Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני4 שעות , Sawyer said:

לנטע לביא אין מקום אצלנו כשהקישור הוא גלזר פרץ גולסה, כן הוא נופל משלושתם. 

כרגע הקישור שלך הוא גלזר פצוע, ילד רנדומלי עד גיל 21 ואבי ריקן

אבו פאני שחקן נחמד, לא תופס ממנו אגדת כדורגל אבל עם איך שמכבי נראת היום הוא כמובן שווה הרכב או לפחות רוטציה בכירה וגם ארד הוזכר כאן, חושב שיש לו פוטנציאל להפוך לבלם גדול אבל הוא עדיין שווה טעות של גול מפגרת לפחות פעם ב2 משחקים, יש לו עוד כמה צעדים כדי להיות בלם גדול בקנה מידה ישראלי..

לקחתי בחשבון שנטע קשר אחורי, ויש לי שם את גלזר. נטע יכול להחליף אותו בגביע הטוטו בכיף.

את אבו פאני אני לוקח היום רק כי כמו שאמרת מה שיש לנו מעל גלזר לא עושים הרכב בהפועל( מעניין מתי פעם אחרונה היה לנו שחקן בהרכב שלא שווה הרכב בהפועל), אבל הוא עדיין רחוק מהשאיפות שלי.

עופרי ארד בלם בינוני+ בעיניי. כמו שלקח אליפות יכל באותה מידה להיות במאבקי ירידה בחדרה עם השתלשלות אחרת. כפרוספקט לעתיד אני מעדיף את פיבן\בלטקסה\נחמיאס.

5 דקות לפני, thunderbolt said:

אם זה נכון למה קניקובסקי לא חותם בחיפה?

איפה הוא יכנס שם בדיוק? יש להם את לביא, אבו פאני, מוחמד, רודרגיז, אשכנזי ושרי. הוא יהיה מחליף שם.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איפה הוא יכנס שם בדיוק? יש להם את לביא, אבו פאני, מוחמד, רודרגיז, אשכנזי ושרי. הוא יהיה מחליף שם.

הם רוצים להביא עוד שחקן לאגף שמאל, בנתיים חמים שם על צ'יבוטה.

6 דקות לפני, Echoes said:

לקחתי בחשבון שנטע קשר אחורי, ויש לי שם את גלזר. נטע יכול להחליף אותו בגביע הטוטו בכיף.

את אבו פאני אני לוקח היום רק כי כמו שאמרת מה שיש לנו מעל גלזר לא עושים הרכב בהפועל( מעניין מתי פעם אחרונה היה לנו שחקן בהרכב שלא שווה הרכב בהפועל), אבל הוא עדיין רחוק מהשאיפות שלי.

עופרי ארד בלם בינוני+ בעיניי. כמו שלקח אליפות יכל באותה מידה להיות במאבקי ירידה בחדרה עם השתלשלות אחרת. כפרוספקט לעתיד אני מעדיף את פיבן\בלטקסה\נחמיאס.

רק במדינה שלנו בני 25 הם פרוספקטים לעתיד, להוציא שחקנים נדירים שפתאום מתפוצצים בגיל מבוגר כל השאר ימשיכו לנמנם כשהם בגיל הזה.

7 דקות לפני, Echoes said:

לביא יכול להיות קשר 8 פותח בקלות. אבו פאני טוב מכל מה שיש לנו.

עופרי ארד בן 22 ונתן עונה מצוינת. בלטקסה, פיבן ונחמיאס מבוגרים ממנו וממש לא בגיל של פרוספקטים לעתיד (פיבן ובלטקסה כבר בני 26, נחמיאס 24).

לפני6 שעות , דקסטר said:

בטח שיש לו.

אבו פאני אצלנו מולחם ולא יוצא מה11, וגם ארד שחקן טוב.

לא שם אותו לפני גלזר בשום צורה. 

אבו פאני מולחם אצלך ל11 כי אבי ריקן שם.

מבחינת מה שיש, והפרוספקטים שעולים, תקרת הפוטנציאל הרבה יותר גבוהה מלביא,אבו פאני וארד. 

ההבדלים הפיזיים והמנטאליים מורגשים מאוד בין שחקנים שעולים ממכבי לבין שאר הליגה.

המועדון היחידי שמתקרב אלינו זה מכבי פ''ת, וגם שם מנור עשה אווירה סביבם שהם אייאקס וזה מאוד רחוק מהמציאות.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לביא יכול להיות קשר 8 פותח בקלות. אבו פאני טוב מכל מה שיש לנו.

עופרי ארד בן 22 ונתן עונה מצוינת. בלטקסה, פיבן ונחמיאס מבוגרים ממנו וממש לא בגיל של פרוספקטים לעתיד (פיבן ובלטקסה כבר בני 26, נחמיאס 24).

