Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, Dbolsa said:

אם נחכה לסוף החלון זה אומר שלא תביא כלום. מדובר על סגר של חודש וחצי חודשיים.

לי זה ברור

במכבי עוד לא ירד האסימון הזה 

כאילו יש להם SDRAM

Just now, ת"א שלנו said:

מה רע באלטמן?

היה טצלנו שנתיים אם אני לא טועה. מה היה טוב בו? וגם עכשיו מה טוב בו? קבוצה שרוצה לכוון לתארים אלטמן זה מי שיציל את המולדת?

8 דקות לפני, snufkin said:

לא יגיע חלוץ כזה. מלמד יכל לתת 10+ אצלנו להערכתי ויש לנו עוד כלים בעמדה. גם אם תצליח איכשהו להביא חלןץ מטורף, זה לא יעזור עם מה שיש לנו בכנף ישאר ככה ובלי יונתן..

בסכומים שפורסמו אפשר להביא חלוץ כזה, עוד זר לכנף במקום יוני ודן ביטון.

באמצע נסתדר עם מה שיש. אם יביאו עוד כנף ישראלי (צ'יבוטה/קניקובסקי) זה כבר בונוס. 

5 דקות לפני, Dbolsa said:

היה טצלנו שנתיים אם אני לא טועה. מה היה טוב בו? וגם עכשיו מה טוב בו? קבוצה שרוצה לכוון לתארים אלטמן זה מי שיציל את המולדת?

היה בעבר, התפתח מאוד מאז. יכול להיות אופציה טובה לחיזוק הסגל. יש בו רוח מנהיגות ויכולת לדחוף את הקבוצה קדימה מקצועית וחברתית. 

מביא בלי לחשוב פעמיים.

2 דקות לפני, Elirandani said:

אם ממש רוצים להיות אנמים בהתקפה אז עד הסוף.

ישראלי, על המדף, מביא מספרים. אני תופס ממנו. הצליח להיראות טוב במדמנה של הפועל. זה עצוב, אבל לא חושב שיש לנו בסגל שחקן התקפה טוב ממנו (יונתן כבר עזב מבחינתי) 

8 דקות לפני, Keano said:

בסכומים שפורסמו אפשר להביא חלוץ כזה, עוד זר לכנף במקום יוני ודן ביטון.

באמצע נסתדר עם מה שיש. אם יביאו עוד כנף ישראלי (צ'יבוטה/קניקובסקי) זה כבר בונוס. 

בסכומים שפורסמו אפשר לנמר על חלוץ. לא בטוח שיתן לך את המספרים שאתה רוצה. ואז לא ישאר לך כסף לכנף איכותי..

2 דקות לפני, snufkin said:

בסכומים שפורסמו אפשר לנמר על חלוץ. לא בטוח שיתן לך את המספרים שאתה רוצה. ואז לא ישאר לך כסף לכנף איכותי..

רכש זה תמיד הימור, אבל בשנים האחרונות פגענו באחוזים גבוהים, מה גם שבסכום העברה כזה הסיכוי גדול יותר מהעברה חופשית. 

בכל מקרה כנף איכותי במקום יוני זה על הכסף שייכנס מהמכירה,לדעתי יש עוד 2 מיליון מעבר שאפשר להוציא, תלוי גם אם נעשה בתים. 

1 דקה לפני, Dalembert said:

ישראלי, על המדף, מביא מספרים. אני תופס ממנו. הצליח להיראות טוב במדמנה של הפועל. זה עצוב, אבל לא חושב שיש לנו בסגל שחקן התקפה טוב ממנו (יונתן כבר עזב מבחינתי) 

מבחינתי הוא לא נכנס פה לסגל. זה גם כולל את האופי שלו, זה לא מישהו שיכול להיות כאן.

הוא צריך להיות הפנים של הקבוצה בה הוא נמצא ואיך שאני רואה את זה, הוא לא אחד שיכול לספק יכולת ברוטציה, הוא צריך קביעות, זה גם לא שהיכולות שלו גבוהות או מספרים טובים, הרבה מהם מהנקודה.

התקרה שלו זה מקסימום קבוצת אמצע טבלה. 

1 דקה לפני, Keano said:

רכש זה תמיד הימור, אבל בשנים האחרונות פגענו באחוזים גבוהים, מה גם שבסכום העברה כזה הסיכוי גדול יותר מהעברה חופשית. 

בכל מקרה כנף איכותי במקום יוני זה על הכסף שייכנס מהמכירה,לדעתי יש עוד 2 מיליון מעבר שאפשר להוציא, תלוי גם אם נעשה בתים. 

אז אתה חושב שמכבי יוצאו סכום של כ 4 מליון יורו? (2 כנף + 2 חלוץ)? וזה בנוסף למליון שכבר הוצאנו על חלאיילה ונחמיאס? לא רואה את זה קורה בחיים. אם נוציא העברה של מעל מליון יורו זה יהיה על שחקן אחד. לא רואה היתכנות לעוד עסקה כזאת בקיץ הנוכחי. אין דבר כזה במכבי "על הכסף של יונתן" וההיסטוריה הוכיחה את זה 

6 דקות לפני, Elirandani said:

מבחינתי הוא לא נכנס פה לסגל. זה גם כולל את האופי שלו, זה לא מישהו שיכול להיות כאן.

הוא צריך להיות הפנים של הקבוצה בה הוא נמצא ואיך שאני רואה את זה, הוא לא אחד שיכול לספק יכולת ברוטציה, הוא צריך קביעות, זה גם לא שהיכולות שלו גבוהות או מספרים טובים, הרבה מהם מהנקודה.

התקרה שלו זה מקסימום קבוצת אמצע טבלה. 

במצב הסגל הנוכחי הוא מולחם להרכב, או ב-10 או באגף

4 דקות לפני, snufkin said:

אז אתה חושב שמכבי יוצאו סכום של כ 4 מליון יורו? (2 כנף + 2 חלוץ)? וזה בנוסף למליון שכבר הוצאנו על חלאיילה ונחמיאס? לא רואה את זה קורה בחיים. אם נוציא העברה של מעל מליון יורו זה יהיה על שחקן אחד. לא רואה היתכנות לעוד עסקה כזאת בקיץ הנוכחי. אין דבר כזה במכבי "על הכסף של יונתן" וההיסטוריה הוכיחה את זה 

זה קיץ עם שוק בעייתי בישראלים, ואין לנו הרבה מקומות לזרים, נצטרך להוציא כסף. 

יכול להיות שיחכו עם 2 שחקנים לראות אם נבטיח בתים ואז אני כן רואה הוצאה של סה"כ 4 מיליון והכנסה של 2 על יוני. 

30 דקות לפני, Chipopo said:

מלמד, עדן שמיר...

המצב גרוע מאוד

מה עם אחמד עאבד? מזמן לא היה מועמד.

2 דקות לפני, Keano said:

זה קיץ עם שוק בעייתי בישראלים, ואין לנו הרבה מקומות לזרים, נצטרך להוציא כסף. 

יכול להיות שיחכו עם 2 שחקנים לראות אם נבטיח בתים ואז אני כן רואה הוצאה של סה"כ 4 מיליון והכנסה של 2 על יוני. 

השנה אם ינקטו בגישת "נראה אם נעלה לבתים", נישאר בבית. 

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

השנה אם ינקטו בגישת "נראה אם נעלה לבתים", נישאר בבית. 

עם ההגרלות שקיבלנו גם הסגל הזה יכול להעפיל