Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, Keano said:

לא חושב שהפתיחה בעונה שעברה היתה קשורה לרכש כזה או אחר, הפוקוס היה חזק על אירופה + דוניס שאצלו ההגנה היתה רק המלצה

נו ואצל ואן לוון בינתיים אין התקפה אז לנצח בטוח לא ננצח וההגנה עושה בושות ורק בנס לא חוטפים.

אני לא מחכה לליגה. מכבי כבר התחילה להתחרות. אני לא מרוצה ממה שאני רואה בקונפרנס ליג ובעיניי הרכש היה צריך בראש ובראשונה להגיע לאירופה - שם הייתי רוצה לראות את קפיצת המדרגה של מכבי וצריך להשיג נקודות דירוג ולכן, בלשון המעטה, אני לא אוהב את זה שהרכש מגיע כמעט תמיד לליגה ומקווים לנס באירופה עד שנסתדר. 

אבל לא על זה העניין. אני חושב שכמו בעבודה, כמו בזוגיות, כמו בלימודים, כמו בחיים בכלל - יש גם תקופות פחות טובות וזה בסדר, מכבי יכולה להיות פחות טובה. נקבל את זה. מכבי יכולה להקשות על הרכש כדי להשיג מחירים טובים ומתוך זה יפלו לנו הרבה עיסקאות, מכבי יכולה להיות לא מתואמת ב-100%, מכבי יכולה לטעות בקיצר. ואנחנו מצידנו צריכים להתעצבן, להיות מתוסכלים ולדחוף קדימה וגם קצת להלחיץ אבל גם לזכור שזה בסדר שיש גם תקופה כזאת - וכל עוד יש מגדלור כמו גולדהאר שלוקח את הקבוצה למסע ולדרך ארוכה, אני מוכן לספוג עונה כזאת. אתחיל לדאוג כשגולדהאר לא ירצה יותר. זה באמת יפחיד. 

1 דקה לפני, Dbolsa said:

נו ואצל ואן לוון בינתיים אין התקפה אז לנצח בטוח לא ננצח וההגנה עושה בושות ורק בנס לא חוטפים.

דווקא יש התקפה ביחס לכלים שיש, הגענו להרבה מצבים, צריך איכות אין ספק.

גם אם יגיעו 2 מתוך ה-4 שצריך בקרוב זה לא יהווה תירוץ לפתיחה חלשה.

3 דקות לפני, Keano said:

דווקא יש התקפה ביחס לכלים שיש, הגענו להרבה מצבים, צריך איכות אין ספק.

גם אם יגיעו 2 מתוך ה-4 שצריך בקרוב זה לא יהווה תירוץ לפתיחה חלשה.

על איזה התקפה אתה מדבר? הגענו להרבה מצבים נגד קבוצה ברמה של הלאומית, נגד הבונקרים בליגה זה יהיה מביך.

Just now, מכביסט לעד said:

על איזה התקפה אתה מדבר? הגענו להרבה מצבים נגד קבוצה ברמה של הלאומית, נגד הבונקרים בליגה זה יהיה מביך.

משחק נוקאאוט באירופה זה תמיד קשה, בטח בחוץ ועשינו עבודה טובה שם.

כל העניין של הרכש נשגב מבינתי, ההתנהלות לא שונה מקייצים קודמים, אבל הפעם היתה הרגשה שהם הפנימו(אחרי ששוחררו מספר שחקנים מרכזיים) שהפעם הם מתכננים לבנות קבוצה מהתחלה

כבר הפסדנו 2 תארים(אומנם לא משמעותיים) והנורה אדומה נדלקה

ההודעות סותרות של המאמן, המנכ"לית ועוד הרבה מראות שאף אחד שם לא יודע מימין ומשמאל מצטער

אם חלילה לא נעבור את הסלובקים, זה כשלון עצום רק של המערכת, לא של השחקנים בלבד, לא של המאמן בלבד, של המערכת בצורה כללית(כולל את כולם)

לא זוכר כזה קיץ בזיוני כבר המון זמן. ברמת הלוני

לא ברור מה קורה בקבוצה ואיך נחלשנו משמעותית מהעונה שעברה שגם בה הסגל היה רחוק מלהרשים.

צפויה עונה קשה לצפייה. אנחנו נחלשנו והיריבות התחזקו משמעותית. האליפות זה נוקאאוט ברור. מקווה שלא נתבזה בשאר

33 דקות לפני, erantheking21 said:

כל העניין של הרכש נשגב מבינתי, ההתנהלות לא שונה מקייצים קודמים, אבל הפעם היתה הרגשה שהם הפנימו(אחרי ששוחררו מספר שחקנים מרכזיים) שהפעם הם מתכננים לבנות קבוצה מהתחלה

כבר הפסדנו 2 תארים(אומנם לא משמעותיים) והנורה אדומה נדלקה

ההודעות סותרות של המאמן, המנכ"לית ועוד הרבה מראות שאף אחד שם לא יודע מימין ומשמאל מצטער

אם חלילה לא נעבור את הסלובקים, זה כשלון עצום רק של המערכת, לא של השחקנים בלבד, לא של המאמן בלבד, של המערכת בצורה כללית(כולל את כולם)

גם לא מאשים פה את השחקנים לא אשמתם שחלק גדול לא לרמת הרכב וועדיין בקבוצה צריך לתמוך בשחקנים כל עוד הם נותנים את המאה אחוז, ההנהלה זה סיפור אחר הם בהחלט אשמים שהגענו למצב הזה.

