Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסתבר שג׳ורדי היה במשחק. שיביא מישהו באמא שלו.

בטוח יש איזה מישהו שמנסים להיפטר ממנו כבר 4 שנים בבארסה ב' ועדיין לא מצאו לו קונה,אנחנו פנויים להובלה.

29 דקות לפני, itanar said:

מביא את כל הישראלים שאני יכול: אלטמן, שמיר, דן ביטון, אמן קינדה ומתפלל לפגוע בזרים.

אני לא. ממש לא. הודעה מאד לא אופיינית לך. 

הבנתי שגם ניקוליץ׳ היה ביציע. מעניין מה ג׳ורדי חושב על זה שכל ביקור שלו בישראל כבר שלוש שנים יושב איזה סרבי שמבזבז מקום של זר.

לפני2 שעות , המכבייה said:

הפייסבוק ושאר הרשתות החברתיות בוערות. היתה כמות מעליבה היום. מכבי יודעים ומודעים. אנחנו לא יכולים לסבול קיץ אחד קשה(נניח שניים)? אז איזה עוצמה פנימית המועדון הזה צבר בתשע שנות הצלחות ובעלים מהאגדות? תחשוב על זה. 

אני איתך לגמרי. התרגלנו לטוב. כל הזמן רכש רכש רכש. טיפה אמונה במערכת.

לפני4 שעות , Yellow_Hell said:

אני איתך לגמרי. התרגלנו לטוב. כל הזמן רכש רכש רכש. טיפה אמונה במערכת.

בשנים שקדמו ליצחקי היו אנשים מביני עניין עליו אי אפשר לסמוך.

בואו נהיה ריאליים: קניקובסקי לא יגיע

דן ביטון אולי כן, אולי לא. מעניין אם כשואן לייבן טען שמחפשים קשר הוא התכוון ל 10 (דן ביטון). ומעניין אם הוא מרוצה מזכ שאלמוג הופך ל 9 המחליף שלנו..

קצת מדאיג בשום מקום לא מדברים על כנף זר, אלא קשר וחלוץ, או ששוב מחפשים שחקן כזה שהוא גם חלוץ, גם כנף וגם מנוע. 

וברצינות, שחקני הכנף שלנו חלשים ודי טיפשים אם להיות הוגנים, גררו מאוד מרשים פיזית אבל מדובר בנעלול רציני מאוד שלומיאלי. חוזז מבשל לעיתים רחוקות וזהו, הוא לא יכניס גול גם אם החיים שלו תלויים בזה ובן חיים? למרות שלדעתי נכנס לא רע אתמול ,זה כבר מזמן לא זה.

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

קצת מדאיג בשום מקום לא מדברים על כנף זר, אלא קשר וחלוץ, או ששוב מחפשים שחקן כזה שהוא גם חלוץ, גם כנף וגם מנוע. 

וברצינות, שחקני הכנף שלנו חלשים ודי טיפשים אם להיות הוגנים, גררו מאוד מרשים פיזית אבל מדובר בנעלול רציני מאוד שלומיאלי. חוזז מבשל לעיתים רחוקות וזהו, הוא לא יכניס גול גם אם החיים שלו תלויים בזה ובן חיים? למרות שלדעתי נכנס לא רע אתמול ,זה כבר מזמן לא זה.

רק מאוויס אפשרי וגם לא תופס זר כמובן.

לפני6 שעות , המכבייה said:

אני לא. ממש לא. הודעה מאד לא אופיינית לך. 

כל מי שציינתי אלו ישראלים בגילים מצויינים, לא אמורה להיות תחרות להביא אותם והם טובים ממה שיש לך.

החולשה שלנו קודם כל בסגל הישראלי.

13 דקות לפני, itanar said:

כל מי שציינתי אלו ישראלים בגילים מצויינים, לא אמורה להיות תחרות להביא אותם והם טובים ממה שיש לך.

החולשה שלנו קודם כל בסגל הישראלי.

מתקן לך החולשה שלנו קודם בהנהלה.

לפני7 שעות , itanar said:

מביא את כל הישראלים שאני יכול: אלטמן, שמיר, דן ביטון, אמן קינדה ומתפלל לפגוע בזרים.

איבדת את זה אחי.. קינדה כמובן לא ריאלי וכל שאר השחקנים שציינת אלו שחקנים סתם שיקחו שכר של 200+ כ"א ולא יוסיפו לסגל שום דבר מיוחד (חוץ מדן ביטון כמובן). זה בדיוק הסטייל של להביא בלחץ רק כדי להביא משהו וזה כל כך חיפה של השנים הרעות שלה. אסור לנו להיות שם.

