Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

21 דקות לפני, itanar said:

מצחיק הזלזול הזה בעדן שמיר שכרגע יש לנו את פיבן בעמדה הזאת.

לדעתי שמיר בטופ 4 קשרי 50-50 הישראלים והתחליף הישראלי הכי קרוב לפרץ.

לא כוכב כמובן, אבל הסגל הישראלי שלנו זועק חיזוק.

הלוואי שיגיע.

מי מזלזל? הוא לא גרוע. הוא בינוני. ובינוני יש לנו מספיק. אם היית קבוצה שיש לה חלש, ויכולה להביא במקרה הטוב בינוני - הייתי אומר וואו על עדן שמיר.

אבל שאתה קבוצה חזקה, שיכולה להביא מבחוץ משהו טוב ולהשיג בינוני בחינם בדמות צעירים רעבים, להביא בינוני מבחוץ זה מחדל.

4 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מי מזלזל? הוא לא גרוע. הוא בינוני. ובינוני יש לנו מספיק. אם היית קבוצה שיש לה חלש, ויכולה להביא במקרה הטוב בינוני - הייתי אומר וואו על עדן שמיר.

אבל שאתה קבוצה חזקה, שיכולה להביא מבחוץ משהו טוב ולהשיג בינוני בחינם בדמות צעירים רעבים, להביא בינוני מבחוץ זה מחדל.

אתה קבוצה עם קישור לא רק חלש אלא חלש מאוד. אז גם בינוני במצבנו זה מצויין. ושוב, בעיני הוא בינוני+ עם אפסייד מסויים וזה בסדר לסגל הישראלי הדליל שלנו. הכל כמובן בתלות מחיר.

את ההפגזות צריך לעשות עם הזרים ואם איכשהו נביא את צ'יבוטה (שבעיני הוא ישראלי טופ ובטוח שגם חיפה בתמונה).

7 דקות לפני, itanar said:

מצחיק הזלזול הזה בעדן שמיר שכרגע יש לנו את פיבן בעמדה הזאת.

שמיר בטופ 4 קשרי 50-50 הישראלים לדעתי והתחליף הישראלי הכי קרוב לפרץ.

לא כוכב כמובן, אבל הסגל הישראלי שלנו זועק חיזוק.

הלוואי שיגיע.

פיבן בעמדה הזאת כי המאמן הזיה, הוא בטח לא קשר אמצע ובקושי מחלטר קשר אחורי. יש לך על העמדה הזאת 2 שחקנים שבפוטנציאל שלהם צריכים להיות טובים יותר משמיר אם יתנו להם הזדמנויות (קארצב, שחר) וגולסה.

מודה שלא יצא לי לראות מה הרמה שלו, אם הוא באמת שחקן איכותי בהרבה מעל הקיים ומביאים אותו אז אין טעם להחזיק גם את אחד משני השחקנים שציינתי אם לא מתכוונים לתת להם הזדמנות.

ואם בונים על אחד משמיר/שחר/קארצב לשמש כתפקיד קשר קדמי אז באמת שזה ישאיר אותי חסר מילים.

9 דקות לפני, itanar said:

אתה קבוצה עם קישור לא רק חלש אלא חלש מאוד. אז גם בינוני במצבנו זה מצויין. ושוב, בעיני הוא בינוני+ עם אפסייד מסויים וזה בסדר לסגל הישראלי הדליל שלנו. הכל כמובן בתלות מחיר.

את ההפגזות צריך לעשות עם הזרים ואם איכשהו נביא את צ'יבוטה (שבעיני הוא ישראלי טופ ובטוח שגם חיפה בתמונה).

הקישור שלך לא חלש ולא חלש מאד, הוא פשוט פחות טוב ממה שהיה לך לפני או שיש לך באופן מסורתי (קישור שאתה יכול לקרוא לו הכי טוב בליגה). כרגע הקישור שלך סביר (וכן אני לוקח בחשבון פה את קארצב ושחר), וכשהוא בכושר הוא בטוח שאחד מהטובים בליגה (לא יותר גרוע מטופ 3) ורחוק שחקן אחד יצירתי יציב מלהיות קישור טוב מאד גם בסטנדרטים שלנו.

ההתקפה שלך לעומת זאת רעה מאד, בכל קנה מידה ואפילו מהרעות בפלייאוף העליון. עד כדי כך.

