Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, המכבייה said:

שקרים בעיקר. זה מה שאתה קורא. והמצאות. 

מקווה מאוד

אבל חלק מהמקרים בכל אופן נכונים - הציעו הצעות על חלוצים זרים, על ביטון גם.

1 hour ago, hen34 said:

קניקובסקי(במשחקים שאני ראיתי) הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים.

פשוט לא מובן אך הוא לא פה כבר לפני שבועיים?!

ממש מסקרן אותי מי מקבל את החלטות הרכש במועדון?

אתה אומר את זה כאילו מכבי פועלים בוואקום ואין עוד צדדים להעברה.

לפי הפרסומים לפני שבועיים הוא עדיין לא ויתר על הרצון שלו לצאת לחו״ל.

ובתכלס אין לנו מושג מה קורה.

לפני1 שעה , antonio_margheriti2 said:

ביטון שחקן טוב אבל הוא גם מאוד מעצבן.

המחויבות שלו על הפנים, מאבד כדורים ולא מנסה להחזיר אותם.

הוא תמיד נראה אדיש כזה, אם הוא היה נותן מעצמו יותר הוא היה מפלצת.

ביטון שחקן מצויין בקנה מידה ישראלי, מה שהוא עשה כאן בפתיחת העונה היה מדהים. דעה לא פופולרית: אם זה הוא או קניקובסקי, מעדיף אותו

21 דקות לפני, snufkin said:

ביטון שחקן מצויין בקנה מידה ישראלי, מה שהוא עשה כאן בפתיחת העונה היה מדהים. דעה לא פופולרית: אם זה הוא או קניקובסקי, מעדיף אותו

+1

1 hour ago, Keano said:

לדור פרץ אין מחליף באמת, רק אם תביא עכשיו איזה קשר זר ב4 מיליון יורו, זה לא ריאלי.

אז עידו שחר נוסף לסגל וקארצב יצטרך לתת יותר כדי לסגור את העמדה הזאת.

התפוקה של דור פרץ תתחלק על פני כמה שחקנים.

גם לזהבי אין באמת מחליף, אז ג׳ורדי אמר נסמוך על אליאל פרץ ודור ג׳אן שימלאו את המקום שלו? לא. הוא הביא קשר עם רזומה מפחיד בשכר גבוה וחלוץ ב3 מיליון.

זאת התנהלות מביכה לאבד את השחקן הכי טוב שלך ולקוות שמישהו פתאום ימלא את מקומו. לא למדנו כלום ממקרה אצילי? גם אז אמרו שחוזז, אלמוג וטבח ימלאו את התפוקה שלו ונחש מה? כל אלה ביחד עשו אולי חצי ממה שאצילי עשה ואני ממש מפרגן להם. 

פרץ עזב? תביא את ביטון/קניקובסקי שיספק את המספרים של דור ותביא עוד קשר אמצע זר שיחזיק את הקישור. 

אני לא מבין זה הפך לחזירות לבקש שיגיע מחליף לכל שחקן בכיר שעזב? שני מלכי השערים שלנו עזבו (פשיץ׳ ויונתן) למה זה בסדר שלא יגיע מחליף? מלך הבישולים שלנו עזב, למה לא להביא לו מחליף? השחקן הכי טוב בליגה עזב, איך מסתמכים על שני שחקנים צעירים שלא עשו כלום בקריירה ואפילו המאמן שלהם לא סומך עליהם, שימלאו את התפקיד שלו ולא מביאים לו מחליף? 

אני באמת לא מבין איך זה הגיוני בעיני מישהו.

1 hour ago, בראון said:

מקווה מאוד שאת הנזק שנעשה כאן בקיץ הקודם והקיץ הזה ישכיל מיטש לתקן בזמן ולשחרר את האחראים לכך בראש המערכת בזמן. 

היית מהאופטימים

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם לזהבי אין באמת מחליף, אז ג׳ורדי אמר נסמוך על אליאל פרץ ודור ג׳אן שימלאו את המקום שלו? לא. הוא הביא קשר עם רזומה מפחיד בשכר גבוה וחלוץ ב3 מיליון.

