Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לגבי הקישור... על הנייר אנחנו לא "חייבים" להתחזק בקישור, בטח לא חייבים שחקן ברמה של פרץ.

גולסה עדיין הקשר הטוב בארץ, גלזר עדיין ה 6 הכי טוב בארץ. קארצב/שחר/ייני ליד גולסה וגלזר כשירים, אמור להספיק.

אאאאבלללל מעל שניהם מרחפת עננה כבדה של חוסר כשירות, ולכן חייב להביא עוד 2 שחקנים טובים לקישור. לא בשביל להתחרות על דקות עם שחר וקארצב, אלא כדי לא להפקיר אותם עם ריקן ופיבן.

ממש לא צריך להתאבד פה על זרים יקרים, או לשפוך ארגזים על כנען או זרגרי. שמיר, וקניקובסקי יתאימו בול.

2 דקות לפני, ebibo said:

צריך לקחת את ה 2.2 מיליון האלו ולנסות לסדר את צ'יבוטה(800), דן ביטון(600) וקניקובסקי(800), בנוסף לנסות להשאיל את ניר ביטון עם אופציה לרכישה בסוף העונה, עם הרננדז והניסיון שלו הוא יכול לתת לנו את השקט שצריך בהגנה, לא סתם הוא פותח בכל משחק של סלטיק כמעט.

בגזרת הזרים "להסתפק" בחלוץ סטייל פשיץ על חשבון ניקוליץ, השוער שישאר כזר 6 למה אין צפי לחזרה של טננבאום, אפשר להגיד שעם צוות כזה של שחקנים נוכל לתת מלחמה לחיפה, לדעתי לפחות.

ומשכורות לא נחשבות בתקציב אני מבין. צאו מהסרט שיבואו 5-6 שחקנים ברמה גבוהה. 

31 דקות לפני, oshri1992 said:

ומשכורות לא נחשבות בתקציב אני מבין. צאו מהסרט שיבואו 5-6 שחקנים ברמה גבוהה. 

חסכנו שכר אדיר של דור פרץ, יהונתן, פשיץ, טיבי, שכטר, בלקמן, דן ביטון שכבר היה כאן - זה יותר ממספיק לכסות את מה שהשחקנים החדשים יקבלו

12 דקות לפני, ebibo said:

צריך לקחת את ה 2.2 מיליון האלו ולנסות לסדר את צ'יבוטה(800), דן ביטון(600) וקניקובסקי(800), בנוסף לנסות להשאיל את ניר ביטון עם אופציה לרכישה בסוף העונה, עם הרננדז והניסיון שלו הוא יכול לתת לנו את השקט שצריך בהגנה, לא סתם הוא פותח בכל משחק של סלטיק כמעט.

בגזרת הזרים "להסתפק" בחלוץ סטייל פשיץ על חשבון ניקוליץ, השוער שישאר כזר 6 למה אין צפי לחזרה של טננבאום, אפשר להגיד שעם צוות כזה של שחקנים נוכל לתת מלחמה לחיפה, לדעתי לפחות.

איך המודגש מסתדר?! 
וגם איך אתה מדבר על להביא 3 ישראלים בים כסף ולהשאיר שוער זר בתור מחליף שישי ?!?

3 דקות לפני, ebibo said:

קניקובסקי וביטון סוגרים יפה את הקישור.

צ'יבוטה בסדר, אבל לא יכבוש 20+ כמו החלוץ שצריך, או יתן דאבל פיגרס כמו הקשר אגף שצריך.

צריך 2 סטארים זרים להתקפה. על זה נקום או ניפול השנה.

1 דקה לפני, ebibo said:

חסכנו שכר אדיר של דור פרץ, יהונתן, טיבי, שכטר, בלקמן, דן ביטון שכבר היה כאן - זה יותר ממספיק לכסות את מה שהשחקנים החדשים יקבלו

ועם כל הצער, גם מהשכר של מיכה ואצילי מעונה שעברה.

3 דקות לפני, dvirtop said:

ממש לא צריך להתאבד פה על זרים יקרים, או לשפוך ארגזים על כנען או זרגרי. שמיר, וקניקובסקי יתאימו בול.

כנעאן היחיד שהייתי שופך עליו ארגזים בגזרת הישראלים, הוא כוכב כדורגל.
זרגרי גם שחקן נהדר אבל יש לנו כבר גלזר.

1 דקה לפני, dvirtop said:

קניקובסקי וביטון סוגרים יפה את הקישור.

צ'יבוטה בסדר, אבל לא יכבוש 20+ כמו החלוץ שצריך, או יתן דאבל פיגרס כמו הקשר אגף שצריך.

צריך 2 סטארים זרים להתקפה. על זה נקום או ניפול השנה.

לדעתי צ'יבוטה עם חלוץ טוב לידו וגררו/ביטון באגף השני כשמתחתיהם קניקובסקי יכול לתת לפחות את מה שנתן יהונתן, אני מחזיק ממנו

1 דקה לפני, almog23 said:

כנעאן היחיד שהייתי שופך עליו ארגזים בגזרת הישראלים, הוא כוכב כדורגל.
זרגרי גם שחקן נהדר אבל יש לנו כבר גלזר.

זרגרי הוא באמת נהדר או שזה כמו קלטינס?

וואלה נגדנו לא שמתי לב אליו בכלל

אני לא יודע להגיד כמה זרגרי וכנען באמת גדולים... כן יודע שאת הכסף הגדול צריך כרגע בשחקנים שעושים מספרים בהתקפה. צריך לקנות שערים! והרבה.

