להצטרף מבעונות קודמות.