הייתי מאוד שמח אם דן ביטון יגיע, אם כבר לשפוך כסף על ישראלים אז הייתי שופך הון גם על דוידה מהפועל במידה ויונתן עוזב. זהו בגדול בגזרת הישראלים, מוסיף לזה 2 זרים איכותיים לעמדות שצריך וזהו.

בפועל? יונתן עוזב, יגיע זר אחד חופשי בינוני בימים האחרונים של החלון:(

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

מסתבר שג׳ורדי היה במשחק. שיביא מישהו באמא שלו.

הלוואי שהוא יפנה לגולדהאר ויסביר לו מה הולך כאן עם המאמן וכ'ו

מקווה שיצחקי עדכן איתו והבטיח לו ג'חנון לשבת

דעה לא פופולרית: לא מנחית לחאליילה 9 זר טהור על הראש. הייתי מנסה לחפש שחקן כנף גולר שיודע לשחק גם 9 במקרה הצורך (מבין הישראלים רק ציבוטה או אולי דוידה אבל לא חושב שהם ריאלים). מוכר את יונתן אם יש הצעה סביב ה 1.8 ומביא את דן ביטון סביב המליון. ואם אחר כך עוד ישאר איזה מקום לזר: 8 זר.

1 דקה לפני, snufkin said:

דעה לא פופולרית: לא מנחית לחאליילה 9 זר טהור על הראש. הייתי מנסה לחפש שחקן כנף גולר שיודע לשחק גם 9 במקרה הצורך (מבין הישראלים רק ציבוטה או אולי דוידה אבל לא חושב שהם ריאלים). מוכר את יונתן אם יש הצעה סביב ה 1.8 ומביא את דן ביטון סביב המליון. ואם אחר כך עוד ישאר איזה מקום לזר: 8 זר.

כמה שזה מפתה לאור היכולת שלו במשחקים האחרונים, לא חושב שצריך לתת לחאליילה להיות חלוץ 9 ראשון ויחיד של מכבי בעונה הראשונה שלו בקבוצה גדולה. 

יהיו לו גם תקופות פחות טובות וחבל שכל החרא ייפול עליו כי הוא השקעה לטווח ארוך.

כרגע חאליילה צריך להיות חלוץ שני במכבי, חלוץ שני בהיררכיה במכבי משחק המון, זה לא איזה שחקן ספסל שלא יראה דקות.

ייתן עונה טובה יהיה חלוץ ראשון שנה הבאה.

ברור שאם יש איזה שחקן כנף גולר שיודע לשחק גם 9 ברמה גבוהה שיכול ורוצה להגיע למכבי זה יהיה אדיר (בדרך כלל אין כאלה), וגם אם יש אתה מתאר פה שחקן של 3-4 מיליון אירו וצפונה ככה שזה לא באמת ריאלי. 

40 דקות לפני, snufkin said:

בעד הדעה שלך

חחחח לפי ספורט 5 בן חיים מאוכזב ממעמדו ועשוי לעזוב. מצד אחד אתר לא אמין, מצד שני זאת לא פעם ראשונה שבן חיים מפעיל את התקשורת. הלוואי שזה נכון.

38 דקות לפני, nirnir20 said:

כמה שזה מפתה לאור היכולת שלו במשחקים האחרונים, לא חושב שצריך לתת לחאליילה להיות חלוץ 9 ראשון ויחיד של מכבי בעונה הראשונה שלו בקבוצה גדולה. 

יהיו לו גם תקופות פחות טובות וחבל שכל החרא ייפול עליו כי הוא השקעה לטווח ארוך.

כרגע חאליילה צריך להיות חלוץ שני במכבי, חלוץ שני בהיררכיה במכבי משחק המון, זה לא איזה שחקן ספסל שלא יראה דקות.

ייתן עונה טובה יהיה חלוץ ראשון שנה הבאה.

ברור שאם יש איזה שחקן כנף גולר שיודע לשחק גם 9 ברמה גבוהה שיכול ורוצה להגיע למכבי זה יהיה אדיר (בדרך כלל אין כאלה), וגם אם יש אתה מתאר פה שחקן של 3-4 מיליון אירו וצפונה ככה שזה לא באמת ריאלי. 

צ'יקו סטייל. זה לא פשוט למצוא אבל לא חושב שזה כזה נדיר. מקסימום אפשר לשים את הכסף על ציבוטה אם זה עדיין רלוונטי

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח לפי ספורט 5 בן חיים מאוכזב ממעמדו ועשוי לעזוב. מצד אחד אתר לא אמין, מצד שני זאת לא פעם ראשונה שבן חיים מפעיל את התקשורת. הלוואי שזה נכון.

מאוכזב ממעמדו ?

הבנאדם משחק כדורגל ברמה של אפסנאי.

איזה חוצפה.