זאת התנהלות מביכה לאבד את השחקן הכי טוב שלך ולקוות שמישהו פתאום ימלא את מקומו. לא למדנו כלום ממקרה אצילי? גם אז אמרו שחוזז, אלמוג וטבח ימלאו את התפוקה שלו ונחש מה? כל אלה ביחד עשו אולי חצי ממה שאצילי עשה ואני ממש מפרגן להם. 

פרץ עזב? תביא את ביטון/קניקובסקי שיספק את המספרים של דור ותביא עוד קשר אמצע זר שיחזיק את הקישור. 

אני לא מבין זה הפך לחזירות לבקש שיגיע מחליף לכל שחקן בכיר שעזב? שני מלכי השערים שלנו עזבו (פשיץ׳ ויונתן) למה זה בסדר שלא יגיע מחליף? מלך הבישולים שלנו עזב, למה לא להביא לו מחליף? השחקן הכי טוב בליגה עזב, איך מסתמכים על שני שחקנים צעירים שלא עשו כלום בקריירה ואפילו המאמן שלהם לא סומך עליהם, שימלאו את התפקיד שלו ולא מביאים לו מחליף? 

אני באמת לא מבין איך זה הגיוני בעיני מישהו.

זהבי עזב ונכנס 7 מיליון, פרץ עזב בחינם, בנוסף היה פה את בן בסט חלוץ, כרגע יש את שחר וקארצב שהם טאלנטים שהשקעת בהם הרבה כסף. 

ודיברתי רק על האמצע, ברור שצריך מחליף לפשיץ ויוני כי אין לנו שחקנים מספיק טובים בעמדות האלה. 

5 דקות לפני, Keano said:

זהבי עזב ונכנס 7 מיליון, פרץ עזב בחינם, בנוסף היה פה את בן בסט חלוץ, כרגע יש את שחר וקארצב שהם טאלנטים שהשקעת בהם הרבה כסף. 

ודיברתי רק על האמצע, ברור שצריך מחליף לפשיץ ויוני כי אין לנו שחקנים מספיק טובים בעמדות האלה. 

לא אמרתי להביא קשר עם שכר של מיליון וחצי ועוד אחד בשלוש מיליון. 

תביא קשר זר בהעברה חופשית/השאלה עם שכר של 400 אלף (מכסה את מה שדור הרוויח) ואת ביטון/קניקובסקי ב800 אלף. זה גדול על מכבי?

איזה כסף השקענו בשחר וקארצב? למה אתה בטוח שהם טובים מבן בסט אם המאמן שלהם לא מחזיק מהם? בכל הקריירה של שניהם ביחד הם לא הבקיעו מה שדור הבקיע בעונה שעברה, על סמך מה אתה חושב שאפשר לסמוך עליהם שיחליפו את השחקן הטןב בליגה שהתלות שלנו בו הייתה הכי גדולה מאז זהבי?

למה אין שחקנים טובים בעמדות של יוני ופשיץ׳? למה לא להשאיר את האגפים עם חנצ׳יס ואלמוג והמחליפים של פשיץ׳ יהיו חלאיילה ותורג׳מן? מה רע?

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא אמרתי להביא קשר עם שכר של מיליון וחצי ועוד אחד בשלוש מיליון. 

תביא קשר זר בהעברה חופשית/השאלה עם שכר של 400 אלף (מכסה את מה שדור הרוויח) ואת ביטון/קניקובסקי ב800 אלף. זה גדול על מכבי?

איזה כסף השקענו בשחר וקארצב? למה אתה בטוח שהם טובים מבן בסט אם המאמן שלהם לא מחזיק מהם? בכל הקריירה של שניהם ביחד הם לא הבקיעו מה שדור הבקיע בעונה שעברה, על סמך מה אתה חושב שאפשר לסמוך עליהם שיחליפו את השחקן הטןב בליגה שהתלות שלנו בו הייתה הכי גדולה מאז זהבי?

למה אין שחקנים טובים בעמדות של יוני ופשיץ׳? למה לא להשאיר את האגפים עם חנצ׳יס ואלמוג והמחליפים של פשיץ׳ יהיו חלאיילה ותורג׳מן? מה רע?