תקרת זכוכית הזכוכית של בלטקסה ונחמיאס עצומות לעומת ארד, לדעתי. 

פיבן גם לקח אליפות בגיל 23 כבלם פותח, ראית אותו מתפתח לקנאברו? זה בערך אותו שטיק רק אחד גדל פה ואחד גדל שם.

לביא יכול להיות הרבה דברים, אם יוני נוסע לפיזה הוא גם יכול להיות חלוץ מחליף אצלנו.

אבל הוא קשר אחורי, וככזה אני מעדיף את גלזר על פניו בכל יום.

10 דקות לפני, liron1006 said:

רק במדינה שלנו בני 25 הם פרוספקטים לעתיד, להוציא שחקנים נדירים שפתאום מתפוצצים בגיל מבוגר כל השאר ימשיכו לנמנם כשהם בגיל הזה.

בוא נתחיל בלתת לשחקני הגנה וקישור בן 17-21 הזדמנויות בהרכב( ואם לשם פטריק הולך השנה אני בעדו)

ואז נעבור לבלמים.

בלמים בד''כ מגיעים לשיא בגילאים  26-32. 

3 דקות לפני, thunderbolt said:

הם רוצים להביא עוד שחקן לאגף שמאל, בנתיים חמים שם על צ'יבוטה.

מאז שדוד חתם הם הפסיקו לדבר עליו. לא חושב שהם עדיין רוצים אותו וגם אם כן נראה שהוא נשאר בבולגריה. בכל מקרה קניקובסקי לא אגף שמאל.

7 דקות לפני, Echoes said:

תקרת זכוכית הזכוכית של בלטקסה ונחמיאס עצומות לעומת ארד, לדעתי. 

פיבן גם לקח אליפות בגיל 23 כבלם פותח, ראית אותו מתפתח לקנאברו? זה בערך אותו שטיק רק אחד גדל פה ואחד גדל שם.

לביא יכול להיות הרבה דברים, אם יוני נוסע לפיזה הוא גם יכול להיות חלוץ מחליף אצלנו.

אבל הוא קשר אחורי, וככזה אני מעדיף את גלזר על פניו בכל יום.

למה תקרת הזכוכית שלהם גדולה יותר מארד? כי הם שלנו? 

יכול להיות שהעונה הקודמת הייתה מקרית ויכול להיות שלא. כרגע הוא בלם טוב ומאז הפציעה שלו רואים שההגנה של חיפה נחלשה.

לביא שיחק כ8 בחיפה כמה פעמים כשרודריגז מאחוריו. היום פיבן משחק ליד גלזר, לא היית מעדיף את לביא? 

נותן ל

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה תקרת הזכוכית שלהם גדולה יותר מארד? כי הם שלנו? 

יכול להיות שהעונה הקודמת הייתה מקרית ויכול להיות שלא. כרגע הוא בלם טוב ומאז הפציעה שלו רואים שההגנה של חיפה נחלשה.

לביא שיחק כ8 בחיפה כמה פעמים כשרודריגז מאחוריו. היום פיבן משחק ליד גלזר, לא היית מעדיף את לביא? 

בעיקר נתונים פיזיים. יכולות הגנה וחוכמת משחק לא ראיתי משלושתם משהו מיוחד עדיין. בלטקסה וארד מרבים לבצע טעויות של גול, אבל פיזיות זה עניין שובר שוויון בישראל ולכן אני מעדיף אותם בכל יום.

לגבי השאלה לביא או פיבן ב8? נותן לעידו שחר לרוץ

עוד כתבה בוואלה ספורט אחרי שקראו פה.

בינתיים יצאו מהנושא הזה יותר כתבות בעיתוני הספורט מאשר החתמות.

לא אומר כלום, ובעצם אומר המון https://sports.walla.co.il/item/3450693?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonappsport&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

15 דקות לפני, שי123 said:

עוד כתבה בוואלה ספורט אחרי שקראו פה.

בינתיים יצאו מהנושא הזה יותר כתבות בעיתוני הספורט מאשר החתמות.

לא אומר כלום, ובעצם אומר המון https://sports.walla.co.il/item/3450693?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonappsport&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

אמר את מה שכולנו יודעים ואני אמרתי כבר בתחילת הקיץ. עונת מעבר (הוא קורא לזה "עונה פיננסית"). יש כאלו בחייו של כל מועדון. אצל חיפה למשל, היו הרבה כאלו בעשור האחרון.

8 דקות לפני, snufkin said:

אמר את מה שכולנו יודעים ואני אמרתי כבר בתחילת הקיץ. עונת מעבר (הוא קורא לזה "עונה פיננסית"). יש כאלו בחייו של כל מועדון. אצל חיפה למשל, היו הרבה כאלו בעשור האחרון.