6 דקות לפני, הנדון said:

גם לא מאשים פה את השחקנים לא אשמתם שחלק גדול לא לרמת הרכב וועדיין בקבוצה צריך לתמוך בשחקנים ההנהלה זה סיפור אחר הם בהחלט אשמים שהגענו למצב הזה.

ברור.....

כפי שאמרתי, קצב העבודה האיטי והסבלני של המועדון (שהוא בדרך כלל כמו שאמרתי, לא שונה מקייצים קודמים) תוך כדאי מתן בדיקות איפה צריך להתחזק ומה לא תואם בכלל את המציאות של קבוצה בסדר גודל של מכבי, בטח אחרי שכבר שוחררו שחקנים וזה היה ברור שמכבי צריכה מהפכה והחתמה לא קטנה של שחקנים, לא יתכן שהמועדון הכי גדול בארץ לא יהיה עם תוכנית מסודרת מאפריל בערך, גם איביץ' טען שאת הדברים האלה עושים באפריל ולא באוגוסט...ואן לויבן לפעמים נשמע שהוא חלק מההנהלה ולא מאמן וגם הוא בעצמו לא החליט מה ואיפה, בתור מאמן ציפיתי ממנו כבר לפני המחנה אימון לדעת מה מו מי, כל העסק הזה והקצב גובל בעינוי לקבוצה ולאוהדים...אם יהיה סגר אז בכלל, כל יום שעובר לא חוזר וכל יום שעובר רק מוריד ממני את הציפיה לכמות השחקנים שיגיעו.

לפני13 שעות , שי123 said:

טיבי ושכטר לקראת סיום הקריירה, לא בדיוק אבדה לדורות.

מיכה ואצילי לא קשור בכלל, כי הם הועזבו מסיבות לא מקצועיות/כלכליות.

דסה היחיד ברשימה הזאת שהוא פשלה ניהולית, שנתנו לו להגיע לשנת חוזה בלי שחידשו לו את החוזה קודם.

טיבי עדיין אחד הבלמים הטובים בישראל ושכטר עדיין חלוץ ליגה לגיטימי, ולגבי אצילי ומיכה זו הייתה החלטה שהיא הייתה רק של מיץ' (אני בספק אם מישהו בהנהלה הסכים איתו לגבי ההחלטה הזו), אבל זה לא אומר שמדובר בהחלטה טובה ונכונה, עובדה שרוב האוהדים לא הסכימו איתו, אפילו שמעון מזרחי אמר שהיה מקבל החלטה אחרת, גם ג'ורדי ואיביץ'

תירוצים תמיד יש, אבל בסופו של דבר מדובר בשחקנים ישראלים טובים שיכלו להיות במועדון והיום הם כבר לא, ובשוק ישראלי כל כך חלש זה משהו שפוגע בנו.

13 דקות לפני, Marco_Reus said:

טיבי עדיין אחד הבלמים הטובים בישראל ושכטר עדיין חלוץ ליגה לגיטימי, ולגבי אצילי ומיכה זו הייתה החלטה שהיא הייתה רק של מיץ' (אני בספק אם מישהו בהנהלה הסכים איתו לגבי ההחלטה הזו), אבל זה לא אומר שמדובר בהחלטה טובה ונכונה, עובדה שרוב האוהדים לא הסכימו איתו, אפילו שמעון מזרחי אמר שהיה מקבל החלטה אחרת, גם ג'ורדי ואיביץ'

תירוצים תמיד יש, אבל בסופו של דבר מדובר בשחקנים ישראלים טובים שיכלו להיות במועדון והיום הם כבר לא\ ובשוק ישראלי כל כך חלש זה משהו שפוגע בנו.

הטענה שלך היתה שהיה ניתן להשאיר אותם במועדון וטעות לוותר עליהם, אז את מיכה ואצילי אי אפשר היה להשאיר כי מיטש החליט שהם לא יכולים להישאר.

יסלח לי שכטר שאני מאוד אוהב, אבל בשלב הזה של הקריירה זאת ממש לא טעות לוותר עליו.

ונשארנו עם טיבי שאכן היה לו עדיין מה לתרום לקבוצה, אבל זאת היתה החלטה שלו.

אישית אני חושב שאחרי הטעות שלו בק״ש שעלתה לנו מעשית באליפות, זה היה צעד מתבקש.

21 דקות לפני, שי123 said:

הטענה שלך היתה שהיה ניתן להשאיר אותם במועדון וטעות לוותר עליהם, אז את מיכה ואצילי אי אפשר היה להשאיר כי מיטש החליט שהם לא יכולים להישאר.