נו באמת בלי דמגוגיה, חלוץ יש אחד בהרכב וצריך שם איכות. באמצע יש 3 קשרים והתפוקה של דור יכולה להתחלק, לא בהכרח אפשר ליצור בדיוק אותה קבוצה, אולי העונה ההתקפה תהיה החלק החזק ולא הקישור. 

הקישור האמצעי זה החלק עם הכי הרבה כשרון מהאקדמיה, אין הגיון להביא דווקא לשם רכש. 

כדי להביא זר לשם תצטרך לוותר על זר בכנף במקום יוני או על חלוץ זר. 

10 דקות לפני, Keano said:

נו באמת בלי דמגוגיה, חלוץ יש אחד בהרכב וצריך שם איכות. באמצע יש 3 קשרים והתפוקה של דור יכולה להתחלק, לא בהכרח אפשר ליצור בדיוק אותה קבוצה, אולי העונה ההתקפה תהיה החלק החזק ולא הקישור. 

הקישור האמצעי זה החלק עם הכי הרבה כשרון מהאקדמיה, אין הגיון להביא דווקא לשם רכש. 

כדי להביא זר לשם תצטרך לוותר על זר בכנף במקום יוני או על חלוץ זר. 

לא חייב לייצר אותה קבוצה, אבל לא משאירים עמדה פתוחה. 

הקישור האמצעי זה החלק הכי מוכשר? אז למה המאמן שהיה אחראי עד לפני שנה על האקדמיה נותן לבלם בן 26 לשחק שם ברוטציה עם קשר אחורי/בלם/מגן בן 35 שהרגע החלים מקורונה? 

מוכן להתפשר על קניקובסקי באגף או על רוקאביצה כחלוץ בשביל קשר זר. 

לפני4 שעות , Keano said:

תהיה גבר ותגיד שם למה אתה אומר אספסופים? 

ולעניין, שרן, קארצב, וגולסה כשיחזור יכולים לשחק שם, גולסה ושחר ואם יביאו את ביטון יכולים לשחק כ10. לא צריך שום 50-50.

היו עוד כמה נשמה אבל אל תדאג התכוונתי אליך .

ולעניין , אין סרט שקבוצה לא מחתימה שחקן על העמדה של השחקן הכי טוב בקבוצה בכל העונה הקודמת ואם כן זה טעות גמורה .

שרן בגיל 300 פתאום הופך להיות ראדי אני מבין . קארצב לא נראה בכלל שחקן שאפשר לבנות עליו להיות מחליף ראשון ראוי בסגל הנוכחי , אז כשחקן הרכב ? גולי זה גולי , צריך רק להתפלל שהוא כשיר . בקיצור , מה שרשמת זוהי דעתך וזה בסדר , במבחן התוצאה אני מקווה שלא נגלה שזה ממש לא מספיק .

לפני2 שעות , בראון said:

מקווה מאוד שאת הנזק שנעשה כאן בקיץ הקודם והקיץ הזה ישכיל מיטש לתקן בזמן ולשחרר את האחראים לכך בראש המערכת בזמן. 

אי אפשר יותר להמשיך עם ההנהלה הזאת מה שמדהים שעד שיש הנהלה של ישראלים הם הכי מנותקים (בעצם לא מפתיע בכלל), לא זזים ואף אחד לא יודע מה הם רוצים. גם ה2 עסקאות שעשו אי שם בתחילת הקיץ זה בזכות הסוכן. מישהו חייב להציל את המועדון אני באמת לא רואה שום אופק אם ימשיכו להתנהל בצורה כזאת. התקווה היא שמיץ' יודע לחתוך רק נקווה שזה לא יהיה שנהיה כבר עמוק בים.

מנכלית שהיא אשת שיווק, מנהל מקצועי בלי ניסיון שלא יכול להזיז כלום ומאמן מקובע שנתקע עם ריקן בהרכב ולא מאמין בצעירים. מה רוצים להוציא מהעונה הזאת שיגידו את זה כבר במקום עוד פוסט על החנות ובלבולי ביצים באמת שנמאס כבר.

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

, במבחן התוצאה אני מקווה שלא נגלה שזה ממש לא מספיק .

אנחנו אחרי מספר משחקים באירופה כבר מבינים מה הולך להיות העונה לא צריך להיות גאון גדול, אי אפשר להצליח אחרי קיץ כזה מחפיר ומזלזל.

