Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

פתאום עלתה כתבה כמעט בכל האתרים במקביל, בכל הכתבות מופיע בערך באותה צורה - "מיטש מוכן להשקיע המון המון כסף בחיזוק, יגיעו לפחות 3-4 שחקנים"
מעניין מי הוציא את זה וגם העיתוי מעניין, אולי קשה למכבי היה לראות אצטדיון שני שליש ריק, בכל מקרה נראה שמי שהוציא את זה החוצה מקבל הרבה כבוד וסומכים על המילה שלו כי כולם פירסמו את זה.

לא יודע אם זה הנושא המתאים ואולי אני אשמע קצת סתום אבל איפה לעזאזל איפה לשמוע את הספייסים האלה שברנובסקי ורז אמיר מדברים אחרי משחקים?! 

וואלה למרות כל הסתלבט על רדיו חיפה אני הייתי מאוד רוצה לשמוע איזה תוכנית על מכבי אחרי משחקים עדכונים על רכש וזה 

Just now, איתי-מכביסט said:

לא יודע אם זה הנושא המתאים ואולי אני אשמע קצת סתום אבל איפה לעזאזל איפה לשמוע את הספייסים האלה שברנובסקי ורז אמיר מדברים אחרי משחקים?! 

וואלה למרות כל הסתלבט על רדיו חיפה אני הייתי מאוד רוצה לשמוע איזה תוכנית על מכבי אחרי משחקים עדכונים על רכש וזה 

הכל בטוויטר.

26 דקות לפני, ebibo said:

פתאום עלתה כתבה כמעט בכל האתרים במקביל, בכל הכתבות מופיע בערך באותה צורה - "מיטש מוכן להשקיע המון המון כסף בחיזוק, יגיעו לפחות 3-4 שחקנים"
מעניין מי הוציא את זה וגם העיתוי מעניין, אולי קשה למכבי היה לראות אצטדיון שני שליש ריק, בכל מקרה נראה שמי שהוציא את זה החוצה מקבל הרבה כבוד וסומכים על המילה שלו כי כולם פירסמו את זה.

יש 20 אלף מנוים אז התזה שלך לא מחזיקה מים.

1 hour ago, snufkin said:

אמר שרוצים לצרף קשר ואחר כך יראו אם ומה עוד חסר. מעניין אם התכוון ל 10 או 8

הוא לא אמר דבר כזה.

שאלו אותו לגבי היעדר שחקנים יוצרים בקישור אחרי העזיבה של פרץ וביטון והפציעה של גולסה, והוא בעיקר דיבר על ההתאמות שהם צריכים לעשות במשחק כדי להתגבר על המחסור הזה.

ואז אמר שצריך לראות איזה רכש יגיע, וגם מי מהשחקנים הצעירים יוכיח את עצמו בקישור.

אם גולדהאר היה משוכנע שצריך להחתים 4 שחקנים כבר היה חותם  לפחות דן ביטון, לא מאמין שהוא יצורף ויש בקרית שלום מצב חירום עם אזעקה לגבי רמת המשחק שלנו, אם אתמול לא נפל האסימון ולא ממהרים לפני הצמד משחקים להחתים שחקנים אז כבר לא מאמין לכלום.

2 דקות לפני, oshri1992 said:

יש 20 אלף מנוים אז התזה שלך לא מחזיקה מים.

יש 17 אלף מנויים, יש עוד כנראה לא מעט משחקים באירופה שצריך להביא קהל, גם במנויים אפשר להגיע ל 23 עם חיזוק נכון, לדעתי זה לא עובר ליד ההנהלה, אם אתה חושב אחרת גם מקובל.

4 דקות לפני, ebibo said:

יש 17 אלף מנויים, יש עוד כנראה לא מעט משחקים באירופה שצריך להביא קהל, גם במנויים אפשר להגיע ל 23 עם חיזוק נכון, לדעתי זה לא עובר ליד ההנהלה, אם אתה חושב אחרת גם מקובל.

אני בדעה איתך לגבי ההנהלה, אבל לא בגלל הגורם של כמות קהל. בוא נזכור גם שאתמול היה משחק ראשון באירופה מול קבוצה מאוד אפורה, זה לא כזה אינדקציה לדעתי.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

חחחח לפי ספורט 5 בן חיים מאוכזב ממעמדו ועשוי לעזוב. מצד אחד אתר לא אמין, מצד שני זאת לא פעם ראשונה שבן חיים מפעיל את התקשורת. הלוואי שזה נכון.

ושייקח איתו את ריקן.

14 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ושייקח איתו את ריקן.

בדיוק. והייתי מעמיס עוד 3-4 שחקנים באותו משלוח יחד איתם.

36 דקות לפני, שי123 said:

הוא לא אמר דבר כזה.

שאלו אותו לגבי היעדר שחקנים יוצרים בקישור אחרי העזיבה של פרץ וביטון והפציעה של גולסה, והוא בעיקר דיבר על ההתאמות שהם צריכים לעשות במשחק כדי להתגבר על המחסור הזה.

ואז אמר שצריך לראות איזה רכש יגיע, וגם מי מהשחקנים הצעירים יוכיח את עצמו בקישור.

