Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

בוקר טוב

ספורט 5 אומרים שדן שמיר(שילוב של עדן ודן) בדרך לחתימה 

אני מאוד מקווה שנראה את קניקובסקי הבא בתור ופטריק יתרצה 

הוא, מניג וחלוץ הספרדי וכבר ניראה, לא רק טוב יותר, הרבה הרבה יותר טוב וגם נשתווה לחיפה, רק 3 רכישות נוספות.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

בוקר טוב

ספורט 5 אומרים שדן שמיר(שילוב של עדן ודן) בדרך לחתימה 

אני מאוד מקווה שנראה את קניקובסקי הבא בתור ופטריק יתרצה 

הוא, מניג וחלוץ הספרדי וכבר ניראה, לא רק טוב יותר, הרבה הרבה יותר טוב וגם נשתווה לחיפה, רק 3 רכישות נוספות.

גם רשום על גיא מלמד... 

משתווים לחיפה של 2017 

לפני3 שעות , turgi said:

דור פרץ היה שחקן התקפה לכל דבר.

אם לא יבוא זר לקישור מכבי תהיה קשה מאוד לצפייה.

השאלה אם שמיר וביטון יגיעו, לא יהיה כדאי להביא ווינגר וחלוץ זרים?

2 דקות לפני, itanar said:

השאלה אם שמיר וביטון יגיעו, לא יהיה כדאי להביא ווינגר וחלוץ זרים?

אני חושב שהווינגר הזר יהיה ביטון

17 דקות לפני, ron123 said:

גיא מלמד ...

יצחקי על סמים

רשום שעשוי להגיע כמחליף לבלקמן ( משמע חלוץ שלישי) ולא על חשבון חלוץ זר. לא כלכך בטוח שזה רעיון רע

16 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

רשום שעשוי להגיע כמחליף לבלקמן ( משמע חלוץ שלישי) ולא על חשבון חלוץ זר. לא כלכך בטוח שזה רעיון רע

לפני חודש וחצי הפורום פה צעק למה לא מביאים אותו חלוץ שלישי, נשבע שאנשים כבר לא יודעים מה הם רוצים.

45 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לדעתכם יש סיכוי שבונים על עדן שמיר כמחליף לפרץ ולהשקיע בווינגר וחלוץ זרים? 

מה הכוונה בונים? במקרה הרע יגיע זר אחד - מניח שחלוץ, במקרה הממש טוב יחסית אלינו יגיעו 2 - מניח שווינגר במקום יונתן וחלוץ.

אז כן, כנראה.. אין הרבה אופציות. 

38 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לא בטוח שזה רע? מי אתם רוצים שיגיע לפה בתור חלוץ שלישי? אם באמת מכבי מכוונים להביא עוד 2 חלוצים אחד זר ואחד מלמד כחלוץ שלישי זה מעולה, הלוואי שזה הכיוון.

35 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לפני חודש וחצי הפורום פה צעק למה לא מביאים אותו חלוץ שלישי, נשבע שאנשים כבר לא יודעים מה הם רוצים.

אגיד לך מה:

לא רוצים לשמוע עוד 3 שבועות, "אמנם כשלנו במשימה להביא חלוץ זר בגלל הקורונה שלא יכולנו לצפות ונזקי המלחמה. אבל אנחנו מאמינים מאוד בחלאיילה ומלמד, שני חלוצים ראויים וטובים מאוד שיכולים להצעיד את מכבי קדימה"

בטוח שלאף אחד אין משהו נגד מלמד חלוץ שלישי, פשוט כשאין לך אך חלוץ וחסר לך לפחות 2 קיצוניים ועוד שחקנים בכמה עמדות, לא אכפת לך מחלוץ שלישי במקום בלקמן ואתה חושש מה יהיה עם העמדות שלא ימלאו. כי בוא אני אתן לך סקופ, לא יגיע חלוץ, 2 קיצוניים, 2 קשרים לאמצע + גיא מלמד חלוץ שלישי.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

בינתיים טוריחו מגיב לפוסט שמכבי העלו על שורה (לא מצליח להעלות לפה). להביא. 

מעדכן שרשמו לו לחזור והוא הגיב שהוא יאהב את זה. איך הוא עוד לא פה? מי מנהל את מכבי?

6 דקות לפני, Sawyer said:

אגיד לך מה:

לא רוצים לשמוע עוד 3 שבועות, "אמנם כשלנו במשימה להביא חלוץ זר בגלל הקורונה שלא יכולנו לצפות ונזקי המלחמה. אבל אנחנו מאמינים מאוד בחלאיילה ומלמד, שני חלוצים ראויים וטובים מאוד שיכולים להצעיד את מכבי קדימה"

בטוח שלאף אחד אין משהו נגד מלמד חלוץ שלישי, פשוט כשאין לך אך חלוץ וחסר לך לפחות 2 קיצוניים ועוד שחקנים בכמה עמדות, לא אכפת לך מחלוץ שלישי במקום בלקמן ואתה חושש מה יהיה עם העמדות שלא ימלאו. כי בוא אני אתן לך סקופ, לא יגיע חלוץ, 2 קיצוניים, 2 קשרים לאמצע + גיא מלמד חלוץ שלישי.

שמע הכל תלוי בקושי , עם גיא מלמד הקושי לסגור את החוזה הוא עניין זניח, אז לא נראה לי שזה כזה משפיע על חלוץ זר כזה או אחר. מה שכן זה כנראה יעביר את הלחץ לרכש בגזרת הכנפיים.

לדעתי בסוף יהיה פה 2 חלוצים + קיצוני אחד + שחקן קישור אחד

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מעדכן שרשמו לו לחזור והוא הגיב שהוא יאהב את זה. איך הוא עוד לא פה? מי מנהל את מכבי?

יש לי הרגשה שפטריק לא יסתדר איתו

23 דקות לפני, Sawyer said:

אגיד לך מה:

בסדר אחי, מבין מה אתה אומר, אבל שיתחילו ממשהו. מצד שני קשה לי להאמין שלא יגיע כלום.