46 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא חייב לייצר אותה קבוצה, אבל לא משאירים עמדה פתוחה. 

הקישור האמצעי זה החלק הכי מוכשר? אז למה המאמן שהיה אחראי עד לפני שנה על האקדמיה נותן לבלם בן 26 לשחק שם ברוטציה עם קשר אחורי/בלם/מגן בן 35 שהרגע החלים מקורונה? 

מוכן להתפשר על קניקובסקי באגף או על רוקאביצה כחלוץ בשביל קשר זר. 

קארצב דווקא פתח במשחק הראשון ולא לקח את ההזדמנות, לעידו שחר לא היה דקה באירופה עד עכשיו אז ריקן פתח בצדק במקומו. 

7 דקות לפני, הנדון said:

אי אפשר יותר להמשיך עם ההנהלה הזאת מה שמדהים שעד שיש הנהלה של ישראלים הם הכי מנותקים (בעצם לא מפתיע בכלל), לא זזים ואף אחד לא יודע מה הם רוצים. גם ה2 עסקאות שעשו אי שם בתחילת הקיץ זה בזכות הסוכן. מישהו חייב להציל את המועדון אני באמת לא רואה שום אופק אם ימשיכו להתנהל בצורה כזאת. התקווה היא שמיץ' יודע לחתוך רק נקווה שזה לא יהיה שנהיה כבר עמוק בים.

מנכלית שהיא אשת שיווק, מנהל מקצועי בלי ניסיון שלא יכול להזיז כלום ומאמן מקובע שנתקע עם ריקן בהרכב ולא מאמין בצעירים. מה רוצים להוציא מהעונה הזאת שיגידו את זה כבר במקום עוד פוסט על החנות ובלבולי ביצים באמת שנמאס כבר.

המועדון בידיים של מיטש, הוא כבר ניצל(לפחות לעתיד הקרוב).

קארצב קיבל ים הזדמניות ובינתיים לא הוכיח שהוא מהחומר הקרוץ להיות שחקן במכבי, בטח לא שחקן מוביל...עשה בינתיים את העונה שלו מגול נדיר נגד זלצבורג ופה הסתיים שידורו.

גולסה פציע, שרן ייני בן 35 שנה הבא יהיה 36, ריקן מזמן לא איתנו, איפה בדיוק ה50\50 שלנו מוכשר? 

3 דקות לפני, Keano said:

קארצב דווקא פתח במשחק הראשון ולא לקח את ההזדמנות, לעידו שחר לא היה דקה באירופה עד עכשיו אז ריקן פתח בצדק במקומו. 

אין שום צדק בזה שריקן היה רגל וחצי בחוץ והוא נהיה באנקר בהרכב זה מראה על רמת הניהול של הקיץ הזה.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

הקישור המרכזי הכי מוכשר? אני סאחי או מסטול? או שמישהו אחר מסטול :wacko:

בסדר הוא גם אמר "אולי השנה ההתקפה תהייה החלק החזק" כששחקן הכדורגל ההתקפי היחיד שיש לנו בסגל זה גררו.

מהקישור האחורי ומעלה אין לנו כלום, לא קישור, לא אגפים ולא חלוצים, אפשר להתפלפל איפה המצב יותר גרוע, אבל זה כבר למהדרין.

Just now, הנדון said:

אין שום צדק בזה שריקן היה רגל וחצי בחוץ והוא נהיה באנקר בהרכב זה מראה על רמת הניהול של הקיץ הזה.

באנקר זמני עד שיושלם הסגל

1 דקה לפני, erantheking21 said:

קארצב קיבל ים הזדמניות ובינתיים לא הוכיח שהוא מהחומר הקרוץ להיות שחקן במכבי, בטח לא שחקן מוביל...עשה בינתיים את העונה שלו מגול נדיר נגד זלצבורג ופה הסתיים שידורו.

גולסה פציע, שרן ייני בן 35 שנה הבא יהיה 36, ריקן מזמן לא איתנו, איפה בדיוק ה50\50 שלנו מוכשר? 

לא הבנת מה אמרתי, החלק עם הכי הרבה כשרון שיצא מהאקדמיה זה הקישור המרכזי