יסלח לי שכטר שאני מאוד אוהב, אבל בשלב הזה של הקריירה זאת ממש לא טעות לוותר עליו.

ונשארנו עם טיבי שאכן היה לו עדיין מה לתרום לקבוצה, אבל זאת היתה החלטה שלו.

אישית אני חושב שאחרי הטעות שלו בק״ש שעלתה לנו מעשית באליפות, זה היה צעד מתבקש.

אתה משחרר שחקנים מסוימים, לא משנה עכשיו אם זה בצדק או לא, אתה תמיד צריך להביא מחליפים, נכשלנו בגדול עם המחליף של אצילי(בן חיים) וכרגע השחקן היחיד שיכול להכנס לנעליו זה קניקובסקי ואני לא רואה שמכבי ממהרים לגביו ואין לי מושג למה, הוא שחקן שיודע ללחוץ ולשחק גם על הקו , מאוד מזכיר אותו, לא ברור למה הוא עוד לא פה.

לגבי מיכה, המחליף זה ביטון שדי הצדיק במספרים ואני חושב גם הוא צריך להיות פה..אז אם מיץ' בצדק שחרר אותם, זה זכותו, אבל גם צריך לחזק את הקבוצה ופה לא ברור איך הקבוצה לא מביאה את המחליפים האלה, כי השוק דל, אין ישראלים ומספר הזרים מצומצם מאוד.

אם לא יגיעו לפחות 3 שחקנים באנקרים שוברי שוויון זה יהיה ביזיון (בלם, קשר, חלוץ) ואם יש כבוד מי שאחראי על כך צריך לשים את המפתחות ולהגיד נכשלתי בין אם זה סקאווטינג או מנג׳ר.

21 דקות לפני, DanMTA said:

אם לא יגיעו לפחות 3 שחקנים באנקרים שוברי שוויון זה יהיה ביזיון (בלם, קשר, חלוץ) ואם יש כבוד מי שאחראי על כך צריך לשים את המפתחות ולהגיד נכשלתי בין אם זה סקאווטינג או מנג׳ר.

בדיוק

ובכלל בקיץ הזה מבחינתי כל ההנהלה אשמה 

גם הטמטום פה הוא עצום.

איך זה לא ברור למכבי שלא להשקיע על רכש יגרום להפסדי ענק.

לשלב הבתים לא נעלה. זה הפסד של כמה עשרות מיליוני שקלים.

התנהלות של כפר סבא

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

אני אישית מאוד לא אוהב את ההתנהלות של מכבי העונה, אבל בואו. שעון החול לא נגמר ולא קרוב ללהיגמר. בואו לא נגזים. לי יש אמון מלא בגולדהאר שמגיע מתוך היסטוריה משותפת של עשור שלו ושל הקהל שלנו - אנחנו יודעים מה הוא שווה. ולא רק כסף. יש לו 'למה' חזק. ואין ספק שהוא שואף להעמיד קבוצה חזקה - לכן ברור שמכבי תשאף להיות קבוצה חזקה ותנסה להתחרות על כל התארים. האם זה יספיק? כנראה שלא. אבל כל עוד הנר דולק אפשר לתקן. יש עוד זמן.

אני מסכים וההיסטריה הזאת..כל פעם שאני רואה פה מישהו שרושם שחייב 5 שחקנים עוברת בי חלחלה מהשטות הזאת.

2-3 שחקנים, ובעיקר להתקפה, יקפיצו את הרמה של הקבוצה באופן משמעותי.

מקווה מאוד לוינגר זר ועוד שחקן התקפה ישראלי, אם פארפה עדיין לא בשל אז הרי עוד זר יבוא בטוב.

בסופו של דבר זה תלוי בפטריק יותר מכל רכש בעיניי, כל עוד הקישור ממשיך להיות עם פיבן וריקן אין עתיד.

19 דקות לפני, מרגוליס said:

גם הטמטום פה הוא עצום.

איך זה לא ברור למכבי שלא להשקיע על רכש יגרום להפסדי ענק.

לשלב הבתים לא נעלה. זה הפסד של כמה עשרות מיליוני שקלים.

התנהלות של כפר סבא

האמת, גם עם הסגל הנוכחי אתה צריך לעבור את הקבוצות האלה.

הבעיה היא שהמאמן נותן קרדיט ל-2 שחקנים שאין להם מושג, ריקן הפרווה - ופיבן שאני מרחם עליו, כי הוא בלם ליגה טוב, ולא פאקין פליימייקר.

11 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

האמת, גם עם הסגל הנוכחי אתה צריך לעבור את הקבוצות האלה.

הבעיה היא שהמאמן נותן קרדיט ל-2 שחקנים שאין להם מושג, ריקן הפרווה - ופיבן שאני מרחם עליו, כי הוא בלם ליגה טוב, ולא פאקין פליימייקר.

לא חושב שעוברים את השלב הבא עם הסגל הנוכחי

2 דקות לפני, snufkin said:

לא חושב שעוברים את השלב הבא עם הסגל הנוכחי

ממש לא וגם אם יביאו עכשיו חמישה שחקנים זה מאוחר מידי.