Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, erantheking21 said:

כי הוא פצוע ל3 חודשים?

רז אמיר כבר צייץ בנוגע לזה בתגובה לגיל שלי. ג'קי שם לו תג מחיר של 4 מ € כי אין לו כוונה למכור בארץ.

1 hour ago, tkui said:

זה סתם חארטות
נראה לכם שמיטש ינהל ככה מו"מ כשהצד השני יודע שאנחנו חייבים שחקנים ויש לנו כסף

הצד השני יודע תמיד שיש כסף כי יודעים את מיקומו של בעל הבית ברשימת עשירי תבל...

הכל היום מתוקשר בדרך כזאת או אחרת החוצה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מה פספסתי לגבי זרגרי? הוא 6 בתפקיד שלו

אנחנו לא צריכים 6

חחח מה זה משנה התפקיד, יש שם לרכש לא ריאלי 

מכבי מרחק עוד יומיים שלושה מלפספס את ההזדמנות להביא רכש לפני שהכל מתפוצץ לנו בפנים עם סגר עד סוף החלון. מישהו שם מבין את זה בכלל? מישהו מבין שאנחנו מרחק שניה מלשרוף את העונה הזאת ואת היחסים בין הקהל שיתפוצץ בלי הפסקה על ההנהלה לתמיד?

3 דקות לפני, Sawyer said:

מכבי מרחק עוד יומיים שלושה מלפספס את ההזדמנות להביא רכש לפני שהכל מתפוצץ לנו בפנים עם סגר עד סוף החלון. מישהו שם מבין את זה בכלל? מישהו מבין שאנחנו מרחק שניה מלשרוף את העונה הזאת ואת היחסים בין הקהל שיתפוצץ בלי הפסקה על ההנהלה לתמיד?

קל:(

15 דקות לפני, Sawyer said:

בסגר שהיה שנה שעברה נתנו לזרים לנחות לא?

חוץ מזה שתאורתית שחקן לא צריך לנחות בארץ כדי לחתום, יכול לעבור בדיקות רפואיות ולחתום בחו"ל ולנחות פה שיתאפשר.

לא אידיאלי ועוד סיבה למה לא לחכות לרגע האחרון כדי להביא רכש אבל זה לא אומר שאם מחליטים על סגר לא מגיע רכש.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בעונה שעברה הבאנו רכש למרות הסגר, שלא יספרו סיפורים.

ברור, פשיץ והרננדס חתמו אחרי תחילת הסגר השני, מה שכן זה לא הופך את כל הסיפור לקל יותר. 

27 דקות לפני, Sawyer said:

לא סיכמנו שמנמיכים ציפיות מהעונה הזאת?

5 דקות לפני, snufkin said:

לא סיכמנו שמנמיכים ציפיות מהעונה הזאת?

זה לא קשור זה עובר כל גבול. אני מרחם על חלאילה שהולך להפוך לשעיר לעזאזל של הכישלון העונה. בושה וחרפה, אין תירוצים למה שקורה כאן.

5 דקות לפני, Sawyer said:

זה לא קשור זה עובר כל גבול. אני מרחם על חלאילה שהולך להפוך לשעיר לעזאזל של הכישלון העונה. בושה וחרפה, אין תירוצים למה שקורה כאן.

אני מבין מה אתה אומר רק ברצינות תוהה מה יש היום שלא ידענו לפני כמה שבועות. כולם ידעו שיונתן ימכר, כולם ידעו שרכש יגיע רק לקראת סוף החלון וזה יהיה שחקן-שניים ולא באיזו השקעה מטורפת (חוץ מהגנרים עם האותיות והמספרים שהיו בטוחים שמכבי תנחית 5 חייזרים), הפנמנו שהעונה אנחנו כנראה לא תחרותיים לכתר. אז מה הדליק אותך דווקא עכשיו?

2 דקות לפני, snufkin said:

אני מבין מה אתה אומר רק ברצינות תוהה מה יש היום שלא ידענו לפני כמה שבועות. כולם ידעו שיונתן ימכר, כולם ידעו שרכש יגיע רק לקראת סוף החלון וזה יהיה שחקן-שניים ולא באיזו השקעה מטורפת (חוץ מהגנרים עם האותיות והמספרים שהיו בטוחים שמכבי תנחית 5 חייזרים), הפנמנו שהעונה אנחנו כנראה לא תחרותיים לכתר. אז מה הדליק אותך דווקא עכשיו?

זה שברור שלא יגיע מספיק רכש לא הופך את זה לפחות מעצבן ומרגיז. 

4 דקות לפני, snufkin said:

שמכבי לא מבינים שאנחנו בדרך לסדר + מלחמה. שזרים (ואולי אפילו ישראלים בחול) לא יסכימו להגיע לכאן ואז גם את המעט והמאוחר מדי שהיו מביאים כדי לפחות לסיים מקום שני לא יצליחו להביא בגלל זה.

ואז יגידו בראיונות שה"קורונה" דפקה את העונה וינסו להפוך את זה ללא אשמתם או משהו שאי אפשר היה לצפות אבל הקהל של מכבי מפגר רק עד גבול מסויים והוא יתפוצץ עליהם ויוביל לתגובה שלא הייתה כאן כבר למעלה מעשור. הולך להיות סיוט. איזה מפגרים, איזה אימפוטנטים. ואוו.