לכן שמיר הוא לא מה שאנחנו צריכים.

1 דקה לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

הקישור שלך לא חלש ולא חלש מאד, הוא פשוט פחות טוב ממה שהיה לך לפני או שיש לך באופן מסורתי (קישור שאתה יכול לקרוא לו הכי טוב בליגה). כרגע הקישור שלך סביר (וכן אני לוקח בחשבון פה את קארצב ושחר), בטוח שאחד מכאובים בליגה (לא יותר גרוע מטופ 3) ורחוק שחקן אחד יצירתי יציב מלהיות קישור טוב מאד.

ההתקפה שלך לעומת זאת רעה מאד, בכל קנה מידה ואפילו מהרעות בפלייאוף העליון. עד כדי כך.

לכן שמיר הוא לא מה שאנחנו צריכים.

מלבד גלזר הוא קישור חלש מאוד. ריקן ופיבן לא פותחים בהרבה קבוצות פלייאוף עליון. שחר וקראצב לא הרשימו בקבוצות פלייאוף תחתון, אם כי במקרה שלהם יש פוטנציאל.

במידה שהולכים על זר באגף ובחוד שמיר הוא פתרון טוב. במידה ומאוויס וחלוץ יגיעו אז אפשר להביא 50-50 זר.

במצב הנוכחי, מכבי צריכים להמר על שחקן בעמדה חדשה.

הניסוי עם פיבן לא עובד, צריך מישהו אחר.

הייתי אומר סבוריט בקישור, כי הוא מוסר טוב, יש אינטלגנציה גבוהה, יודע לבעוט ולפעמים הוא יצירתי בפעולות אישיות.

מאמין שאקבל פה הרבה הייט מאנשים, אבל בכדורגל לפעמים צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

4 דקות לפני, itanar said:

מלבד גלזר הוא קישור חלש מאוד. ריקן ופיבן לא פותחים בהרבה קבוצות פלייאוף עליון. שחר וקראצב לא הרשימו בקבוצות פלייאוף תחתון, אם כי במקרה שלהם יש פוטנציאל.

במידה שהולכים על זר באגף ובחוד שמיר הוא פתרון טוב. במידה ומאוויס וחלוץ יגיעו אז אפשר להביא 50-50 זר.

שכחת את גולסה. ואני מאמין שאתה מרגיש שהקישור שלך חלש כי ההתקפה שלך לא קיימת. ואז אתה מצפה משני האחוריים שלך לתת משהו שהם באמת לא יכולים. אם הייתה לך התקפה טובה עם ניצוץ, לא היית חושב שהקישור כל כך בעייתי.  

נסכים שלא להסכים

4 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

שכחת את גולסה. ואני מאמין שאתה מרגיש שהקישור שלך חלש כי ההתקפה שלך לא קיימת. ואז אתה מצפה משני האחוריים שלך לתת משהו שהם באמת לא יכולים. אם הייתה לך התקפה טובה עם ניצוץ, לא היית חושב שהקישור כל כך בעייתי.  

נסכים שלא להסכים

ורק כדי לסכם את זה -

הגעתי להרבה השגים עם קישור מוגבל התקפית. לא הגעתי לאף הישג עם התקפה מוגבלת התקפית

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אפשר להגיד הרבה דברים, יש לי הרגשה שהקארמה הרעה השתלטה על המועדון החל ממאי 2020

נגיד זרמתי איתך,איך מבצעים תיקון קארמה?

1 דקה לפני, Armagedon said:

במצב הנוכחי, מכבי צריכים להמר על שחקן בעמדה חדשה.

הניסוי עם פיבן לא עובד, צריך מישהו אחר.

הייתי אומר סבוריט בקישור, כי הוא מוסר טוב, יש אינטלגנציה גבוהה, יודע לבעוט ולפעמים הוא יצירתי בפעולות אישיות.

מאמין שאקבל פה הרבה הייט מאנשים, אבל בכדורגל לפעמים צריך לחשוב מחוץ לקופסא.

חושב כמוך שזה דווקא יכל לעבוד, אבל ממש לא הייתי הולך על זה ומוותר על באנקר בעמדת מגן שמאלי שכל כך קשה למצוא בה שחקנים יציבים.

בשביל העיקרון, על הנייר אני חושב שלסבוריט יש את כל התכונות כדי להצליח בתור קשר אמצע.