לא בראיון האחרון. אמר שמחפשים קשר

7 דקות לפני, snufkin said:

לא בראיון האחרון. אמר שמחפשים קשר

זה לא היה בראיון האחרון, אלא בזה שלפניו.

לדעתי זה תרגום שגוי של וואן לדברים שהוא אמר.

זה מה שרשמו שם, אבל הוא לא אמר את זה.

על היעדר הרכש: “אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים את הדברים הנכונים, אנחנו מחפשים אחר קשר ולאחר מכן נראה איפה אנחנו עוד צריכים להתחזק, יש לנו עוד הרבה שחקנים צעירים שיכולים לעשות עבודה טובה וצריך לתת להם את הזמן.

9 דקות לפני, שי123 said:

על היעדר הרכש: “אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים את הדברים הנכונים, אנחנו מחפשים אחר קשר ולאחר מכן נראה איפה אנחנו עוד צריכים להתחזק, יש לנו עוד הרבה שחקנים צעירים שיכולים לעשות עבודה טובה וצריך לתת להם את הזמן.

שמעתי עכשיו שוב, נשאר על זה שחסר בקישור שחקנים שיתנו פס טוב קדימה וראו את זה במשחקים. ענה בין היתר שלכן מחפשים קשר ואחר כך נראה איפה נוכל להתחזק. אני לא יכל להבין את זה אחרת, גם כי אמר "קשר" וגם כי המשך המשפט היה בקשר לחיזוק נוסף..

15 דקות לפני, שי123 said:

שמע הוא פשוט לא נורמלי

לפני2 שעות , snufkin said:

שמעתי עכשיו שוב, נשאר על זה שחסר בקישור שחקנים שיתנו פס טוב קדימה וראו את זה במשחקים. ענה בין היתר שלכן מחפשים קשר ואחר כך נראה איפה נוכל להתחזק. אני לא יכל להבין את זה אחרת, גם כי אמר "קשר" וגם כי המשך המשפט היה בקשר לחיזוק נוסף..

זה תרגום לא נכון.

הוא לא אומר את זה.

Ok, but than means also that we have to approach our game in a different way.

We have to make sure that we make the more simple choices, and to keep possession of the ball.

So, at the moment this is how we are looking at our midfield positions.

And at the end we have to see how our transfers will occur, but also to see which young players are showing themselves to get some minutes on that position, and to show their qualities.

תרגום:

טוב, אבל זה אומר שאנחנו צריכים לשנות את צורת המשחק שלנו, לקבל החלטות יותר פשוטות ולהחזיק בכדור.

אז ככה אנחנו רואים את הקישור שלנו כרגע.

ובסופו של דבר נצטרך לראות איזה רכש יגיע, אבל גם איזה שחקנים צעירים יוכיחו שמגיעות להם דקות משחק בעמדה, ויראו את האיכויות שלהם.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

חחחח לפי ספורט 5 בן חיים מאוכזב ממעמדו ועשוי לעזוב. מצד אחד אתר לא אמין, מצד שני זאת לא פעם ראשונה שבן חיים מפעיל את התקשורת. הלוואי שזה נכון.

חוצפן.

שיגיד תודה שהוא נמצא פה בכלל, 

מוכן להסיע אותו לאן שצריך. 

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

והצרצר צר צר צרר צרר צרר צרר הוא יצרצר עד ה-13/9...

מתאים לי חלוץ דרום אמריקאי נמוך טכני וזריז המכונה "הצרצר"

לפני13 שעות , אלק נילאש said:

רז אמיר ורענן ברנובסקי עלו לספייס של אוהדי מכבי בטוויטר ובאו לחזק את היוזרים הגנריים עם המספרים. הם טוענים שמיץ', לגמרי בעניינים לגבי העונה הקרובה, מוכן להוציא כסף על דמי העברה ושהולכים להגיע שני זרים ועוד ישראלי אחד אולי אפילו שניים. כרגיל, קשה מאוד להנחית שחקנים בגלל הקורונה/המלחמה/בחר תירוץ אחר וכנראה שיחכו לסוף החלון כדי להביא שחקנים איכותיים לא כמו הזרים שקבוצות אחרות בליגה הביאו השנה. נחיה ונראה.

ממש תודה, אני באמת מעריך את זה שיש מי שכותב המדוייק את האמת גם כשאני לא פנוי אבל יש לי סופש יחסית פנוי אני אוכל לכתוב את ההודעות שאני מרגיש בעצמי. 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

שיגיד תודה שיש לו מעמד בכלל.

במצבו, להיות שחקן רוטציה לגיטימי בקבוצה בסדר גודל שלנו זה לא לפחות מלתפוס את אלוהים בביצים.

19 דקות לפני, duss21 said:

זה שאנחנו "רוצים" להביא שני זרים ושני ישראלים לא אומר שבסוף החלון אכן יהיו פה עוד שני זרים ושני ישראלים.

אפשר לתפור שתי ציפורים במכה אחת עם ישראלי שמייצג נבחרת זרה, נגיד ברבדוס