15 דקות לפני, Sawyer said:

שמכבי לא מבינים שאנחנו בדרך לסדר + מלחמה. שזרים (ואולי אפילו ישראלים בחול) לא יסכימו להגיע לכאן ואז גם את המעט והמאוחר מדי שהיו מביאים כדי לפחות לסיים מקום שני לא יצליחו להביא בגלל זה.

ואז יגידו בראיונות שה"קורונה" דפקה את העונה וינסו להפוך את זה ללא אשמתם או משהו שאי אפשר היה לצפות אבל הקהל של מכבי מפגר רק עד גבול מסויים והוא יתפוצץ עליהם ויוביל לתגובה שלא הייתה כאן כבר למעלה מעשור. הולך להיות סיוט. איזה מפגרים, איזה אימפוטנטים. ואוו.

הפיצוץ בלתי נמנע - שעון החול כבר נגמר - הקהל מעולם לא היה טעון יותר. מה שקרה הקיץ זה הפקרות.

4 דקות לפני, Sawyer said:

יגיעו בערך 2 שחקנים. עם קורונה ובלי, עם סגר ובלעדיו (רק בעונה שעברה הבאנו 2 זרים בסגר מהודק). אבל זה לא יקרה בימים הקרובים, מכבי עובדת ל-א-ט ולא מהיום. הקהל? נראה עד כמה העונה תהיה רעה, אם נהיה סבירים וטופ 3, מקווה שיהיה רגוע

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה שברור שלא יגיע מספיק רכש לא הופך את זה לפחות מעצבן ומרגיז. 

התרגזנו כבר לפני חודש. מה יתן להתרגז שוב כל יומיים? נעודד מה שיש ונקווה להכי טוב שאפשר 

4 דקות לפני, snufkin said:

יגיעו בערך 2 שחקנים. עם קורונה ובלי, עם סגר ובלעדיו (רק בעונה שעברה הבאנו 2 זרים בסגר מהודק). אבל זה לא יקרה בימים הקרובים, מכבי עובדת ל-א-ט ולא מהיום. הקהל? נראה עד כמה העונה תהיה רעה, אם נהיה סבירים וטופ 3, מקווה שיהיה רגוע

ההבדל הוא ששנה שעברה היינו והעולם היה בנקודה מסוימת. השנה פיתו זרים עם תא פתוחה ועם כמה ניצחנו את הקורונה, התמהמו ולא החתימו ועכשיו מקבלים ברקסים לפנים מכל מי שהיה במו"מ.

אז כן, יגיעו שחקנים כלשהם. לאסוף פליטים בתחנה המרכזית גם אני יכול, זה לא יקדם אותנו לשום מקום. וזה מה שיקרה "בגלל" הקורונה והמלחמה.

אני אישית מאוד לא אוהב את ההתנהלות של מכבי העונה, אבל בואו. שעון החול לא נגמר ולא קרוב ללהיגמר. בואו לא נגזים. לי יש אמון מלא בגולדהאר שמגיע מתוך היסטוריה משותפת של עשור שלו ושל הקהל שלנו - אנחנו יודעים מה הוא שווה. ולא רק כסף. יש לו 'למה' חזק. ואין ספק שהוא שואף להעמיד קבוצה חזקה - לכן ברור שמכבי תשאף להיות קבוצה חזקה ותנסה להתחרות על כל התארים. האם זה יספיק? כנראה שלא. אבל כל עוד הנר דולק אפשר לתקן. יש עוד זמן.

5 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אני אישית מאוד לא אוהב את ההתנהלות של מכבי העונה, אבל בואו. שעון החול לא נגמר ולא קרוב ללהיגמר. בואו לא נגזים. לי יש אמון מלא בגולדהאר שמגיע מתוך היסטוריה משותפת של עשור שלו ושל הקהל שלנו - אנחנו יודעים מה הוא שווה. ולא רק כסף. יש לו 'למה' חזק. ואין ספק שהוא שואף להעמיד קבוצה חזקה - לכן ברור שמכבי תשאף להיות קבוצה חזקה ותנסה להתחרות על כל התארים. האם זה יספיק? כנראה שלא. אבל כל עוד הנר דולק אפשר לתקן. יש עוד זמן.

עוד 18 ימים מתחילה הליגה כן? 

עונה שעברה פתחנו עם 1 מ6 נקודות. פתיחה דומה + מכבי חיפה מחזור 3 וטרנר מחזור 4 זה מתכון לבלאגן 

מה שכן אולי לא יהיה קהל אז בלומפילד לא יהיה בשיגעון עליהם

1 דקה לפני, דקסטר said:

עוד 18 ימים מתחילה הליגה כן? 

עונה שעברה פתחנו עם 1 מ6 נקודות. פתיחה דומה + מכבי חיפה מחזור 3 וטרנר מחזור 4 זה מתכון לבלאגן 

מה שכן אולי לא יהיה קהל אז בלומפילד לא יהיה בשיגעון עליהם

לא חושב שהפתיחה בעונה שעברה היתה קשורה לרכש כזה או אחר, הפוקוס היה חזק על אירופה + דוניס שאצלו ההגנה היתה רק המלצה