מצידי שלא יביאו קשרים בכלל. שני זרים להתקפה וצ'יבוטה. 

3 דקות לפני, tkui said:

זרגרי הוא באמת נהדר או שזה כמו קלטינס?

וואלה נגדנו לא שמתי לב אליו בכלל

שחקן מצוין. מאוד אגרסיבי, מתקל טוב ובניגוד לגלזר יודע לצאת טוב עם הכדור בדריבל. רגל שמאל נקייה. יודע לחלק מסירות ארוכות ולאיים מרחוק. יש לו את כל החבילה.
רק בגלל שיש לנו את גלזר לא הייתי מתאבד עליו ושם את כל הז'יטונים שלי על חמודי כנעאן.

1 דקה לפני, almog23 said:

שחקן מצוין. מאוד אגרסיבי, מתקל טוב ובניגוד לגלזר יודע לצאת טוב עם הכדור בדריבל. רגל שמאל נקייה. יודע לחלק מסירות ארוכות ולאיים מרחוק. יש לו את כל החבילה.
רק בגלל שיש לנו את גלזר לא הייתי מתאבד עליו ושם את כל הז'יטונים שלי על חמודי כנעאן.

כנעאן נפצע לכמה חודשים לא ?

27 דקות לפני, dvirtop said:

לגבי הקישור... על הנייר אנחנו לא "חייבים" להתחזק בקישור, בטח לא חייבים שחקן ברמה של פרץ.

גולסה עדיין הקשר הטוב בארץ, גלזר עדיין ה 6 הכי טוב בארץ. קארצב/שחר/ייני ליד גולסה וגלזר כשירים, אמור להספיק.

אאאאבלללל מעל שניהם מרחפת עננה כבדה של חוסר כשירות, ולכן חייב להביא עוד 2 שחקנים טובים לקישור. לא בשביל להתחרות על דקות עם שחר וקארצב, אלא כדי לא להפקיר אותם עם ריקן ופיבן.

אנחנו חייבים גולים ויצירתיות מהקישור. כיום אף קשר במכבי לא יכול לספק את זה.

5 דקות לפני, almog23 said:

נשמע מעניין בייחוד שחוגג חייב כסף

כולם מדברים על זה שאין מלפפונים בחלון הזה אבל ביחס לשנים שג'ורדי היה במכבי ואז באמת לא היה שחקנים ישראלים בליגה שיהוו חיזוק לסגל- החלון הזה היה כ"כ הרבה ועדיין יש
לדעתי אם יש קשרים טובים צריך למצוא דרך להביא אותם בייחוד עם השחקנים הפציעים שיש לנו בקישור

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו חייבים גולים ויצירתיות מהקישור. כיום אף קשר במכבי לא יכול לספק את זה.

הייתי הולך בכל הכח על קינדה

5 דקות לפני, hen34 said:

צודק ראינו את זה בבאר שבע ובמיוחד בבלגיה 

היה טוב בבאר שבע, זכור לי במיוחד במוקדמות האירופית שלהם. בלט בים הבינוניות שלהם באותה עונה עד שנמכר בינואר. 

בבלגיה הייתה עונת קורונה.

מקשרי ה50-50 הישראלים היותר טובים ובגיל טוב.

10 דקות לפני, hen34 said:

צודק ראינו את זה בבאר שבע ובמיוחד בבלגיה 

בב"ש הוא דווקא היה טוב וגם נתן מספרים, מצטרף טוב מקו שני שחקן פיזי ובעל נוכחות עם משחק ראש טוב.

1 דקה לפני, itanar said:

היה טוב בבאר שבע, זכור לי במיוחד במוקדמות האירופית שלהם. בלט בים הבינוניות שלהם באותה עונה עד שנמכר בינואר. 

בבלגיה הייתה עונת קורונה.

מקשרי ה50-50 הישראלים היותר טובים ובגיל טוב.

יש הבדל בין אחלה שחקן, לבין מה שאנחנו צריכים כרגע. אחלה שחקן יש מהמושאלים שחזרו. כרגע עזב אותך קשר שהיה שחקן העונה וגולסה פצוע,

גם זרגרי אגב לא מה שאנחנו צריכים. אבל ההבדל שזרגרי באמת פוטנציאל לעתיד אז זו יותר השקעה מפיתרון לבעיות המיידיות שלנו.

צריך בהול 10 (או קשר 50/50 עם יכולות התקפיות מוכחות ועדן שמיר לא כזה), כנפיים וחלוץ. כל השער זה בלוף ובזבוז כסף אלא אם זה פרוספקט צעיר.

שמישהו ידאג לעדכן את מכבי שהחלון מסתיים בסוף החודש ולא בתחילת אוקטובר כמו בקיץ קודם. 

נמאס כבר לראות כל מיני אספסופים שטוענים פה שקישור של שרן וגלזר הוא לא מביך. 

21 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

יש הבדל בין אחלה שחקן, לבין מה שאנחנו צריכים כרגע. אחלה שחקן יש מהמושאלים שחזרו. כרגע עזב אותך קשר שהיה שחקן העונה וגולסה פצוע,

גם זרגרי אגב לא מה שאנחנו צריכים. אבל ההבדל שזרגרי באמת פוטנציאל לעתיד אז זו יותר השקעה מפיתרון לבעיות המיידיות שלנו.

צריך בהול 10 (או קשר 50/50 עם יכולות התקפיות מוכחות ועדן שמיר לא כזה), כנפיים וחלוץ. כל השער זה בלוף ובזבוז כסף אלא אם זה פרוספקט צעיר.

צריכים גם קשר 50/50 וגם קשר 10.