סתם כתבת אווירה.

בשביל עונת מעבר/פיננסית לא מחדשים חוזה לסאבוריט וטננבאום, ולא קונים שחקנים בכמעט מיליון אירו.

בוא נחכה לפחות עד סוף החלון, ואז אפשר יהיה להסיק מסקנות.

16 דקות לפני, snufkin said:

לא היתה כזאת בכל הקדנציה של גולדהאר וגם לא תהיה העונה. 

אם בעונות הפייר פליי הלכנו על כל התארים אז בטח כשהעונש נגמר ויש 20k מנויים. 

13 דקות לפני, Keano said:

לא היתה כזאת בכל הקדנציה של גולדהאר וגם לא תהיה העונה. 

אם בעונות הפייר פליי הלכנו על כל התארים אז בטח כשהעונש נגמר ויש 20k מנויים. 

היתה, היתה

23 דקות לפני, שי123 said:

סתם כתבת אווירה.

בשביל עונת מעבר/פיננסית לא מחדשים חוזה לסאבוריט וטננבאום, ולא קונים שחקנים בכמעט מיליון אירו.

בוא נחכה לפחות עד סוף החלון, ואז אפשר יהיה להסיק מסקנות.

ככה זה נראה כרגע ואנחנו כבר באוגוסט

סנופקין אתה אומר את זה כל שנה באוגוסט

ואז בתחילת העונה מבסוט על הרכש שמגיע ברגע האחרון

אני טועה?

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

סנופקין אתה אומר את זה כל שנה באוגוסט

ואז בתחילת העונה מבסוט על הרכש שמגיע ברגע האחרון

אני טועה?

אתה טועה. ואני מבסוט גם עכשיו, כבר לא חולה רכש:). פשוט כשמסתכלים למציאות בעיניים ובוחנים את הסגלים כמו שהם (גם אם יגיע עוד שחקן לסגל שלנו) אנחנו שווים כנראה מקום 3 אבל זה כדורגל לא מדע מדוייק ואנחנו מכבי, אז תמיד יש סיכוי לאליפות. רק שואן לייבן יתן לילדים הזדמנות אמיתית.

וגם אם לא נקח, הכל בסדר. עונה אחר כך נקח

15 דקות לפני, snufkin said:

אתה טועה. ואני מבסוט גם עכשיו, כבר לא חולה רכש:). פשוט כשמסתכלים למציאות בעיניים ובוחנים את הסגלים כמו שהם (גם אם יגיע עוד שחקן לסגל שלנו) אנחנו שווים כנראה מקום 3 אבל זה כדורגל לא מדע מדוייק ואנחנו מכבי, אז תמיד יש סיכוי לאליפות. רק שואן לייבן יתן לילדים הזדמנות אמיתית.

וגם אם לא נקח, הכל בסדר. עונה אחר כך נקח

יש סיכוי שגולדהאר לא משקיע ברכש בגלל החשש מביטול העונה עקב קורונה, כדי לא להיתקע עם חוזים יקרים ?

מתבאסים על קניקובסקי בזמן שדור מיכה רק חיכה לקבל טלפון לחזור הביתה.

שמעתי שוב שמועות על קני סייף וגדי קינדה - אבל זה כבר כל קיץ חוזר על עצמו.

25 דקות לפני, snufkin said:

אלמוג זה ה 9 המחליף שלנו לעונה?

מסתמן

1 דקה לפני, Armagedon said:

מתבאסים על קניקובסקי בזמן שדור מיכה רק חיכה לקבל טלפון לחזור הביתה.

שמעתי שוב שמועות על קני סייף וגדי קינדה - אבל זה כבר כל קיץ חוזר על עצמו.

קני סייף זה שחקן שהומצא כדי להיות מועמד למכבי. קינדה לא יגיע גם אם מיטש ישתגע עליו.

איזה סגל יש לנו, אם לא ינחתו פה 4 שחקנים משמעותיים אנחנו הולכים לעונה שחורה.

* יש לנו חלוץ אחד.

* באגף יש את יונתן וגררו שזה נחמד כשיונתן לא עושה פרצופים אבל גם ממש לא איזה משהו יוצא דופן.

* בקישור זה גולסה גלזר וריקן שזה מדהים ביחס לזה שריקן צריך לשחק בקבוצת הוותיקים, גלזר (שנראה טוב) סוחב פציעה כבר שנה וגולסה שפציעה סוחבת אותו.

השאריו בסגל את מי שהיה צריך לעזוב ושוחררו את מי שהיה צריך להישאר, לא זוכר כזאת ירידה תלולה באיכות הסגל שנים.

הייתי בטוח שאובדן האליפות יצליח להוריד במעט מהיהירות שמכבי מתנהלת בחלונות האחרונים אבל איכשהו היהרות רק התגברה.